Jump to content

LMT internets ar ārējo IP adresi


marizo
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds no šejiniešiem saskāries ar jautājumu

Vai ir iespējams LMT internets ar statisko IP (vismaz ārējo) un atvērtiem portiem? Lai samaitātie prāti neceltu traci, varu pateikt, ka mērķis pavisam pamatots- vajadzība pieslēgt videonovērošanas kameru, lai cilvēks var šad tad uzmest aci, kas notiek lauku mājā.

LMT salonā man neko konkrētu pateikt nevarēja, tikai lai zvanot uz kādu tur nr darba laikā (šodien ap 14:00 vairs darba laiks neskaitījās)

 

Varbūt ir kādas alternatīvas?

Link to comment
Share on other sites

ja tava kamera to atbalsta, tad vari izmantot arī www.no-ip.com pakalpojumus lai tiktu pie savas kameras. bet tas tik ja suportē kamera šamo.

Link to comment
Share on other sites

Bez reālās (ārējās) IP adreses, atvērtiem portiem tas man neko nedod.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Kad bija jārisina līdzīga problēma izmantoju Mikrotik rūteri ar ieliktu 3g modemu, kas pa vpn slēdzās klāt pie mana mājas Lattelekom pieslēguma un tā arī radās reāla ip adrese un nebija jāpārmaksā par "grezno" reālās ip adreses papildpakalpojumu. Rūteri paņēmu iekš SPX un konfigurēju pats ar viņu palīdzēšanu.

Tagad jau šiem ir rūteri ar usb un arī viens superlētais variants, tākā no tā virziena vari sākt.

Link to comment
Share on other sites

Nu gribēju to lietu maksimāli vienkāršu padarīt, lai pēc tam nav jāzīlē, kura no n iekārtām vainīga, kura adrese mainījusies vai vēl kaut kas.

 

Jāpapēta vēl lietas, varbūt atrodas kāds piemērots risinājums.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu, LMT piedāvā "piemērotu risinājumu" bet par abonentmaksu.

Pārējie varianti tikai ar routēšanu uz kādu pieslēgumu ar reālo ip.

Nu un nokārtie, sabojāties vai izmainīties var jebkurš pieslēgums.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

No LMT iBiroja uz LTC DSLu caur VPN pieslēgties varēja, pings arī darbojas, bet tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

"Fiksētā IP adrese" ir LMT pakalpojums, kas Tev vajadzīgs.

 

Pakalpojums Fiksēta IP adrese nodrošina vienu nemainīgu un reālu IP adresi visām pakalpojuma lietotāja veiktajām GPRS datu pārraides sesijām. Lai izmantotu pakalpojumu Fiksēta IP adrese, ir jābūt pieslēgtam kādam no pastāvīgajiem GPRS pakalpojumiem.

 

Būs jāizmanto kāds no APN: static1.lmt.lv vai static2.lmt.lv

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Bruketajs

Piebilde - ātrums arī būs gprs līmenī - ir jau testēts...

Kā jau teicu - openvpn būs tavs draugs.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Savā praksē esmu novērojis, ka TELE2 parasti piešķir ārēju IP adresi pēc noklusējuma. Vismaz Zelta zivtiņai tā ir. Pie tam par to nav atsevišķi jāpiemaksā kā LMT "GPRS+" gadījumā. LMT internet ātrumu, kā paskaidroja atbalsta dienests, GPRS+ neietekmē.

Link to comment
Share on other sites

OK. Tēma veca, bet ja jau, tad jau..

LMT4G tīklā arī iespējams dabūt ārējo statisko IP. Nav ne jausmas, kādā veidā viņiem tas tīkls organizēts (un tīkli arī nav mana specialitāte), bet ir videovērošanas programmas, kas caur viņu tīklu strādā daļēji - caur web konfigurāciju iespējams veikt, bet video plūsma cauri neiet, kaut visi porti atvērti un 3x pārbaudīti. LANā viss toties OK.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ja gribi stabilu servisu sākt saknē no 4g, tāpat silti ieteiktu likt pa vidu vai nu vismaz ssh tuneli, vai to pašu veco labo vī pī enu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tracert
 

Ja tas ko izsaka, tad no LTC home-DSL neko daudz neizsekojas:

mans rūteris-GW

LTC-HOME kaut kāda adrese

LTC kaut kāda adrese

LTC kaut kāda adrese

LMT 212.93.96.42

Pēc tās arī viss timeout, nesasniedzot adresātu.

Tāpat arī ping ir timeout.

 

Par VPN - nav mēģināts. Varētu palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

VPN ir virtuālais privātais tīkls, jebšu devaiss, kas lietos to LMT 4G uzvedīsies tā, itkā būtu tavā/citā lokālajā tīklā, un visu sūtīs caur konkrētā tīkla geitveju, un tikt pie sava devaisa tu varēsi caur to tīklu. Tā kā tas VPN's var būt uzstādīts kautvai tavās mājās, un tev visticamāk IP nemainās un ir normāla, tad serviss vienmēr būs sasniedzams.

Link to comment
Share on other sites

Kā sauc šo "profesionālo" apsardzes firmu? :D

LMT dotajā 4G routerī taču ir OpenVPN!

Es gan personīgi izvēlētos Tele2, jo tur bez kapeikpišanas tiek dota ārējā IP, visiem.

Link to comment
Share on other sites

Par VPN bija domāts tā- nav mēģināts caur 4G likt VPN. Pasūtītāja iekārtas pie sava mājas VPN slēgt klāt netaisos un arī caur DSLa 0,4Mbit uploadu nav reāli palaist normālas kvalitātes video plūsmu pat no 1 kameras. Analogo kameru laiks ir beidzies un IP kamerām dati saskrien, ka maz neliekas. LMT 4G tomēr ātrums ir nedaudz reižu lielāks. (Runa ir tikai par tā izmantošanu, lai ārkārtas vajadzības gadījumā no jebkurienes apskatītu objektā notiekošo.)

Ja Pasūtītājam būtu mājās kaut LTC optika, tad īpaši nedomātu un liktu VPN serv. viņa mājās, lai attālinātais NVR slēdzas klāt.

 

 

 

Kā sauc šo "profesionālo" apsardzes firmu? LMT dotajā 4G routerī taču ir OpenVPN! Es gan personīgi izvēlētos Tele2, jo tur bez kapeikpišanas tiek dota ārējā IP, visiem.

Paldies par komentāru! Ļoti novērtēju pūles, bet vai tiešām E5172 ir OpenVPN serveris vai klients? DDNS varbūt?

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Sāk jau pieriebties tas LMT internets :@

 

 

Google

Sorry...
We're sorry...
 
... but your computer or network may be sending automated queries. To protect our users, we can't process your request right now.
Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu

yo, 

 TasEsmuEss - tas ir taadeelj, ka tavs kaiminjsh ir dabuujis viirusus! Labaak izolee vinju, lai nesaaktos viirusa infekcijas epideemija!!! 

marizo, 

 panjem kaut kaadu nebuut ruuteri, kas supportee ipsec divos galos - pienjemsim ka maajas / birojaa un pie kameras. Sataisi tuneli un smuki ruutee visu trafiku caur majaaam!

Link to comment
Share on other sites

vai tiešām E5172 ir OpenVPN serveris vai klients?

Nu tavs routeris, pameklē! Vienā ofisā redzēju OpenVPN sadaļu, šķiet ka tas pats routeris. Vai tad LMT dažādus dala?

Labots - Creationist
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Kāds kaimiņš? LMT vienkārši ir kādi 1000 klienti uz vienu IP adresi. Ko darīt? Kam rakstīt iesnegumu? Jau kādu mēnesi Google nav lietojama - visu laiku šo met. Un manā pusē vaina noteikti nav.

Link to comment
Share on other sites

ārkārtas vajadzības gadījumā no jebkurienes apskatītu objektā notiekošo

Ja nu tik vien vajadzība un ir stabils 3G pārklājums tad šis būt piemērots risinājums. Komandas un pārlūkošana ar videozvana palīdzību. 

Labots - m2tv
Link to comment
Share on other sites

"0.3 мегапиксельная камера, снимающая видео с разрешением 640х480"

 

akvareli skatīties? :D

Link to comment
Share on other sites

akvareli skatīties

Es nesaku ka tas ir full HD, bet kvalitāte ir pietiekoši laba ( dzīvē labāka nekā to sola nominālie tehniskie parametri) lai izspildītu savu funkciju ko arī vajag  apsargiem

 

Runa ir tikai par tā izmantošanu, lai ārkārtas vajadzības gadījumā no jebkurienes apskatītu objektā notiekošo

   un ja nepieciešams pieņemtu lēmumu izbraukt uz apsargājamo objektu. Plus šim gadžetam (un viņa analogiem) ir  ka  spēj autonomi strādāt no akumulatora, respektivi ja ļaunie cilvēki atslēdz elektrību( vai arī nogaida momentu kad ir kāda vētra un sagaida ka elektrība ir pazudusi pusnovadam, un tad lien darīt savus melnos darbus) apsardzei nezūd iespēja pārlūkot objektu. Es kaut kā neticu ka visas krutās kameras un serveri tiks/tiek aprīkoti ar nepārtrauktās barošanas avotiem lai apdrošinātos no elektrības zudumiem. Pārāk liels cipars saskrien un ja nav autonomā barošana čušš vien no  novērošanas sistēmas sanāks - viņa nestrādās tieši tad kad visvairāk viņu vajaddzēs

Labots - m2tv
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

 

 

ja tava kamera to atbalsta, tad vari izmantot arī www.no-ip.com pakalpojumus lai tiktu pie savas kameras. bet tas tik ja suportē kamera šamo.

 

nevar, LMT ir kaut kādas slēptās IP adreses, un adrese ko tu redzi nemaz nav tava, nekāi no-ip nelīdzēs 

Link to comment
Share on other sites

vpn pptp  uz ārpasauli strādā. ja negrib ziedot 1eur LMT :p

Link to comment
Share on other sites

 

 

vpn pptp uz ārpasauli strādā.

Tieši tā! VPN uz ofisa routeri un viss notiek!

Vai paņem Tele2, ja zona ir.

A ja nejēdz vispār neko, tad kapēc grābstās un darba tirgu čakarē?

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

LMT 4G palicis tik sūdaini lēns, ka tā izmantošana videostreamam praktiski ir neizmantojams. Reālo IP ja negrib pirkt tad, alternatīva ir VPN klients ar pieslēgumu pie ofisa routera (PPTP, IPSEC etc.). Ja routers kaut kāds SOHO sūds tad ticamākais ka tas nekādu VPN neatbalsta (vismaz ar dzimto firmwari).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Piezvanīja dāma no LMT piedāvā 4G uz testu, es saku ok, ja dodat statisko IP, lai ved, tikko bija konsultants, prasu IP būs, šis saka ka nu jau kādu laiku nedod, zvana uz centru, atbilde nedosim Tā arī draudzīgi šķīrāmies! Tādi pīrādziņi arī par naudiņu, statiskā IP nav. Biezajiem klientiem dod, mazajiem, nekā!

Link to comment
Share on other sites

Kas par partneri, iedot info!

Link to comment
Share on other sites

Bet man aizvakar zvana operators no LMT un sāk sarunu krievu valodā.

Es saku: vai latviski varētu.

Operators: jā varētu, kādu internetu lūdzu lietojat.

Es: LMT.

Operators: Kādu konkrēti

Es: 4G

Operators: Un vai apmierina

Es: Daļēji

Operators: Paldies, visu labu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

man ir problemair attaisits ports 8081 bet nevaru pieslegties,aka ir programma kas piesledzas android telefonam kipa trojan,un ir lmt gprs pluss ports atvers rada,jouztaisiju vps nessaprotu kur ir problema

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...