Jump to content

Rokas Pulksteņa iegāde Rīgā


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

2019.12.14. , 15:47, osscar teica:

ahoi,saņēmi savu tunčq bundžu? šis arī montēts caur "stiklu" un ar monolītu korpusu?

 

Sāpīgs temats. DHL ziemassvētku jampadrača laikā pakāsa sūtījumu un es tagad izbaudu vācu birokrātiju, lai atgūtu piķi.

Link to comment
Share on other sites

Sūtījums apdrošināts, tāpēc viss tikai laika jautājums. Bet nu, futbolē uz velna paraušanu...

 

Šodien biju alfā pie ģevuškām laiksa aizgājis un pamērīju saules tunčus. Teikšu tā, ka vai nu es baisi liels onkuls esmu, vai arī nemaz TIK lieli viņi nevalkājas.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nu kā tavs pazudušais ?

Atnāca tāds bomžu variants  jo man sanāca ēbajā nobidot pa lēto (37 USD- uzliku likmi, domāju, ka pārsolīs,bet nepārsolīja-vairāk nebiju gatavs likt, krīze :D) šādu mikro brīnumu (gribēju keramiku aptaustīt) :

45mm, keramikas korpuss un lunete, rondas kvarcs un safīra stikls. Gumijas siksna uzreiz utilizēta. Vajag iepirkt bling bling nato -man visi pārsvarā ar riņķiem vai matēto furnitūru, baltajai tikai pulēta.
 
DSC00985.jpg

 

DSC00988.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Kāds mikro, normāls izmērs. Kas par ražotāju? Kas tas par andrīša logo?

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tas pat vairs nav izliecies...

 

tumblr_mfp1jbjP8p1ree3tho1_500.gifv

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

nu ne visi zin, terminu mikrobrands un es norāvu veigas - ar mikro dom;ats mikrobrands .  Tagad viņi aragon saucas, deļ kašķa par android nosaukumu. tā kā tā mana laža ne Ivo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Tas pat vairs nav izliecies...

Sory, es galīgi neesmu specs pulksteņu zīmolos, attiecīgi drīkstu uzdot stulbus jautājumus

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Es arī neesmu, bet vismaz mans lasīt mācēšanas un google izmantošanas skills nav 0.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Padalās ar ārzemju interneta veikaliem, kur varētu atrast smuku skeletona tipa rokas pulksteni. Neapšaubāmi budžeta klasē (vidējā latvieša). Amazone jau ir izskatīta.

Link to comment
Share on other sites

osscar

es visvairāk esmu pircis creationwatches.com

Eiropas veikali - timeshop24.de, vai seriouswatches.com

 

https://www.youtube.com/watch?v=Aykw447ue6U

 

šis ir smuks orient star, bračkam tāds ir, pirka creationwatches..ap 250 ,,,tagad skatījos nav pieejams...tiesa tas ir semi skeletons.

Cik ir tavs budžets?

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
(labots)

Labāk uzraksti, kas nozīmē vidējā latvieša budžeta klase? Dīkstāvē-esoša, saņem-itkā-vidējo-algu, tāda-kas-strādā-zelta-raktuvēs-norvēģijā/šveicē, vai vidējā-lemberga-šofera budžets? 

 

Nu tad vari paskatīties uz šiem:

* ROGER DUBUIS EXCALIBUR SKELETON DOUBLE FLYING TOURBILLON

* Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Ultra-Thin Skeleton

* BREGUET CLASSIQUE TOURBILLON EXTRA-PLAT SQUELETTE 5395

* URWERK UR-100 Gold Edition

* Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar Openworked Ceramic

 

 

P.S.

Vēlreiz apskatijos uz taviem ierakstiem, tad būs vien jāskatās uz šiem:

* Skagen Holst Automatic Skeleton

* Swatch Sistem Thought Skeleton

* Hamilton Jazzmaster Skeleton
* Tissot t-complication Squelette

 

P.S.S.

Atradu perfektu budžeta rolex pulksteņa piedāvājumu - https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/jewelry/watch/mens/bbgmf.html vai https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/jewelry/watch/mens/kgmde.html .

Turpat blakus ir arī izdevīgs piedāvājums vacheron constantin un huboltam - https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/jewelry/watch/mens/lnlxd.html un https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/jewelry/watch/mens/ddemg.html

 

Bija grūti saprast, kas tavā vidējā dīkstāvē-esošā-lemberga-šofera budžetā ietilps. Dzirdēju, ka nigēriešu princis tev sūta piedāvājumus, lai Tu kļūtu par viņa biznesa partneri vai vienkārši partneri. Tad visi šie papildinājumi būs bijuši lieki.

 

 

P.S.S.S. Un pulksteņus ej meklēt uz chrono24.com . Amazonē un ebayā ir labas izredzes pat dabūt ķīniešu uzlabotās variācijas budžetniekiem. 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

osscar

Ķīnietis


Nesamērīgi dārgs

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Kungi, dāmas - kur Rīgā var aizbraukt un uz vietas apskatīt/iegādāt "auduma" siksniņas?

 

Kaut ko šādā stilā:

 

20mm 2 Piece Quick Release Canvas Field Watch Strap Fits Timex image 4

Link to comment
Share on other sites

Domāju ka nekur 😀


Ebays, aļiks, cheapnatostraps.com


DSC01055.sized.jpg

 

 

Pats ņēmu nesen friču krāsas nato 😃

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , martinno teica:

Kungi, dāmas - kur Rīgā var aizbraukt un uz vietas apskatīt/iegādāt "auduma" siksniņas?

 

Kaut ko šādā stilā:

 

20mm 2 Piece Quick Release Canvas Field Watch Strap Fits Timex image 4

Ir tāds google image search, iemet tur šo bildi, un...

rezultāts

Bet nu klātienē nekā, pārāk mazs tirgus, lai kāds turētu uz vietas kaut ko tik specifisku un maza noieta.

Labots - Vilx
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ieleja teica:

Googlesprāt labākie strap-oni dabūjami SexyStyle

 

Atļaušos neiebilst un ar māti gūgli nestrīdēšos :)

 

Ja par tēmu, tad skaidrs - aļiks bija mana šīs dienas izvēle.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , martinno teica:

 

Atļaušos neiebilst un ar māti gūgli nestrīdēšos :)

 

Ja par tēmu, tad skaidrs - aļiks bija mana šīs dienas izvēle.

 

Nato tipa nepatika?

Link to comment
Share on other sites

2020.03.24. , 18:20, osscar teica:

nu kā tavs pazudušais ?

 

Jūlijā dabūju piķi atpakaļ.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Fruzz teica:

 

Nato tipa nepatika?

 

Īsti nē - gribējās kaut ko "klasiski praktisku".

Link to comment
Share on other sites

@martinno es vairākas reizes šo esmu izmantojis... https://www.cheapestnatostraps.com 

man patīk ;) 


varbūt kas šāds?

https://www.cheapestnatostraps.com/collections/two-piece-nylon-watchbands/products/two-piece-jubilee-brown

 

Labots - Regisss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ar tām mīkstajām ala perlona u.c. siksnām jāuzmanās - ja pulkstenis tērauda un pasmags..nebūs satura...kaut kādam plānam dress watcham būs ok.  Man šī iemsla dēļ nato un neilona patīk "biezās" stingrās...

Link to comment
Share on other sites

esmu beidzot atradis sev īsto pulksteņa metāla siksniņu, jo ar drēbes un gumijas(teflona ?) visu laiku bija diskomforts, lai gan šķiet no izskata viedokļa nav labākais kas iet tam pulkstenim klāt :)  Ar šo nesvīst zem siksnas, neberžas. Protams aļiks :D

image.png.04998dbe8bad98b12138a939b59e1b50.png

Labots - spameris
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

šitā laikam ir milāniešu tipa siksna ala retro. Man arī mesh tipa ķēdes patīk. Vieglas, ērtas un vieli izvada mitrumu :D 

Nezinu par aļika lētajām ( neesmu testējis ). Šī man ir biku dārgāka ap 20-30 eur ar foršu sprādzi. Vienīgi ne visiem pulksteņiem šamās piestāv...

 

DSC01043.sized.jpg

Link to comment
Share on other sites

Uz mesh tipu arī skatos, bet nevaru saprast vai izskatīsies ok. Būs testam jāpasūta kāda pavisam lēta.

 

Patreiz no Aļika paņēmu šādu:

 

-1_02

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man nav bijušas problēmas no viņiem sūtot. Jā pvn būs jānomaksā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ieleja teica:

man interesējošās lietas rādījās - piegāde ar DHL, bez maksas, tas process nav kaut kā caur D, ar braukšanu uz Lidostu un līdzīgi?

 

Vismam man DHL sūtījumiem, privātpersonāi... nekā tamlīdzīga nav bijis, atnāk epasts ar pavaddokumentiem, ej uz VID lapu aizpildi visu, samaksā muitu un gaida kad peivedīs paku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jep, DHL visu samērā labi paskaidro. Visus doķus sadod un tu EDSā samaksā. Aizņem pasākums +1-2dienas.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Lai labi ripo 😁 es vēl pilnai laimei būtu solar ņēmis lai nav ar baču jāņemas

Link to comment
Share on other sites

Smuks gan.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik peso?

Nopirku sev smartwatch. Labak būtu pa to naudu pircis parasto rokas pulksteni. Ja redz uz rokas parasto, tad visi prasa "parādi pulksteni"

Link to comment
Share on other sites

Man gan tieši pretēji - smart'am vismaz ir kāds pienesums, ne tikai vizuālais "baudījums".  Ja vien nebūtu tik bieži jālādē :)

Link to comment
Share on other sites

Es ņemu pats...virzienā kā rāsa bulta ar īlenu un mazu āmurīti izsit..uzliekot pulksteni uz kādiem dēlīšiem...ja nav instrumentu..nes uz darbnīcu...

Link to comment
Share on other sites

Seiko ceru ka nav tā sist. kad ir stienītis un "bukse"..to var pazaudēt jo ir niecīga 

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā - smart ir parasts kārtējais lādējamais gadžets.  Jautājums kam to vajag ? man nē  man pietiek ar visiem ziņojumiem telefonā, kuru jau tā ir par daudz reizē- lai vēl dublētu to ar smartu. turklāt ieguldīt naudu smartwatch - defaultā jau nozīmē to norakstīt - pēc gada vai 2 - nevienam viņš vairs nebūs vajadzīgs , kaut vai no zelta, titāna ut.t. - tapēc jau parasti viņi ir no plastmasas 😁

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...