Jump to content

Velosipēda izvēle līdz 220 ls


@rmands
 Share

Recommended Posts

Scott SUB sērija ... Feini pilsētas aparāti .. Izvēlies tik piemērotāko pēc budžeta ..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    14

  • Gestapo

    11

  • Jesus

    15

  • @rmands

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lai vai kā, par ~55Ls tu nevienā pasaules vietā neiegādāsies normālu (lietojamu) amortizātora dakšu

Minimums 2x55Ls un vēl nedaudz klāt tad sākas lietojamas dakšas.

Link to comment
Share on other sites

Kādas lietas iegāde nepadara tevi par ekspertu!

Tipa nopirki veļuku, tagad profs un vieduma sējējs :D

Latvija ir viena no pēdējām vietām kur teikt, ka cena = kvalitāte.

Nepļurksti, es ar riteni braukāju vēl tad, kad Tavā miestā nevienam elektrība nebija ievilkta.

Link to comment
Share on other sites

Vai ir tāds pats ?

 

mats 20 Disk

 

Jopcik.. nu tas pac... Bet tak pievērs uzmanību rāmja izmēram :hunter: 188 cm garš cilvēx uz tāda izskatīsies/jutīsies kā uz BMX...

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Autoram, ja rokas aug taisni, iesaku iegādāties rāmi, pārējo piemeklēt pašam pēc vajadzīgām.* (cik nu to taisnumu vajag, lai saskrūvētu ļisapēdu).

 

Iz drošiem avotiem, tā var tikt pie ilgmūžīga velopisēda par ~ 140LVL.

Un nebūs jāklausa Gestapoveidīgie, kuri braukuši tik daudz un sen, ka vairs nesaprot ko runā :D

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Scott SUB sērija ... Feini pilsētas aparāti .. Izvēlies tik piemērotāko pēc budžeta ..

 

SUB lisopēda ieteicamā iegādes vieta?

 

Labprāt kādu tādu no rokām nopirktu..

Labots - Jesus
Link to comment
Share on other sites

Vieta ir ok, pats esmu tur ričuku pircis. Var nokaulēt no lapās redzamās cenas vēl drusku pirkuma apmazgāšanai. :moil:

Garantijas apkopi arī veica nevainojami.

Link to comment
Share on other sites

Scott SUB sērija ... Feini pilsētas aparāti .. Izvēlies tik piemērotāko pēc budžeta ..

 

Scott SUB 50 ir tiešām foršs velosipēds, bet nu tā cena Latvijas kantoros. :(

 

Jūtpaudi, nu tad saliec sarakstu ar visām vajadzīgajām detaļām (reāli Latvijā nopērkamām, nevis caur pazīšanos ar atlaidēm vai mazlietotām), tā lai kompsumma nepārsniedz tos 200Ls. Nu un protams, kas dažu specifisko instrumentu iegāde jau netiek iekļauta cenā vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Palaidu garām, ka Sub 50 ir "single speed" un tiešām vairs neražo, vismaz tie 1x7-8 ātrumi arī pilsētā ļoti noder.

Jesus, tā cena ir pērkot vismaz 5 vienības. Lētākais ko es atradu bija 270 GBP par 2011. gada modeli.

Link to comment
Share on other sites

Jāmeklē Sub 40 vai jāskatās uz kādu no šiem

 

http://www.fipperbic...ybrid-Bike.html

 

http://www.fipperbic...ybrid-Bike.html

 

http://www.fipperbic...ybrid-Bike.html

 

Minimum purchase - 2

 

Varētu uz vairākiem kakliem paņemt vienu partiju. Vai arī meklēt kur citur līdzīgu offer. Iespējams, ka man 2 velo vajadzēs. Man un sievietei. Man kautkas ap 190cm, sievietei kādi 10cm mazāk, šovakar nomērīšu :)

Otrs varints - 2 pasūtījumi. Viens pāris XL, otrs pāris L

Labots - Jesus
Link to comment
Share on other sites

imho biku cosmoss *šodien kosmonautikas diena. CiK skatījos, Skandināvijā veičos ala šādi erenpreisa ričuki maksā SĀKOT NO 120 ...300 ir kocmosc priekš LV

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

nu tie ričuki acīmredzami nav paredzēti kapeiksipēju auditorijai (tādiem ir maxima vai poļos salikti mtb), bet gan hipsteriem un tamlīdzīgiem, kas ir ļoti pareizi

visu cieņu Ērenpreisam, zinot viņa attieksmi pret darbu var tikai novēlēt panākumus

Link to comment
Share on other sites

Tas gan , nesaku, ka brends ir slikts - ut.t., bet nu noiets nebūs nekāds lielais. cik tad ir tie tevis nosauktie hiptseri ? 150 turīgu ģimeņu atvases ?

Link to comment
Share on other sites

Ja Ērenpreiss spēs pārdot gana veļukus par savu iecerēto cenu, tad viss kārtībā. Bet ja nē ... tad kārtējais letiņu biznesa failure.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, laiks parādīs. Tā jau ričuki stilīgi - nekāda vaina. Pats kādreiz gribēju veco erenpreisu nopirkt smukuma, bet nevarēju atrast labā stāvoklī esošu.

 

http://www.monark.se/ vai citi skandināvu ričuki ala šie - arī ar ādas beņķiem un ala ādas stūres ručkām. Tikai cenas ir zemāks, vēl piedevām Zviedrija ir dārga valsts. Kā jau teicu, man škiet paliela cena priekš LV tirgus - šādu svētdienas izbraucienu ričuku es pirktu par summu līdz 200ls. ..var mēģināt ārzemēs tirgot - varbūt aizies.

 

nu es gan apzinos, ka tāda mazu sērija lēta nebūs + 100tiņu gribas nopelnīt uz vienu vienību :D

Link to comment
Share on other sites

Nu šis ir dārgais gals, ar ādas beņķi, dubultajām aplocēm, pedāļi ar maināmu zobratu. Uzliekot šīs daļas no lētākā "tautas" klases gala, varētu arī ap 200-250Ls iekļauties. Un vēl ja var salikt lētākas rumbas, pedāļu uzsēdināt uz gultņiem nevis uz kasetes. Domāju ir kur šiem izvērsties.

Link to comment
Share on other sites

Šis izskatās ļoti interesanti, tikai min pasūtījums ir 10 vienības. Vajag vēl 8 cilvēkus un esmu gatavs pasūtīt !!!! :)

 

http://www.fipperbic...ntain-Bike.html

hmm... paskatījos, ka kopā ar piegādi katra veļuka cena sanāk 109+17$ = 128$... ja uzrodas vairāki kas ņem, tad pado ziņu, es ar ar mieru paņemt.. :)

Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Where's the catch?

Kāpēc tur riteņi tik lēti?

Nav kkādi maximas varianti?

---------------------------------

(ah - min purchase - 10)

Bet tur jau vēl muita un pvn...

Labots - serioussam909
Link to comment
Share on other sites

Barbūt iepriekšējās sezonas preces bez "Latvijas business mann special business plann ritch in one day" uzcenojuma? Jāpēta

Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Nu bet sanāk ka tai summai jāskaita klāt vēl muita + pvn + shipping...

Link to comment
Share on other sites

imho biku cosmoss *šodien kosmonautikas diena. CiK skatījos, Skandināvijā veičos ala šādi erenpreisa ričuki maksā SĀKOT NO 120 ...300 ir kocmosc priekš LV

Ar tādām detaļām, orly? Tad jau jebkurš mtb virs 200 ls pie mums ir kosmoss, poh, acera vai XTR.

Link to comment
Share on other sites

nu po par detaļām, labs, smuks ričuks, tikai nav mums tā maka un ričukus zog nejēgā. Lai veicas ērenpreisam, bet esmu biku skeptisks.

Link to comment
Share on other sites

Tas tik kā piemērs... Gribu ātrumu un vēl peizāžu apkārt lūkoties. Hz vai to var dabūt gatavu (pirkt Vespu?) :D Ko vēl apskatīt?

Labots - Jesus
Link to comment
Share on other sites

No ārzemēm diezko lētāk tie subi nesanāks ...

 

Varu piedāvāt šādu ( krāsa būs tikai melna ar sarkanu ), jaunu 2012 gada sub 40 par ~ 330 Ls

 

http://veloprofs.lv/...ducts/3/87/524/

 

http://www.epic-cycles.co.uk/images/Scott-Sub40-12-1000d.jpg

 

Ir M un L izmēri .

Labots - Wheeler
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...