Jump to content

Androidas WTF


ivo
 Share

Recommended Posts

Atvainojos par tēmas nosaukumu, bet piebesījis mani tas druīds... Tātad, ir Galaksis S2, atjaunots uz druīda pēdējo versiju 4.0.3. Ir man uz viņa vairāki e-pasta konti, tajā skaitā apollo un arīdzan brīvprātīgi obligātais gmail.

Tad nu lūk, vai kāds var izskaidrot, kāda hrena pēc, nosūtot e-pastu no apollo konta, tajā galā viņš tiek saņemts, kā no gmaila sūtīts??? Pie tam šis gļuks parādās epizodiski, reizēm e-pasti aiziet no pareizā konta. Problēma pastāvēja arī ar iepriekšējo druīda versiju.

 

Jā un vēl... kā tai trubai ieskaidrot, ka mans tel. nr. sastāv no 8 zīmēm ar "2" priekšā, nevis no 7, kā bija kādreiz??? Propertijos kā mans tel. nr. uzrādās +371928xxxx, jābūt ir +3712928xxxx

Link to comment
Share on other sites

martinno

Muah :)

Sorry pa offtopic, bet nu smieklīgi.

 

A par tēmu - ok, Gmail ir uz Gmail appa, kur stāv pārējie meili? Un kā Tu sūti - tobiš, ieeja attiecīgajā appā un no turienes sūti?

 

Man ir doma par SMTP serveriem, kuri tiek izmantoti sūtīšanai - kaut kā tie konfliktē... Bet tas tā, bez kristāla bumbas...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Nav tā, ka smtp izvēlas vienu vai otru atkarībā no tā, vai esi uz wifi vai mobile data?

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Pie vienām androida sāpēm. Vienam kolēgam uzradās pēkšņi swype aplikācija telefonā, joks ir tāds, ka pie instalētājām progām viņš neuzrādās, uzrādās pie tām, kas patreiz tiek lietotas, bet tur viņu izdzēst nevar, var tikai apturēt, downloados viņa nav un teksta ievades veidnī var izvēlēties tikai to štruntu - android layout ir vienkārši pazudis. wtf? O_O

Link to comment
Share on other sites

martinno

Gestapo - nav nācis kaut kāds official apdeits trubai? Moš ražotājs izlēmis, ka tagad būs lietot tikai un vienīgi swype :D

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Nu vispār es jau esmu zaudējis spēju brīnīties, moš arī tā :D

Link to comment
Share on other sites

sisadmin

Tak ir divas aplikācijas - Gmail un E-pasts. Nav bijusi neviena problēma.

Link to comment
Share on other sites

Nosūtot e-pastu tu pie from vari izvēlēties no kura sūtīt un pie iestatījumiem varēja uzlikt arī defaulto.

Swype jau ir iebūvēts dažos telefonos (piemēram, Galaxy S2)

Runājot par tavu numuru, tā info glabājas SIM kartē, droši vien tā tur ir ievadīta, kad vēl bija 7 ciparu numuri, ja gribi izlabot, tad jāsameklē kāds vecāks telefona modelis, kam ir iespēja to izdarīt,

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Swype tāpat kā daudz ko citu rūpnīcā uzliktu var noņemt ar kādu root uninstaller, bet, lai izslēgtu, jāatver settings -> language and keyboard vai arī press&hold uz kāda teksta ievades lauciņa un nomainīt input method.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Tak ir divas aplikācijas - Gmail un E-pasts. Nav bijusi neviena problēma.

 

Tieši tā - tiek lietotas atšķirīgas aplikācijas. Bet laikam jau problēma ir iekš tā, ka apollo izejošais pasta serveris ir uzlikts smtp.gmail.com - jau biju piemirsis ko tur savulaik konfigurēju, jo pretējā gadījumā e-pastus nosūtīt varēja tikai esot pie vai-vai...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Cik noprotu, tad vairākus SMTP vienam kontam nav iespējams definēt... Nu tad jāzitiek ar to kas ir.

Link to comment
Share on other sites

sisadmin

ivo --> Nu tad vajag izmainīt smtp.gmail.com uz apollo smtp izejošo serveri un būs viss okey.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Tad neies vienā no tīkliem - man liekas, ka caur Wi-FI.

 

Or hvz...

Link to comment
Share on other sites

caur wi-fi ies,caur mobilo neies (tam vajag tad operatora smtp serveri).

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā - tādēļ jau arī tika likts gmail serveris, lai varētu nosūtīt pastu caur mobilo... ehh sūdabrāļi lattelecoms, ar inbox gan viss ir vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

ehh sūdabrāļi lattelecoms

Ar ko tad Lattelecoms ir tā nogrēkojies? Neļauj izmantot savu SMTP serveri, lai sūtītu e-pastus, atrodoties cita provaidera tīklā? A vai Latvijā ir kāds provaideris, kurš ļauj izmantot savu SMTP serveri neautorizētiem lietotājiem?

Mārruts viņu zina, kas tur ir Android, bet uz parasta datora ar Windows, „smtp.gmail.com” izmantošana neatstāj nekādu iespaidu uz to, no kādas e-pasta adreses vēstule ir nosūtīta.

Link to comment
Share on other sites

Varu nosūtīt mailus gan no Bite operatora tīkla, gan arī no WiFi. Meklē kļūdas konfigā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...