Jump to content

Planšetdatora izvēle līdz 280 Ls


pilseetnieks
 Share

Recommended Posts

Ir doma iegādāties planšetdatoru.

Nepieciešams galvenokārt braucot pie klienta bilžu rādīšanai.

Kā arī pārbraucienos kādu filmu paskatīties, internetā pasērfot un protams jauki, ja viņam iekšā būtu navigācija (bet ne primāri).

Veikalā runājot pārdevējs ieteica Acer TABLET ICONIA W500

http://www.semicom.l...15104_2184.html

Šim esot iekšā windows.

Principā pieļauju, ka tas būtu vieglāk uztverams, bet derētu arī cita OS.

Kādi būtu jūsu ieteikumi - pieredze.

Atmiņas lielumam pieļauju, pagaidām nav būtiskas nozīmes - bildes tur noteikti neuzkrāsies vairāk par 5Gb. Bet pārējais jau ir izklaide.

Link to comment
Share on other sites

Nu pats nesen nopirku Apple iPad 2 Wi-Fi ar 16Gb atmiņu pa 260Ls, jaunu, ar LV garantiju. Pagaidām domāju, ka tas ir tā vērts maksāt 260Ls par tādu planšeti. Jauno iPadu īpaši negribēju, jo tā lielā izšķirtspēja neaicināja, jo uz šitā īpaši pikseļus nesaskatu un 5Mpix kamera uz planšetes arī nešķiet pielietojama. Tā kā varu ieteikt iPad. Bet pirms pirkšanas pats svārstijos arī uz Asus transformer Prime pusi, bet tas ar visu klaviatūri ir par 400 latviešu naudām.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

iPad bez 3G nav aprīkoti ar GPS :(

Link to comment
Share on other sites

nu man jau liekas, ka x86 tablete ir īstā izvēle.

Windows8 varēsi velāk uzlikt.

 

Ja ir gali Vācijā vai arī pats kaut kad plāno tur doties(kas zin), pie viņiem var atrast tādu WeTab (11.6 collu monstrs ar 1366x768 izšķirtspēju un MeeGo) par 250EUR(16 GB, bez 3g un GPS) vai par 300 ar 32 GB un visu pārējo. Tā kā šamajam ir x86 procis(atoms), tad viņam var uzlikt w8.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Tas WeTab izskatās pat tīri OK. Žēl, ka pats netikšu uz vāczemi apskatīt, bet savējiem ietekšu aizskriet uz Medimax aptaustīt to mantu.

Link to comment
Share on other sites

Rudenī nopirku lietotu iPad 2 3G par 200 latiem. Esmu apmierināts kā Jupiters.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Ja prasības tiešām ir tādas kā aprakstīts - bildes, filmas, internets, navigācija tad es saku ka kaut kas android bāzēts būs pareizā izvēle! Būs plānāks, vieglāks un bača turēs ilgāk kā x86 bāzētai tabletei. Varbūt ipads - bet lai viņu normāli LV lietotu viņš ir jāhako....

 

Bet nu normāla ofisa un citu win specifisku programmu nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Manējais ir dželbreikots, bet tikai tādēļ, ka man ir dažas specifiskas vajadzības. Pāris mēnešus dzīvoju bez džeilbreika, un principā varētu atteikties no tā jebkurā brīdī arī šodien.

 

Latvijā viņam viss darbojas lieliski, vislabāk man patīk, kā tiek rakstītas garumzīmes. Daudz ātrāk nekā iphone, nevis spiežot un gaidot, bet vienkārši paraujot taustiņu uz augšu.

 

Pages un Numbers pilnībā aizvieto :normālo ofisu: starp citu. Iet gan .docx gan .xls bez problēmām.

 

Es gan rakstīšanai izvēlos iA Writer, tas ir vēl krutāks.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

pilseetnieks

Faktiski ilgi domājot pagaidām sliecos uz vienu no diviem variantiem:

Vairāk tā kā uz šito:

 

 

ACER Iconia Tab A500 32GB

 

http://www.elkor.lv/...-h6len-014.html

 

vēl nezini par šo:

 

LG Optimus Pad V900

 

http://www.elkor.lv/...-h6len-014.html

 

Tikai par LG planšetēm neko dzirdējis neesmu - ne labu, ne sliktu.

 

LG it kā ir 3G atbalsts. Cik saprotu, tad tajā ātrākam internetam nevajag USB puļķi spraust iekšā. It kā ērtāks. Varbūt es kļūdos - palabojiet mani.

Labots - pilseetnieks
Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Redz Elkors bija iedevis 11% atlaidi nepilsoņiem un citvalstniekiem, pilsoņiem nekā. Tāpēc tāds neoficiāls boikots.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Optimus Padu gan neņem NEKAD! Bija man 3 nedēļas lietošanā. Pilnīgs grausts, smags, gļukains, tā 3D kamera nelietojama vai ar ļoti šauru pielietojumu. Galvenais, ka vecs modelis un diezgan dārgs.

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu, ņemt lietotu Ipad2.

 

Kapēc?

 

Jā - citi planšetdatori ''uz papīra'' ir jaudīgāki, labākas kameras, ātrāki procesori utt. BET - iPad strādā kā bitīte, (IOS - ar dzelžiem kā roka ar cimdu), maz gļuku - man 4 mēnešu aktīvas lietošanas laikā nav bijušas problēmas, ka bremzētu vai kārtos)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

iPAD derēs, lai varētu fermu draugos pa vakariem paspēlēt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nez, līdz kādai garlaicībai vai depresijai jānonāk, lai draugos fermu spēlētu, da i vispār lai tajos draugos sēdētu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kā ar fermu draugos, bet vispār ios skaitās populārākā portablā spēļu platforma, kaut kur lasīju par šo faktu. Vienīgi bērnam rodas baigā atkarība. Sīko var pierunāt uz daujebko, ja vien iedos padzenāt korokodilspēli vai kādu bantītspēli...

Link to comment
Share on other sites

Mana 130 latus lētā tegra2 android tablete ar ICS 4.03 arī nelago un nekarās, un rokās nesprāgst, un kas tik vēl viņam NEnotiek. Un akumulators tur ~7-8h.

 

Tā kā autors nav minējis ekrāna izmēru, es viņam vēl ieteiktu apsvērt amazon kindle fire, kuram ir 7 collu IPS ekrāns un ~8 stundu darbības laiks uz akumulatora.

Un no vācu vai UK ebay ar shippingu izmaksās ap ~130-140 ls.

 

Vēl var gaidīt vasaru, kad būs Googles un, ja nemaldos, Asus sadarbības bērns par 200$(tā solījās) ar tegra3, bet šim arī būs tikai 7 collu ekrāns.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

ivo, tu laikam nesaprati jautājuma būtību. Gribēju vairāk noskaidrot, vai tiešām visas web lapas iet uz iPAD kā nākas ņemot vērā faktu, ka vismaz gadu atpakaļ Macromedia Flash oficiāli netika atbalstīts, bet papildprogas kurbulēju youtube un dažus citus saitus, kā reklāmas, bet spēles palika otrā plānā. Webs bez flash pagaidām nav pilnvērtīgi lietotams.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Cik ir spaidīti Android 3.xxx versijas uz planšetēm, visi ir bijuši tādi bremzēti...

Tā kā labāk ņem tādu kuram jau ir 4.0 vai vismaz tuvākajā laikā būs.

Bet es par iPad2

Link to comment
Share on other sites

Tenisists

Ja jau līdz 300Ls, tad es ņemtu Asus Transformer Pad TF300T. Tegra 3 + Android 4.0 + var arī klaviatūru (docking station) piepirkt un izveidot viņu par netbuku. Youtube ir daudz video apskatu par šo planšeti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pilseetnieks

Paņēmām ASUS A500 pirms nedēļas. Tagad tas pa Vāciju braukā. Drīz būs atpakaļ. Tad zināšu pirmos iespaidus. Cik tagad zinu, tad bildes rāda labi, nofotogrāfēt ko vajag arī var. Ir paskatīta kāda filma. Internetam arī slēdzas klāt caur WiFi. Navigācijas kartes orģinālās nepatīk.

Tuvāki iespaidi, kad tableta atgriezīsies iekš LV

Link to comment
Share on other sites

Tik nesaki ka tu esi viens no tiem cilvēkiem, kas pie pieminekļiem fočējas ar planšeti. Starpcitu tādi pēdējā laikā parādījušies lielā skaitā, laikam tas ipad 3 vainīgs :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vienmēr mans viedoklis būs iPad, lai arī kāds būtu Android planšetdators, mana izvēle būtu iPad labā, tik nezinu kāpēc, vienkārši Android nepatīk kā OS.

Link to comment
Share on other sites

Deleted

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...