Jump to content

Neizdodas uzstadit Access Point


aiko99
 Share

Recommended Posts

Lieta sekojosa. Ir veiksmigi stradajoss ruteris TP-Link TL-WR340G. Nepieciesams paplasinat WiFi darbibas lauku, tadel tika iegadats TP-Link Access Point TL-WA701ND. Uzstadot Access Point un izpildot visas manuali aprakstitas darbibas it ka viss izdodas, tikls ir bet interneta nav. No pasa rutera internets nak.

 

Izklastisu smalkak visu pec kartas ko es daru:

 

1. Pie lokala tikla savienojumiem pieskiru datoram IP adresi piem. 192.168.1.100 un subnet mask 255.255.255.0

 

2. Pievienojos pieejas punktam ar ethernet kabeli un iesledzu barosanas bloku.

 

3. cmd loga ierakstu ping 192.168.1.254 un Enter, viss paradas korekti ka pamaciba rakstits

 

4. Interneta parluka loga ierakstu 192.168.1.254 un veiksmigi ielogojos Access Point uzstadijumos.

 

5. Sadala Network atstaju Static IP, IP adress 192.168.1.254 un subnet mask 255.255.255.0

 

6. Sadala Wireless, Operation Mode izvelos- Access Point, pie Region- Latvia, Channel- Auto, pie SSID- uzlieku sev velamo nosaukumu. Tad spiezu save un piedavato Reboot. Un atveras parlades logs ar pieaugosiem procentiem, notiek restarts.

 

7. Atvienoju ethernet kabeli. Eju datora iestatijumos pie lokala tikla savienojumiem un ielieku keksi pie Automatiski iegut IP adresi.

 

8. Caur WiFi atrodu ieprieks uzlikto Access P nosaukumu un meginu pieslegties. Man vins prasa: Vai velaties iestatit tiklu? atbildu ka Labi. Tad atveras blakus vel viens logs kura ir uzraksts: Lai iestatitu tiklu, ierakstits 8 ciparu PIN, kas noradits uz marsrutetaja uzlimes. Atrodu 8 ciparu kodu un ievadu to vajadzigaja lauka. Talak tiek piedavats: Pieskiriet tiklam nosaukumu. Vot sito es nesapratu! Ka, es tacu vienreiz jau pieskiru nosaukumu?! Nu labi, pieskiru velreiz nosaukumu. Un pie drosibas limenis izvelos: Bez drosibas, jo sis bus publisks WiFi. Talak radas savienojuma logs kaut kas tiek gaidits, pec briza izlec pazinojums ka Access P Nosaukums ir veiksmigi iestatits. Priecigs berzeju plaukstas! :)

 

BET tad izlec pazinojums ka Savienojums nebija veiksmigs!!! Jopta! Un vel tads teksts: Sim datoram paslaik ir ierobezota savienojamiba ar Access P Nosaukums.

 

9. Nu neko, meginu piestartet telefona WiFi. Protams, ari tas man neizdodas. Signala stiprumu rada pilnu, bet neta naf... Saja bridi es domas ar kuvaldu saskaidu sasodito AccessP 1000 gabalos!

 

10. Jautajums: ko lai iejauc tadu kas visatrak palidz aizmirsties un nedomat par to ka tehnikai es ipasi nepatiku?!...nu vai ari kads varbut var izzilet ko tiesi es daru nepareizi?!

Link to comment
Share on other sites

Kur to wds bridge meklēt? Te tāds nedzīvo... Nav nekur tādas sadaļas vai apakšsadaļas ar wds!

 

Pie DHCP Server stāv ķeksis pie Disable, kas arī nozīmē ka ir atslēgts. Varbūt ieslēgt viņu?!

 

A kas tas SNMP Agent tāds ir, tas ir uzlikts uz Disable?

Link to comment
Share on other sites

Paldies, ielēja, tāds man arī ir un, kā jau teicu viss tika darīts pēc manuāļa...

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Kā Tavs Access Point savienojas ar rūteri? Ar vadiem vai bez vadiem?

Kādā režīmā ieslēgts Access Point? Tas piedāvā 5 režīmus.

Gan rūterim, gan Access Point ir DHCP, abi kopā diez vai strādās.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Bez vadiem savienojas. Kur es varu redzēt piedāvātos 5 režīmus?

Kā pareizi uzstādīt DHCP?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

post-62366-0-78743900-1333121367_thumb.jpg

 

Pie Operation mode ieliec Repeater. Tad turpat vajadzēs atrast un pieslēgties rūterim (gan jau sapratīsi).

Un DHCP lai ir ieslēgts tikai rūterim.

Link to comment
Share on other sites

Viss jau būtu labi, bet šodien netieku vairs settingos iekšā :sorry: Pārstartēju pieejas punktu un sāku visu no sākuma, bet kā nevar ieiet tā nevar. Vakar varēja, šodien vairs nea... :shok: Nočakarējos līks!

Tpu ti, parau vells to stulbo kasti! "Lai nāk māsters un pieslēdz", nodomāju es un likos mierā. :superstition:

Link to comment
Share on other sites

Iegājām settingos no cita kompja šodien, izdevās. :thumbsup: Lai slavēts Datordievs! Uzliku Repeater mode un beigās aizgāja tā padarīšan' . Vislielākais paldies Stepselis un arī citiem, kas mēģināja palīdzēt!

Ir forši ka Jūs esat! :hi:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...