Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Atkarīgs no vietas. Būs vietas, kur LMT būs zonā, būs, kur bitei

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nopērc lētāko priekšapmaksas karti un pamēģini uz vietas vai viss tevi apmierina, neviens jau nevar dot tev konkretu atbildi ja tajā vietā pats nedzīvo! :biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Janka420

Nu, pilsētās gan jau ir normāli. Uz autoceļiem varētu būt visādi. Rīga-Ventspils, Rīga-Rēzekne, varbūt kāds braukā, var padalīties, kā ir. Zona, internets.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Aivis Lansons

Nupat pamaniju, ka Mana bite lapā ir norādīts datu patēriņš kaut kādām aplikācijām. Ko tas nozīmē un kas tās par aplikācijām?

Ekrānattēls 2019-03-11 19-48-25.png

Link to comment
Share on other sites

Sūds ar to patēriņu, bet kas tas par interesantu tarifu plānu? Kur tādu dabūt? :TPON:

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Stasss teica:

Kur tādu dabūt?

Durvis aiz sevis aizcērtot...

Link to comment
Share on other sites

periodiski saviem klientiem piedāvā labāku cenu. Bija piedāvājums pirms ziemassvētkeim pa 10 eur internets un planšete

Link to comment
Share on other sites

KinkyTouch

Visi tie "operatori" čakarē kā vien spēj.

Ne Bitei ne Tele2 vispār nav normāls tarifs bez internetiem.

Tele2 pēc cenu celšanas dēļ apvienotajiem Eiropas zvaniem, iekasēja kārtīgu summu par Eiropas zvaniem. Bite periodiski cēla tarifus. Žēl ka tolaik uzrāvos uz Tele2 interneta piedāvājuma un pārgāju. Man bija tāds līgums ka Bite nevarēja celt cenu, man būtu bijis "pa 3.50" līdz mūža galam. Bet tai brīdī vajadzēja nedaudz internetu (~200Mb) un pārgāju uz to Govi. Bet pēc pusgada jau e-pasta vajadzība telefonā atkrita... :-(

Nu neko, jāgaida kad beidzot kāds ārzemju operators piedāvās simkartes.

Link to comment
Share on other sites

Ārzemju operators nepiedāvās sim karti. Aizmirsti.

Savā starpā operatori maksā viens otram par saņemtajiem zvaniem, līdz ar to ārvalstu operatoram nav izdevīgi ienāk šajā tirgū kā roaming spēlētājs.

Ja domā atvērt 4.operatoru, tad diez vai SM, SPRK ļaus.

Link to comment
Share on other sites

KinkyTouch
Pirms 7 minūtēm , Murlo teica:

Ārzemju operators nepiedāvās sim karti. Aizmirsti.

Nu tad es nevis aizmirsīšu, bez aizbraukšu uz Leišiem pakaļ.

 

Link to comment
Share on other sites

un pēc cik ilga laika tev piegriezīs skābekli, kad lietuviešu operatoram ģenerēsi papildus izdevumus?

p.s. es nezinu vai mobīlais internets darbojās roamingā

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

KinkyTouch
Pirms 2 minūtēm , Murlo teica:

p.s. es nezinu vai mobīlais internets darbojās roamingā

Ko tad tu vispār zini?

 

Pirms 2 minūtēm , Murlo teica:

pēc cik ilga laika tev piegriezīs skābekli, kad lietuviešu operatoram ģenerēsi papildus izdevumus?

Izskatā ka par to EU direktīvu ar neko neesi dzirdējis.

Tavs "viedoklis" tāds nesvarīgs sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi m u daks

Palasi Roam like at home 

Ja jums ar mobilo sakaru operatoru bija noslēgts līgums, kurā iekļauti viesabonēšanas pakalpojumi, tas automātiski pārvērtās par līgumu, kurā viesabonēšana ir pēc pašmāju tarifiem.

 

Viesabonēšana pēc pašmāju tarifiem ir domāta tiem, kuri laiku pa laikam izbrauc no dzīvesvietas valsts vai kuriem ir pastāvīga saikne ar citu valsti, piemēram, studējot vai strādājot ārzemēs. Tā nav domāta pastāvīgai mobilo sakaru izmantošanai ārzemēs.

Labots - Murlo
  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Aivis Lansons

Īpašais piedāvājums!

Ekrānattēls 2019-03-12 16-45-25.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aivis Lansons
pirms 16 stundām , Murlo teica:

periodiski saviem klientiem piedāvā labāku cenu. Bija piedāvājums pirms ziemassvētkeim pa 10 eur internets un planšete

 

Tas pats jau man arī ir. Tik tā planšete tā ar mētājas plauktā pat neizpakota. Varēja jau rūteri iedot planšetes vietā, bet šie tam nepiekrita :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kāda citādi pieredze ar BITI? Sarunu kvalitāte, zona, ārzemēs? SPRK pētījumu esmu redzējis.

Uzmācas man viņi ar izdevīgu tarifu :) Apsveru domu pāriet pie viņiem.

A

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 57 minūtēm , alx teica:

~70% atlaide, kas man tika solīta līdz mūža galam, tiek anulēta

 

Cik ilgi darbojās tie 70 % ? Gados, kauč vai aptuveni. Gribās zināt cik ilgi var sadistot operatoru, kamēr tas sāk gaudot.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 6 minūtēm , ArnisR teica:

Uzmācas man viņi ar izdevīgu tarifu

Parasti ar labām lietām neuzmācas! Padomā par to!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Stepselis teica:

Parasti ar labām lietām neuzmācas! Padomā par to!


Domāju, jau domāju :) Tāpēc arī jautāju. Viens labums šķiet, ka būs gan (par to vēlāk).
Ar Teli, it kā viss ok – viens otru netraucējam. Pagājušovasar ārzemēs gan vairākkārt internets uz PL, DE bāņiem nekonektējās (Waze). Lihtenšteinā vispār neizdevās tam pieslēgties. Bet nu tur biju pāris h tikai. Tas bija pirms viņu lielā ārzemju blackout.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , alx teica:

mūža galam

pakalpojumiem nenozīmē - tava mūža galu... jebkurā gadījumā jālasa ir līgums..

 

man pašam pie sava operatora ir beztermiņa atlaide.. uj jau cik gadus.. daudz.. + attieksme, tāpēc arī nemainu... nav iemesla + ar zonu nekad nav problēmu. Tiesa klients esmu gadus 17....

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , alx teica:

~70% atlaide, kas man tika solīta līdz mūža galam, tiek anulēta. Tā vietā man piešķirta 50% atlaide. Vēl kādam tādi brīnumi pie rēķina?

Man paziņam tā ir,bet viņam pašā sākuma kad slēdza līgumu darija zīnāu ka tas tikai uz 2 gadiem,tad jau nekādas abidas!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ieleja teica:

man šomēnes nez kāpēc pie rēķina pielikta ierīces ekrāna apdrošināšana par 2€ maijā, kaut atteicos no visām papildfigņām pirms 3 mēnešiem un pāris rēķini bija bez tā

 

klientu menedžeris izliekas par beigtu

 

p.s.

aizdomājos par operatora maiņu...

 

cik sapratu viņi informē visus klientus par izmaiņām

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Man bite ar kopš 2007 gada....Nevēlla nav piedavājusi lētāku tarifu kā tikai palielinājuši no 4.70ero uz 8.50,tik tagat nesen pats nemetu uz 6,50ero! Tikai bāžas virsu ar  planšeti kura ķipa  baigi lēti ar visu internetu....10 eiro uz 36 -menešus piesiets pie šiem !360eiro tad es nezin kādai tai planšetai jābūt 27" ekrānām,bet diezvai!!! Baigā dāvana,ka sakarīgu planšēti var izķert pa 100 rubliem... un vispār planšetes nevaru  ciest!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Esmu bijis Bites klients gadus 5, tagad Teles klients jau gadus 3.

Pirmkārt, jābūt vairākiem numuriem (nu 4-5) un vēlams uz juridisko personu - tad jebkuru no abiem 2 var sākt spiest stūrī. Par LMT nezinu, aizgāju sen, viņi pēdējo 8 gadu laikā nav spējuši piedāvāt neko konkurētspējīgu.

Es domāju, ka saprātīgi runājot vismaz 50 % atlaidi var dabūt no standarta piedāvājumiem. Un cik zinu, tad visi (Tele2, Bite, pat TET) to līgumu vai vienošanos par atlaidēm slēdz uz 2 gadiem.

Par kvalitāti - man ar Biti problēmu nebija, zona un interneta ātrums visur bija diezgan labs. Tele2 no sākuma pārsteidza - bija dažas problēmas ar zonu Latvijā, bet aizbraucot uz ārzemēm vispār vietām bija vāks - atceros, izbraucu cauri leišiem, pa ceļam 1/3 ceļa nevarēju nevienu sazvanīt, par internetu nerunāsim. Un vēl šad tad šur tur ir bijušas problēmas. Uz izjūtu - tai Bitei ir labāki ārzemju operatori kā līgumkompānijas. Bet pašlaik viņiem tik samuhļīti nosacījumi un nav tik laba cena, kā bija toreiz vai pašlaik ir pie Teles. Piem ar interneta apjomiem man pie Teles nekad nav problēma bijusi.

Link to comment
Share on other sites

Pēc maija, kad visi pēcapmaksas bitenieki varēja neta bezlimitu dabūt uz "hoķa mēnesi", saņēmu īsziņu ar aicinājumu piezvanīt... Piezvanīju. Par cik 5 gigi, jautāju - par 13, atbild. Paldies, nē. Nu labi, varbūt vēlaties 50GB par 12,5 (par manu numuru). O.K. Bet šitas arī tikai uz gadu. Uz mani 4 bites numuri. Bet jākratās no viņiem vaļā, jo bērni jau lieli, sāk strādāt, lai maksā paši.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , ieleja teica:

 

man ir vismaz 3 ierīces, kas ņemtas no šiem, tāpēc ko nozīmē "viena ekrāna apdrošināšana"?

un tā bez piekrišanas slēgt klāt kaut kādas nevajadzīgas muļķības no kurām esmu uzsvērti atteicies ir vismaz dīvaini

jopcik... neizlasīju, ka rēķinā jau ieraksīts 2 eiras

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
pirms 5 stundām , VebKamera teica:

aizbraucot uz ārzemēm vispār vietām bija vāks - atceros, izbraucu cauri leišiem, pa ceļam 1/3 ceļa nevarēju nevienu sazvanīt, par internetu nerunāsim.

kopsh staajaas speekaa EU regula,

nezkamdeelj telefons ir jaarestartee peec robezhas skjeersoshanas

citeiz i-nets ir bet ienaakosho zvanu un sms naff, kauch arii "laipni luudzam" sms atnaak

shogad veel neesmu meegjinaajis, pagaajushaajaa bija gana vienaadi gan uz Somiju, gan Beljgjiju braucot

 

Tele2

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , MartiniB teica:

citeiz i-nets ir bet ienaakosho zvanu un sms naff, kauch arii "laipni luudzam" sms atnaak

yas... tieši šo pagājušogad novēroju tepat kaimiņos pie leišiem. Nets strādā. Izejošie/ienākošie zvani un sms nav. Restarts nelīdzēja. Manuāli izvēlēties citu operatoru arī neļāva. Helpdeskam, protams, arī nevarēja pazvanīt. BITE.

Labots - Koala
Link to comment
Share on other sites

HVZ, bet ne visiem. Pagājšgad bijām ar prāmi Stoķī, nekādu ķeršanos. Skuķis pagājšgad 3x un šogad 2x lidoja uz ārzemēm, arī bez aizķeršanās. Varbūt šķērsojot robežu ar auto tur sanāk kautkādas nianses.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Koala teica:

yas... tieši šo pagājušogad novēroju tepat kaimiņos pie leišiem. Nets strādā. Izejošie/ienākošie zvani un sms nav. Restarts nelīdzēja. Manuāli izvēlēties citu operatoru arī neļāva. Helpdeskam, protams, arī nevarēja pazvanīt. BITE.

paskatīties ips slabo?

Link to comment
Share on other sites

Es ~15 gadus biju pie LMT. Principiāli piegriezās viņu attieksme brīdī, kad palūdzu info par vienu nesaprotamu sarunu ārzemēs un viņi piedāvāja nopirkt sarunu izrakstu.
Aizgāju uz TELE2 (nu jau ~5-6 gadi) un ne brīdi nenozēloju, lai gan pirms tam skatījos uz viņiem šķībi tāpēc, ka viņi tīklā ņēma pretī zagtos telefonus. Bija reiz uz vairākām dienām lokāls gļuks viņiem ar pārklājumu/traucējumiem, bet tas tika visnotaļ solīdi kompensēts.
Tagad, kad sāku konkrēti interesēties par līguma laušanu, T2 piedāvāja zemāku cenu, tomēr BITEs piedāvājums 2 gadu periodam joprojām ir nedaudz izdevīgāks.  
Domāju :)

Link to comment
Share on other sites

kapeiku nepisīsi.. ups.. neņemsi priekšā.. pie centa netiksi :D

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
1 stundu atpakaļ, MartiniB teica:

nezkamdeelj telefons ir jaarestartee peec robezhas skjeersoshanas

 

Nez, leišos pa to pašu maršrutu vairs neesmu braucis, bet uz Lieldienām biju igauņos - pie Tallinas un Rakveres. Visa ģimene, 4 telefoni - neviens neko nepārstartēja, visiem visu laiku viss gāja (Tele).

 

Ja noķeršu kārtējo ne-iešanu ārzemēs, pamēģināšu restartēt, paskatīšos kas būs.

 

Uz izjūtu Telei tagad vispārēji ir labāk. Tikko pārgāju, tad gan bija sūnaini - gandrīz gribēju iet atpakaļ pie Bites dēļ kvalitātes (un tā leišu brauciena).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , CAP teica:

kapeiku nepisīsi.. ups.. neņemsi priekšā.. pie centa netiksi :D

Protams :D 
Neesmu gan baigais kapeikņēmējs, bet tā kapeika >130€ pirmajā gadā. Uz otrā gada beigām summāri gan sarūk līdz ~50 €. +Bitei ir viena manta, ko gribu paņemt.
No otras puses – slinkums formēt papīrus. :) Dilemma odnako.

Link to comment
Share on other sites

Es teiktu... Tele2... nu tā pavisam objektīvi paskatoties, pat neskatoties, ka pats izmantoju citu operatoru.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Es itkā piekrītu. Tik jāņem vērā, ka labākos tarifus var dabūt iesniedzot pieteikumu par iešanu prom...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...