Jump to content

Pašvaldības policijas rekets pret Juglā dzīvojošiem autoīpašniekiem


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Androidz, starp citu, mēs esam viszaļākā valsts ES. Jo mums ir vismazākais iedzīvotāju blīvums. Par godu šim zaļajam blīvumam, mums arī ir viszaļākā ekonomika ES. Par godu viszaļākajai ekonomikai mums ir augsts emigrācijas līmenis uz zaļo salu. Par godu augstajai emigrācijai, zemi Latvijā pārdod ārzemniekiem, jo paši ar šito zaļumu nezinām ko iesākt...

 

Priekā!

Link to comment
Share on other sites

meli!

Igaunijā, Somijā, Zviedrijā ir zemāks iedzīvotāju blīvums

 

Latvijā, atšķirībā no Tevis pieminētajām valstīm, nav klinšainu augsņu, kura nav derīga tradicionālajai lauksaimniecībai.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Cienījamais GGGGGGG, kāds sakars samīdītajam zālajam Rīgas mikrorajonā ar ārzemniekiem pārdotiem hektāriem Latgalē? Tu piedāvā autoram emigrēt, vai pārcelties uz laukiem!? Kas tā par apziņas plūsmu...

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Manupāt panesās neliels offtopic...

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, ka laižu offtopic. Bet es uzskatu, ka zaļie jāfiltrē uz reiz pēc zilajiem. Jo viņiem ir viena kopīga nelāga īpašība - viņiem nekad nebūs gana. Zilajiem vajag arvien jaunākus, zaļajiem arvien vairāk. Ja zaļie reiz pateiktu, ka nu reiz viss ir kārtībā, kā viņiem patīk (tipa, Rīga gatava) tad izbeigtos viņu bizness un jākar zobi vadzī vai jāmeklē jauna nodarbe.

 

p.s. es zaļos, varbūt nedaudz neveiksmīgi, salīdzinu ar AKA/LAKA. Vienmēr centīsies izdomāt ko jaunu, lai piķis nāk.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

androidz

ggggg kad tevi atlaidīs, tad pārlasi ko sarakstīji.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Autoram! Cieni Valsts likumus kurā dzīvo (nepatīk kaut kas,brauc prom ,kā es) Jeb,atļaujies personīgu māju.Jau sākuma topikos bij ninēts,ka mājoliki izvēloties ļoti svarīgi ir arī stāvietas jautājums.Un ja nevari atļauties nevienu ne otru tad NAHUY raudāt te. P.S. nu neticu ka protokola stādītājas rokrakstu nav iespējams salasīt...Kā arī tas varētu būt par soda atcelšanas iemeslu.(pēc taviem no pirmiem postiem teiktā)

Link to comment
Share on other sites

ggggg kad tevi atlaidīs, tad pārlasi ko sarakstīji.

 

Mani neatlaidīs, mani iznesīs ;)

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Par laimi (bet varbūt nelaimi) nilam, ceļu māju ārpus viņa jurisprudences. Tā ka drīzumā varēšu parkot savu auto pie mājas kur un kā gribu!

Bet tas ka pie daudzdzīvokļu mājām pat mikrorajonos nav kur likt auto - nu tas ir drusku dīvaini!

Nils vēlas lai tikai nabagi Rīgā dzīvo??

Man nav nekas pret sab. trans. - diezgan regulāri braucu ar mikriņiem - bet nu nu rīgas satiksme - pavadīt ceļā vismaz 2x vairāk laika...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vispār jau dzīvot Rīgā... vēl ar auto... Visa problēma tajā, ka par daudz gribētāju uz Rīgu saradušies!

Link to comment
Share on other sites

Ir kaut kādi kritēriji, pēc kuriem nosaka, kuram to Rīgu gribēt, kuram nē?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nav.

Link to comment
Share on other sites

Pati no sevi pašvaldības policija pagalmos nelien, tātad kāds kaimiņš piezvanīja un palūdza lai atbrauc salīmēt plāksterus. Pēc autora loģikas visi kas strādā VID, par kontrolieriem un pašvaldības policijā ir nožēlojami cilvēciņi? Nu nu... Nespļauj akā no kuras pašam var nākties kādreiz dzert.

Tiesi ta!Pati nelien...Atgadijums Purvciemca pie majas.Tika likta naktis masina pie majas kas iet apkart majam...pagalms.2 gadi bija miers.Peksni no rita ir nakti 2.30 (!) uzlimets 30Ls papirs par to ka nav 3m.Sods no 10-40Ls...sodu nav bet inspektore izdomaja lai iet 30Ls.Laikam sagadijas ka reiz Latio ofisa kas uztaisits pirmaja stava dzivokli baba aizradija ka redz klienti nevarot piebraukt...Lieki atzimet ka tie klienti var but viens diena.A pati liek talak...Nedomju ka uzradas limetaji ta pat...

Link to comment
Share on other sites

Ja 3 metru tiešām nebija, kā tad ugunsdzēsēji piebrauks? Naktīs pārsvarā ir tieši tā vajadzība.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ronalds

Lūk - pārsūdzēju sodu pamatojoties uz to ka soda kvītij jābūt skaidri salasāmai. (MK noteikumi Nr 484) Un kā par brīnumu pašvaldības policija atcēla sodu!

 

Tā ka ir iespēja ar šiem asinssūcējiem cīnīties un pat uzvarēt!

 

Protams ka izmantoju piekasīšanās stratēģiju, tomēr kā saka sakāmvārds pret diršanu ar diršanu!

 

Protams ka problēma pēc būtības paliek - Juglā (un ne tikai) nav kur likt auto atbilstoši visiem noteikumiem.

PSRS laikos kad tika šīs mājas celtas privātais auto bija retums un par stāvvietām neviens nedomāja.

 

Tagad nils domā par pensionāriem un skolniekiem (budžeta tērētājiem) nevis par ekonomiski aktīviem cilvēkiem kas viņam maksā nodokļus.....

Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot tie licēji kur pagadās piegriezušies . Nomet uz ceļina pie mājas. Nu laikam baidās ka apstrāpēs pašvaldība un neliek kaut ar riteni uz apmales. A rezultāts tāds ka es nevaru pabraugt ar savu vāģi garām lai tiktu pie mājas. Nu pabraukt jau varu tik kad brauc tā ka viens ritenis pa zāli bet apmales betons sitās pa karteri. Nu merģļi , nevar nolikt maksas stāvietā, bet uztaisa sev ētri, toties visiem kam jābrauc garām vajag džipu lai nesadauzītu karteri. Nez kā ar šitādiem cīnīties . Ceļa kopējais platums tā ap 2, 5 metri.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Plašajā Zviedrijā lai turētu auto pie mājas no pašvaldības janopērk atļauja, citādi maz neizliksies.

Link to comment
Share on other sites

Protams ka izmantoju piekasīšanās stratēģiju, tomēr kā saka sakāmvārds pret diršanu ar diršanu!

 

Tagad droši vien lepojies ar sevi un naktīs labāk nāk miegs? :) Cerams, ka drīz pienāks nākamais mentu apciemojums pie tava autiņa un protokols tiks uzrakstīts salasāmi.

 

A rezultāts tāds ka es nevaru pabraugt ar savu vāģi garām lai tiktu pie mājas. Nu pabraukt jau varu tik kad brauc tā ka viens ritenis pa zāli bet apmales betons sitās pa karteri. Nu merģļi , nevar nolikt maksas stāvietā, bet uztaisa sev ētri, toties visiem kam jābrauc garām vajag džipu lai nesadauzītu karteri. Nez kā ar šitādiem cīnīties . Ceļa kopējais platums tā ap 2, 5 metri.

 

Vispirms vari pamēģināt atstāt papīra lapu aiz logu tīrāmā, ja nesaprot - kādu dienu nejauši var pieskaties ar atslēgām garāmejot, jo citu valodu tādi nesaprot.

Link to comment
Share on other sites

tu ments?

 

Man pašvaldība pie manas daudzstāvenes ierīkoja autostāvvietu. Bet jums liktens tāds, pukoties un neko lietas labā nedarīt.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Nē, man ir tikai alerģija pret šāda veida "taisnības cīnītājiem", kas paši pārkāpj noteikumus un likumus, bet vaino visus apkārtējos - paši attaisnojoties, ka "savādāk tak nevar". Dzīvo Rīgā - tad izkustini savu sasodīto smaguma centru no kādas stāvvietas vai citas vietas, kur Tava lūžņu kaste citiem netraucē, līdz savām mājām. Bet nē tak - ir arī tādi, kuri būtu gatavi vēl pa durvīm kāpņu telpā iebraukt, ja vien platums atļautu.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, kur nu 15-20 ls par stavvietu mēnesī un 200 metrus kājām ( nu tāds ir stāvoklis pie manas mājas). Nu pilnīgi po, ka citi netiek garām . Trakākais , ka esi jau nobraucis ar lielām mokām kādus 50 metrus un aiz stūra izrādās ka viens mērkaķis ir šadi noparkojies. Nu skaidrs ka atpakaļgaitā virs neizbraukt. Tad nu zīlē būs pušu karteris vai nē kad nākas uzbraukt tai apmalei.

Link to comment
Share on other sites

Apmales pie mums augstas. Izbrīna, ka pie tik augstām apmalēm vēl izdomā ierīkot autostāvvietu ar zīmi - parkoties uz trotuāra. Piemērs - pretī Agenskalna tirgum.

 

Draxo, tavā tekstā pārāk daudz banālu epitetu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Леший

Protams ka izmantoju piekasīšanās stratēģiju, tomēr kā saka sakāmvārds pret diršanu ar diršanu!

Lūdzu, pasaki sava auto numuru, un kur parasti atstāj! Ļoti vajag statistikai :-)

Izlasot tavus tekstus, rodas ideja par to, ka privātauto Latvijā ir jāaizliedz.

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Es nekad neatstāju savu auto tā lai tas kādam traucētu! Un man nevajag iebraukt ar mašīnu kāpņu telpā! Un esmu ar mieru paiet kājām kādu gabalu!

 

Draxo, Леший,androidz un pārejie gudrinieki - pastāstiet kur man un pārējiem kas dzīvo Juglā likt savus auto? Jo vietas kur atstātais auto atbilst visiem noteikumiem ir uz vienas rokas pirkstiem skaitāmas! Vienīgajā maksas stāvvieta vietas visiem nepietiks. Pie mājām jāliek uz "zāles" ar 2 riteņiem, uz mazajām ielām nepaliek 3m, uz lielajām zīmes.

Man auto ir nepieciešams darbam - ko man darīt? Pārdot auto un stāties bezdarbniekos? Vai braukt uz Angliju?

Link to comment
Share on other sites

Vienīgajā maksas stāvvieta vietas visiem nepietiks

Bet vai esi mēģinājis? :mda: Un cik simtu metru rādiusā no savām mājām parasti meklē brīvu vietu?

Labots - Draxo
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Jā esmu mēģinājis likt auto vienīgajā maksas stāvvietā. Viņa ir kāds 500m no manas dzīves vietas. Vietas tur ir tik šauras ka normāli iebraukt ir pietiekami sarežģīt, un pāris reizes ir nācies kāpt ārā pa bagāžnieku, jo blakus mašīnas ir drusku ne pa vidu vietai noparkojušās. Vienu reizi saskrāpēja blakus auto sānu - protams neviens nekā neredzēja, neviena vainīgā nav. Un par šādu "komfortu" vēl 20 ls mēnesī jāmaksā?

 

Un vēlreiz atkārtoju: tajā stāvvietā visiem vietas nepietiks!

Link to comment
Share on other sites

Tie kas te d...rš paši ir bez auto vai nav saskārušies ar rajonu iedzīvotāju problēmām. Iedomājies situāciju, kad pavēlu vakarā esi atbraucis ciemos pie draudzenes uz kādu no šādām vietām. Nav vietas "legālam parkingam" pie mājas un cik acu skatiens sniedz arī apkārt nav. Tuvākajā maksas stāvvietā Tevi atšuj, jo arī tur viss aizņmets. Nu ko? Klīdīsi pa svešu rajonu naktī meklējot vietu kur savu 2011 gada "lūzni" nosviest nospļaujoties uz to vai vispār vēl ceļu uz to (un pašu ato) no rīta atradīsi? Ar tramvaju naktī ieteiksi braukt? Problēma nav ne noteikumos, ne cilvēkos, bet gan pašvaldības neieinteresētībā veidot stāvvietas un risināt šo jautājumu. Vienkāršāk (lasi izdevīgāk) ir iekasēt soda naudas, nevis veidot stāvlaukumus vai paplašināt celiņus iekšpagalmos. Tā zaļā zona tur tāpat tik "zaļa", ka smiekli nāk. Pa metru platākus celiņus uzmauktu, uztaisītu pa stāvlaukumam ik pa kilometram, esošo zaļo zonu sakoptu, saliktu soliņus u.c. būtu pa smuko. Nu vienkārši nav stāvvietu tik daudz lai visiem tur dzīvojošiem vietas pietiktu. Nav. Ko ta darīt? Tāpēc jau mēs pašvaldības vēlam, lai viņi mūsu problēmas risinātu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tie kas te d...rš paši ir bez auto vai nav saskārušies ar rajonu iedzīvotāju problēmām.

Es labi zinu šīs problēmas, jo pašam ir gadījies saskarties, bet - autors ar savu rīcību, apstrīdot un kasoties par taisnīgi piespriestu pārkāpumu (pie tam vēl lepojoties) nekādā veidā neveicina šīs problēmas pazušanu. Pie kam, kādi izskatās tie tā saucamie zālāji pavasaros un rudeņos, kad katrs otrais sētā turētājs tos izbraukā ar 2 vai visiem 4 riteņiem? Pašiem patīk tādā pagalmā dzīvot?

 

Tā ka ir iespēja ar šiem asinssūcējiem cīnīties un pat uzvarēt!

Nav pašvaldība tā labākā, tāpat kā pogainie itin bieži nav balti un pūkaini, bet tas nav attaisnojums - viņi tikai dara savu darbu (tāpat kā darītu Tu pats, ja tur strādātu).

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Veca problēma kā pasaule. Pašvaldība nespēj izbūvēt pat stāvvietas pie bērnudārziem, lai mazgadīgais bērns, kas atvests ar mašīnu, neapdraudētu ne savu dzīvību, ne cita mantu. Un problēma nav tikai būvniecības izmaksās, bet arī zemes īpašumtiesībās. Iedzīvotāji dzaudzstāveņu rajonos var atslābt, ja tomēr ļoti saspringst, var pamedīt tās bitītes, vai kā viņus tur sauc, kas tos plāksterus līmē un ir drosmīgi tikai gaismā. Kā uznāk tumsa, tā var dzert un bļaustīties, stiklus dauzīt, miermīlīgos iedzīvotājus atspārdīt. Bitītes naktī saldi čuč!

Link to comment
Share on other sites

Леший

Man auto ir nepieciešams darbam

Tas ir mīļākais attaisnojums visiem autobraucējiem. Un zini kā, auto ir nepieciešams tālbraucējiem, piegādātājiem utt. 99% no tiem braucējiem, kas pielieto šo atmazku, nestrādā ne par tālbraucēju, ne citā līdzīgā darbā. Visādi dolbanie menedžeri, kas braukā pie klientiem (pēc ronalda prāta spējam pieļauju, ka viņš ir no tādiem), var savu auto atstāt darba vietā, un braukt ar to tad, kad vajag. Vismaz manā darba vietā šī prakse tiek pielietota.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Un ko tagad? Braukt uz laukiem? Pie Rīgas pieliks zīmi: iebraukt ar auto aizliegts, jo pašvaldība par slinku, laisītu stāvvietas, un katram cilvēkam jau auto nevajag? :D

Ja cilvēks saka, ka vajag darbam, tātad vajag, nav ne mana, ne kāda cita daļa par ko viņš strādā, un vēl jo vairāk nebūs man vai kādam citam spriest, par to, cik ļoti kādā profesijā vajadzīgs auto. Ja vajag tātad vajag, autors arī varbūt ir mazliet bezkaunīgs cilvēks- un? Ne visiem patīk kratīties Rīgas sabiedriskajā transportā.

Secinājums- nevajag daudz muldēt par auto nepieciešamību, bet ieteikt vietas, kur likt auto, vai būvēt stāvvietas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Es labi zinu šīs problēmas, jo pašam ir gadījies saskarties, bet - autors ar savu rīcību, apstrīdot un kasoties par taisnīgi piespriestu pārkāpumu (pie tam vēl lepojoties) nekādā veidā neveicina šīs problēmas pazušanu. Pie kam, kādi izskatās tie tā saucamie zālāji pavasaros un rudeņos, kad katrs otrais sētā turētājs tos izbraukā ar 2 vai visiem 4 riteņiem? Pašiem patīk tādā pagalmā dzīvot?

 

Nav pašvaldība tā labākā, tāpat kā pogainie itin bieži nav balti un pūkaini, bet tas nav attaisnojums - viņi tikai dara savu darbu (tāpat kā darītu Tu pats, ja tur strādātu).

 

Pag pag! Pēc Draxo domām sanāk ka man ir visi likumi jāievēro 100% bet policijai nav? Ja reiz likumā ir noteikts ka sodam jābūt salasāma, tātad jābūt! Man ir vienalga ka visiem policistiem nav līdzi datoru ar printeriem, tāpat kā viņiem ir vienalga ka man nav kur likt auto! Un nejauksim terminus taisnīgi un likumīgi! Man uzliktais sods bija likumīgs (atbilstošs visām likuma normām) bet vai tiešām viņš bija taisnīgs?

 

 

Un es nekad nestrādāšu policijā - nesaprotu un nekad nesapratīšu tos cilvēkus kuri var darīt šādu "darbu" - čakarēt savus līdzcilvēkus.

 

Domāju ka te ir viss pateikts - paldies par viedokļiem!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...