Jump to content

Rokas Pulksteņa iegāde Rīgā


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

viņi ir precīzi. un mikimausu platsmasa ir kreisajiem. kasio ir speciāla tā plastmasa. viņa ir tipa anti alerģiska, zem viņas nekarst roka un nav iekaisumu. tur par visu padomāts...man bračkam ir kaut kāds kasio no tādas sērijas (dārgais gals - ap 300) -= neko - šis nedsūdzas. :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vai es pareizi saprotu, ka minerālstikls ir tas pats logu stikls? Ja tur nav kāds maģiskais vārdiņš "cietināts", tad vienkārši stikls nassingspešals?

Link to comment
Share on other sites

par pulksteņu stikliem:

 

Acrylic Glass

The cheapest glass is actually a plastic. Acrylic plastic is tough, flexible and transparent. It is not likely to shatter as it is very light. The downside is that it may scratch easily. The scratches can be removed, it is advisable to consult a jeweller about the best way to proceed. Childrens' watches often have an acrylic glass as they are unlikely to be able to break it even if they are not as careful as they could be!

 

Mineral Glass

The most common form of glass is mineral glass. This is made by using heat or chemicals to treat ordinary glass in order to make it more scratch resistant. If the glass does become too scratched it will need to be replaced. Unfortunately this also has the affect of making the glass more likely to shatter. Occasionally when a watch glass shatters small shards of glass can lodge themselves into the workings. If this happens then the cost of repair is likely to exceed the value of the watch. Most watches, however, do not end their life in this way; so there is no need to be unduly worried. But it is worth being careful if your watch glass does shatter in order to prevent this from happening

 

Sapphire Crystal

The most desirable watch glasses are made out of either synthetic or genuine sapphire. Commonly synthetic sapphire is used. This is made out of crystalised aluminum oxide, it has the same physical properties as the natural gem frequently used in jewellery but without the colouring. It is the most expensive way to create a watch glass but the advantage is that the glass is incredibly durable. Sapphire rates 9 on the Moh scale, (that is the scale that measures the relative hardness of all materials) and is just behind diamond which measures 10. Of all the glasses it is the least likely to shatter or be scratched. If anything you should be more concerned that your watch may scratch another surface! Sapphire crystal is one of the features that pushes up the price of high end watches. This is due to the value of sapphire and partly because expensive tools that use diamonds to cut and shape the sapphire have to be used to make them. Premier brands such as Seiko and Citizen watches often use sapphire glass for their watches.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

OK, dažādās vietās dažāda info par minerālstiklu. Laikam būšu meklējumos uzdūries kaut kādiem pulksteņu megafaniem, kuri neko citu kā 5 mm liekto safīru neatzīst.

 

Un ko Citizenam nozīmē "Non-Reflective Crystal Glass"?

Link to comment
Share on other sites

nu tas daiveriem tādi biezie 5mm stikli. Imho parastajam ikdienas pulkstenim ar minerālnieku pietiek. protams, tad vēl tur ir visādi anti atstarojošie pārklājumi kā objektīviem. Praktiski saphire stikls sākas pulksteņos no 150 ls...ja pamekē.

 

protams, ja ir iespēja, jāņem sapphire, bet tas atkarīgs no maka.

Link to comment
Share on other sites

Vispār, cik watchsopā pētīju pulksteņus, tur bija diezgan skopa info par stiklu, tobiš stikls vispārt netika pieminēts.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Es to divdomību izkopēju no ražotāja mājas lapas. Tur arī pārāk neplātās ar šādu info.

Link to comment
Share on other sites

ja nav īpaši uzzvērts ka saphire ( ar to parasti toč plātās)- tad ir minerāl stikls ar anti reflecting pārklājumu. Parasti tie pulskteņi kuriem ir labs safīra stikls - izskatās tā it kā tur vispār nebūtu stikla.

Link to comment
Share on other sites

Šeit valdošā tendence man nepatīk. Kvarca mehānisms ir arī telefonā un mikrenē, tāpēc iesaku rūpīgi padomāt, vai ir vērts maksāt 100 vai 200 Ls, lai tādu dabūtu vēl arī uz rokas.

Vienīgais izņēmums ir tad, ja pulkstenis un tā īpašnieks ne uz ko nepretendē, tad tas sanāk "kā māku, tā maunu" variants.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Katrs, protams, pērk to ko grib, bet es cik palasīju ārzemju forumos – tauta sūdzas par automātisko pulksteņu ilgspēlēšanu un diezgan lielo kļūdu - līdz pat 20 sek. dienā (quartz - 15 sek mēnesī) . Tas gan par budžeta grupu ārzemnieku skatījumā-līdz 300ls. Kas vainas kvarcam ? precizitāte augsta, vienīgais , ka baterija jāmaina un ūdensdrošiem pulksteņiem parasti autorizētie servisi veic hermētiskuma pārbaudi zem spiediena. Vajag vēl lielāku precizitāti – lūdzu –sinhronizācijas iespēja. Nav nekāds vairākuma viedoklis – es ar automātiskajiem jau izslimoju bērnībā sākot ar uzvelkamajiem zarja un beidzot ar – neatceros – seiko kinetic vai kā viņš tur bija. Ja neskrien uz darbu viņš neuzvelkas kad sēdi pie datora sēžot. Un zb visu laiku viņu kratīt un regulēt. Katram savs. Es labāk izvēlos ar saules baterijau vai ilgi spēlējošo bateriju – kura velk vismaz 3 gadi.

Pulkstenis jau sen bez laika rādīšanas ir arī aksesuārs. un laiku daudz ērtāk ir nolasīt no pulksteņa nekā ziemā vilkt mobilo no kabatas vai maciņa, unlokot - etc. un visi mobilie kuri man bijuši ir bijuši krietni neprecizāki par rokas pulksteni. Ok viedie vismaz sasinhronizē laiku.. a parastie - aizpeld ka nograb laiks. Ko tad tu iesaki kvarca vietā?

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Ko tad tu iesaki kvarca vietā?

 

slesers_galvena.jpg

Link to comment
Share on other sites

man šitie veclaicīgie nepatīk - nevajg man tādu grabuli :D

 

un zelta krāsa nepatīk - neesmu zelta fans.

Link to comment
Share on other sites

Vot līdz tam ir jānodzīvo, lai tādu laikrādi uzvilktu... Nu i po, ka maksā pārdesmit vai vairāk k Ls.

Man tādu iedotu - es plauktā nomestu - kauns tādu būtu likt uz rokas.

Link to comment
Share on other sites

Kas vainas kvarcam ?

Nekas. Ja svarīgākais ir precizitāte un uzticamība, tad kvarcs ir pats labākais. Turklāt cena - par pāris latiem var nopirkt tādu, kas precīzi ies gadiem. No otras puses - paskaties sev apkārt, cik tev tuvumā ir pulksteņu? Cik bieži tu nonāc situācijā, kad tev obligāti jāzin precīzs laiks un paša rokaspulkstenis ir tava vienīgā opcija? 99.9% cilvēku tāda situācija nepienāk nekad , jo viņiem precīzi pulksteņi ir telefonos, mašīnās, pleijeros, plītīs, datoros, mikroviļņu krāsnīs un velosipēdu spidometros. Kas no tā izriet? Ka rokaspulkstenis jau sen vairs nav praktiska nepieciešamība, tas ir daudz vairāk kā simbols. Piemēram, simbols cilvēka spējām izveidot sarežģītus, relatīvi precīzus mehānismus, kuri darbojas tikai pateicoties dabas likumiem. Ja nu tu pieskaiti sevi pie tās izmirstošās cilvēces daļas, kuriem rokaspulkstenis joprojām ir nepieciešamība, tad mehānika tev, protams, neder un esi izvēlējies pareizi.

 

Es staigāju ar šādu necilu, bet uzticamu pilotu:

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

nezinu, kā citiem , bet man pulksteni kuri ir sadzīve stehnikā - peld nejāgā - tur nav kvarca. pēc nedēļas jau 5 min aiziet. mašīnā - analogi - ja arī ir kvarc tad dēļ tām temp. svārstībām kas iar auto - tas arī peld pamatīgi. Man patīk precīzi laikrāži. kuri nav jāpār regulē. Man darbā šad tad jāzina precīzs laiks. tad varu salīdzināt. bet tas tā. Ja maksā par pulksteni - td tam jārāda precīzi.

Link to comment
Share on other sites

Ja maksā par pulksteni - td tam jārāda precīzi.

 

Jā, protams, tā ir pilnīgi saprātīga prasība.

Tomēr iedomājies, ka tavā īpašumā ir nonācis šis auto:

 

1937-BMW-328-Mille-Miglia-1.jpg

 

Tu gaidītu, ka tas būtu ātrākais trasē un ērtākais uz ceļa? Varbūt vēl mp3 atskaņotāju? Diez vai, kaut gan arī te var teikt - ja maksā par auto, tad tam jābūt ērtam un ātram.

Gribu teikt, ka nav jēgas uz kvarcu attiecināt mehānikas kritērijus un otrādāk.

Link to comment
Share on other sites

tava ideja skaidra, bet es neesmu kolekcionārs. Tos kas man nepatīk vai neapmierina - samainu vai atdodu.

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag:

 

This entitles you to £5 off any purchase from Watch Shop, the UK's No.1 for watches online.

Your voucher code: 0ZH2YFMG0D

This voucher expires: Tue 17th Dec 2013

 

Your voucher code: DN6TA44H7S

This voucher expires: Tue 17th Dec 2013

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pulksteņ-interesentiem:

atnāca lētā Nato style siksna (kuras kā jau minēju - tagad tāds modes kliedziens) - izskatās baigi labi neskatoties uz to ka maksā vismaz reizes 10 lētāk kā ķēde un reizes piecas kā āda ....oranža līnija jo ceijieris oranžs. izskatās tīri ok ( + tāds, ka var paķert vairākas un viegli nomainīt atkarībā pēc noskaņojuma) :

 

 

 

DSC09771.jpg

 

 

papildinu ar šodien atnākušo ādas siksnu - kvalitāte ļoti laba, kā jau teļa ādai- bieza, smaržīga un roku darbs- sprādze gan liela. bet ērta.

 

 

Sanāk, ka tagad varu mainīt siksnas uz nebēdu - jebkurai situācijai - vajag pie uzvalka, liekam ādu - ut.t.

 

DSC09774.jpg

 

 

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

DSC09781.jpg

 

iegādājos oranžu armijas tipa siksnu - šī tāda biezāka un masīvāka. bet ērta uz rokas. ar šādām siksnām salīdzinoši lēti var atsvaidzināt esoša pulksteņa dizainu. Jāzina tikai kāda platuma vajag. Viņa nodrošina labāku noturību - piem. ja viens stiprinājums izkrīt - pulkstenis netiek pazaudēts+ var nomazgāt/notīrīt.

 

links iedvesmai uz baju - http://www.ebay.com/itm/Nylon-Watch-Band-Strap-James-Bond-Military-Strap-Zulu-Width-18mm-20mm-22mm-/230913852836?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item35c389c5a4

Link to comment
Share on other sites

auduma siksniņas ir labākās . man :) . ziemā nesalst rokas , vasarā nesvīst, viegli kopjas, vieglas. tagad pat - ap 12 h - 20. nejūti , ka ir pulkstenis. oscar pieminētajām armijas ir vēl viens + . garas. ja galīgi vajag var uzlikt uz jakas vai cimda, lai nav jārakājās caur piecām kartām skatoties pulksteni.

Link to comment
Share on other sites

man ar jamās patīk. pagaidīšu vēl 2 tad varēšu salīdzināt ar esošajām. Kā jau minēju oranžā ir biezāka - ap 1.5mm. + masīvāki dzelži + nošūta. melnā - plānāka, mīkstāka + nav nošūta, bet sakausēta/salīmēta. gredzeni biku plānāki. Redzēs kādas būs Honkongas pēc kvalitātes...šīs bija dārgākas ar.



vēl dažām nāk bonusā rezerves asis līdzi - vai kā tie pareizi saucas, bet man neder, jo man skrūves...



vēl pāris variācijas bija pastkastē  :

 

klasika pelēkā, masīvs un tik pat kvalitatīvs kā oranžais:

DSC09783.jpg

 

 

krāsainais ķīnietis - biku plānāks un spīdīgi rinķi ar dīvainu formu.

 

DSC097822.jpg

 

gaidu vēl pārīti - tādu zilgan pelēku tipa german gun vai kaut kas tāds...un vienu košo.

Link to comment
Share on other sites

cik saprotu kaut kāds pseido vācietis. ir ok, bet kā redzu ar lāzer gravētu aizmuguri - skaidrs, kas ir kas.

Link to comment
Share on other sites

neko īpašu - vienkārši, cik manīts pārsvarā visi daudz maz sakarīgie  ražotāji izmanto "iespiesto" - iepresēto/iegravēto  uzrakstu tehnoloģiju. pēdējā laikā brendīgie sākuši sērijas nr. ar lāzeru gravēt (ne visi). cik saprotu tas nav počotna, jo lāzer gravējums ir seklāks un ar laiku nodilst. man piem. casio arī - viss ir iepresēts, bet sērijas nr. ar lāzeru iededzināts. Dizaina pulksteņiem visa aizmugure ir ar lāzeru iededzināta, jo pieļauju ka tas ir lētāk/vieglāk.



DSC_0003-4.jpg

 

te var labi redzēt ka tas nav lāzers. izņemot nr. tava bilde nav pareizajā gaismā.

Link to comment
Share on other sites

Aviator brends nav nekāda pievienotā vērtība, tāpēc pie pulksteņu pazinējiem ar šo brendu pazīmēties nesanāks.

Mans mehānisms steidzas ap 5-10 sec. dienā, bet mehānikai tas nav nekas īpašs.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Paturpinot pulksteņu kolekciju :)

Joka pēc uzsūtīju no jēbaja LED pulksteni - lēts hlams, bet vizuāli nav kam piesieties, bet man tomēr pa resnu :)

Reāli izskatās kā rokas sprādze, bet vajadzības gadījumā var ieslēgt LED'us...

 

P.S.

Varu atdot kādam, ja baigi iepatīkas :)

 

post-66304-0-44741300-1359230718_thumb.jpg

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Biedri! Vajag padomu.

Noskatīju sev jaunu pulksteni. Ieliku grozā un taisos maksāt, bet nekā. Nesanāk samaksāt ne ar vienu, ne ar otru karti. Nevar autorizēties. (kartes ir VISA un MasterCard. Abas no Swedbankas). Nesaprotu, kas varētu būt par problēmu. Vai nevarētu būt kaut kas ar to 3D secure?

 

 

Iespējams jāmēģina vēlāk vēlreiz:

 

 

If you are still unable to place the order then there could be a temporary problem with our system.
Labots - Moist
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Paypal ir tieši 2 min darbs + ieskatīšanās internetbankā pēc 4 zīmju koda.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tak Paypal neko no tevis nepaņem! Iesaldē $1 uz kaut kādu laiku, ap mēnesi vai kaut kā tā. Bet tas atkarīgs no tavas bankas. Un EUR 1.50 tiek ielikti Paypal kontā.

Link to comment
Share on other sites

Nevar autorizēties. (kartes ir VISA un MasterCard. Abas no Swedbankas). Nesaprotu, kas varētu būt par problēmu. Vai nevarētu būt kaut kas ar to 3D secure?

 

Kartes ir reģistrētas starptautiskajiem interneta pirkumiem?

Kontā nauda pietiekoši?

Link to comment
Share on other sites

ta sir watch stop vai watchshop  ? varbūt watchshopā ja tas ir tas esi izvēlējies preci kuru nesūta uz EU. n

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...