Jump to content

Labākā wireless karte


darius20
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Tad nu man būtu jautājums Jums mani gudrie biedri....Es vēlos iegādāties wifi karti savam galda datoram. Nekad nav nācies tādu lietot un īsti nezinu kas un kā. Zinu tik to ka vēlētos karti kas atbalsta ātrumu apmēram 200 mb/s (mazākais 150 mb/s) un vēlams būtu ar lielu darbības plašumu (Operating Range)...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Atceries, ka tie visi 150 un 200 Mbit/s būs tikai teorētiski un tuvinātu ātrumu varbūt iegūsi, ja rūteris apraida 802.11n standartā un tas ir tiešā redzamībā līdz 10m.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pareizi Mežavecis teica, tiešā redzamībā no rūtera ~ 10 būs max ātrums. Ja gribi no rūtera metrus simts un cauri sienai, tad būs vien jāsamierinās ar 2- 10 Mbit/s (10 pie ideāliem apstākļiem). Viss tas kas uz kastītēm ir rakstīts par Range... 600Mbit/s ir totāls B.U.L.L.S.H.I.T.S Savukārt maksimālo ātrumu vienmēr var sasniegt pa vadiem.

Link to comment
Share on other sites

Var paņemt D-LINK DWA-140. Bet derētu jau sākt ar rūtera parametriem.

Link to comment
Share on other sites

Acīmredzot neko nesaprot no bezvadnieka uzbūves, tātad - nekādas kartes viņam nevajag. Lai iemācās lietot kabeli!

Labots - Statix
Link to comment
Share on other sites

darius20

Statix tici man es saprotu gan , pag kā tu viņu sauci ''bezvadnieku'' :lol: lai vai kā ātrums nebūtu tas nosakošais (pietiktu arī ar 1-2 mb/s) galvenais būtu darbības diapazons... Es vienkārši meklēju pārbaudītu mantu kas darbotos attiecīgi manām prasībām(pēc iespējas lielāks attālums) , jo kā viesturs teica nevar ticēt tam kas rakstīts uz iepakojuma :(

 

Kogi manuprāt šis --->

D-Link DWA-140

Wireless USB2.0 Adapter 802.11 b/g/n/ 150Mbps+3dbi Antenna

 

 

Nebūtu gan pats labākais variants... Visi tie adapteri kas darbojas caur usb manprāt ir m...!

 

Kaut ko nopietnāku derētu atrast... Varbūt tomēr ir kādam ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Meklee routeri un sleedz bridge mode un nebuus jaanodarbina galva par usb hlamiem..

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

darius20
(labots)

Es tak nemeklēju usb hlamus :rus_roulette:

Labots - darius20
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...