`
sultans

Mātes plate priekš Toshiba Satellite A-200

3 posts in this topic

sultans    0
sultans

Svieki biedri,

 

Sekojoša problēma. Ir portiks Toshiba Satellite A-200. Vairs nevar ieslēgt, pieļauju domu, ka beigta mātes plate (precīzāk iebūvētā videokarte), jo iepriekš, kad vēl strādaja bija ka uz ekrāna uzmet dīvainas strīpas un lāga neko nevarēja redzēt. Izmēģināts viss :S, mēģināju slēgt bez barošanas, bez baterijas, bez RAM, bez HDD utt., pakāpeniski atvienoju visu,šobrīd pilnībā jau izjaukt. Bija aizsērējis dzesēšanas radiators ar putekļiem, tāpēc liekas, ka nokurējusies videokarte, kas viņam nāk iebūvēta. Sekojoši vajadzīga cita MB. Bet šobrīd saskaros ar problēmu, kādu precīzi pirkt? Jo ievadot precīzi MB numuru kas man, neko neatrod, bet atrod citas,kas vizuāli ir līdzīgas. Tad man būtu jautājums speciālistiem, kas saprot tajos apzīmējumos, ko tie dažu simbolu atšķirība nozīmē un varbūt var ieteikt ko labāk ņemt. Vai vispār šādiem portikiem ir iespējmas MB dabūt latvijā - kaut vai lietotas? Jo cik kaut ko līdzīgu vizuāli pēc attēla atradu tikai ebay.

Precīzs numurs uz pašreizējās MB - M/B K000055760 WK 742K ISKAA L1X LA-3481P Rev:2A, socket PGA478MN (bet uz procesora šāds vēl kods K000056330 WK743T), atškiras no ta kas uz MB :S

Sekojoši, ebay atradu šādas, vizuali līdzīgas bet par dažiem cipariem un burtiem atšķiras kodi :S, kurš var paskaidrot, vai tas kaut ko ietekmē vai nē?

Saite uz manis atrastajam MB - http://www.ebay.com/...+ISKAA+LA-3481P

 

Jau iepriekš paldies par atsaucību.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kevins    5
kevins

skatos ka A200 laikam taada kaa slimiiba. Man arii uz galda 2 taadi pashi staav :D :D :D

no aizseereejusha ventiilja parasti videokartes chips nenokuraas. tad jau visi hp paviljoni arii vareetu domaat, ir tikai nepareizas lietoshanas upuri :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
viesturs0711    53
viesturs0711

Ja atmiņa neviļ, tad šis modelis ir no sprāgoņiem. Tirgo uz daļām un pērc citu vietā. Platei no ebaja nav garantijas, ka ies ilgāku laiku. Viss process ir kā krievu rulete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!


 • Kas ir tiešsaistē   1 biedrs, 2 Anonīmi, 12 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

  • HIGH-Zen
 • Biedru statistika

  22 650
  Kopā biedri
  456
  Bieži tiešsaistē
  Qwazza
  Newest Member
  Qwazza
  Pievienojies