Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Jurkins
Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Parasta 10 - 15% inflācija.

Efektīvajā pasaulē :haha:. Viņiem tas ir normāli.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tie 10 eiro ganjau uz kādiem 2 - 3 mēnešiem.

 

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Efektīvajā pasaulē :haha:. Viņiem tas ir normāli.

Nu ja algas vai iekārtu cenas stāvētu uz vietas, tad būtu dīvaini, ja cenas pēkšņi īpaši mainītos.

 Bet nu cik zināms tad tā nav.

Link to comment
Share on other sites

formens
Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Tie 10 eiro ganjau uz kādiem 2 - 3 mēnešiem.

Sīkiem burtiem rakstīts,ka min laiks 12 mēn.,pamatcena pēc 24 mēn.Pieteikties var tikai mana bite,pieteicos,bet neviens ar mani nesazinās.😅

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 45 minūtēm , formens teica:

Bet piedāvā

Un vēl rūteris pašam jāpērk!

Link to comment
Share on other sites

Racer
pirms 3 stundām , janni teica:

Laikam būs jāsāk optimizēties un jāatslēdz beidzot kabeļtelevīzija 😁

IPTV laikmetā baigais arhaisms. SAT TV arī, bet tur vizmaz izklaide ar ņemšanos... :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Bite atsūtīja vēstuli, esmu super biznesa klients, mīl mani, bet nu mīlestība nevarot būt par velti, cels cenas! Pēc 6 dienām zvana dāma uz saka, ka glābs mani no manas sliktās pozīcijas paceļot 2x cenu, bet dodot atlaidi 1.2x piesietu uz 3 gadiem! Paņirgājos par meiteni, un pasūtīju nakuij! Bet Bite ir cūkas!

 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 6 stundām , jema teica:

Paņirgājos par meiteni, un pasūtīju nakuij!

 

Man te nācās risināt visai sarežģītu jautājumu ar numuru pāriešanu no viena uzņēmuma uz citu. Sajūta tāda, ka šie nu jau pieņem darbā cilvēkus ar palīgskolas izglītību - nevienā jautājumā pēc būtības iedziļināties nespēj, spēj tik tupa atkārtot pāris pantiņus, kas iedzīti galvā.

Pavisam nelabs iespaids palika. Izskatās, ka spiež uz klienta nogurdināšanu - apniks cīnīties, tāpat beigās samaksās.

 

Ja ienāktos sakarīgs piedāvājums no Govs (vai, pārrakstījos - Teles), noteikti pieņemtu. Īsti izdevīgi nav, te vēl tas tarifs puslīdz fiksēts uz kādu laiku un maigo vēstuli arī pagaidām vēl neesmu saņēmis, bet attieksme reāli nepatika.

 

Link to comment
Share on other sites

M@R$$

Paskatījos oficiālos bezlimita piedāvājumus...jā, skarbi (27-28eiri)...

Link to comment
Share on other sites

Un man tagad jājūtas vainīgam un jāparakstās uz man neizdevīgu līgumu?

Iebāz savas seksuālās fantāzijas sev pakaļā!

 

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Takš vajag standarta darbību ar taciņas iemīšanu pie cita operatora, un uzreiz atradīsies ļoti izdevīgs piedāvājums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jacobs

Jema, a bet bez ''nakuij'' nevar neparakstīties?😀

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

taciņas iemīšanu pie cita operatora

Zini, ne vienmēr, man piemēram LMT aiz loga TELE netālu, bet ciemiņi ar izdevīgo BITE tarifu kauc, ka nets švaks.

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Es taču nesaku ka jāpāriet. Tikai "uzklausīt" cita operatora piedāvājumu. Vairumā gadījumu esošajam uzreiz "uzrodas" izdevīgs piedāvājums.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , jacobs teica:

Jema, a bet bez ''nakuij'' nevar neparakstīties?😀

Piedot, stipri mīlu visus telefona tirgoņus!

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Es taču nesaku ka jāpāriet. Tikai "uzklausīt" cita operatora piedāvājumu. Vairumā gadījumu esošajam uzreiz "uzrodas" izdevīgs piedāvājums.

Ir taču izpētīts ka uzticamākie ilgtermiņa klienti parasti pārmaksā daudz vairāk kā tie kas pārslēdzas. Tās ir vislabākās slaucamās govis 😂 Visi grib pārvilināt tos ilgtermiņa klientus, jo tad garantēts, ka ilgāk būs klients un maksās vairāk, tapēc arī tiem zvana. Tiem kas regulāri pārslēdzas, tiem nav jēgas zvanīt un tērēt resursus.

Kānekā cilvēki biezāk mainot sievas, kā bankas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Par tiem uzticīgajiem klientiem. bija man piesaistīti 5 numuri un Internets pie Tele2 jau 10+ gadus. tie izdomāja pacelt tarifus divkārtīgi, muldēja visu laiku ka nevar piedavāt lētākus un pat negribēja dot bezlimita internetu numuriem.

Aizgāju pie Bites, tie man no Tele2 ~70 Euro, uzlika 32 Euro piedāvājumu un bezlimiti.

 

Protams tad Tele2 krāni sāka zvanīt un ka pielīdzīnās tarifu un lai palieku. pateicu ka nevēlos jo vairs neapmierina Tele2 un ka neapmierina man to atieksme pret klientiem..

 

Par kroni tas sūda menedžeris kas bija Krievs un runāja tik knapi Latviski paņēma un pats uz savu roku ateica man Pāriešanu uz Bites jo esot es piekritis.

Paliku dusmīgs un vajadzēja iet atkal pa jaunu uz Biti un kartot visus jaunos līgumus pāriešanai.

 

Žēl ka neierakstiju sarunas ar to Tele2 kretīnu. tā visatļautība ir pretīga.

Un tas ka Tele2 menedžeri var paši no deirsas vilkt arā cenas un piedāvājumus un tad vel paši atcelt pariešanu uz citu operātoru.

Vismaz ar Biti tu dabū to pašu piedāvājumu ejot klātienē vai pa tel.

pirms 13 stundām , formens teica:

Bet piedāvā

internets.jpg

 

Man iedeva šādu pirms pus gada. image.thumb.png.2f2bfb98cfd1d3cf65d08848a8fe0d6f.png

Itkā skaitās 4G. bet es iebāžu simu 5G mikrotika rūterī un iet ~200mbit.s

Labots - Laxe
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...