Jump to content

Meklēju android app phone wifi uz PC


The_Saint
 Share

Recommended Posts

Tātad, gribu izmantot telefona wifi, lai stacionāro datoru pieslēgtu pie wifi.

Telons HTC Desire S ar android 2.3.5

Telefonā ir passtrough, kad varu uz datoru pa USB vadu padot mobīlo internetu, bet ne wifi. Vai kāds zin kādu apu ar kuru var uz datoru padot wifi internetu?

Googlē neko jēdzīgu neatrodu, visur uzreiz ar pastrough ir domāts mobīlais internets.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Nu šī programma laikam arī tethero mobīlo internetu uz phone.

es gribu šādu topoloģiju

 

internets <- cat5 kabelis no provaidera -> Wifi routers <- wifi -> HTC Desire S <- USB kabelis -> Galda dators

Link to comment
Share on other sites

Леший

Ā, nu tad USB tethering. Par šo gan neatcerēšos, vai bija iebūvēts 2.3.4, bet iekš 4.0.3 lieliski strādā. Tur nav starpības, vai ir wifi, vai 3g.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tetherings man šķiet nedarbojās kā no Wi-Fi uz Wi-Fi, bet gan kā no 3g/4g uz Wi-Fi vai uz USB...

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Kā tad lai atrod īsto apu?

Rokos pa google play pēc vārda usb tether, miljons apu, bet viena par otru kreisāku. un pagaidām arī šīs visas izskatās, ka tikai dod 3G uz datoru bet ne wifi uz datoru.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Solved!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pn.helper&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5wbi5oZWxwZXIiXQ..

 

Šķiet, ka elxnis piedāvātā programma arī rij mobīlo internetu. Neliels mīnuss šim, ka ir jāinstalē client side programma uz datora, bet viss vienkārši un tagad mans androids ir arī wifi tīkla karte :D

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Sakot ar 2.2 ir pieejams wifi hotspot. Prieks kam instalet ko papildus ja ir iebuvets variants.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...