Jump to content

Asus k53e internets no vada


kkmen
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Vopšem paņēmu portatīvo, ar DOS to izdzēsu uzliku windows 7 caur disku, pirms tam piespraudu modema kabeli (dzeltenu), lai tad, kad windows 7 pats sev meklēs draiverus viņš to varētu izdarīt. Viss uzinstalējās, bet nets tomēr no vada neiet. Atgādinu vienkārši izrāvu no stacionārā un iespraudu portatīvajam.

Taisīju tās diagnozēs... teica, ka nevarot atrast network adapter. Cik saprotu tad man nav draiveris netam? Par spīti tam, ka vadu pieliku. Jo atceros, kad stacionārajam liku windows 7 viņš automātā visu nokonfigurēja. Skatījos my computer ---> properties --> device manager --> network adapter funkcijas nav. un pie others ir dzeltenas izsaukuma zīmes, vēlviens mājiens ka nav draiveris. Tad es kaut ko izlasīju, ka var nebūt tīkla karte... http://www.dateks.lv...b_320gb_dos.php šis ir dators nezinu vai vinam ir tīkla karte vai nav, apgaismojiet.

Vēl jautājumi, es tagad no stacionārā ņemu driver pack no http://drp.su/download.htm 3 gb pēc tam caur flasu uz laptop, lai varu uzlikt draiverus, pareizi rīkojos? wifi neesmu testējis nav iespējas, rūteri likšu vasarā.

 

Verot vaļā Network and Sharing Center---> Change adapter settings ---> Balts ekrāns, tukšs folders, sauciet ka gribat.

 

Edit: Atradu, ka vajag uzlikt obtain an IP adress automatically un DNS server automatically, diemžēl netieku tām šellēm klāt. baltu lapu rāda, un <<local area connection>> opcija nav pieejama. mēģināšu uzlikt tos draiveris, bet neticu ka tajā 3 gb folderī, būs kas noderīgs. :( vajadzēs man palīdzību.

 

Rezumē: Kur problēma, lai laptopam iet internets caur vadu no modema?

 

Ceru uz atsaucību.

Labots - kkmen
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Bet es nevaru iebraukt... kā toreiz, kad liku windows 7 stacionārajam, viņš automātā paņēma visus draiverus un salika. Viņam pirms tam tak interneta draiveris, lai pieslēgtos pašam internetam un nolādētu interneta draiveri, skaņas draiveri, gpu draiveri, nav pieejams. Pat, ja tajā pakā nebūs tā draivera network adapterim, kur lai es viņu izroku? caur asus majaslapām jāstaigā? Driver Genius arī var aizmirst, tas tik ar netu strādā. Kaut kads mindfuck.... uzlikt interneta draiveri bez neta.

Labots - kkmen
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Par to vajadzēja domāt, kad pirki datoru, lai tam liktu nelegālu OS!

Link to comment
Share on other sites

Mūc, kamēr ķirzoks nav tevi izlamājis :mrgreen:

Piehghdienaaahhhhh...

 

Novelc no Asus mājaslapas savam laptopam draiveri, iebaksti fleškā un uzinstalē būs tev nets.

Par visādiem DriverHujaiver Genius aizmirsti - pēdējie mēsli.

 

A stacionārais tev vecāks modelis gan jau, tāpēc arī atrada neta draiveri pats 7tais Windows.

Link to comment
Share on other sites

nenovirzīsimies no tēmas lūdzu. Pat ja tas ir iemesls, cik no tevis ROZETE var noprast. Es kaut vienu vārdu par nelegālu OS izteicu? Citātu lūdzu studijā, es domāju nebūs grūti atrast starp 2 postiem! Ko tu noprati no tā, ka es vienreiz liku windowsu uz stacionarā un tagad uzliku uz portatīvā, nevienu nerausta. Ticētam tam ko tu lasi, uz to paļaujas daudzi. Alternatīva vienkāršā - vajag domāt ar galvu!

Link to comment
Share on other sites

Nu galigi nezolidi!!! Tulin pazvanisu Bilam Geitam un pastastisu par so problemu.

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Par to vajadzēja domāt, kad pirki datoru, lai tam liktu nelegālu OS!

Tikai diezkāpēc uzstādot Windows 7 Pro OEM(legālu) uz HP PROBOOK 4530s arī interneta adaptera draiveris nebija iekļauts instalācijā? a? Gaidu Tavu "gudro" atbildi.... ai labāk vispār neatbildi!

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

...uzstādot Windows 7 Pro OEM(legālu) uz HP PROBOOK 4530s...

 

Vari loģiski un ticami paskaidrot, kāpēc jāpērk atsevišķi, ja var nopirkt kopā?

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Neattiecas uz šo tēmu, bet atbildēšu, akcijas cena bija tikai kopā ar Open SUSE OS, tieši tāpēc arī iegādājoties datoru tika piemeklēta Windows OS.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Labi, arī tā var būt.

Tikai, diemžēl, tie būs tikai daži procenti pircēju, kas piepirks klāt Win.

Lielākā daļa pircēju bez Win, lietos to nelegāli.

Link to comment
Share on other sites

Bija man tads gadijums, kad no viena datora uz otru, parliekot interneta vadu, nets neiet. Tad nacas zvanit uz to firmu un nosaukt Fizisko adresi, tipa lai pieregistre. Bet Lattelecomam tadas problemas nav. Varbut tur slepjas tava problema?

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Labi, arī tā var būt.

Tikai, diemžēl, tie būs tikai daži procenti pircēju, kas piepirks klāt Win.

Lielākā daļa pircēju bez Win, lietos to nelegāli.

Tad arī nevajag mētāties ar tādiem komentāriem, visi nav vienā mucā metami, problēmas abām pusē dažkārt ir pilnīgi tādas pašas ...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

var slēgt. sakartoju laptopam visu software, vislielakais čakars bija ar fn key + volume controls, ko es atrisināju ar ATK package. Taisnība vien bija nebija uzlikts network adapter driver, caur Offline driver pack uzliku.... un tad jau tālāk update caur asus mājaslapu. vēl bija dažas problēmas bet tās bija nieks uz pārējo fona.

 

ā un protams uzliku tos obtain an IP addres automatically un DNS server to pašu.

 

Atsaucība liela, tik žēl, ka pusei gribās vienkārši pļāpāt. :)

Labots - kkmen
Link to comment
Share on other sites

Tenisists

Labi, arī tā var būt.

Tikai, diemžēl, tie būs tikai daži procenti pircēju, kas piepirks klāt Win.

Lielākā daļa pircēju bez Win, lietos to nelegāli.

Tev pilnīga taisnība, savā karjerā pat neatceros nevienu tādu gadījumu, bet ja ir izņēmumi, par to prieks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...