Jump to content

4mm banana plugs


spainiss2
 Share

Recommended Posts

Neesmu nekad šādus brīnumus lietojis,domāju iegādāties,jo nereti sanāk mainīt ampus un krāmēties ar skandām un tad tā vadu pievienošana aizņem bišku laika,ko varētu ieekanomēt ar vienkāršiem štekeriem,bet liekas viņiem visiem vads tikai pieskrūvējas nevis to var pielodēt.Varbūt kāds zin labas kvalitātes lodējamus štekerus? Nevis tikai šādus http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_i_7_3?url=search-alias%3Daps&field-keywords=4mm+banana+plugs&sprefix=4mm%2Caps%2C315

Link to comment
Share on other sites

es šādus izmantoju no ebaja:

 

DSC08721.jpg

 

un šādus:

 

DSC08171.jpg

 

tie kas, pirmajā bildē vertikāli vads no augšas iespīlējas ar 2 skrūvēm. Vadu vajag resnu , ar taukainām rokām vadu nevīt :)

 

tie apakšējā bildē - vads liekas horizontāli un piespiežas ar vienu "resnu" skrūvi. ala nakamichi kloni visticamāk.

 

Labāk gan izvēlēties - spade/fork tipa savienotājus, tur gan arī vadu vajag resnu .

 

DSC09309.jpg

post-57155-0-17775000-1335120831_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es arī izmantoju skrūvējamus, to resno vadu lodēt nav nekāda prieka

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Un kā ir ? Diemžēl esmu palaidis garām atsauksmi par ieguvumu! Bi-wiring ir sanācis pašam testēt, bet dzirdamu jēgu nejutu, vienīgi patīkamāk, ka skandām visas ligzdas izmantotas, Bi-amping, gan nav sanācis notestēt, nav tādas tehnikas.

 

Signāla vadus arī biju izgatavojis tādus nopietnākus, bet klausoties nekādu atšķrību nejutu - salīdzinot ar bandridge vadiem, vienīgi vizuāli patīkamāk un to garumu var uztaisīt kā vajag! Protams, tas viss atkarīgs no dzirdes aparāta un tehnikas uz kuras klausās.

bo5jwozspxvn0ajch22o.jpg

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

cik esmu sekojis lidzi notikumiem,tad secinajums viens, starp parasto saslegumu un bi-wire nekadu atshkiribu,ja nu vienigi tirgotajiem...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

nu it kā jau ir bi-wiring ieguvumi, jāklausās, es arī nesadzirdēju atšķirību...

Link to comment
Share on other sites

daudz interesantaks shkiet,bi-amping,ja pareizi saprotu tas ir;atskanotajs+divi pastiprinataji+divas skandas...diemzhel neesmu ne redzejiis,ne dzirdejis...interesanti,ka izmainas skanejums.

Link to comment
Share on other sites

nē biampings - ir divi vai trīs pastiprinātāji - atšķirībā no joslu skaita. un vienas skandas kur katrs pastūzis darbina savu skaļruni. ir pasīvais un aktīvais bi-ampings. aktīvais: izmanto aktīvos filtrus jau line level līmenī un tad pad uz jaudinieku jau nofiltrētu signālu (parasti izmanto komplektā DSP), pasīvajā variantā izmanto skaļruņu filtrus un slēdz pie skaļruņiem (kā es). Pasīvais var būt horizontālais un vertikālais : horizontālais AMPS A fraivē basu LR , AMPS B - Augšas LR ; vert.: AMPS A draivē L, Amps B draive R pusi. Manā skatījumā vertikālais pielīdzināms mono-bloku ampam, horizontālais - dala joslas atsevišķi.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

o.k. osscar,tapat neka nesapratu...ja dzirdetu,ka skan bi-amping varianta piem.Purple rain,tad gan...

Link to comment
Share on other sites

rekur aktīvais bildē, pasīvais biampings izmanto skaļruņa filtrus., vajag tikai 2 pastiprinātājus. Viens draivo augšas abiem kanāliem, otrs apakšas.

post-57155-0-78694000-1335124378_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Lētākais variants,laikam,ja gribas biampot skandas,ir izmantot resīveri,kam ir tāda funkcija.Liekas nu jau entery level rešos ir biamps pieejams.Cik pats esmu testējis uz savas auss,tad biamp variantā jutu ,ka augšas ir izteiktāks.

Link to comment
Share on other sites

nē nav tas pats. biampingam vajag vismaz 2 stereo pastūžus. Ja 2 joslu skandas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...