Jump to content

Lattelecom pultij nereaģē neviena poga...


briedizz
 Share

Recommended Posts

Sveiki, vakar radās šāda problēma, ka satelīta (lattelecom virszemes televīzija) televīzijas pultij nereaģē neviena poga (izņemot ON/OFF) nospiežot jebkuru citu pogu rāda, ka nav iestatīta funkcija šij pogai...

 

Esmu jau izmēģinājis vairākus brīnumus, kā, mainīt baterijas, restartēt uztvērēju, pat izslēgt vispār no elektrības uz ilgāku laiku, izņemt ielikt karti, bet nekā...

 

Varētu kāds palīdzēt?

Paldies, jau iepriekš.

 

p.s. ceru, ka tēmu izveidoju pareizajā sadaļā, ja nē, tad atvainojos.

Labots - briedizz
Link to comment
Share on other sites

Nebija uztvērēja firmwares apdeits?

Dzirdēts, ka pirmajiem Stāriem pēc upgreida nestrādāja pults. Telekoms tad deva citu, ja nekļūdos.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kopš kura laika LTK rāda pa satelītu? Precizē, kāds tev ir virzemes TV uzvtērējs - TV Star vai kāds cits.

... ka satelīta (lattelecom virszemes televīzija) ..

Link to comment
Share on other sites

briedizz

Nu jā sapatru ka saputrojos ar vārdu 'satelīts' (iepriekš bija viasat, tā kā pierasts :D )

Uztvērējs ir Jacobsons...

 

par updatu nez, jo visu laiku jau bija kārtībā, + sencim ir tieši tāds pats, vienā laikā pirkts, tur viss čikiniekā + mana pults strādā uz viņa uztvērēja...

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Sākumā ar telefona kameru, parbaudi vai IR darbojas.

Ja nedarbojas, sāc ar tās pogas kontaktu apskati/pārbaudi. Ar dzēšgumiju patīri kontaktus.

Nelīdz? Ganjau kāds zemāk uzrakstīs vēl kādas idejas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

sencim ir tieši tāds pats, vienā laikā pirkts, tur viss čikiniekā + mana pults strādā uz viņa uztvērēja...

JuutpaudisMaigcilveeks, a tu šito lasīji?

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Nē, a kas? :D

 

Vainīgs..

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

A viņa pults uz tava aparāta strādā?

Droši vien, ka nē, tātad, ja jau ieslēgšana un izslēgšana strādā, tad jau kaut kas aparātam programmā nojucis. Moš pamēģini kaut kā vēlreiz atjaunināt programmatūru. Nezinu kā tiem Jacobsoniem, varbūt ir kāda iespēja to piespiedu veidā izdarīt. Vai nu sitiep uz servisu.

Link to comment
Share on other sites

briedizz
(labots)

bija iespēja pārinstalēt, tagad vispār nerāda un pat ar uztvērēja pogām nekur nevar ieiet... looks like FAIL :[

tikko vēlreiz paņēmu senča pulti viss iet... tātad pultij vaina..

Labots - briedizz
Link to comment
Share on other sites

Nu jā sapatru ka saputrojos ar vārdu 'satelīts' (iepriekš bija viasat, tā kā pierasts :D )

Uztvērējs ir Jacobsons...

 

par updatu nez, jo visu laiku jau bija kārtībā, + sencim ir tieši tāds pats, vienā laikā pirkts, tur viss čikiniekā + mana pults strādā uz viņa uztvērēja...

Te tu saki ,ka pults strādā.
Link to comment
Share on other sites

briedizz

Atvainojos, tur esmu smagi saputrojies, 2 vārdi vietām :@ viņa pults uz mana uztvērēja* :(

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
janispauls

Sveiki,negribu taisīt jaunu tēmu par Jacobsoniem,Jacobsons T5 CX A,sikais spaidot uzlicis kodu,vai  šim aparātam master cods,vai ir iespēja citādā veidā noņemt kodu? .Ir noticies,varbūt kādam noder,pin kods ir 1234,pēc tam ieiet iestatijumos un nomet uz rūpnieciskajiem iestatijumiem:sarcastic:

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...