Jump to content

Rokas Pulksteņa iegāde Rīgā


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

Ir ikdiena pazīstami čali, kuri nopietni nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, viņiem tad arī visdārgākie modeļi un viņi tos nopietni arī izmanto. Bet 90% populācijas tas vajadzīgs tikai viņu ego.

 

p.s.

es laikam sajaucu viedpulksteni ar sporta viedpulksteni.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ggg97 teica:

es laikam sajaucu viedpulksteni ar sporta viedpulksteni.

Mūsdienās tas termins ir baigi saplūdis.

Man arī ir kkāds labi pasens Garmin ar primitīvām viedpulksteņa funkcijām, jo vēl nesen pusprofesionālā līmenī nodarbojos ar skriešanu. Bet tā, vienīgi man notifikācijas pulkstenī noder, kad darbojies garāžā un vari paskatīt vai ir jēga stiepties pēc telefona un atbildēt uz zvanu/ziņu vai arī tas var gaidīt. Kad šis nomirs, un tajā laikā aktīvi nesportošu, jaunu sporta/viedplksteni nepirkšu, bet parastu, labu rokas pulksteni gan.

Link to comment
Share on other sites

skaidrs, ka profi izmanto- bet tie gumijas lielie kluči sapulcēs uz rokas izskatās vienkārši čau....it seviški uz mazām rokām.

Man bračkam bija tāds garmin skriešanai - 350 EUR - nonīja baterija. viņa nebija maināma ...pulkstenis missenē pēc 2gadi.

Garāža darbojoties parasti jau pulkstenis traucē :D it sevišķi tie plastmasas plāceņi

Link to comment
Share on other sites

Labi Ieleja , ka izdevās viss labi..vienīgi žēl ka šim nestandarta ķēde...ar citām siksniņām nepaspēlēsies...

Link to comment
Share on other sites

Man arī patīk rokas pulkstenis. Ir vienkāršs, parasts, pirkts kādus 7 gadus atpakaļ, tieši tāds, kā gribēju (vienīgi besī World time funkcija, regulāri pārslēdzas netīšām podziņai nospiežoties), bača vēl pat nav bijusi jāmaina. Ja nepieciešams noskaidrot laiku, tad fiksāk ir pacelt roku, nekā vilkt no kabatas telefonu ārā... + ja peldies, vai kaut kur esi apstākļos, kad telefonu nebūtu vēlams izvilkt, forši. Un vispār, bez pulksteņa jūtos ne līdz galam apģērbies :)

ZEGAREK CASIO 3199 - 7800461030 - oficjalne archiwum Allegro

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , osscar teica:

skaidrs, ka profi izmanto- bet tie gumijas lielie kluči sapulcēs uz rokas izskatās vienkārši čau....it seviški uz mazām rokām.

Jā, man arī tas paskats besī, iepriekš bija 2 vecie Garmini (FR10 un FR 310XT), viens mazs nesmuks, otrs milzīgs, nesmuks, lietoju tikai sportojot. Tagadējais FR230 jau 4 gadi un vismaz izskatās pēc pulksteņa. Tiesa, roka man nav maziņa.

Pirms 7 minūtēm , osscar teica:

Garāža darbojoties parasti jau pulkstenis traucē :D it sevišķi tie plastmasas plāceņi

Es tā esmu pieradis, ka vairs netraucē, vienīgi ja roka jāiebāž kaut kur kur viņa īsti neder. Un izturīgs maita, daudz apdauzīts, eļļā pamērcēts un vēl dzīvs.

 

Bet dienas beigās pilnīgi piekrītu, ka labs rokaspulkstenis ir daudz foršāks par kaut kādu gudro vai sporta.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ķīnietis

37 bakši. Atseviši paņēmu ādas siksniņu, oriģinālā metāla neuzrunāja.

 

Labots - Vilx
Link to comment
Share on other sites

Jāpiekrīt apmeklēt nedrošu vietni, kāviņu tur angliski.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Sorry, NAS laikam nav kādu drošības sertifiātu, ieliku failos, vairs neredzu, kā zābakā varētu ielikt savus failus.

Link to comment
Share on other sites

Cadisen laba cenas kvalitātes attiecība...kāds tev mehānisms ? nav kaut kāds čaina no - name ? Man Cadisens safīra stikls ar  miyota 9015 sanāca ap 90 eur.  Pats miyota mehānisms jau maksā vismaz 50...

 

DSC00592.sized.jpg

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka tomēr noname, neko konkrētu nemāku atrast pēc Cadisen C1030

Link to comment
Share on other sites

Seagull ST2130  - tā vismaz raksta. tad jau nav tik traki

Link to comment
Share on other sites

Viens gļuks gan ir- power meter var aiziet krietni tālāk par drukātajiem cipariem, gandrīz līdz galvenajai asij. 

Link to comment
Share on other sites

elektronika nemaksā neko, pagaidām neviens cienošs Šveices nams neliek, savos korpusos un no tā arī cena!

 

Link to comment
Share on other sites

Negribas guglēt, sakiet, pulksteņu zinātāji, kāpēc romiešu cipars 4 pulksteņos vienmēr kā IIII, nevis IV?

Biedra Zoom saitē pulkstenim tieši romiešu cipari.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Jo daudzi ķīniešu bērnudārzi ir ierīkoti rūpnīcu telpās..

 

Epos.. lētais širpotrebs. Tas pats kas audi 200 ar gāzi, kam pielikta turbīna, 30" diski un taisnais izpūtējs.. Tas iet vienā plauktiņā ar Invicta Russian Diver (plaukts ir iemontēts miskastē).

 

Lūk skaisti nostrādāts, skeletonizēts mehānisms.. 

https://www.patek.com/en/collection/complications/5180-1R-001

https://www.vacheron-constantin.com/en/watches/malte/malte-tourbillon-skeleton-30135-000p-9842.html

 

 

Neviens smarts nemaksā 2k? Vai garminus esi apskatijis? Maksā līdzpat 2500 eur. https://m.laikswatches.lv/lv/catalog/rokas-pulksteni/viedpulksteni/

Tas ir neapskatot smartpulksteņus šveiciešu izpildijumā...

Tag Heuer Connected - no 1800,

Breitling Exospace B55 - no 8000,

...

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Tavs jautājums, skan kāpēc pērkot disku uz 1000M izmērs ir 972 vai cik tur, GADĀS! vai gribās klumbais ar naudu to stāstīt! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Bet es brīnos, cilvēks saka ka ir redzējis dzīvo 400, tagad satraucās par muļķa matemātikas skaidrojuma par pirmo redzējumu 1x, tad neko, dauņi esam!

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Zoom teica:

Es veikalā piemērīju šādu pulksteni. Radās neizmērojami liels prieks. Neviens smarts nestāv blakus tādam skaistumam.

https://www.watchexclusive.eu/en/epos-emotion/1455-epos-emotion-3390155202525-skeleton-watch.html?SubmitCurrency=1&id_currency=10

Šis jau arī tīri smuks Armand Nicolet S780

https://www.watchexclusive.eu/gb/armand-nicolet/991-armand-nicolet-s780aaa-as-pi0780na-l15-collection-mechanical-automatic-watch.html

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tagad atliek tik sadabūt adekvātu siksnu.

 

Piemēram šādu no jewels-stock.lv (nav ielikta pārdošanā, bet uzjautājot gan jau ka pateiks cenu). Cenu nezinu, bet pieejamie platumi bija 18mm un 20mm.

FB_IMG_1608328493324.jpg

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Visa cieņa anonīmais alkoholiķi, bet varbūt nejauksim polotiku ar pulksteņiem. Gribētos metālisku siksnu.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Anonīms Alkoholiķis teica:

Piemēram šādu

Nu gribētos redzēt, kuras profesijas var tādu siksnu ikdienā uz darbu valkāt? :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Te nebija domāts par krāsàm, bet salīdzinoši kvalitatīvu nato strapu, ko nav 4ned+ jāsūta no corona-republic-of-kitayoz, bet pieejams uzreiz. Cik atceros casio strapi bija mēsli.

 

Var visas, kur priekšnieks nav loceklis vai likums to aizliedz.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , ieleja teica:

kuras nevar?

Domāju ka nebūs īsti piemērots, jebkuram vadības galam, darba laikā, jo ir kanoni, un pie uzvalka, free time pulkstenis ar sarkanu siksnu izskatās smieklīgi!

Tagad modē nēsāt lielos daivinga pulksteņus uz darbu 200M+, es rēcu bezgalīgi, neviens daivers tādus nenēsā LV, tas ir lieks apgrūtinājums! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Jā nekā personiska tiešām Anonīms Alkoholiķis,paldies tev ,  bet gribētos metālisku aproci atrast. Gribētos dzirdēt domas par pulksteni nevis aproci.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Rado CaptainCook nemaz tik milzīgs nav. Itsevišķi bronzas ar sarkano luneti un ciparnīcu. Par konkrēto nezinu vai ir 39mm, bet citas captaincook variācijas ir 42mm un 39mm versijās.

https://www.hodinkee.com/articles/rado-captain-cook-bronze-burgundy-introducing

 

IMG_6322.jpg?ixlib=rails-1.1.0&fm=jpg&q=

 

Nu jā, pie visiem uzvalkiem nebūs velkams. Tad jāņem parastā dzelzs ar melno/balto ciparnicu&luneti, lai nesatu pie uzvalka.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jā, bet ko teikt pats ir smuks gan! Bet nu saki ko gribi tomēr tas ir free time!

Ja gribās brīvo, pērc melnu vai pelēku, daudz naudiņas, titānu, bet tad esi gatavs paskaidrot, 'bez žagošanās, kāpēc Tu tādu nēsā darba laikā, a jautājumi būs!:spruce_up:

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ar šitādu uzvalku neviens nejautās par pulksteni..

 

image.thumb.png.c7dac964f96100e99e02e705ac21c1b5.png

 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tu ko no 90 gada?

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , jema teica:

'bez žagošanās, kāpēc Tu tādu nēsā darba laikā, a jautājumi būs

Nevaru iedomāties kurā darba vietā, ja neskaita tās dažas, kur uzvalks piederas pie etiķetes (aļa bankas, auditori tiekoties ar klientiem) kāds kaut ko varētu žagoties?

Es laikam gan neesmu īstā auditorija... Ikdienā ir normāli kapučjaka un džinsi, un tās retās reizes tiekoties ar klientiem uzvelku ko smart casual stilā.

Link to comment
Share on other sites

Par to Casio - ja tādam bija variants ar ķēdi - tad vēl  ir cerība to dabūt - bet oem  ķēdes atsevišķi parasti maksā neadekvāti dārgi cik cenas čkotas.

Pēdējā laikā pie uzvalkiem tieši biežāk tie milzīgie smart watch plāceņi manīti. UN arī nezinu kur uzvalkos + kaklasaitē ikdienā nāk uz darbu  - baņķieris vai ministrs ? Man parasti krekls + žakete bet ne uzvalks. Aģents 007 šķiet sāka pie uzvalka nēsāt daiveri > ? protams liels pulkstenis uz mazas rokas izskatās smieklīgi- tāpēc jāpērk izmērs kas der nevis ko mode nosaka. . Es tikai daiverus nēsāju - ja vajag ko oficiālāku tas pats skx007 ar jubilee ķēdi vai orient mako xl. Pret krāsainajām siksnām man arī nav iebildumu - piektdienās nēsāju oranžas piem. pie zila krekla. neviens nekad nav aizrādījis :DKonstantin-Chaykin-Joker-wristwatch-12.s

nez šītādu drīkst pie uzvalka?

 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 10 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Var visas, kur priekšnieks nav loceklis

Tas jau tika noskaidrots..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...