Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Domāju, ka šeit iezagusies web kļūmīte.
Lietoju 3.47 pieslēgumu un arī man ir 300MB, lai gan bite.lv mājaslapā rakstīts 100MB :)



Tie, kas nav saņēmuši +200MB, ejiet/zvaniet uz Biti un apjautājaties/draudiet, ka iesiet prom :D

Link to comment
Share on other sites

Леший

Ātrāk ir rakstīt Bitei twitterī. Pēc pieredzes - problēma tiek atrisināta 2 stundu laikā.

Link to comment
Share on other sites

Es to īsziņu arī ne uzreiz saņēmu. Apskatījos savā "mana bite" kontā, tur tie 300 Mb bija jau priekšā.

Link to comment
Share on other sites

Sandriss

Varbūt Bite skatās - cik numurs mēnesī notērē LS???

Man vidēji ap 50ls (ieskaitot 19,50Ls par S3).

 

Varbūt tiem ,kam 5.55 sanāk (plus telefona cena), dos tos megabaitu pēc tam!?

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

RHS - es esmu BITE klients otro mēnesi un man pielika, tā kā visam jābūt kārtībā ;)

Link to comment
Share on other sites

marizo

 

 

kopš kura laika ir pazudis starta tarifs pieslēgumiem?

Jā, bija izdevīgi turēt Nr signalizācijām, bērniem u.c., neko nemaksājot, ja neko nepatērēja. Man liekas, ka jau teju gadu vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

 

 

@ *M3 Šis nebūs īstais. Interesē apskatīt, kam zvanīts iepriekšējā mēnesī. Par ko papildus summa pie rēķina/papildus kredīts atskaitīts  u.tml.
 

Tad jāraksta viņiem iesniegums un tad par atsevišķu samaksu saņemsi visas izdrukas. 

Link to comment
Share on other sites

:shok:  neforši.

@*M3 Paldies par info.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bitei no rītdienas jauni tarifu plāni

960147_582644985101382_1039806151_n.png

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Tie kas nelieto netu, tiem lētāk. Tiem, kas lieto - dārgāk nekā bija.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Hm,ja nevajag netu,tad par 3LVL uz 4 tīkliem neierobežoti.Ja internets vajadzīgs,tad tomēr 3,47/350min/300Mb liekas kniebjams.

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Hmn, kā ar BITE 3.47 tarifu ar pievienotajiem 100+200MB un arī ar BITE 5.55 ar 700MB, tad vecie klienti turpina lietot, bet jaunie grauž ledu?

Link to comment
Share on other sites

Jauniem klientiem vairs nebus pieejami 3,47 un 5,55 plani :glare:,  3,47 planam šaja jaunaja piedavajuma alternativas nav, pamazam ieskruve.

Labots - vkwic
Link to comment
Share on other sites

(oftopiks)fu, labi ka paspēju no t2 izprasīt tos papildus megabaitus tam brīvais3.5(350/100/300)..

Link to comment
Share on other sites

Laikam lēto tarifu ēra beigusies. Tad jau drīz visi sāks skrūvēt augšā. 

Link to comment
Share on other sites

psihiatrs

Mani arī Tele2 pārvilināja no Bites par tiem 3ls mēnesī. 

Mēnesi lietojot, subjektīvs secinājums:

Bites nets bija ātrāks. Ārpus Rīgas daudz kur miestos rāda Tele2 H burtu, bet internets negruzī vispār. Bitei bija lēns, bet vismaz strādāja. Pagaidām nožēloju, bet gan jau pēc pāris mēnešiem būsu back pie Bites. 

Zona arī Bitei labāka, bet varbūt uzturos tādās vietās, kur Tele2 nav paveicies. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bites nets bija ātrāks. Ārpus Rīgas daudz kur miestos rāda Tele2 H burtu, bet internets negruzī vispār. Bitei bija lēns, bet vismaz strādāja.

Pamēģini LMT šajās vietās. Kas zin, varbūt pat lidos.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Pamēģināju. Tele2 salika LMT vienos vārtos.

Man pie kājas, ka kādam operatoram pārkājums nav tikai 0.000001% teritorijas.

Ja tā teritorija ir mana, tad viņam 'nespīd' mana ikmēneša abonēšanas maksa.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Ja psihiatra teritorijā labāks ātrums ir LMT, tad jālieto LMT nevis jācer, kad T2 un Bite sabūvēs torņus.

Link to comment
Share on other sites

 

Pievienots Vakardien, 19:36 Laikam lēto tarifu ēra beigusies. Tad jau drīz visi sāks skrūvēt augšā. 

 

Ta ēra laikam nekad nebeidzas  :shok:

Man ka 17 LMT numuru turetajam no bieziem laikiem vakar T2 agents piedava pariet uz variantu: abonešana: ZERO, starp sevi: BEZMAKSAS, parejiem 1sant/min. + Ls80 par katro numuru (var ari izmantot apmaksai LMT ka soda nauda).

Tagad LMT no mani iekase: abonešana: Ls 0.50/men. (bez PVN), starp sevi: BEZMAKSAS, parejiem 2-3 sant/min. T2 internet atraks manas vietas, bet vasarnica tikai LMT zona un meža mazliet BITE. Domaju ko darit, jo ir panemti iPhone5 uz diviem numuriem.

Link to comment
Share on other sites

Piedāvājums izdevīgs. Man pašam personīgais tagad ir uz T2, bet uz LMT arī ir 4 numuri.  Esmu dzirdējis/pieredzējis, ka daži ir gatavi izmaksāt visus mazcenas mobilos, lai tikai nāktu pie viņiem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jaunais tarifs man tieši sanāk izdevīgi, jo griežu netu uz pilnu klapi. Agrāko 3.47+4.99 vietā tagad 3+4.99, un pietam 350min un 100sms vietā unlimited.

Tagad sanāk, ka varu zvanīt, sūtīt un lietot netu neierobežoti tikai par 8ls. Pirms vairākiem gadiem, tas būtu neiedomājams. Žēl, ka telefonu cenas nevar nomest līdz i-veikalu līmenim.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Žēl, ka telefonu cenas nevar nomest līdz i-veikalu līmenim.

 

KAs traucē pirkt aparātu interneta bodē?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nekas, jo tā es arī daru. Bet būtu labāk, ja pa to pašu cenu uz nomaksu varētu dabūt 100% balto telefonu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Štukoju ņemt to 2.tarifu plānu,pagaidām ir 5,55, jo internetu galīgi minimāli lietoju, telefons galīgi lēns un kaitina inetā sēdēt.Ja nu pa retam kkas aši jāsameklē.

Cik saprotu par katru MB vienīgu 2.tarifu plānam sanāk 3santīmi?!

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
Štukoju ņemt to 2.tarifu plānu,pagaidām ir 5,55, jo internetu galīgi minimāli lietoju, telefons galīgi lēns un kaitina inetā sēdēt.Ja nu pa retam kkas aši jāsameklē. Cik saprotu par katru MB vienīgu 2.tarifu plānam sanāk 3santīmi?!

 

Tur taču ir rakstīts. Par datiem no:

  •     05 - 105 -> 1ls 
  • 105 - 505 -> 2,50ls un tā tālāk. /P.S. par to 05 robežu,te vienkārši kāds minējā,varbūt pirmie 100 skaitās 005("bezmaksas" aka iekļauti mēneša maksā  - 100(95 par maksu)/
Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tumsasgars

 

 

No šodienas BITEs tīkls atbalsta HD Voice tehnoloģiju, tad jau iemēģināsim un varēsim dalīties iespaidos.

Tagad varēs ierakstīt sarunas HD kvalitāte. .mhm. :D 
Link to comment
Share on other sites

Леший

Kāds no samsungistiem jau mēģināja šo? www.alliance-rom.com/community/wiki/hd-voice-definition/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Bruketajs

Neliels piedēklis visām sarunām par Bite Latvija.

Ir neliels uzņēmums ar kādiem 10 numuriem pie Bites.

Ir menedžeris (gandrīz, kā tarifa "Brīvība" lietotājiem, tikai īsts)

Esot atvaļinājumā, Ukrainā, kur viesabonēšanas pieminēšana jau izsauc ciešanas, lūdzu savam menedžerim izdarīt visdīvainākās lietas - aktivizēt balss pastu manam numuram, pāradresēt visus zvanus Bites centrālē uz šo balss pastu (lai neiet caur UA), un vēl pāris sīkākas un lielākas lietas. Rezultāts - uz katru e-pastu saņēmu atbildi +- 10 minūšu laikā un viss, ko vien iedomājos, tika izdarīts.

Kaut ko tādu var nosaukt par reālu Brīvību, kad nav jāiespringst par sīkumiem. 

Arī sakaru kvalitāte gan mājās gan Ukrainā bija lieliska.

Jau 100to reizi apstiprinās fakts - Stilīgumam nav nozīmes - visu izškir attieksme. 

P.S. Nē, neesam uzņēmums, kas operatoram pārskaita pustūkstoti mēnesī.. pat ne simtu.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Ukrainas operatora sakaru kvalitāti Bite LV nevar nekā ietekmēt.

Starp operatoriem sakari tiek nodrošināti, izmantojot VoIP, kas ne katram operatoram izdodas labi. Tur arī rodas milzīgās aiztures, atbalsis un pārējie "efekti".

Man ir ar ko salīdzināt.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Žaks Noriss

Tas nav kāds drusku uzmetiens? Fona procesi jau tāpat līdīs internetā un sinhronizēsies. OK, tas nav mega pārtēriņs, bet 3.47 nabaga 300MB apjomu var drusku iespaidot.

Link to comment
Share on other sites

Žak, par to uztraukties ir tas pats, kas uztraukties, ka ieliekot autiņā gāzi tu sāksi braukt daudz vairāk un tāpēc beigās sanāks degvielā iztērēt vēl vairāk nekā pirms tam. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Guest locked this tēmaa
  • Guest unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...