Jump to content

Kāpēc es nīstu Android.


Nettwerk
 Share

Recommended Posts

Man te humpels šodien atnesās ar HTC ONE X. Pirms nedēļas nopircis. Nu neko, quadracore rullē. Viņš teica, ja tikai zvani un SMS tad tur ~ 3 dienas. Ja kāds fiļuks + GPS + Inets caur WiFi, tad ~1,5. Nezinu, bet nu tā viņš teica. Iespaidi palika patīkami, tikai es personīgu tik lielu telefonu (laikam) nepirktu. Bet viss plūst, viss mainās. Šitas ir viņa pirmais droīds, bet nu apmierināts bija kā tavikonis.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sky_High

    6

  • Pirkss

    11

  • abuser

    6

  • Леший

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sky_High
(labots)
Sky-High - pārāk liela dažādība arī par labu nenāk. Cilvēks apjūk.

Vienā galā ir iPhone, kur katrā paaudzē principā ir viens modelis ar minimālām variācijām, otrā - Android kur OS versiju un dzelžu dažādība ir tik liela, ka tajā sācis pīties pats OS ražotājs.

Man šķiet, ka WP7 gāja pareizā virzienā-vidusceļš starp abiem, bet tad viņi paziņoja ka neviens no WP7 modeļiem nesaņems apgreidu uz WP8...

 

Tad android izskats - jā var uzlikt sazinkādu launcheri bet ja 90% un vairāk lietotāju uzreiz pēc telefona iegādes stutē virsū citu GUI tad ar defaulto kaut kas nav īsti labi...

Protams, visus viens GUI nekad nevar apmierināt, bet ja praktiski visi jamo maina, tad tas nav labs rādītājs

 

Ja cilvēkam patīk ķimerēties kā man, tad viņš, pirms izdarīt pirkumu, būs nodevies nelielam research par interesējošo tēmu un apjukums būs daļēji novērsts. Man šķiet, ka mūsdienās reti kāds ko pērk pirms tam neveicot izpēti, bet varbūt es maldos, jo visu pasauli nepazīstu.

 

Defaulto launcheri parasti nomaina, jo defaultajam ir pārāk maz opciju, ko mainīt, ja salīdzina ar ADW, LP, GOL.

Vai tas var kalpot par rādītāju, ka ar GUI kaut kas nav īsti labi?

Vai tas tomēr vairāk ilustrē zināmas Android lietotāju daļas domāšanas stilu?

Tādu stilu, kas daļēji izskaidro arī to, kāpēc viņi neizvēlējās iPhone?

 

Ja ķimerēties nemaz nepatīk, ja patīk defaultie ROMi un Launcheri, tad noteikti ir piemērotāki telefoni par Android.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

esters

Man jau patīk, ka kārtējā netwerga trollēšana par Android ir izvērsusi kārtējo bezauglīgo diskusiju par to kuram pincītis garāks vai kuras reliģijas pārstāvis viņš ir. Tā turēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Vai tad visi advancētie iphone lietotāji savu iphone nejailbreiko? Tas ir labi? Es piemēram nepazīstu nevienu ar androīdu, kurš būtu stutējis virsū citu GUI.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Es kādreiz ienīdu VEF ražotos telefonus, tas skaitās?

Link to comment
Share on other sites

Pirkss
(labots)

No šī foruma adminiem, 25% lieto Android, 50% iPhone un 25% Symbian. :) Bet vispār - zināma jēga tur arī var būt.

Vairāk bija domāts tas fakts, ka Nettwerk, kurš lamā Android - dabon bietē (samērā pelnīti, pretenzijas un kritiku var izteikt korektāk), savukārt Ļešijs, kurš regulāri smird/fleimo/troļļo (principā viņu varētu saukt par Apple hateri) foruma MAC sadaļā (pat man, neMACistam apnika), nekādu sodu, cik man zināms (pat aizrādījumu ne) nav saņēmis.

 

Ja cilvēkam patīk ķimerēties kā man, tad viņš, pirms izdarīt pirkumu, būs nodevies nelielam research par interesējošo tēmu un apjukums būs daļēji novērsts. Man šķiet, ka mūsdienās reti kāds ko pērk pirms tam neveicot izpēti, bet varbūt es maldos, jo visu pasauli nepazīstu.

Ķimerēties patīk tiem, kuriem .. patīk ķimerēties :)

Lietotājiem patīk paņemt un lietot. Bez sarežģītām dzimumattiecībām ar iekārtu un apkārtējo smadzenēm, khmm.. sk. auto pirkšanas epopeju...

Defaulto launcheri parasti nomaina, jo defaultajam ir pārāk maz opciju, ko mainīt, ja salīdzina ar ADW, LP, GOL.

Vai tas var kalpot par rādītāju, ka ar GUI kaut kas nav īsti labi?

Jā, var. Ja to maina daļa, tad viss ir kārtībā. Ja to metas darīt vairums - defaultajā GUI kaut kas smagi trūkst...

To apliecina kaut vai fakts ka Android 4 defaultais GUI ir pamatīgi mainīts+paņēmis šo un to no dažu ražotāju customajiem GUI (TouchWiz, Sense)

Arī Google izstrādātās GUI dizaina vadlīnijas priekš Android 4 par to liecina.

Vai tas tomēr vairāk ilustrē zināmas Android lietotāju daļas domāšanas stilu?

Tādu stilu, kas daļēji izskaidro arī to, kāpēc viņi neizvēlējās iPhone?

Tā kā atšķirībā no Tevis, neesmu veicis aptaujas un pētījumus par tēmu, kāpēc cilvēki izvēlas iPhone vai Android, tad nevaru spriest par vienas vai otras (atkal izlaidi WP) puses lietotāju domāšanas stilu.

Kāpēc Tev ir tik nenormāli svarīgi "čurāt pret vēju" par katru cenu? :)

Ja ķimerēties nemaz nepatīk, ja patīk defaultie ROMi un Launcheri, tad noteikti ir piemērotāki telefoni par Android.

Interesants domas lidojums - tātad, ja man patīk mans Desire HD ar oficiālo Android 2.3.5 un Sense 3.0 no HTC (mierīgi gaidu solīto Android 4 priekš viņa no HTC) un es ar viņu neķimerējos/nemodoju/nerootoju, tad man būtu jāpērk iPhone vai WP7 telefons?

Pie tam man nevis "nepatīk ķimerēties" bet gan "nejūtu vajadzību" - uztvēri atšķirību?

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Nu man grūti objektīvi novērtēt, jo laikam neesmu parasts lietotājs. Es vienkārši mēģinu no sava necilā skatpunkta izskaidrot to, ko redzu.

 

Te gan tu nedaudz sapinies:

Ja to metas darīt vairums - defaultajā GUI kaut kas smagi trūkst...
Tā kā atšķirībā no Tevis, neesmu veicis aptaujas un pētījumus par tēmu, kāpēc cilvēki izvēlas iPhone vai Android, tad nevaru spriest par vienas vai otras (atkal izlaidi WP) puses lietotāju domāšanas stilu.

Kad veici to aptauju, kurā uzzināji, ko ar defaulto GUI dara vairākums, varēji pie reizes arī paprasīt, kāpēc viņi izvēlējās Android, nevis iPhone.

Es arī aptaujas neesmu veicis, bet spriežu pēc sevis, kas savā ziņā bija mana kļūda, jo mani apgalvojumi nav patiesi par visiem, tomēr ir kaut kāda cilvēku grupa, kuri man piekritīs.

 

Interesants domas lidojums - tātad, ja man patīk mans Desire HD ar oficiālo Android 2.3.5 un Sense 3.0 no HTC (mierīgi gaidu solīto Android 4 priekš viņa no HTC) un es ar viņu neķimerējos/nemodoju/nerootoju, tad man būtu jāpērk iPhone vai WP7 telefons?

Nē, bet tu vienkārši neizmanto visu, ko tavs telefons spēj piedāvāt.

Kā tu saki - neizjūti pēc tā vajadzību.

 

Laikam esam situācijā, kad bez datiem, kas pamatotu vienu vai otru uzskatu, nekur tālāk vairs netiksim?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Palietojot gan IOS gan Symbian gan Andrīti ... pluss Andrītim. Ar WP ir mazāks sakars bijis, tāpēc grūti komentēt. Iphone 4 ir mazliet ņiprāks par Iphone 3, bet turot rokās nepamet sajūta, ka turu kādu ķirbuli ne telefonu!

Link to comment
Share on other sites

Леший

Ļešijs, kurš regulāri smird/fleimo/troļļo (principā viņu varētu saukt par Apple hateri) foruma MAC sadaļā (pat man, neMACistam apnika), nekādu sodu, cik man zināms (pat aizrādījumu ne) nav saņēmis.

Neesmu Apple heiteris, bet ābolfanu heiteris.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Darbā iedeva Samsung Galaxy S2. Pirms tam bija Nokia E52. Tā jau tas SGS2 jauks aparāts (vēl 2. androids stāv virsū), bet nu baterija, pat īpaši nerunājot, neko daudz nedarot (tagad atvaļinājums) iztur 1,5 dienu. Nokia vilka 4 dienas, ja ne vairāk, pie tam diezgan runājot.

Kaut kādus krašus neesmu manījis. Darbojas arī viss it kā normāli, bez kaut kādas manāmas bremzes.

Sev nekad šādu neņemtu. Atvaļinājumā lietoju veco Nokia 3210 Classic. Maziņš, arī baterija velk. Laikam jau vecs palieku :)

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Леший

Nu man pēdējo laiku baterija tur 3 dienas. Kaut kā laika gaitā izdevās piešauties, paeksperimentējot ar aplikācijām, jo dažās rij vairāk, dažās mazāk. To visu var redzēt battery usage statistikā, un attiecīgi veikt izmaiņas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

Interesanti, vai vispār kādi šie te krutie viedtālruņi spēj izvilkt vairāk par 2 dienām bez lādēšanas, vai arī automātiski nāk līdz "bonuss" lādēt katru dienu?

 

P.S. Lietoju Nokia 6300 un droši vien vēl pāris gadus lietošu.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Zin...
Man šķiet, ka WP7 gāja pareizā virzienā-vidusceļš starp abiem, bet tad viņi paziņoja ka neviens no WP7 modeļiem nesaņems apgreidu uz WP8...

Linku studijā :O Taa būtu lielākā pašnāvība Nokia vēsturē, ja Lumia 900 nesaņemtu atjauninājumu :) Microsoft paši paziņoja, ka viņi neies Android ceļu atjauninājuma ziņā...

 

 

Androīda attīstībā likās dīvains fakts atteikšanās no menu pogas, kas liekas ērta. Vai kāds šeit esošais bieži vispār lieto search pogu uz Androīdiem un WinMo ? Tā gan liekas super nelietderīga poga un uz HTC HD7 pat pārāk bieži traucē, piemēram rakstot īsziņu vai esot skaipā nejauši uzspiežas un atkal var gaidīt pusminūti kamēr tiec atkal atpakaļ skaipā.

 

Jā lietoju uz sava Trophy-Vison (tulkošanas iespēja) un Mūzikas atrašana ir vairākkārt noderējusi :)

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgs bērnudārzs. Kuru interesē vispār, ko nīst vai nenīst kaut kāds Netterk :mrgreen:

Uzceļat topikus vēl audi vs bmw, kirby putekļusūcējs vs philips, linux vs windows.

 

Mamma nopirka tam Nettwerkam telefonu ne tādu, kā gribēja, vot i sāpe, izejat ārā labāk un izvēdinat galvas

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Man ir S2. Nekāda vaina. Rootots nav.

Bija doma par iphone, izvēlējos šo - jo lielāks ekrāns - reizēm nākas remote desktop lietot. Patīk pieeja failiem, aplikāciju savstarpējā integrējamība. Miljona appu un spēļu arī nav virsū. Par vienu otru esmu arī samaksājis diezgan normāli. Bet man patīk, ka varu dslr pieslēgt (noder naktī bildējot), ka varu telefonu izmantot kā flešku, ka ir kontrole par to kas un kur tiek glabāts, kā arī defaulto softu vajag tikai apdeitiem. Itunes neieredzu kā sugu.

Bet jaunais 4s iphone arī ir labs un nostrādāts. Pieņemu, ka lielu atšķirību nejustu ikdienā.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, vai vispār kādi šie te krutie viedtālruņi spēj izvilkt vairāk par 2 dienām bez lādēšanas, vai arī automātiski nāk līdz "bonuss" lādēt katru dienu?
Šķiet, ka nē. :( Tā ir cena, ko Tu maksā par jaudīgiem dzelžiem.
Link to comment
Share on other sites

Interesanti, vai vispār kādi šie te krutie viedtālruņi spēj izvilkt vairāk par 2 dienām bez lādēšanas, vai arī automātiski nāk līdz "bonuss" lādēt katru dienu?

 

Mierīgi var.

LG GT540 uptaims nedēļa. Rezerves bača somā otrai nedēļai.

 

Ieliekot SIM karti - 4 dienas ik pa laikam zvanoties.

Vairlesu katru rītu-dienu-vakaru lietojot, 3 dienas tur.

Turēsi visu laiku ieslēgtu sinhronizāciju/vairlesu/mailus utml portatīvā funkcijas - rēķinies, ka būs mazāks laiks.

 

LG P500 rādītāji līdzīgi.

Visādiem CyanogenMod utml modiem ir iespēja virstaktēt/zemtaktēt procesoru, panākot tieši to, ko tu gribi - max jaudu (maili momentā veras, spēles lido, response visam momentāna) vai max baterijas ilgtspēju.

Link to comment
Share on other sites

mullja

Es ar EVO 3D stock varu 5 dienas mierīgi izvilkt ar zvaniem un sms. Tiklīdz interneta spaidīšana, tad 3 dienas. Gribēju tikai vēl piebilst par to apgalvojumu, ka android sūds, jo uz vecām 100ls klausulēm naturāli velkas un karas. Tad jau windows 7 arī sūds, jo uz Celeron 600mhz 1GB ram velkas un karas? Vai es tagad nepirkšu One X vai citus jaudīgos HTC tikai tāpēc, ka pastāv tāds LG pa 50ls ar android, kurš velkas kā gliemezis? Kāda man daļa kā citiem telefoniem ir? Galvenais, ka pašam labi tak :D

Ja es pērku telefonu, tad salīdzinu konkrētiem modeļiem tās OS un tehniskos parametrus.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu, Android ir vienīgā OS, kur man regulāri kāda aplikācija nokrašo. Neko no Androīdiem nejēdzu - tātad, nekas nav mainīts, ne uzlabots, ne "uzlabots" :) Kāds bij virsū, tādu lietoju. Nava labi.

 

Tas ir ļoti atkarīgs no JVM Heap size ( atļauto atmiņas izmēru java softiem, kas ir lielais vairums no visiem android softiem ). Ražotāji nav vienojušies, cik softus jūzeris gribēs palaist un cik GB atmiņas izdomās vienlaicīgi aizņemt (zinot, ka RAM nav bezgalīgs), tāpēc limitē atļauto atmiņas daudzumu katram softam. Custom firmvārēm to limitu var brīvi mainīt, uzšķaudot ražotāja iedomām.

 

Pie 24 MB JVM Heap size kāda aplikācija reizēm nokrašos, mēģinot izmantot pavairāk atmiņas.

Pie 16 krašos vairākas regulāri.

Pie 32 praktiski tikai uz eksepšeniem, kur koderis nebūs notestējis ( NullPointerException, ArrayIndexOutOfBoundsException utml).

 

Visādi "Write once, deploy anywhere (iOS/Android/Blackberry)" freimvorki ir pazaļi - tur rūpīgi jātūnē, lai aplikācija neizdomātu nokrašot dēļ freimvorka iekšējiem untumiem.

 

Starp citu, to CPU jaudas maiņu katrs pats IMO var slēgāt kā gribas arī uz vienkārši rūtotām trubām - piemēram, ar https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mhuang.overclocking

modiem tik vien tādas lietas bieži vien jau kā kontrolpaneļa sadaļas ieliktas,lai nav vēl softi jāmeklē.

 

Patterns tieši tas pats, kas uz portatīvajiem ar Power režīmiem ;)

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Sky_High
(labots)
Starp citu, to CPU jaudas maiņu katrs pats IMO var slēgāt kā gribas arī uz vienkārši rūtotām trubām - piemēram, ar https://play.google....ng.overclocking

modiem tik vien tādas lietas bieži vien jau kā kontrolpaneļa sadaļas ieliktas,lai nav vēl softi jāmeklē.

Konkrētais apps nav mēģināts, bet ja ir tāds pats, kā pārējie tāda veida, tad visticamāk, ka max, ko tur var izdarīt ir, ka min frekvence ir vienāda ar max. Lai overklokotu virs defaultās frekvences vajag custom kerneli.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Lietoju androidu uz (nu jau smagi novecojušās)tegra2 ierīces kopš 2.2 un tagad stāv ICS. Ne uz mobilā gan, bet viedoklis par OSu tāpat ir.

 

Par Menu bremzēšanu : Nebremzēja ne uz froyo, ne uz gb, ne HC un nebremzē arī tagad uz ICS. Pirms ICS izmantoju ADW launcher, tagad ir Trebuchet. ICS gan ir manāmi ātrāks par iepriekšejām versijām.

 

Par appu kresošanu : Uz visām versijām aplikācijas ir kārušās/krešojušas un dara to arī tagad (Heap sIze krietni virs 32MB)

 

Aplikāciju klāsts milzīgs. 90%(gan jau krietni lielāks %) nekam nederīgu/nevajadzīgu un pie tam nekvalitatīvu sūdu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu nezinu gan vai androids ir tik slikts kā viņu mālē. iOS devu priekšroku pērkot planšeti, jo uzskatiju, ka tas ir ērtāks tieši planšetei, bet priekš telefona iOS neuzskatu par labāko. Lietoju EVO 3D jau gandrīz pus gadu, un restarts bijis tikai viens, un tas pats greizas aplikācijas dēļ. Baterija nav jālādē katru dienu, spēlītes uz telefona nespēlēju, tā kā darbojas manā skatījumā pat ļoti labi. Protams, gaidu ICS atjauninājumu. Varbūt būs kaut kas vēl labāks. Nākamais telefons noteikt būs ar windows(tad jau noteikti ar win 8), lai būtu izmēģinājis visu trijotni.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

jarajara

topiks biku ...detskijs. man sikie tādi - nāc ēst - kas ir - tas un tas - man negaršo. ok . pēc kāda laika skatos ēd - tev negaršo - ja šitā sataisīts , tad garšo.

autoram vienkārši vajag kādu , kas viņam to andrīti saliek , kā nākas, reizēm pieskata, uzfrišina - un ēdīs gardu muti. vēl slavēs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

serioussam909

iOS devu priekšroku pērkot planšeti ipadu.

 

fixed.

Citu jau neko nevar izvēlēties kā tikai to vienu apples produktu...

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Man nevajag ne salikt, uzfrishinaat, izkraasot utt. Nevelos sev otreiz android, jo taa iepazishanaas ar android nu nebija no patiikamaakajaam, lai kaa censtos izprast to potenciaalu, iespeeju bagaatiibu. Skaidrojums ir pirmajaa ierakstaa. Android lai paliek, cilveekiem, kam sekss ar telefonu sagaadaa baudu. Man nav vajadziigs sekss ar telefonu, bet man ir vajdziiga ieriice, kas vienkaarsi darbojas out of box, bez visaadiem paarsteigumiem. Taas ir uz doto briidi divas, kas taa darbojas. IOS ieriices un WP7.

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu cik var malt vienu un to pašu,vai arī šie topiki no Nettwerk puses ir domāti lai mēs neaizmirstu viņa domas par android,mož tā ir kaut kāda slēpta reklāma tipa 25 kadrs ka tagad visi kas lasa tiek nozombēti uz apple un microsoft produkciju,es piemēram varētu tāpat visiem stāstīt kā man nepatika ipad ar gļukaino softu,ka apnika ātri WM7,bet kam tas vajadzīgs,kāpēc atkal tiek kustināti šādi topiki?Varbūt ar šādiem topikiem tiek aizpildīts tukšums krietni pieklusušajā boot forumā,izskatās ka tā varētu būt ja jau administrācija atļauj šos svētos karus.

Link to comment
Share on other sites

Orion7

Interesanti, vai vispār kādi šie te krutie viedtālruņi spēj izvilkt vairāk par 2 dienām bez lādēšanas, vai arī automātiski nāk līdz "bonuss" lādēt katru dienu?

Protams, ka spēj, - ieslēdz savam viedtālrunim Airplane režīmu un atslēdz Bluetooth, WiFi un GPS - tu neticēsi - standby režīmā tavs telefons strādās bez lādēšanas pat vairākas nedēļas!!!

Vislielākais baterijas izēdājs ir t.s. Cell standby - process, kurš nodrošina telefona sazināšanos ar bāzes stacijām. Tāpēc laikā, kad tālruņa funkcijas neizmantojat, piemēram pa nakti, iesaku ieslēgt Airplane režīmu, jums būs jālādē telefons ievērojami retāk. Tāpat atslēdziet Bt, WiFI un GPS, kad tos neizmantojat.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

piemēram man sensation izvelk vidēji ka ik pēc dienas jālādē ja negrib lai 3 dienā darbā nobeigtos,strādāju veikalā un zvanos diezgan bieži,wi-fi un datu pārraide ir ieslēgta vienmēr,reizēm vēl izmantoju kā skaneri lai preces paskanētu un ar visu to izvelk 2 darba dienas bez uzlādes,protams ja sāk spēlēt spēles vai gps tad var arī pa vienu dienu nobeigt bateriju.

P.S. starp citu gribētos painteresēties pie boot adminiem,tas man tikai uz IE boot sākumlapā neatjaunojas info par postu pieaugumu vai tā ir tikai mana datora softa gļuks,starp citu darbā ar tas pats notiekās,agrāk tā nebija?

Labots - zynoj
Link to comment
Share on other sites

Man te humpels šodien atnesās ar HTC ONE X. Pirms nedēļas nopircis. Nu neko, quadracore rullē. Viņš teica, ja tikai zvani un SMS tad tur ~ 3 dienas. Ja kāds fiļuks + GPS + Inets caur WiFi, tad ~1,5. Nezinu, bet nu tā viņš teica. Iespaidi palika patīkami, tikai es personīgu tik lielu telefonu (laikam) nepirktu. Bet viss plūst, viss mainās. Šitas ir viņa pirmais droīds, bet nu apmierināts bija kā tavikonis.

Man šo arī sanāca aptaustīt un paspaidīt. Tā jau likās labs un foršs aparāts, bet vienīgi tā vieglums atstāja tādu.... es pat nezinu... lētuma, plastmasas "pēcgaršu". Neradās sajūta, ka viņš ir 400ls vērts. bet visādi citādi likās aparāts uz godu.

 

bet runājot par tēmu, cik Androids ir labs vai slikts, varu tik no personīgās pieredzes lietojos savu Desire HD pielikt, ka lielākais trūkums ir baterijas ilgums. It īpaši, ja ir ieslēgts Wifi - pa nakti dīkstāvē no pilnas baterijas nokritīs līdz apmēram 50%. :/

 

Ļoti retās applikāciju uzkāršanās arī netraucē. Tāpat tās parasti ir kaut kādas nejauši novilktas spēles garlaicīgiem brīžiem.

Par procesu beidzēšanu arī neuztraucos - aparāts darbojas pietiekami ātri, lai man nebūtu pašam manuāli kaut kas jākillo. Paskatoties brīvo atmiņu vienmēr ir 100+ MB brīvi...

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nekad nav bijis ābols, bet ja būtu naudas kā spaļu noteikti tādu lietotu! Jo negribas, nav tas vecums vairs, ķimerēties ar visādiem setingiem, twītiem utt. Gribas ieslēgt un lietot. Esmu lietotojis aktīvi WM 6.0 līdz 6.5, vot tas bija murgs!

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

autoram vienkārši vajag kādu , kas viņam to andrīti saliek , kā nākas, reizēm pieskata, uzfrišina - un ēdīs gardu muti. vēl slavēs.

Nu jau panesās kauču kas no tēmas, ka katrai mājsaimniecei jāmāk kerneli nokmpilēt :) Kas tas par idiotismu, ka nopērkot agregātu, pirmais, kas jādara - jāmeklē kāds, kas visu "saliek, kā nākas", vot tad, iedomājieties tik, strādās. Ar iOS takš tā nav? Ar Windows mobile un Symbiāni man ar tā nebija. A vot uz Androīda, kā skatos, aplikāciju kraši nu galīgi nav viena līkročaina lietotāja idiota rīcības sekas, bet gan masveida pasākums. Ta kura OS iraid sūds, atvainojiet? :)
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

Jo negribas, nav tas vecums vairs, ķimerēties ar visādiem setingiem, twītiem utt.

Vot kas tas par murgu? Android ierīces out of box nestrādā? Strādā, un strādā lieliski. Vienīgais, kas ir jāķunē, tas ir šortkati un widgeti, un iOS (iPhone) widgetu vispār nav, tāpēc tos tur nav jācustomizē :D

Un aplikāciju instalēšanas iespēja ir mīnuss? Nu atvainojiet, dārgie ābolfani, izdomājiet ko citu.

 

Kas tas par idiotismu, ka nopērkot agregātu, pirmais, kas jādara - jāmeklē kāds, kas visu "saliek, kā nākas", vot tad, iedomājieties tik, strādās.

Tas ir idiotisms, jo tā nav patiesība.

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

Androids ir labs piemērs kur var novest nevīžīga programmēšana.

Tas ir pirmais iespaids, kas rodas paņemot rokā Android telefonu. Nevīžīgi kopā samests produkts.

Ar laiku pierod protams, bet nepatika paliek.

Acīmredzot šādā stilā strādājoši coderi paši to nejūt :)

Link to comment
Share on other sites

TL;DR.

 

Janka - jautājums, kas ir sūds - OS vai appa? Šitā ir problēma, ar ko Windows izstrādātāji ir daudz cīnījušies. Ir softs X, kurš ir līki uzrakstīts, izmantojot nedokumentētus hakus un vienkārši bugus. Iznāk nākamā Windows versija, kurai pamainījusies iekšējā uzvedība, un pēkšņi softs X sāk krašot. Ko teiks lietotāji? Protams, ka ne jau "Softs X ir sūds". Viņi teiks - "Jaunais Windows ir sūds! Uzliku, un vairs nestrādā softs X!" Windows ir tonnām koda no tēmas "ja šis process ir softs X, tad izmantojam workaroundu, lai Softs X nekrašotu."

 

Tas pats ar Android.

 

Android spožums un posts ir tas, ka viņš ir tik atvērts, un ka app store ir daudz mazāk kvalitātes kontroles nekā, teiksim, iOS. Tam ir gan labās, gan sliktās puses. Sliktā puse ir tāda, ka daudz vairāk nekvalitatīvu softu. Labā puse ir tāda, ka ir daudz vairāk softu, tostarp bezmaksas. Tā kā es pats esmu programmētājs, tad man Android pieeja šķiet daudz tuvāka nekā Apple, kur izstrādātāji ir pakļauti Apple untumiem, un daudzi labi softi nekad nepiedzīvo dienas gaismu - vai arī tiek norakti ar nākamo servispaku, kurā ieviests kāds nevainīgs jauninājums, kas šo softu vienkārši iznīcina.

 

Teiksim tā - demokrātija vs monarhija.

Labots - Vilx-
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Vienīgais, kas mani iOs kaitina ir nespēja ierakstīt sarunu. Cik saprotu, tas ir dzelziski nogriezts pasākums un lietojamu zāļu nav arī Cydiā.

 

Androīds ir priekš sodomozahistiem, Win7 priekš mājsaimniecēm.

Link to comment
Share on other sites

Drīzāk jau anarhija :)

Android šodien: pergāšana stilā "kā es māku tā es maunu" bez jebkādas kvalitātes kontroles.

Katrs apsis ārdās pa OS kā grib.

Atmiņas: erm... DOS(lietot nedokumentētas OS funkcijas ir cool)+Windows 3.11-Windows95-Windows98 līmenis laikam.

Apmēram tādā pašā stadijā ir šodienas Andrītis.

 

Windows 7 šodien? "Lūdzu uzvedieties zolīdi, ja nē - pa nagiem."

Principā demokrātija, bet ... ar policiju.

 

Redzēsim kādu "valsts iekārtu" smārtiem piedāvās Microsoft ar Windows 8

Visticamāk kaut ko pa vidum. Arī cierējot uz Blackberry lauciņu korporatīvajā biznesā.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, jā, varētu tā būt, drīzāk tiešām anarhija. Bet... kāpēc lai tas būtu slikti?

 

Nu, un pavisam anarhija arī nē, jo oficiālajā Play Store jau tomēr ir kaut kāda feiskontrole pret pavisam draņķīgām lietām un zarazām.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Nu, inastalējot softu, ir jābūt galīgam "indivīdam", lai izvēlētos to, kam ir 10 downloadi un 5 negatīvie reitingi no 5.

Tā, ka tomēr demokrātija. Jo app kvalitāti nosaka tauta, nevis "kvalitātes kontrole".

Link to comment
Share on other sites

Nē, nav. Ja patīk anarhija. Zināmā vecumā tā šķiet pat ļoti pievilcīga :) ar laiku pāriet.

Anarhija rada diktatūru. Diktatūra atkal anarhiju.

Kvalitātes kontrole ir nepieciešama, pat vajadzīga, jo pastāvīgs darbs supportā un mušu ķeršanā ar deviem ir man licis zaudēt jebkuru ticību programmētāju spējai radīt kvalitatīvu produktu bez tādas vai citas "pātagas" esamības.

 

iPhone ir monarhija. Komplektā ar reliģiju. Kura darbojas.

Man sieva staigā ar HTC Incredible S, darbā visi bija pārliecināti ka viņai ir "parasts" telefons, kamēr nevajadzēja ko tur izdarīt ko ar aifoni nevarēja.

Visiem acis kvadrātā "kā?! ir citi viedtelefoni bez iphone????"

Bravo apple par šādas pārliecības iedabūšanu cilvēku prātos, lai cik nejaucīgi tas arī nebūtu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...