Jump to content

GPS pieslēgšana HTC Throphy (windows mobile)


sigi
 Share

Recommended Posts

Lūdzu izpalīdziet ar padomiem.. Man ir HTC Throphy (esmu veicis visus update), bet nevaru palaist GPS. Vēlos izmantot Endomondo vai RunSat appu skrienot, bet tas nekādi nerāda karti, rāda, ka GPS satalites not found. Esmu ieslēdzis location gan setingos, gan aplikāciju daļā. Esmu mēģinājis gan izejot ārā, gan telpās. Ar androidu HTC viss ok, bet Throphy ar windows nestrādā.

 

Esmu pārlasījies forumus, bet neko pratīgu neatrodu. Es mēģinu pieslēgties caur appu GPS Satellite. Ir kādam kāds padoms..

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

vai tik nebij NMEA porti jaakonfiguree?

veel diezgan miglaini atminos ka bija knifs kad GPS`am bij jaabuut uz noteikta "com" porta

Link to comment
Share on other sites

Vai tiešām ir tik sarežģīti.. vai es viens tāds bēdu brālis ar savu windowsu? :) Kā tos portus sakonfigurēt un vai esi 100% parliecinats, ka kas tāds jādara?

Link to comment
Share on other sites

imho paarlieku sarezgiiti nav , tik nedaudz specifiski :)

aizmirsies kur un kaa tieshi bija , un neviena dziiva winMo ar pa rokai naf ...

 

mosh ieksh xda-developer`iem kko var atrast ;)

Link to comment
Share on other sites

Neko nekur nevajag konfigurēt, tikko speciāli uzinstalēju to endomondo un manu atrašanās vietu atrada 3 sekunzhu laikā... Tev Maps vispār strādā? vai piemēram Googlemaps?

Man pa visu lietošanas laiku GPS arī nojūdzās, es vienkārši ieslēdzu un izslēdzu telefonu :) Laikam jau stulbs jautājums, bet tev kautkāda datu pārraide ir pieslēgta?

 

Tev nav WinMo, bet gan Windows Phone

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Kāda datu pārraide ieslēgta? telefons strādā, wi fi atslēgts un location ieslēgts.. kam vēl jābūt.. nu nestrādā man googlemaps, jo nav neta.. a GPS neiet..

Link to comment
Share on other sites

Nu tad tur arī ir tā problēma, bez interneta telefonā vai wi-fi tev arī nekas neies, kā tu domā kur viņš karti njems? Plus A-GPS ar tad nestrādās

Link to comment
Share on other sites

Neiebraucu.. man mājas ir arī HTC android telefons. Tam ar wi fi izslēgts, bet GPS strādā.. vai tad tā nav GPS būtība, ka var iztikt bez interneta, bet ņemt datus no satalita?

Link to comment
Share on other sites

No satelīta viņš dabū tikai tavas atrašanās koordinātes, bet pašu karti (kartes attēlu) tad viņš ņem no interneta, vienkārši ieslēdz telefonam kautkādu internetu un pamēģini tad.. mūsdienās nu internets vairs galīgo neko nemaksā... Kāda tad īstenība tad tev jēga no smārtfouna bez interneta???

Link to comment
Share on other sites

Ok, biju iedomājies, ka, piemēram endo mondo rāda, kur esi caur GPS nosakot skriešanas ātrumu, attālumu utt. Tad to parāda kartē.. Klau, cik daudz interneta MB varētu tērēt endo mondo izmantošana? Protams, tas ir atkarīgs, cik daudz skrien utt, bet vai ar 50MB mēnesī, ko piedāvā Bite būtu pietiekami, atstājot vēl vietu e-pastiem un ziņu lsasīšanai?

Link to comment
Share on other sites

Cik uz ātro apskatīju to endomondo tad viņš tavu maršrutu rāda bing maps kartē...

Nez, man personīgi mēnesī vajag 200MB, bet pieljauju, ka man lietojums ir intensiivaaks - 2 epasti, bbc news updeiti, Facebook un twitter updeiti, internets 2-3h dienā, thechive updeiti, laika zinjas, navigācija reizi nedeeljaa utt... Mana bite var izsekot visam lietojumam liidzi, paskaties cik pa dienu tev iziet tas nets :)

Link to comment
Share on other sites

Nu gan jau, ka LMT arī ir kkaadas iespējas kontroleet un apskatīt cik tiek teereets un taa... Kaads cits te pa to būs zinošāks

Link to comment
Share on other sites

ok, liels paldies par atbildēm.. tiešām noderēja un mani kaut nedaudz apgaismoja.

Link to comment
Share on other sites

ups my fail :mrgreen: HTC trophy ir WP nevis winmo :D

 

nu re un Zin... te visu apgaismoja :)

Labots - Proxy
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...