Jump to content

Rokas Pulksteņa iegāde Rīgā


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

Bērziņ, cik pelna tādā darbā kur nevar atnākt ar krāsainu pulksteni uz darbu, tīri intereses pēc?

Link to comment
Share on other sites

Latvijā reti kurš saprot ko no pulksteņiem.lielos vilcienos visiem pofig.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nu apkopējs bankā ar zelta rolex gan varētu radīt jautājumus..

 

image.thumb.png.c5975bc284b55c387dd32104698b8d3d.png

 

Bet ko iesākt, ja tavs zelta rolex ir tik liels, ka pagriežot kameru, tas velaizvien ir kadrā?

 

image.png.5f0f4a5d629103605b9bbc9729e32f82.png

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

2020.12.19. , 11:05, ieleja teica:

boss,

- Bērziņa kungam jauni brīnumi iegādāti

Mūsu laikos šitāda mutes palaišana kvalificējas kā mobings/bosings, attiecīgi bosam pašam var sanākt nelielas problēmas par šādu izgājienu

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Visvairāk žēl, ka cilvēki iztērē lielu piķi par kaut kādiem DW vai boss pulksteņiem kuri patiesībā maksā kapeikas🙈  Tīrie influenceru upuri...un tādu nav maz...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , osscar teica:

Visvairāk žēl, ka cilvēki iztērē lielu piķi par kaut kādiem DW vai boss pulksteņiem kuri patiesībā maksā kapeikas🙈  Tīrie influenceru upuri...un tādu nav maz...

Nu tev tie cilvēki teiks, ka viņiem vienkārši patīk, kā izskatās un, lai ej bezdēt. Un tas ir pilnīgi ok. Cilvēks fotografē ar telefonu, dagriež bildei saturation, klausās viedtumbiņu, braukā ar Nissan Juke... jo nevēlas ieviest savā dzīvē sarežģītību, ja vien kaut kas no tā viņu patiešām neinteresē.

Tā vietā viņi bļaus, ka atšķirību viņi nejūt. Pats tak esmu veicis testus, kur cilvim pašas pirktākās Beats ausis ļauj salīdzināt ar kalibrētu references skaņu aklajā testā. >90% atšķirību noķer un ir starā. Cilvēks bļauj, ka nedzird atšķirību, jo viņam ir kauns atzīt, ka šajā jomā kvalitāte viņu tik ļoti neinteresē, lai iespringtu par to piedomāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu es gan teikšu, ka pēdējā laikā redzu, ka situācija uzlabojas. Būšu banāls, bet redzu, ka cilvēkiem parādoties piķim parādās arī ambīcijas uz kvalitatīvām precēm. Tiesa, to esmu novērojis saviem draugiem, kam laikam kaut kāds prāts ir. Zināmi man arī tādi, kas pie kāpīša tiek, bet rīkojas kā tajā dziesmā un vienkārši pērk dārgāku kečupu, ko likt pie makaroniem ar sieru.

 

Es arī reizēm drusku atsēžos, kad man iedod reality čeku, ka ar savām algām mēs ar draudzeni esam augšējos 10% valstī. Gribās jau teikt, ka es tāds self-made vecis esmu, kas izdarījis neiespējamo - monetizējis filosofijas grādu, bet nu - man ir paveicies. Un tiesāt kaimiņus par bezgaumi, un mazismu man būtu negodīgi. 

Link to comment
Share on other sites

Man jau šķiet, ka tas ir tāpat, kā spriest par cilvēka apģērbu, kāds Dominā staigā treniņtērpā ar Emporio uzrakstu un domā, ka ir stilīgs, cits Spicē staigā krokšos. Kurš no viņiem ir sliktāks vai stilīgāks grūti spriest. 

 

Man cilvēks ar pieskaņotu pulksteni apģērbam vienmēr rada tādu, kā kompetences tēlu. Ja cilvēks staigā ar milzīgu 48mm Diesel pulksteni ar elektro zaļu siksniņu, tad tas jau par kaut ko liecina. 

 

Tas tāpat kā dāmas, kuras staigā ar milzīgām pērļu pakaļdarinājuma kaklarotām vasarā un domā, ka ir smalkas.

 

Visās jomās jau eksperts neviens nevar būt (lai gan 12.12 redzētie kadri uzskata, ka zina visu), bet pēc aksesuāriem un ģērbšanās stila, auto utt., var atlasīt līdzīgi domājošos. Man, piemēram, ir interesanti paklausīties, ja cilvēkam ir stāsts par savu rokas pulksteni, gredzenu vai ķēdīti ap kaklu. 

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

man kā reiz vasarās iecienīts setaps  48mm ar "elektro"  zaļu siksniņu :D

 

DSC00213.sized.jpg

 

DSC00309.sized.jpg

 

IMG-20140721-220244.jpg

 

un lai piedod dabas draugi - īsta čūskas āda :D
DSC00133.jpg

 

bet dīzel man nepatīk, kaut gan mākslinieks Vīlipsons tos ir iecienījis un ja jau čainieši tos vilto - tad jau pieprasīti..:D

Uz tievām rokām protams lielie izmēri izskatās smieklīgi.

Link to comment
Share on other sites

Imho Diesel ir tik hipermaskulīni, ka atsit Džordžu Maiklu un viņa pulciņu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , osscar teica:

man kā reiz vasarās iecienīts setaps  48mm ar "elektro"  zaļu siksniņu

Tu jau tur tā vasarīgi esi apģērbies un galvenais, ka nav dīzelis :D

pirms 2 stundām , RudeWolf teica:

Imho Diesel ir tik hipermaskulīni, ka atsit Džordžu Maiklu un viņa pulciņu.

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 3 stundām , osscar teica:

man kā reiz vasarās iecienīts setaps  48mm ar "elektro"  zaļu siksniņu :D

 

DSC00213.sized.jpg

  

Pirms 36 minūtēm , Malis teica:

Tu jau tur tā vasarīgi esi apģērbies un galvenais, ka nav dīzelis :D

 

Pēc kā tu spried, ka vasarīgi apģērbies, vai atspūlgā nav redzams viņa hijābs? Tāpat arī fonā ir redzama velostūre. Šitais ir kārtējais velodrasts ar kebabcienīgu šķūņingu. Štrunts, ka riteņi ir tikai divi, bet pie pakaļējā riteņa ir pielicis audi80 motoru ar gāzim vai ja piķis bija pa īsu, tad šādi izlīdzējies... 

 

chainsaw-powered-russian-bicycle.jpg

 

Vienīgais pluss šajā lietā ir, ka forumā vēl nav sācis skandināt allahakbar.. 💣💣💣

 

[/TROLLIM-PRIGHMDHIENA]

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Tāds musulmaņiem neierasts vārds @osscar :D

 

Bet augstāk nesaprotu, vai humors, vai uzbrauciens :D

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
riebeklis2012

Kungi, kurā no Rīgas centra pulksteņu darbnīcām mainīt Casio Edifice minerāļa stiklu?

 

R.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Aizej uz brokans&dēli aspazijas bulvārī. Bet var gadīties, ka lētāk būs nopirkt jaunu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu jā z dārgajiem jāņa ielā 3 būz diezin vai vērts nest...pajautā tajos 2 kas pretī unītim Vecrīgā..varbūt ko saķīmiķos ja pareizā diametra stikls ir pieejams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uzdošu jautājumu šajā tēmā.

Kāds var pateikt, kur Rīgā var nopirkt rokas pulksteņa barošanas elementu (bateriju) 371?

Biju veikalos pus12 (t/c Sāga), visādos Rimi, nekur nav. Visur esot izpirkti.

 

Link to comment
Share on other sites

Lemona.lv 

rāda ka ir uz vietas

vēl var cenu klubā vai citos būvmateriālu veikalos pačekot - rādās ka visos ir uz vietas pēc majas lapas.

tiesa ne duracel bet hamelions.

 

 

tas par cenuklubu. japrasa puikam elektronodaļa. stav skapiti aiz letes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
30.08.2022. , 10:08, Anonīms Alkoholiķis teica:

Aizej uz brokans&dēli aspazijas bulvārī. Bet var gadīties, ka lētāk būs nopirkt jaunu.

Pacelšu pavedienu ar labām atsauksmēm.

 

Ikdienā, kā field watch,  nēsāju šādu pulksteni (bilde nav mana, bet mana roka 98% atbilst (tikpat spalvaina un izmēros liela)bildē redzamajam). Sveicieni @osscar, kurš uz Citizen uzsēdināja savulaik.

 

Vērsim pie ragiem - Brokāns un dēli perfekti sakopa pulksteni (ne tikai pieminēto).

 

roka.webp

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

osscar

Ir smuks

Un titāns

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kur iegādāties kastīti, kur smuki organizēt pulksteņus? Varbūt varat pat rekomendēti kādu tieši. Kolekcijā gan nav baigi klasiskie metāla pulksteņi. Vairāki g-shock utml, esmu Casio fans. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , AndrisBB teica:

Aliexpress? Tur piedāvājuma netrūkst.

Vai tad nu neiet vienreiz angļu mēsls dirst? Nav ko teik pieklusē savas jobānnas emocijas!

Jā, ērgli tu savus nodokļus Madlienā samaksā!

Labots - jema
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kur Rīgā iegādāties labu metāla aproci pulkstenim? Varbūt varat ieteikt kam pievērst uzmanību, kuras ērtākas, kuri ražotāji labāki? Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Audemars Piguet metàla aproces skaitās ok. Aizej uz jāņa ielu 13, uzjautā AP metāla aproci, varbūt atradīsies. Ja dzelzs, tad varētu sanākt uz kādiem 5000eur, ja nu gribās zelta tad 35000eur.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , Kitai teica:

Kur Rīgā iegādāties labu metāla aproci pulkstenim? Varbūt varat ieteikt kam pievērst uzmanību, kuras ērtākas, kuri ražotāji labāki? Paldies.

Budžets?

 

Vai tikai SS (Stainless Steel), vai arī Ti (Titanium) varianti arī tiek izskatīti? Jebkurā gadījumā Rīgā, domājams, ka nekā nebūs. Izejot no pieredzes.

Labots - Fruzz
pirksti neklausa
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Price/performance būs labāks ķīniešiem.

 

Reku piemērs

 https://www.chrono24.com/cartier/braceletstrap-original-two-tone-steel--gold-mens--straps-tank-francaise-band-18mm-stainless-steel-and-gold--id12800272.htm

 

https://www.chrono24.com/breitling/braceletstrap-breitling-pilot-stahlgold-band-18mm-fuer-galactic-36-automatic--id7368856.htm

 

 

Būs ok, lai saprastu cenu, kad vairs nav lētais-ķīnietis. Ja ņem, tad bez ieliekta galējā posma, kas nav paredzets precizi tavam pulksteņa modelim.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...