Jump to content

Kā tecināt bērzu sulas?


Guest Dormeo Matracis
 Share

Recommended Posts

NeticuNevienam

No A līdz Ž.. hmm :hunter: man jau liekas, ka tas ir tīri elementāri.

 

Nu, paņemam urbi (zini tak kāds izskatās? tikai ne jau bori, kas patronā liekams, lai gan ar tādu arī var), izvēlamies upuri (sulu tecināšanai paredzēto bērzu), izdaram 25 līdz 35 mm dziļu urbumu (0.5 līdz 1m no zemes), tad, iespēju robežās, attīram to no skaidām un citiem sū..., tad piestiprinam "snīpi" (nezinu, kā viņu pareizi sauc - ķīpa caurule, pa kuru tecēs sulas). Spaini apakšā, vai maisu un tad uz māju prom. Pēc laika nočekot produktivitāti!! :pooh_honey:

 

Youtube ir video materiāli par šīm lietām. Protams, pēc sulu tecināšanas neaizmirstam korķi jeb tapu iedzīt izurbtajā caurumā. (nezinu, vai obligāti vajadzīgs, neesmu dabas zinātnieks, bet mans tēvs tā darīja un viņa tēvs un es arī tā daru)

 

Pēc tam par pašu sulu sagatavošanu ir dah... variācijas. Citam patīk tīras, bez jebkādām piedevām, cits liek citronu, krustnagliņas klāt un vēl visādus "jokus"

 

Vēl sīkāk nemācēšu laikam! :rus_roulette:

Labots - weld
Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Paldies, tagad man ir skaidrs, kā tas jādara.

Link to comment
Share on other sites

:shok: Bet ja garam ies kads eksemplars, kurs gribes kaut ko iemest taja burka? Piemeram LSD :lol:
Link to comment
Share on other sites

talibans

tāpēc īpaši tālu no redzes loka bērzus/kļavu neurbju :) parasti kannai marli aplieku, lai mušas un citi kustoņi visu neizdzer :D par cauruli izmantoju parastu PVC trubu, ar nedaudz uzasinātu galu. Pirms vairāk kā nedēļas kļavai pieslēdzos, tik kādus 10l notecināju, tagad domāju vai nabija jau par vēlu vai arī kļavai laiks nepatika- ta sniegs, ta saule. Tapa gan jau liekama, lai nākamajā gadā būtu kur pieslēgties, lai neiemetas kāda puve, vieglāk sadzīst vai, lai neiztek pirms laika.

Link to comment
Share on other sites

Ar tapām nav tik virnkārši. Ja jums ieduras skabarga, kas notiek? Vai tad bērzam ir savādāk. Koka tapa bērzā pūst un "struto" tāpat kā skabarga pirkstā. Protams, tā darīja tēvi un vectēvi, jo cita materiāla nebija pie rokas. Labāk caurumu aiztaisīt ar kādu plastmasas puļķi un tas jāiedzen vienā līmeni, vai nedaudz dziļāk, par bērza mizu. Tad ar laiku puļķis ieaug kokā. Par tiem 25-35mm es arī šaubos. Es ieurbju noteikti dziļāk(nekad neesmu mērijis) un cauruma iedzenu visparastāko 3/4 collu ūdensvada cauruli. Smukāk protams izskatās, ja tecināmo šālīti uztaisa no koka. Tā darīja mūsu senči, bet man slinkums čakarēties.

Link to comment
Share on other sites

Vot par plastmasas puļķi gan es atļaušos nepiekrist. Tas ir tāds pat salīdzinājums kā skabarga - svešķermenis.

Kļavai kļavas tapu, bērzam bērza tapu.

 

Par tecināmo renīti var izmantot ar no pabiezāka skārda izlocītu profiliņu ar noasinātu galu, ko iedzen nedaudz zem urbuma vietas.

Link to comment
Share on other sites

Redz, nedzīvs koka piļķis pūst bērzā, bet cita materiuāla puļķis nē. Paskat cik daudz šķembu kokos no kara un nekas, smuki ieaugušas. Problēma tikai koku zāģejot. Tapēc iesaku mīkstāku materiālu. Es gan pats vispār caurumus netaisu ciet- tāpat aizaug, bet skabargu dzīt "zrm nagiem", negribas. Man ap māju tie bērzi aug kā nelaime un tāpat jācērt nost. Iešu es tur vēl ar viņiem auklēties. Nu jā, "zaļie" mani nesapratīs, bet man ap māju visur mežs.

Link to comment
Share on other sites

Didzi ko niekojis, pird 2" cauruli cauri visam kokam būs ideāli gan sula tecēs gan pie malkas ātri tiksi:)

Sula tek no koka ārēja slāņa un pietiek pat ar 6mm caurumu 2cm dziļumā, kurā iestiprina nelielu plastmasas caurulīti un to ievada traukā, ne skudras tiek klāt ne skujas krīt iekšā. Pēc tam aiztaisa ciet ar nelielu koka tapiņu un nākamajā gadā vairs nevar atrast kur bija caurums.

Link to comment
Share on other sites

Maize, jaunam bērzam, ar baltu smuku mizu, caururums aizaug, bte vecam, ar biezu mizu, gan nekas tur neaizaug.

Link to comment
Share on other sites

kaaarlis

Afigeķ...kādus jūs caurumis urbjat!!!! Es parasti ieurbjos ar 5mm urbīti ne dziļāk par 1,5 cm un ielieku pildspalvas trubiņu. pa diennakti parasti 10 litri pietek, bet tas atkarīgs no āra temperatūras

Un kad beidzas sezona, nav milzigs korķis jādzen atpakal

Link to comment
Share on other sites

Da kāds svīķurbis mājā ir, ar tādu urbj. iešu es ar 5mm "zīmuļiem" ņemties. Iedzen rori kokā un lai tek.

Link to comment
Share on other sites

Lai nogaršotu, pietiek zaram galu nolauzt un tur uzkārt, piesiet pudeli. Jo garša kokiem jūtami atšķiras pat 10m robežās.

Link to comment
Share on other sites

Kristers42, Tu laikam esi pilsētnieks. Tak bērzam sulas tek no brīža. kad zeme sāk atlaisties, līdz brīdim, kad lapas sāk plaukt. Kļavai sulas sāk tecēt, kad pirmā pavasara saulīte sak sildīt, līdz brīdim kad bērzam sulas sāk tecēt.

Link to comment
Share on other sites

Un nevajadzētu tecināt no bēza, kas aug purvainā, kūdrainā vietā. Var sulai ne tāda piegarša būt klāt.

Link to comment
Share on other sites

Šorīt mans sulas spainīc izskatās šādi

3kpxn.jpg

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

serioussam909
Bērzam tā sula izbeigties var?

Jā - un kartupeļi aug kokos...

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Esmui pilsētnieks un pirmo reizi tecinu bērzus, tāpēc nezinu tādas elementāras lietas.

Link to comment
Share on other sites

Šorīt mans sulas spainīc izskatās šādi

3kpxn.jpg

Tapēc fāters vēl neiet tecināt. A tā katru gadu pa litriem 100 un vairāk. Sataisa 2L pudelēs kā šampi, varbūt arī grādi tur ir.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Zuxters

Padalīsies ar īsu receptīti, ka šampī pārvērst? Un ja vēl ar grādiem.. uhh!

Link to comment
Share on other sites

Tajos tālajos laikos,kad nebiju tik slinks,un šampja pudeles visas bija ar plastmasas korķiem,katru pavasari mēdzu pudeles desmit tāda šampja uztaisit.Recepte bija ļoti vienkārša:

0,7l šampja pudelē ieber ēdamkaroti cukura,

lai labāka garša var ielikt arī citrona mizas gabaliņu,

ielej svaigu sulu,

pudeli aizkorķē ar korķi,nu vēlams arī arī nostiprināt ar stieplīti,

uzreiz uz pagrabu,

uzglabāju īstā lauku akmens pagrabā guļus stāvoklī,

lietoju jūnija mēnesī,šauj gandrīz kā īsts šampis,par grādiem nezinu :drinks:

Link to comment
Share on other sites

kaaarlis

esmu dzirdējis nostāstus, ka ielej bērzu sulu kādā pudelē ar šampanieša vai cita dzirkstoša vīna paliekām, tad to pudeli smuki aizkorķē un ierok zemē kādu divu lāpstu dziļumā un ap jāņiem sanākot kaut kas alkoholisks

Link to comment
Share on other sites

androidz

Reāli cukura daudzums bērzu sulā ir niecīgs, nekāds baigais alko tur nevar sanākt.

Link to comment
Share on other sites

Visgargākās ir kļavu sulas, bet tās īsu brīdi un maz tek. Paspēju pāris litrus ietecināt.

Link to comment
Share on other sites

Zuxters

Padalīsies ar īsu receptīti, ka šampī pārvērst? Un ja vēl ar grādiem.. uhh!

Dzēriens sanāk dzirkstošs.

Uz 2 L plastmasas alus pudeles (spiedienu tur):

~2 tējkarotes cukura,

maza, maza šķipsniņa (mazāk par pus naža galu) sausais raugs (ja par daudz, tad rauga garša būs),

5-10 rozīnes,

kāda citrona miziņa.

Skrūvē ciet, noliek vēsākā istabā uz nedēļu, divām. Tag uz pagrabu un pēc 3 - 4 nedēļām var sākt lietot.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Maitas sakārdinājāt ar savām bērzu sulām, būs jāmeklē urbjamais, spainis un jālūko pēc tuvākā bērza

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Laikam līdz sāk plaukt pumpuri var tecināt, pēctam vairs nav tas, vai vispār nekas netek

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...