Jump to content

Videokamera vai mobilais


DeUld
 Share

Recommended Posts

Dejotājiem pašanalīzei reizēm derētu pafilmēt to, kā nodarbībās tiek apgūti dejas soļi, un tā, lai montētu uzfilmēto materiālu nebūtu kauns pēc tam arī web lapā ievietot. Jautājums sekojošs:vai dēļ tā obligāti būtu jāpērk kāda videokamera, jeb tomēr varētu izlīdzēties ar videofilmēšanas iespējām no mobilā (un kāda veida ?). Kādas būtu rekomendācijas?

Labots - DeUld
Link to comment
Share on other sites

Verneris

cik esmu redzeejis ar iphone4 sanak jau pieklaajiigi video. cena lietotiem ap 200Ls, protams mani shas nozaakaas, bet man pai*akj, jo mans viedoklis ir pats pareizaakais!!!

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

Telepons ir vienmēr bijis zvanīšanai, kamera - filmēšanai ;)

Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgi kameru, dēl kvalitātes, kompresijas pakāpes un stabilizācijas

Link to comment
Share on other sites

Kā jau te rakstīja - jautājums ir par apgaisojumu vietā, kur notiek "pasākums". Ja ir labs apgaisjojums, var izlīdzēties arī telefonu (kurš filmē labu video, ir jau visādi).Ja apgaismojums ir slikts, vajag LABU videokameru, jo ar parastu lētuci rezultāts var nebūt labāks kā telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Videokamera > fotokamera > telefons.

 

Pieņemot, ka ~ tāda pati cena. Bet pareizi te saka, ka telefonam obligāti vajadzīgs labs apgaismojums.

 

Ja ir arguments - negribās naudu ieguldīt, telefons jau ir - tad ņemam telefonu un pamēģinam. Ja nav kauns no video, viss ok, ja ir - nu tad nāksies meklēt ko labāku / investēt.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Ar telefonu, vienalga kādu nevar būt labs video. Nu kā var kaut ko jēdzīgu iegūt no mušas acs lieluma matricas un plastmasas gabala lēcas vietā. Pat, ja tur ir kāds Karl Zeiss nosaukuma stikliņš - vienalga detalizācija nekāda. Pat lētā gala video kameras bildi salīdzinot Full frame DSLR filmēto - videoziepi vairs redzēt negribas.

Link to comment
Share on other sites

Neies tak viens tupēt malā un visu laiku filmēt :)

Ar statīvu - aiziet pie kameras, nospiež pogu un dodas dejot.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

lētākais variants normāls fotoaparāts.vajag tikai lielu atmiņas karti un blakus datoru kur laiku pa laikam saglabāt filmēto ja filmē novietotu uz statīva.

kustinot fotoaparātu strauji bilde izplūst.

labākā kvalitāte protams videokamera(jēdzīga,digitāla)jo ir redzētas kameras kas filmē sliktāku video kā tās kas ražotas ap 90to.

pirkt iponi tikai lai uzfilmētu?????tas prāta darbs?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Šajā gadījumā ir kustīgi objekti un vidējs vai slikts apgaismojums. Telefona radītais video būs nelietojams. Vienkāršie ziepjutrauku fotoaparāti varbūt varētu tikt galā, bet varētu arī netikt. Ļoti atkarīgs no apgaismojuma. Un gan telefoni, gan mazie fotoaparāti ļoti slikti tiek galā ar horizontālām kustībām.

 

Vislabāk jau būtu filmējošs DSLR vai normāla video kamera. Lētāk noteikti sanāks video kamera. Šo visu var arī noīrēt par dažiem desmitiem latu diennaktī.

Link to comment
Share on other sites

Nu man vienmēr ir pieticis ar fotoaparātu - SONY DSC-HX100V, filmē HD izšķirtspējā, rezultāts MPEG4, 16 GB SD karti nekad neesmu spējis piepildīt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Izšķirtspēja nav galvenais! Kustīgā attēlā lomu spēlē bitreits un kadru skaits sekundē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...