Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Pirms 31 minūtēm , Aigus teica:

Nu uz Tele2 nekas neatnāk..

Tikko notestēju, maz uz T2 atnāca.
Nr. no kura sūta uzrāda: +120........

Link to comment
Share on other sites

Uz biti pašlaik nenāk, gaidu..

Uz zelta zivtiņa gan atnāca. 

Labots - dekers
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Vispā rdiezgan loģiski, ka konkrētā operatora kartes vari papildināt tieši pie paša operatora, nevis bankā. Tikai loģiski būtu, ka tā varētu norēķināties par jebkuru pakalpojumu. Jo šobrīd sanāk, ka, nu tīri teorētiski - ja Tev nav LV bankas konta, tad Tu nevari tikt pie pakalpojuma? Bite, cik zinu, piedāvā norēķināties ar populārākajām LV ibankām un ar karti, kaut Urugvajas karti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ieleja teica:

manuprāt zem šī slēpjas kāda alkatības jautājums, iespējams abu, gan bankas, gan operatora

Drīkst zināt, kur tu ņēmi šo info? Izstaigāju SEB apcirkņus, ibanku, Bites lapu, nekur neredzu šādu paziņojumu.

Visinteresantāk man izklausas - turpmāk saņemsi saites uz operatoru lapām..

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

Visinteresantāk man izklausas - turpmāk saņemsi saites uz operatoru lapām.

+1

Piezvani uz banku un pajautā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , ieleja teica:

p.s.

manuprāt zem šī slēpjas kāda alkatības jautājums, iespējams abu, gan bankas, gan operatora

nevis alkatības bet taupības.

tā kā nākotne ir mobilās iekārtas, neviens vairs negrib ieguldīt internetbanku web browseru aplikācijās, negrib ieguldīt bankas karšu tehnoloģijās. - tikai telefon aplikācijas, gan bankas, gan maksājumsistēmas.

ne tā?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Un kas tev traucē paņemt savu 2€ maksājumu un veidot tādu pašu jaunu ?? Vai izveidot savu maksājuma paraugu? (ja gribi palikt pie dīvainās kompānijas, rēķinies, ka pārsteigumi bija un būs...)

Link to comment
Share on other sites

Pieslēdz pa 2eur pēcapmaksu. 🙄

Labots - janni
Link to comment
Share on other sites

Piedošanu, pārrakstījos. Pašam dēļ šitā joka ir pāris 2eur pieslēgumi, kas salimitēti, lai nav mēneša beigās pārsteigumi.

Link to comment
Share on other sites

Tā jau vairāk SEB, ne dīvainās kompānijas "racionalizācijas" ideja.  Ir Zelta šprotes Internets datoram (sarunām gan LMT) - un parādījies šāds paziņojums (mani kā Swed klientu tas gan neuztrauc).

Untitled.jpg.07046f7b72caf690de3474969a89d45d.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Iepĺūtīšu šeit.

Čomu čoma čoms strādā Bitē un viņiem ir pieejami atlaižu kodi, kas paredzēts draugiem/paziņām.

Pats paņēmu Go3 televīziju all inclusive pa 7.50 uz gadu.

Cik sapratu, tad atlaide darbojās fiziskām personām uz jauniem pieslēgumiem vai portacijām. 

Ja kādam ir interese, tad rakstiet man privāti. Sanāk, ka atlaide 60+% no standarta cenas

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , M@R$$ teica:

Es saprotu to Go3 met pa labi un pa kreisi...

Man palielināja cenu, gāju prom no Go3, bite pateica ka var iedot 1 eur atlaidi, es nepiekritu, tad pēdējā brīdī piezvanīja ļoti labi runājoša meitiņa un iedeva -1 eur no vecā tarifa, sanāca ka 50% lētāk nekā tagad ir cena uz 2 gadiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Aigars
(labots)

Man šodien zvanīja dāma no Bites un piedāvāja GO3. Vienīgi es nesaprotu, kā es varu uzticēties kaut kādiem zvanītajiem un nosaukt savus datus, kad mūsdienās telefonkrāpnieku izdomai nav robežu. Ja es Manā Bitē piesakos uz Go3, tad nav tā speciālā cena. Es gan piemirsu pajautāt uz cik ilgu laiku tā specialā cena būs. Galvenais, kad saku, ka lai zvana rīt, ka man jāapdomā, tad man atbild, ko tur domāt, viss pāris minūtes aizņem. Es savukārt, ka tā ir visu telefonkrāpnieku taktika, neļaut laika apdomāt. Viņa man atsūtīs īsziņu, ka no Bites. Mūsdienās krāpnieki prot pat viltot numurus.

Man interesētu filmas, kur var izvēlēties skaņas un subtitru valodu. Interesē angļu valodā ar angļu subtitriem. Bet dažreiz vajadzētu arī man saprotamākā valodā. Teica, ka GO3 esot. Vai tā ir nezinu. Prasīju, vai ir kāds testa laiks. Šī, ka tikai 14 dienu atteikšanās tiesības.

 

 

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Jainit
Pirms 5 minūtēm , Aigars teica:

Man šodien zvanīja dāma no Bites un piedāvāja GO3. Vienīgi es nesaprotu, kā es varu uzticēties kaut kādiem zvanītajiem un nosaukt savus datus, kad mūsdienās telefonkrāpnieku izdomai nav robežu.

Bites telemārketings un parastie krāpnieki ir droši liekami vienā sūdu mucā. Viņa tev daudz ko nepateica, ko tu uzzināsi, kad tev pienāks smuks rēķins ar soda naudu par priekšlaicīgu līguma laušanu.

Pirms 8 minūtēm , Aigars teica:

Man interesētu filmas, kur var izvēlēties skaņas un subtitru valodu. Interesē angļu valodā ar angļu subtitriem.

torrent, android aplikācijas ar online filmām, netfliks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Aigars teica:

Man šodien zvanīja dāma no Bites un piedāvāja GO3. Vienīgi es nesaprotu, kā es varu uzticēties kaut kādiem zvanītajiem un nosaukt savus datus, kad mūsdienās telefonkrāpnieku izdomai nav robežu.

Es vienkārši tā arī pasaku,  ka pa telefonu random zvanītājiem savus datus nedodu.

Neatbildu arī ne kādu televīziju lietoju, ne ko.  Tu vienkārši esi ļoti labsirdīgs un uzticīgs. 

Es gan principā sūtu tālākj uzreiz jebkādu piedāvājumu kur ir ierebežots laiks jo tā tikai krāpnieki strādā. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aigars
(labots)

Jā, Netflix es lietoju. Man dāma jau pašā sākumā teica, ka Go3 var aizstāt Netfliks. Tā kā Netflix man izmaksā 9.99 mēnesī, tad varbūt Go3 varētu arī aizstāt. Tāpat Netflix diži lielā filmu izvēle nav. Bet Go3 neesmu lietojis, tāpēc nevaru salīdzināt.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

base7

Go3 vairāk ir Latvijā ražots saturs+TV kanāli. Netfiksā tā visa nav. Tas ir vairāk starptautisks.

Link to comment
Share on other sites

Aigars

Vai Go3 ir jaunākās filmas, kuras nesen ir rādītas kinoteātros? Kā man teica. Es domāju ārzemju. Un kā ir skaņas celiņa un subtitru valodu izvēli?

Link to comment
Share on other sites

Racer

Ieej go3.lv un apskaties. Piedāvājumu redz arī bez reğistrācijas un maksāšanas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

maize
Pirms 1 minūtes , Aigars teica:

Vai Go3 ir jaunākās filmas, kuras nesen ir rādītas kinoteātros? Kā man teica. Es domāju ārzemju. Un kā ir skaņas celiņa un subtitru valodu izvēli?

Pašas jaunākās, ja būs, tad visticamāk būs par papildus samaksu un ne uzreiz. Parasti vispirms izrāda kino un tad citos formātos.
Ja gribi dažādu saturu ar uzsvaru uz svaigu un angļu valodā skatīties, tad prātīgākā izvēle, diemžēl, būs - torrenti. Šobrīd katrs piedāvā savu filmu/seriālu/satura nomas platformu un pamanās vēl uzlikt dažādus ierobežojumus - netflix, hbo, amazon prime, disney+, hulu, paramamont, apple tv u.c. un katrā no šiem var būt tieši tas ko vēlies noskatīties... Ja gribi skatīties visu un legāli, tad maks ir jāatver ļoti plaši.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā prime video paziņoja par reklāmu ieviešanu es atcēlu pedejo subscribtion un esmu aizgājis atpakaļ uz pirātismu kas ir daudz ērtāks un kvalitatīvāks.

 

Pat ja negrib neko kačāt tādas lapas kā fmoviesz.to ar adblocku strādā atrāk un bez visādiem popupiem un pieņemamā 1080p. fimas un seriāli no visām platformām un pat dvd/bluray.

 

Un vel citas platformas kā Sony pat tev atņem filmas par kurām esi maksājis. jo redz tev nepieder nekas.

Un ja jau nepieder, tad jau var pirātot tā pat.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

motleyman

Esmu Go3 klients. Nu kaut kā jau tā televīzija sakarīgā kvalitātē ir jāskatās. BET ... Ja Go3 kā ekskluzīvu fīču piedāvā arī Paramount+ saturu, tad es tomēr gribētu to redzēt. Nu kaut vai viens viens piemērs. Paramount+ kā īpašu ekstru pagājušajā rudenī piedāvāja "tell it all documentary" par bēdīgi slaveno, bet mega populāro vācu popgrupu Milli Vanilli. Nu gaidu pirmizrādi arī es. BET ... gaidu joprojām ... Jo Latvijā tāda filma nav bijusi un laikam taču arī nekad nebūs. Tas nekas, ka torrentos jau sen novilkta un redzēta. Dubultie standarti un viltīga klientu pievilināšana. IMHO & peace. 

MVP2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aigars
(labots)

Go3 mājaslapā filmām audioceliņš ir dažādās valodās, bet subtitri, ko es skatījos, tikai igauņu. He-he. Manai draudzenei derētu. Viņa igauņu zina. 🙂 Skatīties neko par velti nevar. Man tas vajadzīgs angļu valodas pilveidei. Ja skatās subtitrus saprotamā valodā, tad uztver tikai tos.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Aigars teica:

Skatīties neko par velti nevar.

Var tur paņemt 30 dienas bezmaksas un līdz tam atslēgt.

Link to comment
Share on other sites

haha ha Es tiko atcerejos ka man tak Go3 arī iedeva kad es pargāju no Tele2 krāpniekiem uz Bites krāpniekiem.

Bet es kā krāpnieks tā pat labāk pirātisko mediju skatos

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , motleyman teica:

Ja Go3 kā ekskluzīvu fīču piedāvā arī Paramount+ saturu

Bet tur jau redzi, ir kaut kāds Paramount+ EXCLUSIVE. Tas jau iekš Go3, laikam, nav. Un visi straumēšanas servisi taisa kaut kādus reģionālos piedāvājumus, ierobežojumus un tml. 

Pašlaik lietoju to Go3, jo arī nāca pakā klāt pa "lēto". Pamatā kā arhīvu kaut kam, lai gan tas pamatā ir LSM saturs, ko faktiski var replay noskatīties. Gadās retu reizi, kāds seriāls, ko noskatos, bet pamatā nekā tur nav pat visos kanālos ko skatīties. Kam vispār ir tas Epic Drama, nesaprotu, jo vienu un to pašu griež jau n gadus no vietas. Ir arī kāda filma trāpījusies, kas aizķer. Vienbrīd, kad nebija ko darīt, noskatījos Indiana Jones. Pamatā bezjēdzīgs pasākums. Pēc tā izdevīgā piedāvājuma beigām, aizdomas, ka attiekšos vispār.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
formens

Vai šī ziņa ir tikai izredzētajiem?

bite.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Man arī. Vispār jau to visu varēja uzrakstīt īsāk: būs dārgāk. Pamatojums - gribās vairāk naudas.

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

janni

Arī atnāca emails. Lietuviešiem (nu vai amurikāņiem) aug apetīte - vispirms Baltcoms, tagad Bite. 😀

Laikam būs jāsāk optimizēties un jāatslēdz beidzot kabeļtelevīzija 😁

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

formens

Bet vai pieliek visiem bites klientiem?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Lasu un brīnos! Veči, jūs tiešām nesaprotiet, ka tā ir dzīves īstenība. Haļavas laiks ir beidzies. Tiešām kāds domāja, ka nets paliks aizvien ātrāks un lētāks?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Parasta 10 - 15% inflācija. Viss tak maksā dārgāk kā pirms gada.

Pieaug cena maizei, dariniekiem gribas ēst, jāpaceļ alga. Ja paceļ algas, jāpaceļ maksa.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...