Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

MartiniB
pirms 22 stundām , Zin... teica:

Kas liedz izmaksāt un pāriet? ^^

tik atlikusho 6*5 euro vietaa operators paprasa samaksaat 208,

pie kam neafisheejot, ceriibaa ka nepamaniis, ka par priekshlaiciigu maksaashanu pienaakas soda sankcijas.

 

shaadu sviestu nupat pieredzeeju pat nemainot operatoru, tikai gribeeju paarsleegt 6Gb uz 2Gb,

skandaalu nokushinaaja pieschirot 30% atlaidi tam pasham 6Gb

 

Link to comment
Share on other sites

Kā mainot tarifu (operatora ietvaros) var būt kaut kādi līgumsodi/sankcijas? :D sviests..

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, man bija viena Lumia uz Biti paņemta, nekādu sodu neprasīja, bija palikuši 90 eur, arī lika samaksāt 90 aur, kad prasīju vai nevar ātrāk izmaksāt. Ka tik nebija arī peislēgums ar obligātiem diviem gadiem?

Link to comment
Share on other sites

erglis4

Nu ir tāda lieta, jo krutu mazcenas trubu dod ar noteiktu tarifu- parasti divi dargakie tarifani, ja gribi uz letaku divu gadu liguma ietvaros, tad sods, tikai nesaki, ka Tele2 Martini B nebridinaja! Turklat pats tak parakstiji tadu ligumu!  Sito vai ir ari  Bitei- nepateiksu. 

Labots - erglis4
Link to comment
Share on other sites

Ja izvēlas priekšapmaksu par 4,75 €, tad visai uzstājīgi tiek piedāvāta pēcapmaksa par 3,90 € uz gadu, kas pēctam būšot 6,50 €

Link to comment
Share on other sites

Man teica, priekšapmaksu par 4,75 € varot pieslēgt tikai salonā, savukārt pēcapmaksu par 3,90 € arī pa telefonu uzreiz.

Lai tik ņemot pēcapmaksu, jo priekšapmaksa vairs neesot aktuāla.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
pirms 23 stundām , erglis4 teica:

 

Nu ir tāda lieta, jo krutu mazcenas trubu dod ar noteiktu tarifu- parasti divi dargakie tarifani, ja gribi uz letaku divu gadu liguma ietvaros, tad sods, tikai nesaki, ka Tele2 Martini B nebridinaja! Turklat pats tak parakstiji tadu ligumu! 

 

godiigi pateikshu, tagad nepaarlasiiju visus mazos burtinjus liigumaa.

bet varu apgalvot, ka tur nebija nekas mineets par tarifa cenas mainju no 13e uz 17e jau peec 6 meeneshiem,

kas arii bija par iemeslu mekleet variantus sleegties uz zemaaku tarifu,

un Teles hotline pashi arii ieteica izmaksaat trubu un tad vareeshot mainiit tarifu.

 

Un!!!

vareeja tak chekaa izdaliit, te par atlikushaijiem maksaajumiem, te sods -

taadu apkaasienu pacients uzreiz tak vareetu pamaniit.

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , QureXs teica:

Man teica, priekšapmaksu par 4,75 € varot pieslēgt tikai salonā,

Jā, bitei ir tāda fīča, ka priekšapaksu var tikai salonā, ar dokumentiem. Kautkas līdzīgs laikam, kā Krievijā, lai nevarētu anonīmi uz centrālo dzelzceļa staciju piezvanīt...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Tur ir cits stāsts, jo jāreģistrējas ir tikai uz bezlimitu, anonīmi uz centrālo dzelzceļa staciju piezvanīt... tu vari par 11 centiem minūtē cik vēlies. Doma tāda, lai tu ar bezlimitu nečakarētu tīklu, veicot komerciālus zvanus, Bites prāt pārāk daudz runātu ar citiem tīkliem, utt., karoč ievērotu Godigas lietošanas politiku, un pārkāpšanas gadījumā būtu persona, kurai vairs nesniegt savus pakalpojumus.

Link to comment
Share on other sites

Sveiciens visiem,

Radusies vēlme pārcelties pie cita operatora. Kā tiek aprēķināta abonēšanas maksa, ja tas notiek pus mēnesī?

Link to comment
Share on other sites

vismaz LMT viss ir godīgi.. maksa/mēneša dienu skaits*izmantoto dienu skaits

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint
2017.05.17. , 14:07, Jainit teica:

Izlasi tak vienreiz līguma, ko pats esi parakstījis, noteikumus. Tas, ka tev atslēdza, nenozīmē, ka tev nav jāmaksā, ja vien neatzīst tevi par atsevišķu gadījumu. :D

"5.5 Maksa par tarifu plānu vai papildpakalpojumu abonēšanu tiek aprēķināta iegādes brīdī un attiecināta uz nākamo uzskaites periodu. .... Ja Līgums tiek pārtraukts pirms abonēšanas termiņa beigām, rēķina summa netiek samazināta proporcionāli tarifu plāna vai papildpakalpojumu atlikušajam izmantošanas periodam.  Atsevišķos gadījumos Bite maksu par pakalpojumiem var aprēķināt atbilstoši izlietojumam, nevis uz katru nākamo uzskaites periodu. "

 

Solīja, bet neviens man nezvanīja, tāpēc šodien aizbraucu uz Uriekstes ielu. Pastāstīju savu bēdu, 5 minūtes pagaidīju, tad man atvainojās un teica, ka liekie skaitļi tiks atskaitīti :)

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ja saka ka nepatīk cena un grib atlaidi - neko nedod. Dod tikai kad sanemusi pazinojumu par operatora mainju. T.b  pašam interesēties par atlaidēm nav jēgas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Mazliet? Debilitātes kalngals. Un vēl visi šitie piedāvājumi "uz gadu", pēc tam atkal sākam visu riņķa danci no sākuma un tā katru gadu. Sviests pilnīgs. Ceru, ka tagad būs tas cikls pārtraukts, nav nekāds speciālais piedāvājums no pagaldes, ir dārgāk, bet ceru, ka vairs nebūs šajā vislatvijas cirkā jāpiedalās. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu, problēma ir tajā, ka cilvēki ir bezprincipiāli un ir ar mieru šo te cirku atbalstīt. Es kad māti pārsviedu uz Amigo un piezvanīja Bites managere, "lai aprunātos", pateicu, ka esmu jau visu izdarījis un mums nav par ko vairs runāt. Jā, neietaupīju 2€ katru mēnesi, bet sajūta bija ok.

Pēc tam, kad paskatījos arhīvā, piefiksēju, ka mmamuks ir tikai ap 30min mobīlos zvanus veicis pa lv un no tiem lielākā daļa uz manu numuru un normālam operatoram, kam nav putni galvā nebūtu ilgi jādomā, lai iedotu kādu spec tarifu. Būs laikam arī uzņēmuma tālruņu parks jāpārskata...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bišk škrobe uz biti.. Pārgāju nr no sievas uz sevi- sievai vēl pilns rēķ par šo mēnesi +man rēķ proporcionāli līdz mēneša beigām + 2e par nr īpašnieka maiņu. Labi, ka pēdējo reiz.

Vismaz nevar pārmest, ka slēpa- meitene to uzreiz teica

Link to comment
Share on other sites

Kas notiek ar naudu Bites kartē, kad pāriet uz pēcmaksu? (varbūt būtu viens iemesls ko tādu darīt)

Link to comment
Share on other sites

Nauda pārnesās turklāt, Bite piedāvā 30% atlaidi uz gadu tiem, kas pāriet pēcapmaksu!

Link to comment
Share on other sites

Arī es atradu infu par līdz 15 eiro limitu, taču bites "draudzīgie'' konsultanti apgalvo, ka vairāk neesot limits, un varot pārnest pilnīgi visu naudas summu.

Link to comment
Share on other sites

Bitei ticēt nevar. Sākumā nebija limita, tad ieviesa 3Ls, bet konsultants teica, ka limita nav.

Bitei ticēt nevar. Man telefonā ir SMS, ka derīguma termiņš līdz novembrim, bet tagad termiņš ir 01.08.

Edit: šodien pajautāju konsultantam. Teica, ka limita nav (vismaz līdz pāris simtiem eir).

Edit: var pārnest.

Labots - Klusu
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, Bite rīkojas diezgan nezolīdi. Bija man 'kapeikmīlētāju' tarifs uz gadu par 4.94 mēnesī, kas akurāt šomēnes beidzās. Gaidīju zvanu no viņiem, lai varam vienoties par turpmāko tarifu un citām niansēm. Tā vietā man bez jelkādiem brīdinājumiem pieslēdza Bite 2GB un viss. Nepatīk man tāda attieksme no citādās kompānijas, piedevām ja jāmaksā pilna cena, tad LMT/Tele2 ir labākas alternatīvas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Cilveeks
pirms 2 stundām , hx0rz teica:

Gaidīju zvanu no viņiem, lai varam vienoties par turpmāko tarifu un citām niansēm.

Tu jau gribēji vienoties, tādēļ vajadzēja zvanīt pašam. Gaidi ar lielo maisu, ka tev zvanīs Bite, lai piedāvātu lētāku tarifu.

Link to comment
Share on other sites

Protams, es negaidīju, ka man uzreiz zvanīs un piedāvās nākamo 'dīlu', taču SMS, epastu vai paziņojumu manabite.lv gan varēja atsūtīt. Kaut vai 'sākot ar š,g. tādu un tādu datumu jūsu esošais tarifu plāns tiks automātiski nomainīts, jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt uz info tālruni'. Bet tas laikam ir par daudz prasīts no draudzīgās kompānijas.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 6 stundām , hx0rz teica:

Manuprāt, Bite rīkojas diezgan nezolīdi. Bija man 'kapeikmīlētāju' tarifs uz gadu par 4.94 mēnesī, kas akurāt šomēnes beidzās.

Nu redz, viņi tev sen atpakaļ ir zvanijuši un teikuši, ka līdz tādam un tādam datumam, tev būs lētais tarifs. Pēc tarifa beigām ieslēdzas atpakaļ standarta tarifs. Kaut kā neatceros, ka LMT vai T2 būtu zvanijuši vai rakstijuši, ka limonāde beigsies un ko daram tālāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es par šito tagad domāju

Ir man tas 5GB pa 14.50, bet maksāju 10.15 nu piedāvāja vel tagad +1GB

Zvanīju jautāju par neierobežoto kas ir pa 22+eiro dažādu apsvērumu dēļ rodas pēc tā nepieciešamība, lētāk šo piedāvāt nevar. Savukārt T2 šada veida tarifu dod pa 15eiro.

Link to comment
Share on other sites

hmm... man brālis pieteica pārēju no Bites uz LMT.. šodien (ja nemaldos) zvanīja šim BITE un piedāvāja Bezlimitu (zvani/sms/dati) = 6.75 eur..

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Tas nozīmē, ka sviests vēl turpinās.

Moš patroļļot Biti un LMT reizē, piesakot pāreju pie LMT un dabonot labākus tarifus no Bites - būs gan vieni pažņaugti, gan otri patroļļoti... 

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

laiku tas īsti nepatērē.. naudu ne tik :D iegūt teorētiski vari vairāk 

Link to comment
Share on other sites

Bites klientu portāls atkal autā:

 

Screenshot_2017-07-01-09-06-52.png

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Manuprāt, tur bija jāatjauno parole lietotājam. 

Šiem tur problēmas ar normāliem datoriķiem, kas bez safisšanas varētu pārmigrēt bāzi...  

Link to comment
Share on other sites

2017.06.21. , 23:19, hx0rz teica:

'sākot ar š,g. tādu un tādu datumu jūsu esošais tarifu plāns tiks automātiski nomainīts

Negribu samelot, jau ir piemirsies, bet šķiet ka priekšapmaksas Bite2 lietotāji gan saņēma sms ar šādu saturu, bet ko toč atceros - pēc jauno tarifu datuma mēģinot ar īsziņu pieslēgt Bite2, atpakaļ atnāk īsziņa apmēram "tarifs Bite2 vairs neeksistē, iesakām izvēlēties jauno tarifu Bite Priekšapmaksa par 4.75 ar neierobežotiem zvaniem un sms Latvijā uz Bite/LMT/LTK/T2 un 100MB interneta, lai to pieslēgtu sūtiet B2 LV uz 1600".

Salīdzinājumam, ZZ kaut kad senā pagātnē izbeidza vienu tarifu, bet to joprojām bija iespējams mēģināt pieslēgt un cikturtie lati no kredīta noņēmās, bet nekas nepieslēdzās un nekāda sms neatnāca, nu vai varbūt arī atnāca sms ka tarifs vairs neeksistē, kas to vairs atceras, bet nauda no kredīta noņēmās par neko toč.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Pozitīva ziņa - saņēmu rēķinu no Bites, par mēnesi, kura 2. datumā pārgāju uz Amigo - tikai 25 centi. Tomēr nāk pretī klientam, lai arī pēc līguma varēja paņemt par visu mēnesi.

Link to comment
Share on other sites

Tie, kas maksājuši Bites rēķinu, iekš manabite.lv nospiežot SEB/SWE podziņu - iečekojam, vai nauda aizgājusi īstos ceļus.

Nezinu, kā šobrīd, bet ap 12.datumu podziņa maksājuma subjectā ielika rēķina nr, nevis klienta nr.

Link to comment
Share on other sites

rēķina nr. ir pat precīzāk par klienta nr.. no swed/seb ir taču iespēja arī pēc šablona maksāt un savadīt manuāli pieprasīto info.. nekad nav bijis problēmu ar e-maksājumiem. Vismaz LMT un Tele2.. neesmu gan BITEs klients.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Nu tad tev nav nekādu problēmu.

Info bija domāts tiem, kas spiež pogu maksāt ar domu, ka sistēma visus rekvizītus pati pareizi saliks. Bet izrādās, ka sistēma (programmētājs) nofeilo un tu samaksā cita cilvēka rēķinu. Vai arī tev visu laika rāda, ka ir parāds un pārmaksa vienlaicīgi.

Es noteikti arī daudz ko daru citādak, bet nesaku, ka es daru vispareizāk un visiem jādara tāpat kā man.

Link to comment
Share on other sites

pirms maksājuma apstiprināšanas taču ir iespēja pārbaudīt rekvizītus/rēķina nr.. utt.. neredzu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...