Jump to content

Par cyanogenmod 7.2


Dundurs
 Share

Recommended Posts

Labs vakars biedri.

 

Lietošanā ir Samsung galaxy Ace, lietoju gandrīz jau gadu. Līdz šim mani apmierināja stock rom, bet tagad gribētos pamēģināt ko jaunu. Respektīvi vēlos, lai telefons kļūst žiperīgāks un ,lai varētu vairāk pielāgot to sev. Acīs iekritis cyanogenmod 7.2. Cik saprotu uz galaxy ace CM7 ir pieejams oficiāli. Kā ir ar to instalēšanu? Esmu skatījies internetā pamācības, neizskatās tik traki. Kāds varbūt ir lietojis un var padalīties pieredzē? Ir tik labs kā cilvēki saka?

Link to comment
Share on other sites

Atkinsons

Ir izmantots 7.1, uzliku uz klasiskā desire vietā.

Ieguvums vairāk pieejamās vietas, zaudējumu ir nestabilitāte, dažreiz gps noklājās, citriez vienkārši menu uz galvenā docka pazūd.

No ātrdarbības nekādas atšķirības.

Link to comment
Share on other sites

draugam ir ace ar CM7.2 viss strādā okey vienīgi gļukaini bateriju attēlo citu nav

strādā pat ātrāk

paām uz p500 ar ir CM7.2 vispaŗ gļuku nav un baterija pat ilgāk velk

Link to comment
Share on other sites

martinno

Draudzenei ir SMG ACE - uzliku oficiālo CM - daudz gļuku... Pēc tam paņēmu neoficiālo CM - strādā kā pulkstenītis.

 

Izdarīt to var vienkārši:

1) Telefonu vajag norootot

2) Uzinstalēt ClockWorkMod recovery

3) Uzinstalēt jauno ROM'u

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1034145

 

Tajā linkā ir viss ko Tev vajag. Pa lielam - tas aizņem max 10 minūtes.

 

Vēl var uzlikt scriptu, lai cache un aplikācijas instalē pa taisno uz atmiņas kartes, bet nu tas tā - ekskluzīvi :)

http://www.facebook.com/note.php?note_id=158809660835039

Link to comment
Share on other sites

Arī uz citiem telefoniem CM neoficiālais mēdz būt "nobriedušāks" un stabilāks nekā CM oficiālā versija, kas pašlaik ir RC2 statusā (ne stable!).

Tā ka rēķinies, ka varbūt kaut kas vēl uz RC2 gļukos.

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Tātad, rezumē, kurš CM man ir jāliek? Viņiem jau tur ir dažādas versijas.

 

Kāds var ielikt linkus tieši uz īsto versiju. Tad vēl jautājums par garantijām. Uzliekot CM un vispār 3 puses ROMus garantija tiek automātiski zaudēta, bet ja nu man kaut kas, nesoftwarisks nobrūk telefonam, piemēram sačakarējas skaļrunis vai tml., varu uzlikt atpakaļ orģinālo ROM un nest uz garantiju raustot plecus?

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Autor, vari pamēģināt uzlikt ICS, ja vēlies eksperimentēt.

http://galaxyics.com/

Nupat iznāca devītā beta, kuru es vēl neesmu mēģinājis, jo uz Mini vēl jāpāciešas, bet septītā bija diezgan nepabeigta. Kāds ir mēģinājis devīto?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Ar garantiju ir tā - ar CM Tevi sūtīs 5 mājas tālāk, bet uzlikt stock ROM'u vispār nav problēmu. Tā kā, ja telefonam ir kāda neliela ķibele un to var ieslēgt, tad uzliec atpakaļ stock ROM un nes uz servisu.

 

To GalaxyICS biju licis - patikās, tikai kamera nestrādā :D

Link to comment
Share on other sites

martinno: Custom ROMu cilvēks aizvieto ar stock - viss kā jaunam - OK, tas būtu skaidrs. Bet kā bez pēdām var novākt Clockworkmod recovery softu?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Vot negribu sameloties, jo vienu reizi tikai esmu ar to pašu ACE to darījis. Man liekas, ka arī recovery nometa pa nullēm, jo tiek dzīts iekšā ne tikai ROM's, bet visa sistēma - tobiš tiek pārrakstīts viss no nulles.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High
To GalaxyICS biju licis - patikās, tikai kamera nestrādā :D

Tas par jauno? Septītajai betai man arī kamera nestrādāja un ne tikai... :(

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

martinno

Nē, par 7, bet tikko palasīju to bugreport - kamera vēl arvien pie bugiem. :)

Link to comment
Share on other sites

kernell

Vakar uzliku cyanogenmod 7.2 uz Galaxy Ace.

+- Ok, bet ir lieta ar ko pats netiku galā.

 

Kas būtu jāatķeksē, lai saņemot zvanu, zvana signāls skanētu visu laiku, nevis tikai iezvanās.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Jautājums tieši par Cyanogen!

Vairākus gadus atpakaļ aiz gara laika spēlējos ar šiem Android ''paveidiem''. Kā ir tagad? Ir jēga? Vai arī nekas nav labāks kā ražotāja oficiālā firmware?

Runāju ar cilvēku, kurš ikdienā nodarbojas ar tel. remontu... Teica ka nekad neliek šos brīnumus, tikai oficiālo jaunāko FW, jo nav izslēgti gļuki un jēgas maz. Turklāt katram telefonam uzlikt custom FW ir individuāli, tādēļ ļoti laikietilpigi. 

Jūsu viedoklis!? Zinu ka te vienam otram ir fetišs ka tikai uzbāzt kaut ko ''neorģinālu".

Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs, kāda ir oriģinālā FW. Ja pārbāzta ar mēsliem, tad CM ir tieši laikā. Vājākiem telefoniem varētu pat iedot otro elpu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

manam galaxy s2plus CM12.1 (android 5.1) bija tieši laikā. oriģinālā fw mēsls.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar garantiju ir tā - ar CM Tevi sūtīs 5 mājas tālāk, bet uzlikt stock ROM'u vispār nav problēmu. Tā kā, ja telefonam ir kāda neliela ķibele un to var ieslēgt, tad uzliec atpakaļ stock ROM un nes uz servisu. To GalaxyICS biju licis - patikās, tikai kamera nestrādā

Samsungam ir tāda lieta kā KNOX- dzelziski iestrādāta fīča, kas skaita flašošanas reizes, ko nav iespējams nodzēst, līdz ar to pirms garantijas nonest custom un uzlikt stock nepalīdzēs, jo no garantijas viedokļa arī dzelzisku defektu varēja izsaukt custom rom pārāk augsta cpu frekvence, kas izraisīja karšanu, u.t.t, u.t.t.j.p. Protams, var paveikties, ka servisā to nepārbauda, bet teorētiski ir tā.

Labots - Vilx
Link to comment
Share on other sites

Man jautājums - varbūt kāds ir ar to saskāries, jo ko tādu neesmu nekad redzējis. Šis pats minētais tel. LG 4X HD, pēc oficiāla FW update vairs nav latviešu val. Ir vācu, angļu, krievu, norvēģu, austumu dažādas... Updeits netika nekur kačāts, bet veikts caur LG PC suite, kur to piedāvāja. Android versija 4.1.2


Situācija sekojoša, sapratu kādēļ pēc FW update pazudusi latviešu val.

Telefons pirkts mobiluksā, ir čeks. Garantija gan diemžēl beigusies. Nočekoju IMEI un tur ellē-Indijā atklājas lūk kāpēc latviešu val. pazudusi.

 

mhr7ts.jpg

 

 

P. S., labs jautājums no kurienes Latvijas neta veikali velk preces un kādas manipulācijas ar tām tiek darītas.

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Tu tak pats redzi no kurienes pērk un kādas manipulācijas veic.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Labāk kāds pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā unlockot bootloaderi. Rootot izdevās, bet bootloaderi mēģināju pēc xdadevelopers un youtube pamācībām - nekā. Telefons rāda  Unlock Permission Denied.

Link to comment
Share on other sites

Uzliku savam vecajam LG E510 (Optimus Hub) CM 7.2 Nigthly pēdējo versiju, kas iznāca 2013 gadā. Bija ļoti stiprs uzlabojums ātrdarbībā, un kamera arī darbojās. Vienīgi bija jāieliek papildus fails, lai var izveidot google kontu - tas tajā ROM'ā nebija. Viss griežās vēl šodien. Vienīgais mīnuss - baterija velk mazliet mazāk. Kopumā par CM - ir vērts, ja rokas neaug no pakaļas un, ja vispār ir iespējams uztaisīt ROOT.

Labots - Ziich
Link to comment
Share on other sites

Slinkums visu lasīt, bet vai usb debugging zem developers options ir ieslēgts un ir atļauts kompim tikt pie telefona?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...