Jump to content

Kāpēc es nīstu Android.


Nettwerk
 Share

Recommended Posts

Mezavecis

Vilx-, ja zvana telefons un aparāts uzkaras, tad pēc manām domām, tā tieši OS vaina nevis kādas aplikācijas, kas sagrauj pamatfunkciju darbību.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sky_High

    6

  • Pirkss

    11

  • abuser

    6

  • Леший

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Леший

iPhone ir monarhija. Komplektā ar reliģiju.

Viedi vārdi. Izskaidro principā visu. Ar šo varētu beigt diskusiju.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja zvana un uzkaras, tad jā - neko nav, ko iebilst. (Lai arī varētu padiskutēt par to, kas šādai ierīcei vispār ir "pamatfunkcija". IMHO zvanīšana tā jau sen vairs nav)

 

Par anarhiju - tā nu arī nav, ka tur viss ir slikti. Tiesa, tas vēl ir tā pa īstam jāatstrādā. Taču mans viedoklis ir tāds, ka eventuāli mēs tāpat tur nonāksim (visticamāk, pēc vairākiem simtiem gadu), un ka tas beigās būs labākais sabiedrības modelis. Enīvei, diskusija citai tēmai, kuru varētu uzsākt rīt. :)

 

Pātaga pie developeriem - var arī citādi. Bet atkal - tēma citai reizei un citam topikam. :)

Link to comment
Share on other sites

Vilx-, ja zvana telefons un aparāts uzkaras, tad pēc manām domām, tā tieši OS vaina nevis kādas aplikācijas, kas sagrauj pamatfunkciju darbību.

 

Lūdzu atzīmēt, kuriem telefoniem ar stock ROM tas notiek.

Būtu noderīgi vākt statistiku, nevis aprobežoties ar "pamēģināju windows 7 - karas, zilie logi, fui".

 

Atgādinu, ka katrs ražotājs sagatavo savu distributīvu, piemēram, HTC pat atļaujas neapstrādāt standarta eksepšenus, ko citi apstrādā, vien saka "broken pipe", tjp "uz mums neattiecas" un aizver softu. Un ej nu zīlē kafijas biezumos, kas viņā tik cimperlīgs ielikts.

 

 

LG P500, LG GT540 ar stock firmvārēm nekādu krašu vai restartu nav bijis.

 

Custom firmvāru nightly versijām - ir gļuki pēc definīcijas, pirms to palaiž kā stable. CM7 unofficial stable versija uz P500 gada sākumā, piemēram, bija ļoti labs, kad izmēģināju.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

unsver, kāršanos pie zvana redzēju kolēģim uz HTC One. Iespējams, ka akmens jāmet ražotāja dārziņā.

 

Varbūt planšetēm ir citas funkcijas, bet telefonam primārā tomēr ir un paliek zvanīt. Vai arī es esmu atpalicis no dzīves?

Lai arī varētu padiskutēt par to, kas šādai ierīcei vispār ir "pamatfunkcija". IMHO zvanīšana tā jau sen vairs nav

Link to comment
Share on other sites

Ir, Ir tāda kāršanās novērota. Man nav. Bet Nokia E52 un tā priekštecis. Man viens humpels sūdzējās, un blogos arī sūdzās. Bet tas nav Androīds. Tā pat vienam SonyEricsson, modeli nezinu. Tai soņkai līdzēja, ja atslēdz 3G, un paliek tikai uz GSM. Ja bieži nelieto 3G netu, tad tas nav traucēklis. Tas soņka gan ir Androīds. Bet tie ir izņēmumi.

Link to comment
Share on other sites

Sonēriki arī ir ar Androīdu...

Andrītis reizēm muļķojas un lēkā starp 2G un 3G, kur "dumjais" telefons mierīgi sēž uz 3G.

Tad tā pretīgā lieta ar Call Waiting indication neapstrādāšanu stoka andrīšos līdz 4. Ar 4. neesmu pārbaudījis.

Link to comment
Share on other sites

unsver, [..]

 

Vai šis niks tā ar nodomu tiek atkārtoti rakstīts greizā manierē? Ja jā - ar kādu nolūku?

Link to comment
Share on other sites

Andrītis reizēm muļķojas un lēkā starp 2G un 3G, kur "dumjais" telefons mierīgi sēž uz 3G.

Vairāk izklausās pēc konkrēto dzelžu spējas uzvert tīklu konkrētajā vietā, nevis opsistēmas. Ar katru telefonu var atrast maģisko ģeogrāfisko lokāciju, kur telefons nespēj izlemt, ko viņš ir spējīgs.

 

Ja ios būtu atļauts likt uz jebkura cita ražotāja dzelžiem ar, tas drošvien gļukotu ne mazāk kā veikalā atrodamie androīdi. Labi, ka nav atļauts un labi ka mums ir Androīdi.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

andrītis ir ļoti atkarīgs no radio firmwares, kura apdeitojas .. kā nu apdeitojas.

Ja ražotājs neapdeito softu - var sanākt ka nebūs.

 

Labi ka ir androīdi un ios UN wm :)

2 nav konkurence, 2 tā ir tirgus pārdalīšana. Lai būtu konkurence vajag vismaz 3...

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Esmu izdomājis, ka nākamais telefons man būs vai nu htc vai arī nokia. Htc, jo android telefoni, teiksim samsung, SE, lg utt. parasti ir lēti un plastmasīgi. Nokiā savukārt patīk vienkāršums un noslīpētums. Šobrīd lietoju xperia x8, bača tur 3 dienas, appus nekilloju un stāv 2.3.7 :)

Link to comment
Share on other sites

Леший

teiksim samsung, SE, lg utt. parasti ir lēti un plastmasīgi.

SGS3 būs ar keramisko korpusu. Un SGS2 aizmuguri praktiski nav iespējams saskrāpēt, ja nu vienīgi speciāli stipri skrāpēt ar naglu.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Nu labi, tie ir izņēmumi, ja jāmaksā 300 lati par trubu, es labāk nopērku 40" LED teļļuku...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...