Jump to content

Lēts un labs hostings Latvijā


akonens
 Share

Recommended Posts

Ar Hosti pagalam švaki. Apmaksā rēķinu laikā, bet nāk no viņiem vēstules par neapmaksātu rēķinu, līdz atslēdz pakalpojumu. Ir sūtīti maksājumu uzdevumi pa vairākiem lāgiem, gan caur klientu zonu, gan uz norādīto supporta mailu, 0 reakcijas. Maksājuma detaļās rēķina numurs protams norādīts. Man tur pāris vizītkartes, būs jātinas prom.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ggg97

    8

  • marrtins

    7

  • Bruketajs

    7

  • Edgars2015

    5

Dažkārt izmanto Nano, bet pēdejo gadu man vajag vairāk resursu un es izmanto Garmtech, Plesk man patika ari vairāk neka ISP. Visi ši hostingi par 1$ mēnesi, vispār ne interese, tāpēc ka daudz apmeklētāju ne var uztūret.

Link to comment
Share on other sites

Šitais ir kaut kāds reklāmraksts vai vienkārši retards, ņemot vērā, ka pat pāris vārdus bez kļūdam nespēj uzrakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Dažkārt izmanto Nano, bet pēdejo gadu man vajag vairāk resursu un es izmanto Garmtech, Plesk man patika ari vairāk neka ISP. Visi ši hostingi par 1$ mēnesi, vispār ne interese, tāpēc ka daudz apmeklētāju ne var uztūret.

Atšaut, kopā ar Garmtech sviestu! 

Link to comment
Share on other sites

atbildot uz topika jautājumu: nē, hoste.lv nav labs hostings, tas ir sūc. gada laikā jau reizes 4 kā minimums noklājies uz, kā minimums, 12h. Suports nekāds - esi laimīgs, ja vispār uz e-pastu atbild.

 

3 gadi pagājuši, nekas nav mainījies. man tur simboliska lapiņa stāvēja fiksu prototipu parādīšanai.

 

Ar Hosti pagalam švaki. Apmaksā rēķinu laikā, bet nāk no viņiem vēstules par neapmaksātu rēķinu, līdz atslēdz pakalpojumu. Ir sūtīti maksājumu uzdevumi pa vairākiem lāgiem, gan caur klientu zonu, gan uz norādīto supporta mailu, 0 reakcijas. Maksājuma detaļās rēķina numurs protams norādīts.

 

Sūc tas hoste, takš saku.

Nupat sūtīja vairākas vēstules par jau apmaksātu rēķinu - laikam grāmatveži kož jau kuro nedēļu. Atrakstīju, ka ja reiz nostopēts hostings "par nemaksāšanu", kaut arī samaksājis esmu, tad vēlos lauzt līgumu - lai atskaita atpakaļ naudiņu, tinos projām. Šie - "nevajadzēja maksāt, nepagarinātos līgums!". Un izliekas par beigtiem.

 

Labi, gribu savākt visu, kas tur palicis - skatos - viņu cpanel neiet. Jedritvai.. aizrakstīju, nākamās dienas pēcpusdienā beidzot sāka iet. Savācu failus, šie hostingu nostopēja, bet naudiņu neatgrieza. Malači! Tādi dibenzeļļi, ka tik turies!  :good:

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Gemorojtecham atkal slikti klājas

Tiem urlām kādreiz bija labi laiki? Vienīgais uz kā šie pelna ir cardsharinga hostings... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Nu kādreiz bija kaut kādi klienti - atminos, bēga pie manis :lol:

Tad ik pa laikam reģistrējas forumos un rok augšā miroņus par hostingiem un iesaka kaut ko vienu, bet, protams, piebilst, ka gemeroj par to esot labāki :sarkasms:

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

 

 

Mēģini šos pamodināt ar kādu nedārgu stresseri...  
 

 

10 EUR pārskaitīt "par piegādāto 585 proves zeltu 0.25g". Lai πšas ar VID par uzņēmējdarbību ar dārgmetāliem bez atbilstošas licenzes.


Krievijā pie viņu birokrātijas labi strādājot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...