Jump to content

Nokia E7 - Nepiemērota USB ierīce


Ziverts
 Share

Recommended Posts

Labdien, šodien saskāros ar problēmu kad pievienojot savu Nokia E7 datoram viņš parāda "Nepiemērota USB ierīce. Atvienojiet ierīci." Lasīju nokia forumos kur bija līdzīgas problēmas (šeit) bet pie mājas apstākļu risinājuma viņi arī nav tikuši, tikai viens gals (Serviss/garantija) Protams pievienojot lādētājam arī uzrāda to pašu tekstu kas ir iezīmets mazliet augstāk, un uzlādēt nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Mājas apstākļos nav īpaši daudz variantu-ja kontakti un viss svarīgais no telefona saglabāti,tad "akrobātisko" metodi http://senseapplied.com/index.php/extreme-hard-reset-nokia-e7/ ,bet svarīgi lai viss vienlaicīgi.Par to liecinās tas,ka no jauna jāievada valsts,valoda un failu pārvaldē ir atbrīvojusies vieta diskā C un tad var mēģināt pieslēgt trubu datoram.

Link to comment
Share on other sites

*#3730# vai *#7370#-ko tur tur spied?Taustiņu metode ar pirmo reizi reti izdodas,man uz N8 ar 10. reizi labi ka izdodas.

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, uz mobilā es visas 3 reizes spiedu *#7370#

 

Interesanti ir tas ka pieslēdzot datorpeli viņa tiek pieslēgta un var šeptēt pa telefonu, bet kad atvienojot atkal viss sākas no gala. tas pats ar "bite modēmu" uzrāda kā atmiņas karti (flešku)...

Link to comment
Share on other sites

Varbūt aiznes kompi un 10 alus kādam kas saprot ko darīt? Visdrīzāk reinstals līdzēs.

Link to comment
Share on other sites

"Nepiemeerota usb ieriice" ir dzelzhu probleema un softiski taa neaarsteejas!

 

probleemas iemesli :

a) norauts/bojaats usb spraudnis

b) mitrums, gravitaacija vai pionieri...

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos rupji uzspiest tev izlasīt manis augstāk rakstīo...

"Nepiemeerota usb ieriice" ir dzelzhu probleema un softiski taa neaarsteejas!

 

probleemas iemesli :

a) norauts/bojaats usb spraudnis

b) mitrums, gravitaacija vai pionieri...

 

 

Interesanti ir tas ka pieslēdzot datorpeli viņa tiek pieslēgta un var šeptēt pa telefonu, bet kad atvienojot atkal viss sākas no gala. tas pats ar "bite modēmu" uzrāda kā atmiņas karti (flešku)...

+ vel varu saslēgt kopā citus mobīlos, respektīvi, to erroru uzrāda tikai tad kad nekas nav pievienots klāt vai tiek slēgts pie PC vai lādētāja...

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos rupji uzspiest tev izlasīt manis augstāk rakstīo...

 

+ vel varu saslēgt kopā citus mobīlos, respektīvi, to erroru uzrāda tikai tad kad nekas nav pievienots klāt vai tiek slēgts pie PC vai lādētāja...

 

Bet taksh aparaatam ir probleema ? vai ne? - reseti taisiiti - taatad 99,99% softs atkriit ... paliek .. dzelzhi ;)

 

p.s. aizvakar remontaa bij ar viens E7 ( probleemas : neredz usb , un nonjemot no laadeetaaja ( atsleedzot laadeetaaju ) "laadeeshanaas" turpinaas. iemesls bija uudens ( kafija , kola piens vai pelkje tas lietas buutiibu nemaina ) .

Link to comment
Share on other sites

Ar to jau viss būtu skaidrs ka jasūta 100% uz garantiju, bet man intersē kāpēc viņš nolasa flešu un datorpeli....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
....

p.s. aizvakar remontaa bij ar viens E7 ( probleemas : neredz usb , un nonjemot no laadeetaaja ( atsleedzot laadeetaaju ) "laadeeshanaas" turpinaas. iemesls bija uudens ( kafija , kola piens vai pelkje tas lietas buutiibu nemaina ) .

 

Garantiju noraidīja, iemeslu uzzināšu rīt (kvīts nr, nav pie manis, viņi nevarot pateikt).

Cik remontā man būs jasamaksā?

Link to comment
Share on other sites

Man pirms 3 mēnešiem bija tieši tādi paši simptomi, garantijā sūtīja uz Somiju un mainīja visu plati. Katrā ziņā domāju, ka 1/2 telefona cenas, ja no savas kabatas

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

Nja, uzzināju no garantijas serveris "USB esot izlauzts".

Un atbilde uz to kapēc flešu un datorpeli var pieslēkt bija "Kontakti kuri atbid par to nav izlauzti" Izlauzti tikai tie kuri atbila par lādēšanu un PC konekciju.

Bet man vel jautājums ir kāpēc tad izslēgtam telefonam lādējās viņš? Bet kad ieslēdzas tad vairs nē?!

Link to comment
Share on other sites

draiveri laadeetaajam ir tas pats kas draiveri mouspadam :D

 

kaa jau mineeju probleema : bojaats spraudnis un/vai mitrums

kaapeec "fleshkas" iet - hz? no bojaatas tehnikas ne to vien var sagaidiit

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...