Jump to content

Rokas Pulksteņa iegāde Rīgā


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

Jautājums kas par pulksteni. Un vai tam ir o ringi dabūjami..jebkurš sakarīgs pilulksteņsalons var veikt hermētiskuma pārbaudi. .tapec baterijas jāmaina labā servisā ar hermētiskuma pārbaudi nevis pa lēto lielveikalā.


Es laikā mainu sievas pulks.baterijas. ar hermetuskmabparbaudi ap 20 eur vai biku maxak...

Link to comment
Share on other sites

webagent

 

pirms 9 stundām , Kaspars12 teica:

Prieks, ka tik ilgi mana uzsāktā diskusija ir ritējusi savu gaitu :)

 

Laiks rit, bet esošais swatch irony kā turās tā turās, jau būs nedaudz vairāk kā 10 gadi dien dienā, tāpēc grbās nopirkt otru, izejamo, baznīcas dienu :cool:

 

- Ir doma par safīra stiklu, lai tā neskrāpējas, jo swatch irony tā nomatējās regulāri, ka gribās stiprāku stikliņu, lai nav tādu problēmu.

- izejamo vēlos ar ādas sprādzi, jo metāla ir ok ikdienas lietošanai, bet otru, izejamo tādu negribu :D

- visdrīzāk ar quartz mehānismu, jo patika, ka tikai reizi dažos gados  jāmaina bača un pa to laiku nekur jūtami nesteidzās vai neatpalika.

- gribētos tik pat uzticamu biedru.

 

Varbūt biedriem ir zināmi kādi veikali, kur tagad ir kādi action, kur par labām naudām var nopirkt ko maniem kritērijiem atbilstošu, budžets plānots 200-250euro.

 

Paldies un veiksmīgu piektdienu :butcher:

 

 

Man ir pāris pulksteņi ko piedāvāt. Ja ir kādi jautājumi, jautā :)

IMG_9088.jpg

IMG_9095.jpg

IMG_9551.jpg

Link to comment
Share on other sites

@webagent, tev tur kolekcijā bija tas pilnīgi mellais ar ķīniešu kvarcu un rōzā zelta sekunžu rādītāju, šie (sorr, slinkums gūglēt) ceru neviens nav ar ķīniešu kvarcu?


Nē, es ta nepirkšu, vienkārši Kasparam un nevienam labam cilvēkam nenovēlu pulksteni ar ķīniešu kvarcu par cenu ar trim cipariem, un arī ar diviem cipariem nē.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Tā kā pulksteni pērku ar domu vismaz gadiem 5, tad izskatu tikai jaunus. Esmu lietotu preču piekritējs, bet pulkstenis šķiet pārāk sīka padarīšana, lai ņemtu lietotu.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Pētot variantus uzgāju šādu dīvainu lapu creationwatches.com , visi pulksteņi ir gandrīz 2x lētāk, ko esmu noskatījis citās zināmās vietās. Pat shipping ar dhl ir bezmaksas uz LV.

 

Paši saka, ka "We are not authorized dealers for the brands we carry, because we want to offer you lower prices. We source our watches from distributors around the world. All our watches are 100% genuine, authentic and brand new. We have a long history of satisfying customers with 100% brand new, complete, authentic watches, attentive customer service, and fast shipping. "

 

http://www.creationwatches.com/products/seiko-chronograph-watches-63/seiko-quartz-chronograph-ssb229-ssb229p1-ssb229p-mens-watch-9311.html

http://www.creationwatches.com/products/tissot-quartz-241/tissot-pr-100-quartz-t101-410-16-441-00-t1014101644100-mens-watch-11013.html

http://www.creationwatches.com/products/seiko-quartz-262/seiko-quartz-sapphire-glass-silver-dial-sgeh55-sgeh55p1-sgeh55p-mens-watch-8466.html

 

pat nezinu ko lai domā :D

 

Link to comment
Share on other sites

webagent
1 stundu atpakaļ, Kaspars12 teica:

Tā kā pulksteni pērku ar domu vismaz gadiem 5, tad izskatu tikai jaunus. Esmu lietotu preču piekritējs, bet pulkstenis šķiet pārāk sīka padarīšana, lai ņemtu lietotu.

viņi ir pilnīgi jauni

 

 

pirms 2 stundām , 138 teica:

@webagent, tev tur kolekcijā bija tas pilnīgi mellais ar ķīniešu kvarcu un rōzā zelta sekunžu rādītāju, šie (sorr, slinkums gūglēt) ceru neviens nav ar ķīniešu kvarcu?

 

 

Nē, es ta nepirkšu, vienkārši Kasparam un nevienam labam cilvēkam nenovēlu pulksteni ar ķīniešu kvarcu par cenu ar trim cipariem, un arī ar diviem cipariem nē.

 

ar kādu ķīniešu kvarcu? Man puse kolekcijā ir ar japānas/šveices mehāniskajiem mehānismiem (ETA, Miyota, Seiko, Unitas) un otra puse ar japānas/šveices kvarcu (Miyota, Seiko, Ronda, ETA). 

 

Šiem ir Miyota kvarcs vai Ronda kvarcs.

Labots - webagent
Link to comment
Share on other sites

webagent
Pirms 46 minūtēm , Kaspars12 teica:

Pētot variantus uzgāju šādu dīvainu lapu creationwatches.com , visi pulksteņi ir gandrīz 2x lētāk, ko esmu noskatījis citās zināmās vietās. Pat shipping ar dhl ir bezmaksas uz LV.

 

Paši saka, ka "We are not authorized dealers for the brands we carry, because we want to offer you lower prices. We source our watches from distributors around the world. All our watches are 100% genuine, authentic and brand new. We have a long history of satisfying customers with 100% brand new, complete, authentic watches, attentive customer service, and fast shipping. "

 

http://www.creationwatches.com/products/seiko-chronograph-watches-63/seiko-quartz-chronograph-ssb229-ssb229p1-ssb229p-mens-watch-9311.html

http://www.creationwatches.com/products/tissot-quartz-241/tissot-pr-100-quartz-t101-410-16-441-00-t1014101644100-mens-watch-11013.html

http://www.creationwatches.com/products/seiko-quartz-262/seiko-quartz-sapphire-glass-silver-dial-sgeh55-sgeh55p1-sgeh55p-mens-watch-8466.html

 

pat nezinu ko lai domā :D

 

4

Ja tik ļoti interesē Seiko un vispār Japāņi. Tad neteikšu, ka ņemt kvarcu par tādu naudu ir gudra doma, labāk piemest klāt un nopirkt kādu no viņu piedavātajiem mehāniskajiem pulksteņiem. Nakotnē varēs arī pārdot par normālu cenu, kvarcam atkal cena nokrītās kā nopērc. Iesaku arī labak ņemt eBay vai longislandwatch.com, tur deali būs daudz labāk un iesaku likt aci uz JDM pulksteņiem kas netiek tirgoti EU vai USA. No personīgās pieredzes iesaku šos:

https://www.longislandwatch.com/Seiko_SARB017_Watch_p/sarb017.htm

https://www.longislandwatch.com/Seiko_SARB035_Watch_p/sarb035.htm

https://www.longislandwatch.com/Seiko_SARB065_Watch_p/sarb065.htm

https://www.longislandwatch.com/Seiko_SARY055_Watch_p/sary055.htm

 

 

Iesaku arī paskatīties uz kaut ko interesantu. Piemēram uz šo. Droši varu teikt, ka šim vērtība izaugs divas reizes 2 gadu laikā. Pašam ir Seiko Spirit Smart SCED035 kuru pirku pirms gadiem diviem un cena ir trīskāršojusies: 

http://www.creationwatches.com/products/seiko-chronograph-watches-63/seiko-spirit-giugiaro-design-chronograph-limited-edition-sced057-mens-watch-10961.html

 

Var arī ņemt to pašu Orient Bambino. Arī tīri respektabls Japānis. WUS un W&W iesaka kā pirmos mehānisko pulksteņus. 

https://www.longislandwatch.com/Orient_AC0000DD_Dress_Watch_p/ac0000dd.htm

 

Bet nu labi, es jau te geekoutojos. 

Labots - webagent
Link to comment
Share on other sites

Ir tādi Grovana, var pataustīt Laiks veikalos. Šveice itkā. Safīrs. Kvarcs.

Budžetā.

 

Turēja baseinu līdz pulksteņmeitars ieteica neriskēt.

Gāja precīzi. Kādi 10 gadi nēsāju.

Iet arī tagad, slinkums nest bateriju mainīt. 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , webagent teica:

ar kādu ķīniešu kvarcu?

Man interneti teica, ka tam mellajam esot ķīniešu kvarcs, un vispār visādu sīko hipsterbrendu pārsimt eiro pulksteņiem mēdz būt ķīniešu kvarci. Bet varbūt tā nebija taisnība.

Tev gan arī tavā blogā vienā apskatā (kaut kādam koka pulkstenim ja nemaldos) bija teksts apmēram "šim, atšķirībā no citiem hipsterpulksteņiem, ir japāņu, nevis ķīniešu kvarcs".

Link to comment
Share on other sites

@webagent vai kāds cits eksperts, lūdzu paskaidrojiet man Seiko nomenklatūru.

Ir modeļa kods vai kas viņš skaitās tipa S*******, kur ******* ir apmēram 7 burti vai cipari, un ir kaut kas tāds kā piemēram 7N43 -****, kur **** ir kaut kādi 4 burti vai cipari. Kā šitie divi savā starpā korelē? Vai to pirmo arī raksta pulksteņiem uz dibeniem?

Es vienā lombī vienu Seiko pastījos, tur šķiet bija tikai tas otrais uz dibena (un arī uz ciparnīcas zem sešinieka ļoti maziem burtiņiem). Bet varbūt švaki skatījos?

 

UPD: Nevermind, sapratu - iekš 7N43-***** 7N43 ir movement part nr, **** ir case code (kas gan neko neliecina par ciparnīcas krāsu vai siksniņas veidu, tās var būt dažādas pulksteņiem ar vienādu 7N43-*****); S******* identificē konkrēto modeli konkrētajā krāsā.

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

2017.07.28. , 22:54, webagent teica:

kvarcam atkal cena nokrītās kā nopērc

 

Hmm, lūk domāju un nevaru izdomāt - vai pirkt no rokas 6 gadus veca modeļa kvarca Seiko ar redzamām normālas lietošanas pazīmēm uz korpusa (nu, mikrošvīkas visādas; stikls kā jauns, jo safīra) par cenu, kas ir septītā daļa no kādreizējās jauna cenas un tai pat laikā puse no cenas par kādu šobrīd tādu var nopirkt jaunu iekš creationwatches, vai tas būtu saprātīgi un nepārmaksāts?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Labs vakars biedri!

 

Brīvdienās aizgāju līdz rodrigez ieteiktajam veikalam, bija akcijas diviem Seiko manā budžetā uz 40% un 50%, bet nepatika tas pamatīgais blink blink - http://www.laikswatches.lv/lv/seiko-sur226p1-slassic-rokas-pulkstenis.htm un http://www.laikswatches.lv/lv/seiko-sur216p1-slassic-rokas-pulkstenis.htm

 

Toties iepatikās Grovana, teicās, ka esot jaunais modelis, homepage šiem tādu neatradu, bet patika tāds pieticīgs dizains, budžetā arī ielīda - 189euro, safīra stikls, datums ir, diena ir + arī tumsā spīdošie cipariņi un rādītāji kā swatch, kas man patika, lieti noderīgi! Tad nu tagad pēc saviem 5 gadiem pacelšu tēmu :D Paldies visiem, kas piedalījās diskusijā.

 

original.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Kaspars12 teica:

tas pamatīgais blink blink

Tu to par ko, par izmēru vai krāsu? Nekādu caku un kruzuļu jau tur nav.

 

Grovana glīts, tā "mala" vismaz šādā rakursā izskatās riktīgi tieva un uzsit smalku stilu :good:

Kāds modelis, cik liels?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
(labots)

uz rokas tie seiko ar to "zelta" PVD pārklājumu baigi izleca, blink blink :D tāds fake zelts, ja nav zelta rolex tad nav, un tas "zelta" PVD pārklājums noteikti iet nost ar laiku.

 

grovana ir 42mm, čut, čut lielāks par esošo.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ienācās šāds no creationwatches.com par saldu cenu:

 

orient M force beast (47mm diametrs) - man spirmais orient un laikam vienīgais kurš patīk no  orient :

 

 

IMG-20170828-162802.jpg

 

 

IMG-20170828-173050.jpg

 

 

IMG-20170828-173250.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

7/28/2017 , 22:54, webagent teica:

Ja tik ļoti interesē Seiko un vispār Japāņi. Tad neteikšu, ka ņemt kvarcu par tādu naudu ir gudra doma, labāk piemest klāt un nopirkt kādu no viņu piedavātajiem mehāniskajiem pulksteņiem.

Vari kādu linku iemest uz kādu sakarīgu mehānisko?

Link to comment
Share on other sites

Kas nu kuram ir sakarīgs....kādas prasības un kāds budžets...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , osscar teica:

Kas nu kuram ir sakarīgs....kādas prasības un kāds budžets...

Galvenā prasība - mehānika, kas automātiski uzvelkas. Vēl patīk ar daudzām ciparnīcām un visādiem aņķiniem nevis tie vienkāršie un plānie. Kad savulaik pirko Seiko kvarcu, tādi maksāja ap 500 (vēl latos). Ja pa kādi 200-300 var tādu dabūt, tad tas varētu būt interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Domaju ka tev jaskstas automatiskie hronografi.tadi gan sākas no 500eur apm. Parastajiem automātiem nav papildus ciparnīcu. Dažiem ir power reserve indikators. Skat .manu orient.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

iepostēšu te ar:

 

Atnāca budžetnieks no USA, jāsaka ka par to cenu priekš jauna ( lietotus nepērku principā)  (ar visiem nodokļiem , sūtīšanu - 140 USD no aragon ebay veikala. žēl ka nepaspēju bračkam pasūtīt, kad jams bija Floridā, liekas tur šie bāzējas un tur nav piegāde + imports jāmaksā, tad cena sanāk 100usd, kas ir imho fantastika....) - nav nekādas nožēlas, ka arī nebija PVN jāmaksā. Skaidrs, ka korpusus gan jau ražo ķīnā un saliek kopā arī varbūt tur pat, jo owners pats ir  amerikas ķīnietis. iepriekš tas brends saucās android, bet liekas to google notirgoja  :D

Pat iepakojums ir "neatbilstošs" tādai cenu grupai:

DSC00110.jpg

šis konkrētais ir 45mm , 50mm bija biku dārgāks. krāsa lime green. (ir vēl citās krāsās).
Seiko automāts, 24mm ķēde. tālāk bildes:

DSC00100.jpg

lume nav top līmeņa, bet ir ok par to naudu.

hardlex stikls aizmugurē ir lieki imho šādam mehānismam+ tā novelcene jānoplēš, nav nagu  :D Man labāk patiktos metāla aizmugure ar kādu smuku gravējumu.

Bet ķēde ir super par to naudu - tādas ķēdes pašas atsevišķi maksā apm 40EUR. pilnie posmi , štancēts logo - nekādi lētie lāzer dedzinājumi. Biezums ķēdei 4mm, 50mm pulkstenim ķēdes biezums 5mm. Man patīk ka jūt svaru.

 

DSC00098.jpgDSC00097.jpg

sprādze nav lietā, bet tādas pat 1K grupā nav bieži.ķēde ir gara - ja man parasti jāizņem 1 posms, šoreiz nācās 2 izņemt.

DSC00096.jpg

korpusa apstrāde ir labā līmenī, matēts pamatā.Kronis protams skrūvējams, kā jau 200m daiverim. gravēts un krāsots logo.Pulēta ir lunete + kronis. Stikls - K1 kā saka aragon, bet zinātāji saka , lka tas pats seiko hardlex vien ir. Vismaz ja skatos pēc seiko monster, neko baigi jams neskrāpējas. Vienīgi dažiem var nepatikt, ka pulkstenis ir biezs - kādi 16mm uz aci stabili.

DSC00094.jpg
bildē neredz bet sekunžu bulta ir sarkana spīdīga (ala hromēra). Biku jūtams dizainā roļika iespaids. :D

DSC00109.jpg

īsā stundu bulta ir dīvaina, bet man netraucē, vasarai būs pa pirmo verķis. Lunete ir stingra - 120 klikšķi un viena virziena - kā tam jābūt.stingra un  precīza. Un forumos raksta, ka biezas nato/zulu un ādas siksnas nevar uzlikt jo ausis tuvu korpusam, bet imho tas ir po, ja  ir laba ķēde.  :D

Link to comment
Share on other sites

Destructo

@osscar , apsveicu ar pirkumu. Viens jautājums - tev tak ir "kaudze" ar daiveriem dažādās krāsās, kur sāls?

Link to comment
Share on other sites

man patīk robusti pulksteņi + man puikas nēsā manējos.... man nav neviens dress pulkstenis/ tikai ķieģeļi


bet tā es esmu šokā par jauno paaudzi - piektā klase un 45 kāja :vodka:

Link to comment
Share on other sites

konkrētajā gadījumā es brīnos, kā var dabūt tādu kvalitāti par tik maz naudu...

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ar tik garu ķēdi tas jau ir kabatas pulkstenis.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tev tievas rociņas kā meitenes, ķēde nav tur vainīga :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tādēļ jautāju... Casio ir šobrīd, variants par G-Shock.

Varbūt kādam ir kas manīts ko attiecīgā stilā varētu ieteikt?

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Nu Casio ir visi tie G-Shock. Un Seiko ir visādi militārie ar rādītājiem, ar vipendroniem un bez, šķiet, arī Casio bija daži tādi modeļi, bet laikam jaucu, nevis Casio, bet Citizen. Seiko tādi ir automātiskie (piemēram SNK805/SNK809/utt.), Citizen'am ir ar eco-drive iekšām, visam tam baram pa vidu varbūt arī ir kāds parasts kvarcs. Ja no "elektroniskajiem", hmm tad labs jautājums vai ir vēl kaut kas bez Casio un visiem tiem sporta/fitnesa/gudrajiem (Suunto/Garmin/utt.), bet varbūt ir.

Ieskatam palasies kaut vai šo vai iegūglē seiko military watch / casio military watch / citizen military watch.

Link to comment
Share on other sites

Pateikt G - shock  bez paskaidrojumiem - ir pateikt neko.

Lētākie G shock maksā 50 EUR - dārgākie  - līdz pat 1,5K ( frogman, mudmen etc) - jāsāk ar budžetu un vēlmēm.

Vēl var casio protrek sēriju paskatīties, bet labie ir dārgi....

Ne tikai citizenam ir viņu eco drive, bet arī seiko ir solar, casio ir Tough solar, orientam ir light powered ....tas tā atkāpei. Bet tā ir forša funkcija.

 

G shgock/protrak ir parasti lieli - 50mm apm. Normāls G shock sākas no 80 - 100eur. apm.

 

 


a par to melno ko kitai ielika - es tādu neņemtu  - viņš ir liels un ar PVD pārklājumu - 100% ātri apdauzīsi pret stenderēm un kliņķiem to pārklājumu....

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

birdman.jpgIdeāli. Tas lieliski kontrastēs ar tavu brūno roku bračka! Kā arī ZELTA ĀDERE saskanēs ar ķēdi un zelta zobiem... 

Labots - Usins
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Man izskatās pēc fake. - blāvs displejs, plastmasas korpuss...neaz ofic. casio mājas lapā neatrod tādu modeli. un stūrānai kaste ar izskatās ne oem.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

vēl klātienē vari pārbaudīt vai auto light strādā. Feikiem nav tā funkcija nevienam 100%.

Link to comment
Share on other sites

aktivizējot Auto light - ekrānā iedegas ael vai auto l ikona. Un pagriežot  roku ar pulksteni - automātiski ieslēdzas apgaismojums.

 

https://www.youtube.com/watch?v=dzXPtcRyQUA


feikotājiem šo vēl nav izdevies atkost nevienam feikam.


Lai nav tukša runa:

šodien  mako xl navy blue

 

DSC00195_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Piemēram, šis arī nepārprotami ož pēc feika, bet arī ar bleķa bundžu un grāmatiņu:

http://www.villystore.com/ga-110lb-7a_p0320.html

 

Feiks vai ne feiks, bet balts G-Shock, tas nav apmēram tā kā balts Hummer ar baltām riepām? :haha:

 

Izskatās gan, ka GA110 ir ledžit modelis (neesmu drošs par konkrēti šādu baltu, bet tas, ka kāds modelis vai atsevišķa modifikācija nav atrodama ražotāja lapā, šķiet, nav nekas unikāls), un ar plastmasas korpusu, un nāk šādā sešstūrainā bleķa bundžā un ar šādu grāmatiņu līdzi kā sludinājuma eksemplārs.

Feiki ir sliktāki un labāki, labākajiem ir arī bleķa bundža utt..

Te salīdzinājums ar sliktu feiku un labu feiku, par labo visu nenoskatījos; ja tiešām tā ir, ka pat labākajiem feikiem nav autolight, tad, iespējams, tā ir drošākā pazīme, pēc kā skatīties.

 

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

IMG_20171119_201749.thumb.jpg.4d325b608ab9eb2e569359a116aeb8d4.jpgIMG_20171119_201935.thumb.jpg.ed64e50528019468351791becde44c78.jpgManam G-Shock ir tāda fīča, ja pakrata, roku, tad iedegās apgaismojums. Pirms 10 gadiem pirku savu G-Shock pa 90LS un arī bija apaļa bleķa kārbiņa un bieza instrukcija. Pirku te:

te.PNG.63bd420483c890b7b7f5ea0d5752f3a6.PNG

IMG_20171119_202028.jpg

http://www.casio.com/products/archive/watches/g-shock/g7710-1

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...