Jump to content

the default gateway is not available


Dimors
 Share

Recommended Posts

Pie mana portatiiva piesledzot interneta kabeli,neiet internets. Kad uzspiezu Troubleshoot ,tad tur raksta The default gateway is not available. Meginaaju rakstiit ipconfig /release u.c . Vienalga neiet.

Ka to izlabot?

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

nomaini defaulto gatewayu. Būtu labi,ja tu pateiktu vai tev ir rūteris.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

uzliec pie settingiem uz automatic dns un automatic ip. Tad tavs konpis pats ņems ip no rūtera.

Go to Control Panel>Network Connections and select your local network. Click Properties, then select Internet Protocol (TCP/IP). Click Properties.

 

http://failiem.lv/g/ufenprn?n=1

Labots - DJDeviLV
Link to comment
Share on other sites

mh. man jau staveeja uz automatic ip un dns. :/ un shito,bet ja man nav rutera, tikai eternal switch ?

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Nekas man nav zināms.

Labots - DJDeviLV
Link to comment
Share on other sites

Labi.

Esmu pie drauga dzivokli. Sheit ir tikai eternal switch. Panemu interneta kabeli kursh pieslegts pie stacionara. Un piesledzu pie sava portativa. Un neiet internets portativaja. Ka lai to sataisa? Ja default gateway stav automatic ip un dns :///

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

MAC adrese. Pameklē google, kā nomainīt un ieraksti tādu pašu, kā parastajam pc.

Link to comment
Share on other sites

DaavisEs

Varbūt Tev LAN driveris nemaz nav ja jau visu laiku lietoji internetu caur WiFi.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

vispār ar win7 integrētajiem draiveriem parasti pietiek vismaz minimālai funkcionēšanaai. Jautājums autoram: pats neiedomājies, ka varētu pārbaudīt draiverus?

Link to comment
Share on other sites

mhh. Tad ko dariit? Tikko ierakstiju IP un DNS pats. Raada ka paketes Suuta un pienem,bet interneta nav. :/ Kad nospiedu troubleshoot,tur rakstiits ,ka viss nokonfigurets pareizi,bet ierices neatbild...

Link to comment
Share on other sites

Ja reiz pie drauga, tad uzjautā viņam, vai jamā provaiderim ir piesietā MAC adrese? Ja tā, tad tev jādublē viņa datora MAC uz savu datoru. Kā to izdarīt, meklē gūglē.

Labots - Animall
Link to comment
Share on other sites

Cik man zināms switch strādā tieši tāpat, kā rūteris, tikai bez wifi.

... ar šo teikumu tu vari izdzēsties no interneta un iet rakt grāvi..

Kā tu vēl vari atļauties padomus dot (facepalm)

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

Neticami labi būtu ja tu nosauktu kas ir provaideris tad varbūt kāds atrastos kas zin kā konkrētajam providerim viss konfigurējas.

Varbūt viss jākonfigurē uz statisko (līgumā vajadzētu būt statikas konfigam) vai varbūt arī MAC adrese piesaistīta.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Ak dien, kur tādi slimi cilvēki rodās :o Un padomu devēji masā ar ne par grasi nav labāki.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...