Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Леший

Tā karte neatbilst patiesībai. Vispār, kaut kā neredzu uzlabojumus bites zonai gada laikā un apsveru iespēju mainīt operatoru.

Link to comment
Share on other sites

par biti neko sliktu nav ko teikt, bet vot amigo diviem pazīstamiem cilvekiem, vienkārši nahaļna pieslēdza ārzemju tarifu, atnak sms, ka jums pieslēgts ārzemju tarifs un noripināta naudiņa.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Labs!

Jaunais tarifu plāns - Bite 5.55. Pieejams sākot no rītdienas.

Neierobežoti zvani un sms + 500mb.

Uz Bite, TELE2, LMT, Lattelecom tīkliem.

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, ka atbilde nebūs ilgi jāgaida, atkal lētākais, nez ko tagad iesāks tie, kas negaidot pārmetās pie LMT :sarkasms:

 

A4RaaRyCAAAJe-t-490x775.png

Link to comment
Share on other sites

Tie, kuri bieži zvana uz LDZ, Latvenergo, u.c, tie slavēs LMT. Bet es uz šiem eksotiskajiem stac. tīkliem zvanu ļoti maz.

Link to comment
Share on other sites

Nez kādi tarifi uz citiem tīkliem būs? Kāpēc jautājums?

Piemēram. No vakardienas Nissan autosalons "Norde" no Lattelecom pārgāja uz Datu Tehnoloģiju grupa. No T2 Zelts ir 0,09 Ls/min. Tātad cilvēks pazvana uz autosalonu nr. kurš sākas ar 6, domā ka tas ir Lattelecom neko nenojausdams norunā 20min (1,80 Ls). Vēlāk saņem rēķinu uz smuku papildsummu, un tad bļaustās uz operatoru, ka viņš viņu ir apkrāpis. Man ir daudz klientu kuri izmanto citus (ne Lattelecom) operatorus, piem AAS Baltikums, pazvanīsies par apdrošināšanām, kaut vai par OCTA, un atkal papildrēķins piestādīts!

 

Tā kā LMT Ļoti daudziem būs izdevīgākais!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

ko tagad iesāks tie, kas negaidot pārmetās pie LMT

Baudīs lielākā Latvijas tīkla labumus un neierobežotas sarunas uz neierobežotiem tīkliem.

Link to comment
Share on other sites

A Bitei nebija tā reklāma, kad tur skan suņa rejas, ja zvana uz paaugstinātas maksas tel nr.? Ja tā, tad atkal WIN = Bite.

 

VIL - tas bija retorisks jautājums un atbildi negaidīju, Tavu nostāju zinu, tas pats, kas ar Javeri :D

Labots - Gestapo
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jautājums nebūt neizklausījās pēc retoriska. Domāju, ka daudzi biedri vēlējās uzzināt atbildi.

 

Kas ir javeris, ko viņš ēd?

Link to comment
Share on other sites

Bite var sūkāt ledu.. uzzvanīs kādas minūtes uz nezināmu nr.. un dabūs tos pašus 7ls, ja ne vairāk. Lēkātāji, protams, gavilēs.. un, lai.. manuprāt LMT vinnē ar savu brīvību tieši tajā ziņā, ka ir neierobežoti zvani un neirobežotas sms (pat uz ārvalstīm) uz neierobežotiem tīkliem LV, respektīvi.. tev nav jāčolē numuri.lv, lai noteiktu numura piederību.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Леший

CAPam kāds laikam gribēja iedot Čaka norisa birku, bet sajauca...

 

Neierobežoti zvani un sms + 500mb

Šo noteikti ņemšu rīt.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Šitādi teksti:

uzzvanīs kādas minūtes uz nezināmu nr.. un dabūs tos pašus 7ls, ja ne vairāk

 

No sērijas "Kņigu ņe čital, no mņeņije imeju"

Link to comment
Share on other sites

Baudīs lielākā Latvijas tīkla labumus un neierobežotas sarunas uz neierobežotiem tīkliem

 

Cik ilgi mazie tīkli būs iekļauti Brīvībā? Pieļauju, norims bums neilgi pēc jaunā gada un no kāda februāra arī pie LMT par mazajiem tīkliem būs jāmaksā pa virsu mēneša maksai.

Link to comment
Share on other sites

ir tachu jau tagad LMT Brīvībai jaamaksaa papildus, ja zvana uz īsajiem numuriem, tai skaitā Lattelecom tiiklaa.

 

Piemēram, bērnu slimnīcai vai VID. Tajā pasšā laikā Tele2 Nr.5 vismaz uz īsajiem numuriem, kuri ir Lattelecom tiiklaa papildus nav jaamaksaa. Arii beernu slimniicai uz iiso, kas ir CSC Telecom tiiklaa papildus nav jaamaksaa.

 

 

Tomeer kljuudijos, skatos, ka tagad LMT noraadiits, ka manis teiktie siisie numuri ir bezmaksas ar briiviibu.

Labots - BoondS
Link to comment
Share on other sites

BITE 5.55 no 04.10.12 Ls 5,55 neierobežoti zvanī un SMS uz populārākajiem tīkliem (LMT, Tele2, Bite, Lattelecom) + 500mb

Labots - vkwic
Link to comment
Share on other sites

androidz

5.50 ls un 500 megas. Mjā, labs gan. Žēl ka bite... Pirmais kas uz to reāģēs būs teletū, un droši vien ātri vien (pēc kāda gada) LMT vai Amigo.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Šitas man atgādina anekdoti -

 

Vilcienā brauc students, tā kā ķešā viņam palicis tikai 1 Ls un loģiski biļetes nav, viņš palien zem sola. Te kupejā ienāk 2 dāmas. Sēž, sēž, uzsāk aiz gara laika sarunu - par cik kura būtu gatava atdoties, pirmā - nu es par 10 000 Ls. Otrā, es gan būtu mierā ar 5000. Pirmā atkal - nu tad es par 2500! Tā tas labu brīdi turpinās, studentam jau uznāk snaudiens, taču negribēdams palaist garām iespēju, viņš pabāž galvu no sola apakšas un saka - "Dāmas, kad nonāksiet līdz latam, pamodiniet lūdzu mani!"

 

:mrgreen:

 

 

Btw, pats no LMT pavasarī pārlecu uz kukaini un - ja godīgi, pagaidām nav, ko nožēlot.

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

androidz
T2 arī parasti reaģē ar 2-3 mēnešu aizkāvi.

Man tāds iespaids ka LMT reaģē ar 2-3 gadu aizkavēšanos...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vienīgais, kas jaunajā Bites tarifu plānā ir pārāks par LMT, ir tie 500MB atšķirībā no LMT piedāvātajiem 50. Pie LMT jāņem vai nu 200MB vai arī 2GB papildus. Telefons kopā ar tarifu plānu ir paredzēts zvanīšanai nevis kapeikas pi...anai un zīlēšanai uz kuru tīklu tiks zvanīts. Līdz ar to arī izdarāmi secinājumi.

Link to comment
Share on other sites

Iemetu acis bites mājas lapā, šitais teksts super :

Atvainojamies Tev LMT vietā!

 

Pēdējo 30 dienu laikā LMT ir nosūtījis mūsu darbiniekiem un mūsu klientiem, iespējams arī Tev, kopā 74 218 īsziņas ar reklāmu. Tā saucas - spamošana.

Tas ir klajš Latvijas Republikas likumu pārkāpums un šādu rīcību no vecākā telekomunikāciju operatora mēs tik tiešām negaidījām. Lai sūtītu šāda rakstura komerciālu informāciju ir noteikti jāsaņem atļauja no numura īpašnieka.

Ja saņemsi, vai esi saņēmis no LMT vai Amigo šādas nelikumiskas īsziņas vai e-pastus, droši vērsies Datu valsts inspekcijā (www.dvi.gov.lv), lai aizstāvētu savas tiesības.

 

Mēs atvainojamies Tev LMT vietā un lai nu kā, mēs no sirds priecājamies, ka esi kopā ar mums!

Tava Bite

 

Man arī bija tā kreisā īsziņa, bet par biti nevaru sūdzēties no 1. oktobra palielināja no 50 uz 100mb tarifam 3.47

Link to comment
Share on other sites

Telefons kopā ar tarifu plānu ir paredzēts zvanīšanai nevis kapeikas pi...anai un zīlēšanai uz kuru tīklu tiks zvanīts. Līdz ar to arī izdarāmi secinājumi.

 

Priekš tiem, kuri tankā, ja no bites zvana uz maksas tālruņiem, klausulē dažas sekundes rej suņi. Ja neesi pārliecināts, kam zvani, noliec klausuli. Pēc brīža atnāk bezmaksas īsziņa, cik maksātu minētā zvana minūte. Man paveicies. Izņemot latvenergo, uz citiem stacionārā telefona šaraškina kontoriem man zvanīt nevajag. Nav vairs stacionāro telefonu dominantes laikmets.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja dzīvo pilsētā un zvana tik uz LTC, T2, Biti un LMT, tad Bites pieslēgums ir medusmaize.

Link to comment
Share on other sites

Леший
ja no bites zvana uz maksas tālruņiem

Patiesībā, suņi rej, kad zvani uz tīklu, kas nav starp tiem, kas ir iekļauti tarifā. Es bieži zvanu uz vienu bezmaksas numuru 6xxxxxxx, un dzirdu suņus, kaut gan, neko neņem nost.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Var būt suņi rej tur tajā otrajā trubas galā :)

 

Any way, ja man būt jāizvēlas, tie 1,5 ls nebūtu noteicošie. Lai kāds LMT arī būtu stagnāts pārklājums viņiem ir labākais.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Леший
Var būt suņi rej tur tajā otrajā trubas galā

2. trubas gals neeksistē konkrētajā gadījumā.

 

VIL, starp citu, negribi kaut ko komentēt par to spamu no LMT? Jo es arī biju saņēmis :butcher:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
BITE 5.55 no 04.10.12 – Ls 5,55

 

Šī nav gluži taisnība! Esošiem klientiem pāreja tiek nodrošināta tikai ar nākamā mēneša 1. datumu. Jaunajiem klientiem - ar šodienu.

Link to comment
Share on other sites

bezdievadels

Леший visticamāk, ka šo spamu saņēma tie numuru lietotāji, kas kādreiz ir bijuši LMT klienti. BITE raksta par negodīgu praksi, bet paši piekopj tieši to pašu :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nē, tas nav loģiski. Esmu pirms tam mainījis plānus (tas gan bija kādu laiku atpakaļ, šķiet uz 3.50 un 8.50 ieviešanu). Tad bija jāsamaksā par izmantoto ( * lietoto dienu skaits / kopējo dienu skaitu mēnesī) plus klāt 3.50 * atlikušo dienu skaits / kopējo dienu skaitu mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

LMT, kad ieviesa Brīvību nebija nekādu problēmu tajā pašā mirklī arī vecajiem kientiem nomainīt un rēķinā arī viss godīgi sarēķināts gan lietoto dienu skaits ar veco pieslēguma veidu/dienas, gan jauno. Bitei acīmredzot sistēma vai matemātika švaka un nevēlas sevi lieki apgrūtināt ar rēķināšanu :D

 

Runājot par LMT spamu, nevar teikt, ka LMT to sūtījis, jo klienti varēja paši sūtīt draugiem/paziņām etc no LMT mājaslapas šīs isziņas.. neba paši LMT sūtīja tās.

 

Runājot par BITE, tad paši ir tikpat melni/balti, kā pārējie operatori. Šogad vien cik reizes uzmācās ar saviem piedāvājumiem, lai nākot pie šiem. Kā tad uzzināja manu nr., ja es nekur nebiju pieteicies un šiem nekādus datus par sevi vispār nebiju devis?

Link to comment
Share on other sites

androidz

Spamu no LMT neesmu saņēmi, bet zvanīja un uzmācās gan Tele2, gan Bite. Tā ka pisdjuki viņi ir tikpat lieli kā pārējie. Un ar sliktāku pārklājumu. Un ar labāku cenu.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Neesmu nekad saņēmis ne spamu ne zvanus no bites, pāris reizes rakstīja t2, un tagad arī lmt.

 

A. nē, bija viens zvans, piedāvāja pāriet uz to 8.5 no 3.5.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Bet fakts ir tāds ka LTC fiksētais telefons pinībā zaudē savu jēgu.

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
  • Guest unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...