Jump to content

Sirēnas izveide


Ungus
 Share

Recommended Posts

Sveiki bootieši... Tēma gan te ne pa tēmu, bet nu DIY ir DIY. Vajag uzlodēt sirēnas shēmeli (Pašam it kā rokas no pakaļas neaug, bet jebkurā mirklī pēkšņi viss kļūst neskaidrs). Tapēc piedāvāju haltūru kādam no šejienes lodētājiem. Detaļas visa sagādāšu... Shēma ar atrasta http://electroschematics.com/5911/electronic-siren-circuit/ Galvassāpi varētu sagādāt sekojošas lietas, ka shēmas platums nedrīkst pārsniegt 3cm

Lūgums piedāvājumus izteikt šeit vai PZelectronic-siren-550x359.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaut kad 80-tos ar vienas krievu mikrenes un 4 traņu shēmu tiltā uzlodēju sirēnu veļukam. Pēc žurnālā Padio publicētas shēmas. Bet Tev tai shēmā izstās pēc bez maz vai A klases pastūža priekš tās sirēnas. O.k, tā shēma strādā slēdža režīmā. Tev tai shēmā tik daudz diskrētu elementu, ka es toč no tādām esmu atšāvies.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Ļautiņi... MAn vajag lai kāds uzlodē to aparātu, nevis liek jaunus un jaunus linkus....

Link to comment
Share on other sites

kas i ko? diplomdarbs deg? guleet nevajag, mhhh

 

Nav nekāda sakara ar diplomdarbu. vajag minētā kaucēja shēmu uzlodēt personīgām vajadzībām....

 

JDat un tu čakarēsies visu dienu... Padarot to shēmu zelta cenā....

Link to comment
Share on other sites

Tu jau nejēdz kā tas notiek, tāpēc čīksti. Pa 5 Ls tikai kāds muļķa students-iesācējs lodēs. Pameklē muļķīti. Ja vajag 3D montāžu nedomājot par izmēriem, tad Lizard shēma tiek salipināta 15-20 minūtēs. Ja vajag iespiesties specifiskos izmēros, tad vairāk laika paiet. Tā ka, laiks maksā naudu. Gribi lētāk? Pats čakarējies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...