Jump to content

AA un AAA aķu iegāde


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Pirmais jautājums - vai Rīgā kaut kur fiziskā veikalā var iegādā Eneloop un cik apmēram maksā 1 AA un 1 AAA aķis?

 

Otrais - jāatzīst, ka esmu galīgi atpalicis un nezinu cik vispār vajadzētu maksāt AA un AAA aķim. Neinteresē baigā ietilpības! AA kaut kas līdz 1800...2000 mAh, AAA līdz 1000 mAh. Bet der arī mazāk, jo tiks kurināti visādi maztērējoši rīki.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Tev vajag tieši eneloop?

Pats izmantoju philips AA un nebrendotus AAA, nav ne vainas.

Link to comment
Share on other sites

pērku ebay, cenas smieklīgas, savu uzdevumu pilda. Tiem cīpariem kas uz tiem sarkastīti 1280 vai tur 2600/3000 nav jāpievērš uzmanība.

Link to comment
Share on other sites

raiviss

arī pērku ebay, sīkajam vadāmajām mašīnām kā arī vēl šādiem tādiem krāmiem der labi. par tādu cenu par ilgmūžību nav jāsatraucas.

Link to comment
Share on other sites

Varu piedāvāt VARTA un ja nemaldos tad vēl kaut kas no krutā gala bija.

Link to comment
Share on other sites

Mūkusalas ielas Canon veikalā eneloopus tirgo. Vismaz iepriekšvasar bija tādās pašās cenās kā HAMA veidīgie

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Eneeloop tagad var argusā iegādāties. Kad pēdējo reizi pirku, salīdzini.lv visās malā uzrādījās, tikai uz vietas nekur nav.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

eneloop arī also izplata, tā ka jābūt arī citos daudzmaz pieklājīgos šopos

no lādējamām krōnām jēga maza, jo ietilpība stingri mazāka, kā parastajām

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

A tam eneloopam ir kronas? Man tieši vienu vajag.

Nea, vismaz nav redzēts.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kas ir pieklājīgie šopi - Kaksima, Rimi, RD Electronics, Baltic Data? Minētajos nav redzēts.

jābūt arī citos daudzmaz pieklājīgos šopos

Link to comment
Share on other sites

eneloop arī also izplata, tā ka jābūt arī citos daudzmaz pieklājīgos šopos

no lādējamām krōnām jēga maza, jo ietilpība stingri mazāka, kā parastajām

kau kā nejūtu savā multimetrā DT-838 ka būtu kāda vaina, pagaidām tik vienreiz pārlādēju

http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=eneloop&_sacat=48619&_odkw=aa+rechargeable+batteries&LH_BIN=1&_sop=15&_fcid=115&gbr=1&_osacat=48619&_from=R40&_clu=2

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Kas ir pieklājīgie šopi - Kaksima, Rimi, RD Electronics, Baltic Data? Minētajos nav redzēts.

 

šopi, kas ņem un tirgo citu it preci no augstākminētā vairumnieka, kaut kā nav dzirdēts, ka rimi un maxima to darītu

 

kau kā nejūtu savā multimetrā DT-838 ka būtu kāda vaina, pagaidām tik vienreiz pārlādēju

http://www.ebay.com/...from=R40&_clu=2

 

njā, testeris kāreiz ir tas devaiss, kuram afigenna bieži jāmaina bača un atmaksājas pirkt aķi

200mAh aķa ietilpība ir diezgan nožēlojama salīdzinājumā ar alkaline 600

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

nnoname, tas ka firma iepērk preces no vairumnieka, absolūti nenozīmē, ka viņi tirgo visu vairumnieka sortimentu. Ar akumulatoriem specializējas tikai daži izplatītāji Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

OK, paldies par idejām. Jau e-bay virzienā metu acis, bet par puslīdz vienkārši viltojamām brenda lietām baigi raustās maksāt... Laikam nāksies saņemties un kādu reizi riskēt.

 

Pagaidām sakarīgākais izskatās šis korejietis

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280585351705&clk_rvr_id=324251658540&mfe=sidebar#ht_3771wt_1037

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Žak, labāk sūti no ES valstīm, ja negribi gaidīt mēnesi. Cik esmu pirms laiciņa (kad lv bija totāls Eneloop deficīts), sūtīju no UK - tik ar visu piegādi (nES valstīm + PVN) sanāk dārgāk nekā bodē iegādāties.

Link to comment
Share on other sites

baigais jau nu piķis? gan jau visus enloope ražo vienas un tās pašas rūpnīcas

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

M-veci, mam pofig par mēnesi. Varu gaidīt.

 

Tubus, ne jau vienu komplektu pirkšu. Ja man vajadzētu 2 aķus, tad pat nedomājot ieietu Elkorā un iegādātu kaut ko tur.

Link to comment
Share on other sites

constrig

Neko labāku par šādām baterijām nēsmu atradis LV tirgū pieejamām. Baterijas izmantoju lai barotu Canon zipspuldzi 580Ex. Būtisks arguments šīm par labu, kalpo ļoti ilgi. Tagad arī ar lielāku kapacitāti pieejamas. 4 cena vidēji 10 LVL.

post-88343-0-55635900-1331909570_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ŽAk, Ieteiktu piegriezt uzmanību to Korejiešu ietilpībai. Tie ir Lite un viņiem tikai 1000ma/h. Tas nemaz neizskatās lēti.Tajā Tubus dotajā adresē sarakstā ir arī 2000ma/h. Divi maksā dolāros 9.10 Un pārrēķinot Latos līdzīga cena ir Argusā kur četri nāk pa 10 Ls

 

Nu tie vāciešu ir 2000ma/h un krietni sakarīgāki

Labots - Willy
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tak jau rakstīju, ka nekādas mega ietilpības nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

AA Eneloop ir tikai vienā ietilpībā - 2000mAh. Visādi tur Lite nozīmē, ka labāk nopirkt mūsu Duracel un labums būs lielāks, nekā maksāt par piegādi un gaidīt mēnesi no korejas, ķīnas.

 

Pats esmu jau 3 reizes pircis eneloop aķus un oriģinālam iepakojumam jābūt šādam:

 

sanyo-eneloop-4aa-batteries-001.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Man arī savajadzējās jaunus AA aķus Pentax fotoaparātam. Skatos uz šādiem : http://www.ebay.com/itm/4-AA-Size-Rechargeable-Batteries-2850mAh-Ansmann-Energy-/370151756288?pt=US_Batteries&hash=item562ec39200#ht_2234wt_952

Nav lēti , bet atsauksmes labas. Ko vel varētu paskatīties par labākām cenām.

Link to comment
Share on other sites

No lādējamiem AA akumulatoriem atzīstu tikai Eneloopus, cik ir nācies palietot citus ražojumus, tad tie nestāv ne tuvu.

Pērku es viņus ebay, pēdējo reizi no korejieša (http://stores.ebay.co.uk/cameramate2010) un nekādas problēmas nav bijušas, iepakojums gan atšķirās no tā, ko Mežavecis ielicis, jo korejieši tirgo korejas tirgum paredzētos.

Pērkot pievērs uzmanību lai sērijas NR akumulatoram būtu HR-3UTGA (bez A burta galā ir vecais eneloopu modelis).

Link to comment
Share on other sites

iesaku tikai un vieniigi eneloop

1)vinjiem principaa nav pashizlaade (kaut gadu atvilknee nomeetaajushies joprojaam ir straadaajoshi)

2)savus iepirku argusaa un joprojaam iet peec 3-4gadu lietoshanas

3)kaut ietilpiiba ir tikai 2000mAh ir sajuuta ka iet 3x ilgaak par citaam svaigi uzlaadeetaam ietilpiigaakaam baterijaam

4)ieksh andreart bloga liekas ka bij smuks tests ar zibeni un arii tur eneloop baterijas speeja vinju uzlaadeet aatraak un kalpot ilgaak.

Link to comment
Share on other sites

Леший

iesaku tikai un vieniigi eneloop

1)vinjiem principaa nav pashizlaade (kaut gadu atvilknee nomeetaajushies joprojaam ir straadaajoshi)

...[citi argumenti]

Zini, varbūt es kaut ko nesajēdzu, bet manām nebrendotām baterijam piemit tādās pašas īpašības. Konkrēti, galvas lukturis, kas izmanto 3 nebrendotās AAA, tiek izmantots copējot pa nakti visu pagajušo jūliju, neuzlādējot, pēc tam nostāvēja skapī līdz šim brīdim, tagad pārbaudīju - strādā. AAA pirkti pirms 2 gadiem.

AA Philips stāv tastatūrā un pelē jau trešo mēnesi.

Par "sajūtu, ka 3x ilgāk" nekomentēšu. Tiem, kas maksa 3x dārgāk par iProduktiem, arī ir "sajūta", ka viņu ierīces ir labākas.

Link to comment
Share on other sites

Reiz nopirku maksimā ar atlaidi, un ir puslīdz normāli (cik nu man vajag). Pašizlāde ir, tomēr domāju, ka enelūpi nav 7-8 reizes labāki.

Ir man daži litija akumulatori, kas nav aiztikti gadus 10. Nesen savajadzējās, un nebija izlādējušies...

Link to comment
Share on other sites

Gribētos mazliet oponēt Леший .Lieta jau tāda ka tas galvas lukturis ir visticamāk ar gaismas diodēm kuras patērē tikai pāris miliampērus.Pilnīgi citāds efekts varētu rādīties ja ar gadu atpakaļ lādētiem akumulātoriem mēģinātu darbināt nu kaut vai ciparu fotokameru.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Willy, pašizlāde manliekas nav atkarīga no ierīces pateriņa. Jā, tur ir diodes, kas patere neko, bet runa bija tieši par pašilzādi.

Ok, cipari: man kopā ir 4 AAA akumulātori, visi ir no viena un ta paša nebrendota kantora, 3 no tiem tika lietoti un pēc tam tika atstāti iekšā lukturī, ceturtais metajās galdā. Nomērīju visus ar voltmetru, tam, kas bija galdā, rāda 1.28, pārējiem 1.25-1.27 bez slodzes. Starpību norakstam uz luktura pateriņu. Pie pilnās uzlades tie akumulātori man rādīja 1.29-1.3 bez slodzes, tas nozīme, ka pašizlāde gandrīz gada laika ir niecīga.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu kaa tad var izskaidrot ka piemeeram fotoaparaataaa

iekshaa jaaliek 4gb AA baterijas

ieliekot nelaadeejamaas leetaas var nobildeet ~ 2bildes ar zibspuldzi (gan jau ka gaismas lukturis iislaiciigi lietots ietu ilgi)

ieprieksh man bija kkaadas 2400mah ar kuraam viss bija labi iznjemot to ka ja aparaats nomeetaajas pusgadu atvilknee tad panjemt un nobildeejos 1-5bildes tas pazinjo ka baterijas tukshas

un peec ~1.5 gadiem taas tureet mazaak un mazaak

iepirku eneloop

iet jau ljoti daudz gadus un nav nekaadas paziimes ka vareetu izbeigties

panjemot fochiku no atvilknes kaut vinsh arii nav ilgi lietots man nav bailes ka vareetu nesanaakt nobildeet kaadu bildi.

ar citaam laadeejamaam baterijaam saliidzinot vinjas nav tik daargas ka buutu jaasaliidzina ar iphoonu ferrary vai kaadu citu tipa mirstiigajiem nepieejamu preci

neko negribu pieraadiit jo toreiz pats vinjus panjeemu tikai tapeec kad nesu atpakalj mainiit preci un lai nebuutu jaachakareejaas ar naudu vienkaarshi panjeemu vietaa citas lietas :)

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

http://www.ebay.com/...984.m1497.l2649

Paņemu šos Sanyo eneloop, notestēšu ar POWEREX un pacentīšos ielikt atskaiti.

No Seulas atnāca 8.dienu laikā, esmu ļoti patīkami pārsteigts.

 

Vai šos Sanyo eneloop vajag trenēt :

 

'' Режим «BREAK-IN» ( тренировка малым током )

Производит 16 часовой заряд аккумулятора в режиме 0,1С , пауза около часа, затем разряд

под нагрузкой 0,2С и снова заряд 16 часов током 0,1С.

Рекомендуется для новых аккумуляторов (формирование аккумулятора), а также для

аккумуляторов не восстановленных режимом «ВОСТАНОВЛЕНИЕ и АНАЛИЗ».

Для NiMh аккумуляторов рекомендуется проводить через каждые тридцать циклов

эксплуатации.

Режим требует времени 39-45 часов.

Соответствует стандарту IEC. ''

Labots - Gints_lv
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...