Jump to content

Rokas Pulksteņa iegāde Rīgā


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

ne ar ko- ja tas tiešām ir oriģināls. vienkārši ķīnā ražo arī fake. jāpērk no uzticama avota.

Link to comment
Share on other sites

Slinkums taisīt jaunu tēmu, tādēļ šeit pat pajautāšu:

Kur Rīgas centrā var iegādāties lētos pulksteņus, piemēram Q&Q? Pilns ar normālo/labo pulksteņu veikaliem, bet šoreiz vajag lētuci (līdz 20ls) vienam pasākumam un nekādi nesanāk atrast, arī google nepalīdz :( Laukos ir "Pus12" veikalos redzēti (tad, kad pulksteni nevajadzēja), bet uz laukiem tagad nav laika un vēlmes braukt - vajag centru

Labots - hmmz
Link to comment
Share on other sites

hero, tirgū? Matīsa, centrālajā vai vēl kādā citā? :) Nav nekādas vēlmes ķemmēt visu centrāltirgu meklējumos vai pirkt no kāda ūsaina kunga ar zelta zobiem :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, pat vienā, vai abos stacijas tuneļos (no Centrālās, ne piepilsētas ejot ) bija vairākas tirgotavas, tā kā paceļam uz tirgu vari pameklēt. Un ja kas - Centrālajā tirgū ir daudz un dažādu preču tirgotavas - bet ne jau tur, kur puķes un kartupeļus tirgo :D.

Link to comment
Share on other sites

Kā reiz šodien tieši tos tuneļus izstaigāju, bet nemanīju, varbūt acis ne tajā vietā aug :D Arī biju domājis, ka tur būs, bet nekā :( Ir vēl kādas idejas bez Centrāltirgus, jo to man galīgi nav vēlmes un laika apmeklēt un ķemmēt

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Āgenskalna tirgū un Maksimkā ir 2 pulksteņu bodes, kur visādi eksemplāri karājas.

Link to comment
Share on other sites

Viss beidzās labi - nebija gluži gan centrs bet gan nācās aizbraukt līdz Domina Shopping un tur bestwatch iepirkt pulksteni, sanāca gan nedaudz virs budžeta, bet pats vien vainīgs

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pacelšu biku tēmu - ja nu kādam ir interese par , manuprāt,salīdzinoši lētu un labu pulksteni.

tad nu iekrita epastā meils no watchshopa meils par kristmas seils un netīšām iekrita acī šāds - http://www.watchshop.com/mens-breil-match-point-watch-tw0456-p99948896.html skidons no 135 poundi uz 55 + bezmaksas piegāde + manas obligātās lietas - nav āda un ir minerāl stikls. mirklis bez pārdomām - pērku - pēc 4 dienām ( šodien klāt) :

 

Iepakojums - izskatās dārgs un kaste 2x lielāka kā vajadzētu būt. uz kastes - made in china, kaut izstrādāts Itālijā. bet tas ir ok. ar to rēķinājos.

 

DSC00022.jpg

 

DSC00024.jpg

 

DSC00025.jpg

 

DSC00027.jpg

 

pulkstenis nav pārāk liels un tīri labi der arī sievišķim. man pat prasītos biku masīvāku. Bet par to naudu - imho ļoti labs. varbūt kādam noder :)

Link to comment
Share on other sites

navf paneira :D

 

vienīgais mīnuss - tumsā nespīd...bet visu nevar gribēt pa to ciparu. Bet kopumā - rekomendēju 100%

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

atradu aizstājēju iepriekšējam pulkstenim, casio, lati 30ls laikam, vairs neatceros, nesen ievēroju, ka bultiņas spīd :D A var kaut kā saškrāpētu stiklu salabot, aizpildīt tās švīkas vai kaut kā savādāk.

Link to comment
Share on other sites

var pulēt, jautājums kāds materiāls...vai mainīt...bet vai atmaksāsies ?

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Oi par materiālu nezinu, viena švīka labi man paevās, kā pie tādas tiku nezinu, it kā nekur pa zemi neesmu šļūcis :D vai vismaz neatceros. Bet nu, ja tai švīkai nepievērš uzmanību ir ok

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

pajautāšu pie reizes: vai tagad pulksteņveikalos var nopirkt platās ādas siksniņas kuras nāk zem pulksteņa ?

( Es nevaru metālu/plastmasu uz rokas nēsāt roka sāk sāpēt )

Link to comment
Share on other sites

jāmeklē...bet šaubos vai atradīsi tādu, kura ideāli der...+ maksās. ir dažiem storm pulksteņiem tādas manītas. Imho zem ādas vairāk svīst/iekaist kā zem titāna/vai tās antibakteriālās biogumijas, kura ir labajiem brendiem - tā nav prosta plastmasa. Protams , nevajag žņaugt kā ar žņaugu...

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Zeds, kā var sāpēt roka? cik cieši tu to siksnu ap roku liec?

Link to comment
Share on other sites

tāpēc es uzskatu, ka ādas siksnas ir smukas, bet ja aktīvi nēsā - reizi gadā jāmaina + ūdenī jau nepeldēsi ar ādu - man svarīgi lai var peldēt ar visu pulksteni. āda nolietojas ātri, piesvīst un sadilst. ādas siksna der tādam dārgam/reprezentatīvam pulkstenim ko uzliek pāris reizes gadā/mēnesī

Link to comment
Share on other sites

Njā, āda sux.... diemžēl pats pateicīgākais ir metāls - gan sajūtu, gan izturības ziņā.

 

P.S.

@@osscar, izskatās, ka Tev ir vairāki fetiši - viens no tiem laikrāži :)

Link to comment
Share on other sites

Nepariezos labāk pirkt ebajā.

Labots - Gints_lv
Link to comment
Share on other sites

aizpildīt tās švīkas vai kaut kā savādāk.

Izmanto displex, ja stikliņš ir no stikla, nevis plastmasas un ja švīkas nav baigi dziļas, no mana swatcha ikdienas švīkas noņem ļoti labi.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/DISPLEX-SCREEN-POLISH-SCRATCH-REMOVER-FOR-MOBILE-PHONES-/140463825669?pt=UK_Mobiles_Accessories_RL&hash=item20b44be305

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Kā man patīk šīs cenu atšķirības starp Lv un kādu citu eiropas valsti

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nē, sūds par šipingu, bet pašas preces cena. Kāda velna pēc tāds sīks mēsliņš maksā 2x dārgāk nekā to var iegādāt ārzemēs, es saprotu ka ir neaprakstāma kāre uz dajebko nopelnīt maksimāli vairāk, bet tomēr. Es tad principa pēc pasūtīšu labāk no tā ībeja nevis te iekš lv

Link to comment
Share on other sites

kur jūs 4 lati sapīpējāt... reku ņēmu: http://www.lemona.lv...item&i_id=58560

tikai nevienu švīku vēl nav izdevies izpulēt... varbūt der super smalkām vai uz citiem materiāliem, bet manam casio g-shock neko izpulēt neizdevās...

Labots - Athlons
Link to comment
Share on other sites

kāds tavam stikls ? ja cietais minerāls - šaubos vai var izpulēt , kau saskrāpēt arī tādu ir jāmāk,,,plastmasnieki gan skrāpējas viegli un izpulējami viegli...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

tad nu mans jaunais guvums - tipa sev z.svētkos...Citizen tautā saukts par ecozilla ( jo ir gana liels). ņeržas versija (titāna ir dārgāka). apaļš plācenis, 6mm stikls. 300m for mixed gas diving. smags. komplektā gumijas siksna (ķēde nenāk vairs komplektā).

 

Displejs - eco-drive (tipa saules panelis kurš lādē bteriju - 9 mēneši ar vienu uzlādi-mehāniskos automātiskos necienu ) nekā lieka, biku zivs acs stikls, skrūvejams kronis, mazs datuma lodziņš un grozāms augšējais rimbulis:

DSC00073.jpg

 

 

biezums gandrīz 2cm:

 

 

DSC00075.jpg

 

 

blakus ar casio g-shock king milzeni:

DSC00074.jpg

 

Tad nu par cik gibējās metāla vai kādu citu siksnu tika uzsūtīti šādi adapteri jo gumijas siksnai stiprinājumi iekausēti tajā, piecas min ar skrūvgriezi:

 

DSC00077c.jpg

 

 

un after market mesh ķēde virsū. jāpiezīmē ka adapteri un ķēde ir ļoti augstas kvalitātes - nav tie spraužamie atsper pipuki bet gan skrūves /asītes. gan stiprinājumie, gan ķēdei:

DSC00082c.jpg

 

spīd ar baigi labi:

 

DSC00085.jpg

 

 

adapteri ļauj uzlikt kādu biezo 5mm ādas siksnu vai armijas tipa neilona saiti:(bildes no neta):

 

P1020779.jpg

 

 

dsc0501bt3.jpg

 

Tātad rezumē : liels ,ļoti smags, nenokaujams aparāts - ja jums roka apakšdelmā /plaukstas locītavā ir zem 17-18cm...nederēs jums šis dzelzs gabals. Ja esat gan aražīgs un aktīvs - patīk ūdens sporti - labs aperāts un nav arī mega dārgs...ebajā man sanāca ap 250usd +- ...nu un siksna + adapteri papildus.

Link to comment
Share on other sites

Man, ja godīgi, vislabāk tā versija ar brūno ādas siksnu patīk. Neilons kaut kā nenopietni izskatās, apmēram kā Lexus ar maximas riepām, kaut kā tā.

Bet nu galvenais jautājums - nafig Tev (vai tikpat labi man) vajadzīgs profesionāls daiveru pulkstenis??? 250 USD tomēr nav nekas mega lēts.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

es bieži peldos :D nu nekas jau nav mega lēts - arī plastmasas telefoni....katram savs

 

DSC00091-1.jpg

 

mērogam : zilla blakus standarta +- 40mm vīriešu laikrādim...bet jāatzīst, ka uz rokas ir gana ērts komplektā ar "tīkla/sieta" siksnu neskatoties uz gandrīz 300gr svaru,..

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Varētu biedri safočēt savus pulksteņus un iepostot, tā teikt pazīmēties kāds nu kuram ir :D Rīt ja neaizmirsīšu nofočēšu ielikšu

Link to comment
Share on other sites

nav nekāda zīmēšanās. vienkārši, pie mums švaka tā izvēle un salīdzinoži zema pirktspēja ....un pamatā citas prioritātes :D Man gan patīk tie laikrāži, labāk par 5 iphonu un auto līzinga maksājumu :D katrs pats izvēlas kā tērēt...un zinu ka drīz atkal kādu iepirkšu ..

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Tā zīmēšanās jau nebija domāta sliktā nozīmē :D Man ar tie pulksteņi iepatikās, pirmstam lietoju ecko pulksteni, tad pirms 2mēneši nopirku casio, tagad ir doma vēl kādu nopirkt

post-68703-0-90931500-1355499097_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

nu tā viņš - pavelkas uz viņiem....no vecajiem esmu atbrīvojies - jo kaut kas nepatika viņos...(dizains, uzbūve etc) , palikuši man tikai 5 kurus izmantoju regulāri....uz casio arī pavelkos - patīk man daži viņu modeļi.

 

http://www.watchshop.com/mens-casio-g-shock-alarm-chronograph-watch-ga-100-1a1er-p99934545.html

 

šitas ar atlaidi iet tagad + free šipings. ss.kv jamo pa 100ls tirgo :D varka odnako...pats domāju mosh šādu pagrābt...

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Vienīgi štruntīgi ir tas, ka ja ir vairāk pulksteņu visus nesanāk vilkt, jo kāds ir iepaticies vairāk un tad tas arī tiek pārsvarā valkāts

Link to comment
Share on other sites

nu arī fakts, daži neder pie uzvalka, bet daži neder piem aktīvam sportam etc...piem. vibrācijas, slodze, mitrums..

 

vismaz 2 -3 vajag. Viens - svinībām tāds glaunāks, viens ikdienai un viens sportam

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...