Jump to content

Radiotehnika УМ-001


Guest Dormeo Matracis
 Share

Recommended Posts

kazarma

Nu labi "priekšpastiprinātāju" :D rakstīsim pareizos terminus. Nē nenesu cauri ir pilns komplekts ar plašu atskaņotāju ar up-001 tad vēl tā paša laika rādio un kasešu atskaņotāju tas viss ir smukā koka galdiņā, kas acīm redzot ir paredzēts šim komplektam no dzimšanas, bet nē nenesu cauri ir reāls aparāts ko vēlos notirgot.

Link to comment
Share on other sites

Viss kārtība @azarma, mana vaina, es jau biju aizmirsis autora jautājumu ka meklē tieši UP-001. Vainīgs.

Tāpec jau izlaboju savu iepriekšējo postu.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ieinteresēja man tāds aparāts kā Radiotehnika УМ-001

 

Nē, nu iespējams es vairs krievu burtus nepazīstu, bet autors tieši nemeklē nekādu priekšpastūzi, bet pliku galinieku. Pat ss'ā ir ielicis sludekli par Усилитель Мощности meklējumiem. Pričom te priekšpastiprinātāji?

Link to comment
Share on other sites

kazarma

Viss kā tavā pašā bildē tikkai ir priekšpastiprinātājs UP-001 un S-70 tumbas.

http://www.bildites....wrgw4df43et.jpg

 

Domāju pāriet uz S400+S90+S70+S50+S30(ir visi komplekti :D) ar kaut kādu normālu AMP. Nepārprast pilnīgi visus kopā netaisos slēgt... Bet pakombinēt un paspēlēties gan.

P.S. agrāk domāju, ka RRR ir ultra kruta tehnika, tagad, kad paklausījos kā skan Yamaha(modeli nepateikšu bet ļoti dārgs pastūzis) uz vinil ar zelta galiem resniem vadiem un Super HI-FI tumbām, kad orķestra ierakstam var dzirdēt kā pāršķir lapas (visi to vienlaicīgi nedara) tad jā pārbaudot to pašu ierakstu uz sava PC(ieraksts no interneta flac) tad atšķirība diena pret nakti(uz tā paša up-001 + S-70)...

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Mbl reklāmā tak knakšķis tika apspēlēts...

 

Ak jā, ja tev ir UP-001, tad varu piedāvāt 2 x 150 W KD-269 gala pakāpi. lai kustinātu S400, pietiks atliku likām...

msg-81709-0-40936800-1336331954_thumb.jpg

msg-81709-0-57304600-1336331964_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest kristers42

...

Labots - kristers42
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...