Jump to content

Legālo/oriģinālo disku rakstītājs.


Vaarna
 Share

Recommended Posts

Tātad situācija, volvo maģis lasa tikai oriģinālos diskus, parastos ierakstītos nelasa! Vai ir kāda programma ar kuras palīdzību var ierakstīt "oriģinālus diskus" , jeb vajadzīgs kāds spec. iekārta?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt Tu par "parastajim" uzskati MP3 formātā rakstitu disku un Tavs aparāts MP3 nesaprot.

Link to comment
Share on other sites

Nu nē nerakstu mp3.

Nu tāds aparāts laikam nebūs labākais risinājums :D

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār jau rūpnieciskai ražošanai un ierakstam ar mājas apstākļos (dators, sadzīves rakstekļi) kardināli atšķirīgas tehnoloģijas. Nekāds softs tur nelīdzēs.

Bet tas, ka autiņa lasītājs nelasa - nu nez, drīzāk liktu uz to, ka laseklis lēnām mirst - parasti pašrakstītos pārtrauc lasīt pirmos (tās pašas tehnoloģiju atšķirības dēļ).

Link to comment
Share on other sites

Varbūt raxtot disku neesi ielicis ķeksi pie "finalize session/disc"?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Disku cepšanu var uzticēt rūpnīcai un iegādāties oriģinālos diskus.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Daudzi vecie CD lasītājie neņem pretī RW diskus. Bet oriģinālos diskus štancē nevis raksta speciālā iekārtā. Tur dārgākā daļa ir štancējamās matricas izveide, no kuras par santīmiem var pavairot tūkstošus eksemplāru.

Link to comment
Share on other sites

Nu šodien vēlreiz pamēģināju ar minimālo ātrumu rakstīt, noslēdzu disku arī, bet tāpat nekā vienkārši maģis pārslēdzas uz nākamo disku :(

Labprāt nopirktu oriģinālu disku, ja visas dziesmas uz diska man patiktu, nav jēgas pirkt disku, ja no viņa gribi dzirdēt tikai 1 dziesmu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kādā diskā un kādā formātā centies ierakstīt? Tas točna ir Audio CD parastā CD-R diskā? Visādi tur DVD+R, DVD-R, CD-RW var neiet cauri.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Ar FM modulatoru skaņa ir kaka :D

Maģītis ir no volvo c70 SC-900 ar 3 disku čeinģeri maģī.

Un rakstiju es parastu audio disku CD-R, lietoju Nero 11.

Link to comment
Share on other sites

ārkārtīgi komplicēta problēma, ko nevar atrast internetos

 

Researched and found the following: Hans Sogell stated that the SC900 / SC901 are both state of the art system, build for incredible sound clarity. When you buy a CDR, you loose alot of the clarity. The sound is not fine and does not utilize the capabilities of the SC90X system. Because of the loss of the precise sound, the engineers, in their software programmed the unit to be able to detect a true cd by the "lag" time between files. Reduced lag time means that the owner is using a CDR. Some c70 are running units with upgrades, thus bypassing the programmed mod. This mods can be uploaded at your local Volvo dealer. Standard c70's are programmed to reject CDrs.
Labots - nnoname
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Super izskaidrojums. Pat dažkārt murgainie audiofili nenolaižas tik zemu. Diez kādas šajā gadījumā ir paša auto salona akustiskās īpašibas?

Link to comment
Share on other sites

Nu, jā, cik tam var ticēt, jo daudziem iet CD-R bez jebkādām problēmām

 

Nu par akustiku ir grūti teikt, jo konkrētais ir kabriolets.

Labots - Vaarna
Link to comment
Share on other sites

po par izskaidrojumu, bet ja autors pat nevar minimāli iespringt uz problēmas izklāstu, tad kāpēc kādam būtu jāiespringst uz risinājumu...

Link to comment
Share on other sites

Nevienam nav jaiespringst. Kas zina, tas atbildēs. Šeit nevienam nav uzlikts par pienākumu meklēt risinājumus, tāpēc nav saprotamas šīs sūdzības.

Link to comment
Share on other sites

ierakstīt meklētājā "volvo SC-900 cd-r" nav mega-sarežģīti, sūdzības ir saprotamas dēļ elementāras attieksmes trūkuma, pirmais metalinks :

 

Its not a case of disks or recording software here it is a hardware issue . The later and exchange versions of the sc-900 and sc-901 have CD-R compatible cd readers the older and original drives dont .. as the cd drives are not that reliable a lot of cars will now have exchange units in which play CD-R disks . That's why you may find an older car which plays CD-R disks yet a newer one which won't ...
Link to comment
Share on other sites

99% jautājumu kāds kaut kur jau ir uzdevis. Un ko tagad darīt? Klapēt ciet forumu? Vai katram postam ievietot automātisko linku uz gūgli? Bez tam, pats redzi ko atbild meklētājs. Pats ieliki divus pilnīgi atšķirīgus un nesaistītus izskaidrojumus.

Sūdzības nav saprotamas. Cilvēks pats, brīvprātīgi un labprātīgi (es ceru) piesakās palīdziet un tai pat laikā pārmet, ka jāpalīdz. Nu kur te loģika? Es te tagad pats par sūdzetāju palieku, bet šie regulāri redzamie pārmetumi par to, ka autori nemeklē internetā paši, uzvelk. It kā forums nebūtu internets. It kā atbildes gūglē būtu radušās reizē ar Lielo Sprādzienu.

p.s Volvo esmu redzējis tikai pa gabalu, nemaz nerunājot par volvo radio, palīdzēt nevaru.

Link to comment
Share on other sites

tak normāli cilvēki jau sen uz flashiem pārgājuši arī auto. neatceros kad pēdējo reizi kādu cd esu rakstījis.

Link to comment
Share on other sites

Tai infā tak pieminēts ka pie Volvo dīlera var iegūt "soft mod" lai laseklis atpazītu CD-R...

Vienkāršā valodā runājot: Volvo dīlera serviss (un iespējams, arī citi servisi, kas to pārzin) pa nelielām naudiņām var šo softisko bloku noņemt.

To arī dari.

 

P.S. Atsevišķi audiofīlu (augšgala) mājas CD/DVD/BD pleijeru modeļi arī nespēlē CD-R utml. Piem Pioneer Elite sērija

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Man aizdomas, ka rakstīšnas softos to laiku varēja iestatīt.

T.i. kaut vai WMP standratā ir opcija iekš Options-Burn-Audio Cds - Burn CD without gaps . Standartā tā ir ieķeksēta. Pamēģini ierakstīt CD ar šādu opciju izķeksētu. Nezinu kāds autoram softs, bet citos arī kas līdzīgs redzēts. Šķiet pat varēja mainīt to laiku.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Atsevišķi audiofīlu (augšgala) mājas CD/DVD/BD pleijeru modeļi arī nespēlē CD-R utml. Piem Pioneer Elite sērija

 

ej nu ej ? nespēlē tie, kam lāzergalva konstruēta pirmsplūdu periodā, tipa philips cdm-1/4 un tamlīdzīgie, ar atskaņotāja gala augstumu tam nekāda sakara

un disku ierakstīšanai ar vai bez pauzēm ar atskaņotāja savietojamību ar nav nekāda sakara, kur var tādas muļķības melst

Link to comment
Share on other sites

Kurš tieši melš muļķības?

Es vai tu?

 

Konkrētie verķi ignorē CD-R nevis tāpēc ka lāzers nelasa, bet tāpēc ka ražotājs to firmwarē nobloķējis.

Tāpat kā autora autiņa draivs.

PS2 arī matricas nelasa, tieši tā paša iemesla dēļ. Čipots PS2 - lasa.

Link to comment
Share on other sites

es gribētu kādu daudzmaz autoritatīvu avotu par to firmvāri palasīt, salīdzināt ps ar cd atskaņotāju ir mazliet nekorekti, ps ražotājam ir jānotirgo arī spēles, atskaņotāju ražotāji (ar atsevišķiem izņēmumiem) mūziku netirgo

Link to comment
Share on other sites

vispār jau tā bija hohma, tu taču neuztvēri tā čaļa rakstīto nopietni ? ir pilnīgi skaidrs, ka cd-r nelasa vecākas lāzergalvas, kurām nav tik plašs uztveramā viļņa diapazons, un otrs variants, ko te jau pieminēja - lāzerdiode zaudē savu jaudu, kas pirmām kārtām atsaucas uz matricu lasīšanu

Link to comment
Share on other sites

A vai tad vēl kāds mūsdienās raksta CD audio diskus? Tas standarts tak ir faktiski miris. Vismaz visāsdas akkas-kakas ir sapratušas,ka no diskiem nekādu autortiesību maksu nevar dabūt, jo diskus praktiski nepērk. Nu kāda jēga kratīt autiņā pa putekļiem CD atskanotaju un skrāpēt pa bardačoku diskus, ja rāčiņam var pieviemot MP3 plaijeri un aizmirst visu šito jāšanos ar CD rakstīšanu.Kur nu kur, bet autiņā MP3 ir īstā vieta.

Link to comment
Share on other sites

Ne visiem auto ir kur to flashu iebāzt.

 

tak automaģis ar USB caurumu tagad maksā tik vien kā kādus 50Ls

Link to comment
Share on other sites

Didzi neticēsi, bet ir pat gadus 5 veci pepelaci, kuru rādžiņam nevar pievienot mp3 atskaņotāju, fm modulatora mēsls neskaitās

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju otrajā auto oriģinālo rādžiņu. Tas gan lasa MP3, tā ka nav problēmu. Protams rakstu diskā arī tieši MP3 failus. Vēl labi, ka tur panelī tajā aparātā iet iekšā 6 diski. Vispār jau ir arī linerāā ieeja tam aparātam, pie tam vads pievilkts, bet ar iPod štekeri, un iPoda man nav ... droši vien arī nebūs, jo tad jau drīzāk es tur salikšu ko nopietnāku, lai gan pienācis brīdis, ka pietiek bez amz vai ar radio.

Link to comment
Share on other sites

Man ir viena ideja:

Lai autors/autore nopērk tā saucamās "audio cd" matricas.

Parasti veciem verķiem, kuri "parastās" CD-R nelasa, šīs lasās tomēr...

Link to comment
Share on other sites

aplami, audio matricu vienīgā atšķirība no parastajām ir papildus ieraksts diska atip'ā, bez kura sadzīves/hi-fi rakstīkļi neņem citas pretī autortiesību apsvērumu dēļ (nu un protams attiecīgi augstāka cena)

Link to comment
Share on other sites

Nu viņām ir bik cits virsmas pārklājums, atšķiras no "parastajām".

Nav gluži tādas pašas. Galu galā, vienu matricu pamēģināt - gabals nenokritīs. Ja nu palīdz.

Link to comment
Share on other sites

Mārci, nu kāds "pārklājums" ? cita krāsa polimēram ? aizsargslānis kā visparastākajām verbatim azo matricām (kurš starp citu ir svarīgāks leibļa pusē un nekādu iespaidu uz lāzera lasītspēju neatstāj) ? to var panākt ar jebkuru normālu rakstīkli pareizi ierakstot uz jebkuras kvalitatīvas matricas, brīžiem nespēju saprast, kāpēc it kā sakarīgi foruma biedri izsaka tik daudz aplamus apgalvojumus un ne uz kā nebalstītus pieņēmumus

Link to comment
Share on other sites

Jā maģi ar usb var nopirkt pa 50Ls , bet es nemaz dzirdēt negribu kāda skaņa no viņa būs un vai pie vinja varēs oriģinālo pastiprinātāju pievienot risinājumu ir daudz un dažādu,

Izmēģināšu ar audio disku un pamēģināšu arī ar pauzēm, ja nu aizies došu ziņu.

Link to comment
Share on other sites

Ar FM modulatoru skaņa ir kaka :D

Maģītis ir no volvo c70 SC-900 ar 3 disku čeinģeri maģī.

Un rakstiju es parastu audio disku CD-R, lietoju Nero 11.

 

ja pamaini progu: no Nero 11 uz Adobe Audition 1.5 vai 2.0 ( neesmu pāliecināts par gala rezūltātu, iespējams ka aiziet )

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...