Jump to content

Rūteris mājas vajadzībām


JTX88
 Share

Recommended Posts

Sveiki, esmu iegādājies Samsung LCD/LED TV un vēlos pieslēgt to pie interneta. Mājās ir pieslēgts internets ar 50 MBps ātrumu, kuru šobrīd izmanto 1 stacionārais dators. Šobrīd ir vēlme iegādāties tādu rūteri, kas spētu uzturēt pie interneta manu stacionāro datoru, TV, kas atrodas 4-5m attālumā aiz 30 cm ķieģeļu sienas, kā arī portatīvo datoru. Kādi rūteri būtu piemēroti šādām vajadzībām?

Cenu diapazons līdz 30 Ls.

Paldies jau iepriekš.

Labots - JTX88
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Der gandriiz jebkursh leetais gals. Taapeec tev neko special nevajag. Kurs kakta kantorii tev iepatiikas njem ciet.

Link to comment
Share on other sites

Priekš 50Mbps nevajag nekādus 1043!

Pilnīgi pietiks pat ar 841, bet lai visu laiku nekarsētu to uz pilnu jaudu - 941.

Taču vispār lētāks būtu AirRouter, ar visu USB portu, kuru OpenWRT var lietot pilvērtīgi (pārbaudīts).

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Ja mēs runājam par vispār, tad Nettwerk visu jau pateica.

Ja mēs runājam par budžetu, tad mans pieminētais būs arī rezerve nākotnei un vislabākais tajā cenā.

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

TV visprātīgāk būtu likt pie vada.

Ja gribās bez vadiem, tad jāmeklē, kādus wi-fi puļķus konkrētais TV spēj lietot (pieņemu, ka wi-fi nav iebūvēts).

Link to comment
Share on other sites

Sandriss

Es ar iesaku likt TV ar vadiem klat! Man ir Kinozale,kurai wifi iebuvets. Bet tapat lieku ar vadiem - lidz ar to man ir ar vadiem gan TV,gan Kinozāle...

 

Bez vadiem es biju novērojis "gļukus''. Kādus? Neatcerēšos pateikt, bet, šķiet, ka ne vienmer gribeja ar rūteri savienoties... Un es vēl lietoju DLNA funkciju,kur kabelis (laikam) bija Obligāts... :)

 

Rūteris man ir TENDA 150Mbps ar 3G funkciju. Esmu ļoti apmierināts. Problēmu nav bijis!

Link to comment
Share on other sites

Ja mēs runājam par vispār, tad Nettwerk visu jau pateica.

Ja mēs runājam par budžetu, tad mans pieminētais būs arī rezerve nākotnei un vislabākais tajā cenā.

Kādā ziņā tas 1043 ir perspektīvāks nekā AirRouter? Lūdzu padalies ar savu slepeno infu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...