Jump to content

Ziepīša iegāde


dream_voyager
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Esmu nolēmis pirkt jaunu ziepju trauku,tāpēc vēršos pēc padoma pie jums.

 

Foto aparātu plānots izmantot dažādu ballīšu fočēšanai sliktā apgaismojumā un dažādiem dabasskatiem.

 

Esmu noskatījis šos 2,cenu robežā līdz 90ls

 

http://e4u.lv/fujifilm-finepix-s2950hd

 

http://www.verners24.lv/index.php?l=1&c=31&p=158377

 

Varbūt varat ieteikt,ko labāku?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Daži lasīt nemāk.... :threaten:90Ls robeža

 

Autor - Tev jaunu vai lietots arī der?

Link to comment
Share on other sites

dream_voyager

Daži lasīt nemāk.... :threaten:90Ls robeža

 

Autor - Tev jaunu vai lietots arī der?

Nē,lietotu nekādā gadījumā!!!

 

Ziepis, 90 Ls un laba kvalitāte sliktā apgaismojumā! Ko pīpējam?

pīpēju Winstonu vai Monte Carlo :D

 

Otrām kārtām,es NEKUR tekstā neminēju LABU fočuku.Galvenais nosacījums,lai labi tumsā var bildēt. Atvaino,bet tā kā esmu students,es nevaru atļauties studijas tehniku iegādāties par 1000ls,nākas iztikt,ar ierobežotiem līdzekļiem.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā nevaru iedomāties nevienu ziepīti, jaunu un līdz 90 Ls, ar kuru varētu sanākt labas bildes sliktā apgaismojumā. Canon S95, Canon G12, jaunais Canon G1 X, Nikon P7000, Olympus XZ-1, Panasonic LX-5 un tamlīdzīgi aparāti varbūt. Bet ne jau topika autora cenu grupā.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu jau ir Canon S100.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā Canon S100, dzīve iet uz priekšu, bet tas nemaina lietas būtību. Lētā gala ziepis un low light - nesavienojamas lietas.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Žēl, ka negribi lietotu. Tavs klāsts papildinātos ar kvalitatīvākiem modeļiem.

Link to comment
Share on other sites

Problēm jau tieši ir slikts apgaismojums un trokšņu līmenis. Spilgtā saules gaismā daudzmaz normālas bildes būs arī ar 30 ls vērtu ziepi.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu tad tā - par 90Ls neko diži veiksmīgu dabūt nevarēs jaunu. Visam būs miniatūra matrica un 14mpix. Ieteiktu ņemt kaut kādu gaišāku optiku (2.8 vai mazāk), nosacīti platu plato galu (28mm vai mazāk) un ne vairāk kā 4x zoom, nu maybe 5x. Un, protams, minimāls pikseļu skaits, laikam tas ir ap 10mpix.

 

Pat nezinu vai tāds dzīvē eksistē par 90Ls...

Link to comment
Share on other sites

dream_voyager

Nu tad tā - par 90Ls neko diži veiksmīgu dabūt nevarēs jaunu. Visam būs miniatūra matrica un 14mpix. Ieteiktu ņemt kaut kādu gaišāku optiku (2.8 vai mazāk), nosacīti platu plato galu (28mm vai mazāk) un ne vairāk kā 4x zoom, nu maybe 5x. Un, protams, minimāls pikseļu skaits, laikam tas ir ap 10mpix.

 

Pat nezinu vai tāds dzīvē eksistē par 90Ls...

Labi,tātad es izslēdzu laukā to variantu,par fočēšanu tumsā.

Bet tagad ir otrs jautājums,vai varat ieteikt kaut ko labāku no ziepju traukiem,robežās līdz 90ls?

http://e4u.lv/fujifilm-finepix-s2950

http://www.verners24.lv/index.php?l=1&c=31&p=158377

 

Vairāk sliecos uz pirmo,jo tam vismaz labu video var uzņemt,bet atkal 4 baterijas nezvērs prasa

Link to comment
Share on other sites

itanium

Ap to cenu es balsotu par :

Canon IXUS 220 HS

vai arī

Canon IXUS 115 HS

 

http://snapsort.com/...anon-IXUS-220HS

 

Pāris mēnešus atpakaļ biju līdzīgas izvēles priekšā. Negribējās lietotu spoguleni, jo šamo vislaik somā jāstaipa, so meklēju ko kompaktāku. Izskatīju dažāda budžeta grupas un vislaik nevarēju izvēlēties starp canon s95 un sx 230 HS(jo krietni lētāks). Galu galā gan nepaņēmu ne pirmo, ne otro, bet gan Olympus e-pl1, kas nav ne tas kompaktākais, ne lētākais :D

 

Diemžēl fotoaparātu ražotāji baigi spiež uz mārketingu un skalo cilvēkiem smadzenes ar saviem lielajiem mpx, zoomiem un vēl visādām nevajadzīgām fīčām.

 

Par 220HS tajā cenu kategorijā bija samērā labas atsauksmes.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

es lietoju fujifilm-finepix-s3200, sadzīves ainiņām tīri labs, bet tas jau būs nedaudz virs autora budžeta robežas

Link to comment
Share on other sites

GulbisRG

Pirms kāda laika biju iegādājies Fujifilm Finepix F70EXR nožēloju. Mans sliktākais elektronikas pirkums ever :D Liela vilšanās. Saulainā dienā +/- kā sāk krēslot tā kvalitāte vienkārši čau. Vienkārši kubiki nevis pikseļi :D

 

Ieteiktu skatīties Uz Canon vai Sony

Labots - GulbisRG
Link to comment
Share on other sites

dream_voyager

es lietoju fujifilm-finepix-s3200, sadzīves ainiņām tīri labs, bet tas jau būs nedaudz virs autora budžeta robežas

10ls nav tik traki,tikai mīnuss tāds,ka baigais klucis,ko kabatā nevar ielikt!

 

Pirms kāda laika biju iegādājies Fujifilm Finepix F70EXR nožēloju. Mans sliktākais elektronikas pirkums ever :D Liela vilšanās. Saulainā dienā +/- kā sāk krēslot tā kvalitāte vienkārši čau. Vienkārši kubiki nevis pikseļi :D

 

Ieteiktu skatīties Uz Canon vai Sony

arī z-svētkos uz akciju iegrābos fujifilm finepix c20,teikšu godīgi,bildes tādā miglā,ka pat ar labākajiem iestatījumiem neko nevar nofočēt,bez zibenes

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nu ar tiem mazajiem man ir šāda pieredze: seši gb. stāv plauktā neejoši, visiem problēmas ar objektīviem, nenāk ārā, traumēti, vairāk pa gadu nevelk, kaut gan zemē nav mesti un sisti, garntija nestrādā jo vienmēr var atrast kādu skrambu un pateikt - pats vainīgs

Link to comment
Share on other sites

Sadam vajadzibam ir 2 kameras. Nikon P300 un Canon Ixus 310. Labas lietas ir F 1.8 Nikonam un F2 Canonam. Tas dod iespeju bildet 2-3x tumshakos apstaklos nekaa ar parastu ziepi. Vel no labam lietam ir Cmos sensori abiem focikiem un liels lenkjis platajaa galaa. Maksaa vienadi - 145 Ls. Vel specigi zemaa apgaismajuma ir Sony ar cmos sensoriem, bet bija padargi.

Link to comment
Share on other sites

dream_voyager

Ok,paldies visiem par palīdzību :) Tātad izlēmu,ka pirkšu

Fujifilm finepix s2950 HD vai s3200

 

Tagad tik nogaidīšu līdz apriļa vidum,lai kkādu atlaides bumu uztaisa :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...