Jump to content

Tele2 akcija, zz lietotājiem internets bez maksas. jautājums.


M11
 Share

Recommended Posts

Sveicināti. vēlējos pajautāt kādi ir nosacījumi šai ZZ akcijai ? Raksta ka internets pēc 23.00 ir par brīvu ? Kāds datu apjoms , vai kaut kādi ierobežojumi nav minēti.

http://zeltazivtina.lv/lv/jaunumi/tarifi-un-akcijas/vasaras-naktis-zz-internets-par-brivu

 

vēlējos uzzināt, varbūt kāds jau izmēģināja ? Ir kaut kāds datu limits ? var lietot torentus naktī bez ierobežojuma utt ?

Link to comment
Share on other sites

Pēc 23 jāiet gulēt! Bet ja kādam ir savādāk, tad šis piedāvājums (pats gan neesmu iepazinies, uzticos autoram) ir tieši priekš viņa.

Link to comment
Share on other sites

mosh uzgriez ZZ atbalsta telefonam un uzprasi ?

 

Moš jēdzīgi var atbildēt ? kāds atbalsta dienests svētdienas 10 vakarā .

Link to comment
Share on other sites

Šeit ir grūti atbildēt ? joprojām valda jauno lietotaju nicināšana un jautājumu noraidīšana kas 07 gadā ?

kādi kontakti desmitos vakarā? man vajag tagad zināt. nejau visi sēž pie LTC 500mb/s neta . Tapēc lūgšu izteikties zinātājiem , nevis tukši bāzt batonus ausīs tēmā.

Sadaļa atbilstoša ? Atbilstoša

Tēmas nosaukums izprotams ? izprotams

Noteikumi pārkāpti ? Nē.

tapēc "gudros" prātus lūgšu neizteikties!

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Pirmajā postā esi minējnis ka tas ir svarīgi un momentā ir jāzin atbilde, citādi kaimiņam nomirs suns? Nē.

 

Tu šeit nemaksā nevienam par to, lai Tev atbildes tiktu sniegtas uzreiz un bez vilcināšanās. Pajautāji, tad pajautāji. Gaidi kad kāds ZZ lietotājs Tev atbildēs. Pārējie tikai iesaka tik vien, kā iespēju uzreiz interesēties tur kur vajadzīgs, nevis nedēļu šeit gaidīt un... iespējams nesagaidīt.

 

Nav neta? Tad tā arī būtu palūdzis, lai kāds paskatās ko jamie savā lapā raksta. Un runājot par diernnakts atbalstu, man liekas ka mēs jau dzīvojam pietiekami modernos laikos, lai pat nakts vidū pazvanītu un pajautātu sev interesējošo jautājumu...

 

Jauno lietotāju nicināšana... phe... par nummuru 656 un/vai 8811 droši ka arī neesi dzirdējis. Zvani un jautā!

Labots - biivers
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tevi ZZ čakarē. Paķers uz muļķa, un izrādīsies, ka par zagtajām filmām tomēr būsi samaksājis.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Njāa, pats pirmajā postā ieliec linku, kur viss pateikts, bet tomēr uzdod jautājumus Nu kas šajā tekstā

.... Visu vasaru no plkst. 23.00 līdz 7.00 rītā internets gan telefonā, gan datorā pilnīgi bez maksas. Visiem ZZ klientiem!...Vienīgais nosacījums – tev jāatrodas Latvijas teritorijā.... tā visu vasaru līdz pat 31.08.2012.
nav saprotams ???
Link to comment
Share on other sites

Njāa, pats pirmajā postā ieliec linku, kur viss pateikts, bet tomēr uzdod jautājumus Nu kas šajā tekstā

nav saprotams ???

 

Vienkārši neticu ka varu tagad vilkt pa nakti 5gb izmēra failus vai augšuplādēt bez nekāda limita.

Link to comment
Share on other sites

Pareizi, operatora mājaslapai tā gluži ticēt nevar. Bezmaksas siers ir tikai peļu slazdā.

Link to comment
Share on other sites

Viss ok, vakar pa nakti atstāju vilkties un 7gb fails ir pilnībā lejuplādēts. Esmu izbrīnīts par šādu akciju. :)

Link to comment
Share on other sites

Neesmu skaitijis,bet liekas ka tās 720 stundas ir domātas naktis līdz akcijas beigām augustā ;)

Link to comment
Share on other sites

Katru nakti 8 stundas. 720/8=90. Tā arī sanāk. Tikai nevajadzētu aizgulēties. 7 rītā kariete pārvēršas par ķirbi.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

VIL: notietni, esi ķēries jau pie sev netīkamu operātoru klajas apmelošanas?

Tevi ZZ čakarē.
Lūdzu pierādījumus studijā pirms mētājamies ar šādiem apvainojumiem.

 

Runājot par tēmu, tad jā, cik esmu dzirdējis, tad jebkurai zivij akcijas laikā nets no 23 līdz 07 ir pilnīgi par brīvu un neesmu dzirdējis par nekādiem ātruma ierobežojumiem (ja visi sāks vilkt torrentus, tad gan, visdrīzākais, kautko sadomās :) )

Link to comment
Share on other sites

vasarā kaut kā tie torrenti galīgi neinteresē ... ja nu frīkiem, bet to ir maz

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Pieļauju, ka akcija ir tiešām mērķēta, ka PA NAKTI ir bezmaksas datu apjoms un SLAUC TOS, KAS AIZMIRST IZSLĒGT NO RĪTA!!! Viss ir loģiski. Operators piesaista sev papildus apgrozījumu un cilvēki var izmantot un pierast pie viņu pakalpojuma pa nakti, kad tīkls ir brīvs un darbojas jūtami ātrāk nekā pa dienu. Ir cerība, ka vismaz daži pieradīs un sāks par to maksāt. Bezmaksas siera nav.

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Sākuma komplekts 0.99Ls ļaus Tev ZZ lietot 30dienas, pēc tam papildini par 2.95ls un lieto vēl 60 dienas, kopā par 3 mēnešiem būs jāšķiras no 3.94Ls vai arī no 2.97Ls(pērc ik pa 30 dienām jaunu 0.99Ls sākuma ZZ komplektu.)

Link to comment
Share on other sites

nakts ar zz, visas vasaras garumā, dažiem frīkiem maksās ~ 3,5 santīmus... tīri lēti atdevās tā zz ;)

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Es prasīju tele2 veikalā, teica ka nekāda limita nav. neesm ugan mēģinājis, bet joka pēc pa nakti atstāšu kādu torrentu lādēties, tikai jāuzliek, lai dators laicīgi izslēdzas, kaut kur 6:45 piemēram :D

Link to comment
Share on other sites

nakts ar zz, visas vasaras garumā, dažiem frīkiem maksās ~ 3,5 santīmus... tīri lēti atdevās tā zz ;)

jāņem vērā ka ielādētais kredīts saglabājas, un ir izmantojams vai pārskaitāms citai zz.

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Tevi ZZ čakarē.

Varētu, padomāt ka LMT izveidoja Māte Terēze.

Visticamāk ka pie noteikta datu apjoma samazinās ātrumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Nu par LMT jaunumiem jau man vispār ir acis kvadrātā :D

 

"

  • LMT datu pārraides pakalpojumi piedāvā plašas izmantošanas iespējas - lasi ziņas, sūti e-pastus, komunicē sociālajos tīklos un tml. Tomēr, lai visiem lietotājiem nodrošinātu iespēju saņemt kvalitatīvus pakalpojumus, LMT datu pārraides pakalpojumi nav paredzēti reālā laika pakalpojumu izmantošanai, piemēram, IP telefonijai (balss un video zvanu veikšana internetā) un Peer to peer izmantošanai (programmas dažādu mūzikas, filmu un tml. failu apmaiņai). Ja LMT pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt noteikta pakalpojuma sniegšanu.
  • Maksa par īsziņām un paaugstinātas maksas pakalpojumiem, kā arī reālā laika pakalpojumiem un Peer to peer pakalpojumiem neietilpst fiksētajā mēneša maksā.

"

Par Skype lietošanu, torrentu lādēšanu tagad atslēgs internetu vai liks maksāt papildus

Labots - lavalair
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

VIL: notietni, esi ķēries jau pie sev netīkamu operātoru klajas apmelošanas?

What was your first clue? :)

Par tēmu: cik zinu, tad šis bezlimita nets Tele2 jau labu laiku, tik nebija afišēts.

Un nesaprotu, kāpēc cilvēki ir tik pārsteigti? Es praktiski katru dienu lietoju mobilo netu ar ātrumu līdz 500kb/s.

 

Kā arī, nesapratu adminu un citu oldfartu čīkstēšanu. Cilvēks prasīja padalīties ar pieredzi tiem, kas jau lieto. Kāds jums nafig izziņu dienests? (fubar)

Link to comment
Share on other sites

Lietoju ZZ ar pieslēgtu VISS Runātājiem un internets pēc 23:00 tiešām ir par velti

Cik saprotu tad tas attiecas uz jebkuru tarifu plānu ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu viss ir čikiniekā, paņēmu kartiņu papildus par 99 sant, un vakarnakt man novilkās visādi faili 16,5gb apmērā, :D Nesaprotu kur prikols šādai akcijai no TELE2 puses. Bet man kā lietotājam patīkami. Nav man iespējas ievilkt optiku, vai vadu, tapēc tele2 nets ir optimālais variants. Pie kam torrenti nāk lejā ar 1mb/sek , kas man ir pilnīgi apmierinoši.

Link to comment
Share on other sites

M11 - kādu modemu lieto? ZeltaZivtiņas nopērkamo?

Vienkārši pašlaik ir ideja ņemt OKartes modemu par 9ls un piepirkt ZZ karti, gribās uzzināt vai bez lieka čakara tas darbotos

Labots - xxxxxx
Link to comment
Share on other sites

Modems man ir tele2, bet kapēc man čakarēt rīķina GB ja par latu varu vilkt meneša garumā ko vien sirds kāro ;) Nezinu gan vai okartes modemā, bez iejaukšanās varēsi ielikt zz kartiņu. Tad jau kaut lietotu pa 10ls modemu ieķer.

Link to comment
Share on other sites

Visi operatori piedāvā modemus, kas iet tikai viņu tīklā pēc noklusējuma. (Ja vien nepērc speciāli par pilnu cenu, nevis sākumkomplektos vai mazcenā.)

Link to comment
Share on other sites

maritis

Savu teles modemu atbloķēju apm. 5-ās minūtēs.vienkārši. guglē ierakstīju " unlock huawei 1752 '',kautkāds kodu kalkulators bija jau pirmajā lapā.Varbūt paveicās,bet telē modema atbloķēšana izrādās maksas pakalpojums...

Link to comment
Share on other sites

Paņēmu šodien to OKartnieku par 9Ls - rezultātā Huawei modems un OKarte 4ls vērtībā, par kuru automātiski pieslēdzas tarifs "Nedēļa" - nedēļu lieto i-netu līdz 50GB. Šo tarifu arī laikam atstāšu, jo internetu sanāk lietot galvenokārt atrodoties ārpus mājas. Pats biju pārsteigts - sanāca modems par 5ls :)

 

Un off-topic jautājums - kāds varbūt ir piefiksējis - cik daudz trafika "noēd" vienas filmas noskatīšanās(~1,5H), piemēram, movieslv.com un citos šāda veida saitos?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...