Jump to content

AMD interesanais 960T


ManiaKsLV
 Share

Recommended Posts

Tā esmu AMD Phenom II X4 960T ipasnieks teiksu ka procesors nav sudigs bet nav ari nekads ahujena dizais! :D

 

OC velos jautat tiem kas zin vai kam ir sads procesors cik lielu OC ir dabuts stabils ar gaisa dzesi! Es izmantoju Hyper 212 EVO un normalu pastu! + laba plate 970A-UD3 8+2 phase tatad laba strava procim!

 

Cik lasot citos saitos sapratu ka 1.55v ir max voltaza lai CPU nerastos problemas bet - 1.5 ta muzs nesaisinas bet virs diemzel gan.

 

Paslaik dzivoju uz 4ghz ar 1.42V bet skiet ka 1.4 ari ir stabili bet nav laika parbaudit!

 

Un ka zinams daudzi sie procesori atveras uz 6 kodoliem XD 77%

 

es biju pie 33% bet man tomer atveras uz 5 kodoliem stabili bet OC 3.8 GHZ max savadak sledzot ieksa sabruk pc

 

esmu redzejis tadus kuri 4.5 Ghz attista ar gaisa dzesi es nespeju vairak par 4.2ghz stabili bet bija reizes kad uzmeta zilo ekranu tapec nolaidu uz 4ghz.

 

Vēl liels plus ir tas ka šim procesoram ir Thuban chips tatad vislabakais atminas kontrolieris del sis ficas NB frekvenci dabuju uz 3.2ghz uz 1.375V

 

Gribu padalities pieredze ar citiem AMD cienitajiem!

Link to comment
Share on other sites

Procesori atskiras no eksemplara uz eksemplaru. Tas ka "kaut kur" ir redzeti x GHz nenozime ka pasham taa ies. Ari kodolu vershana, kaa pats biji tikko teicis vecos topikos, ir loterija - ir daudz eksemplaru kuriem nekas valjaa neveraas.

 

4GHz ar 1.42V ir videjais rezultats prieksh Thuban. Ja plano celt frekvenci talak, vairak par 1.45V es neieteiktu dot.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Autor, a nevari sīkāk tos 4ghz parametrus uzrakstīt.. vienkārši es pagaidām uz 3.8ghz sēžu, bet nu domāju vēl varētu..  :pooh_go:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...