Jump to content

Rācijas Motorola XTR 446 cena


Zux
 Share

Recommended Posts

angļu ēbajā - jaunas 60 ls pāris ar piegādi. Nu nez nav tā snaudas vērtas, es labāk tad jaudīgākus midlandus pasūtu pa 2x lētāku cenu copei. Vispār man rācijām vienīgais pielietojums ir copē ārzemēs, iekš lv ērtāk pa telefonu runāt + ja vēl darbs maksā :D

Link to comment
Share on other sites

Jā, tagad pa telefonu ir ērtāk.

Nu uz 60 es i neceru, varbut kādi 20 Ls?

Link to comment
Share on other sites

pirkstus var šitām ielikt jeb tikai aķi ?

Link to comment
Share on other sites

O, paskatījos, izrādās 4 AAA tur arī var ielikt. Nu aķīši arī ir.

Link to comment
Share on other sites

bez lādētāja, bačas gan jau vecas, austiņa ar nav. Nu kādi 20ls par komplektu, ja ir pircējs. Ja pircēja nav, tad mazas izredzes pārdot dārgāk par 10ls (abas kopā). Pa 25-30 dolāru jau no čungām nāk līdzīgi štrunti. ss pa 20ls reku komplekts - http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/phones/radio-communication/blnxi.html

 

un šitiem PMR nevajag iekrist uz lielāku jaudu. Vispirms jau lielākas jaudas būs tikai ņemot no čungām, ES ietvaros kaut kā tos noteikumus tomēr ievēro. Labuma no tā nav pilnīgi nekāda - lielāka jauda nenozīmē tālākus un labākus sakarus.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ir kaut kādas līdzīgas. Jēga nekāda. Tieša redzamībā labi ja dažus simtus metru velk. Mežā nekādu iespēju sazināties. Braucot auto kolonnā arī nevarēja civilizēti sazināties. Gaidīšanas režīmā nejēgā rija baterijas.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu nav tik traki ar pmr446 rāciām. Kādus 3-5km laukos velk, bet no jaudas gan nav nekādas jēgas, tikai akumulatori ārtāk sēžas. Konkrētās rācijas ja pa latiem 20 pārdosi, tad labi. Maz kam šitās tagad vajag.

Link to comment
Share on other sites

Tieša redzamībā labi ja dažus simtus metru velk. Mežā nekādu iespēju sazināties. Braucot auto kolonnā arī nevarēja civilizēti sazināties.

Toreiz tika tika mēģinātas, Rīgā ap 1,5 km.

Link to comment
Share on other sites

Pilsētā šī frekvence labi atstarojas no mājām un velk krietni tālāk nekā dabā. Mašīna atkal ir "faradeja būris"

Link to comment
Share on other sites

Viss atkarīgs, kur rācija atrodas. Pats tiku testējis savulaik PMR446 rācijas ar 0,5W jaudu. Starp diviem uzkalniem, tiešajā redzamībā stabili vilka 5km. Uz līdzena reljefa, kad nav tieša redzamība 2-3km. Pa mežu 1km stabili. Pilsētā, kā nu gadās, var nevilkt pat 200m, ja liels šķērslis priekšā, var vilkt vairākus kilometrus labvēlīgos apstākļos. Ar ārejām antenām 30km esmu sarunājies bez problēmām. Ar likumu gan aizliegts šīs rācijas pieslēgt antenai, bet 446MHz diapazons ir atdots tautai "saplosīšanai" un to vīri melnā no inspekcijas nemonitorē.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Šodien (23.03) ss.lv ieliku pa 15 Ls, redzēs.

 

Aizgāja tepat biedram. Visiem paldies.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...