Jump to content

iPhone i68 4+++ (Kā pieslēgties internetam?)


BurneRxiii
 Share

Recommended Posts

Labdien !

Tātad es iegādājos šo iPhone klonu kuram ir GPRS/WAP interneta pieslēguma iespēja un man ir ZeltaZivtiņa karte, bet es nezinu kā pieslēgties internetam !

Varbūt kāds zina ? Varbūt kāds varētu palīdzēt šaja jautājumā.

Paldies !

Link to comment
Share on other sites

Prieksh kam shim kjiinas briinumam vispaar internetu?

Labaak taalaak no greeka : kachaajot kaadu speeliiti vai ko taadu sagljuchiis un bladaac - naaksies izet uz servisu

un maksaat 10...15 ...20 naudinjas par atdziivinaashanu.

 

bet ja tuvaak teemai - tad:

1. Vai aparaataa ir normaals brouzeris? tipa Opera vai kas taads ?

"iebuuveetais" ir maigi sakot nelietojams , kaa arii ja brouzera nav , tas var liecinaat par to ka

aparaatam internaatu lietoshana NAV iespeejama kaa taada . ja brouzeris ir - tad tas arii neko neliecina :

cik reizes nav redzeeti briinumtelefoni kas ir pat apriikoti ar wifi un Opera brouzeri , kas pat itkaa straadaa - liidz briidim kad vajag

ar virtuaalo klavieri ievadiit apluukojamo adresi ... un restarts :mrgreen2:

 

2traa lieta : gprs uzstaadiijumi shiem krabjiem parasti mitinaas divaas vietaas : gan pie uzstaadiijumiem gan pie Java uzstaadiijumiem - pareizi jaanokonfiguree ir abi divi.

Link to comment
Share on other sites

Proxy, kurš sevi cienošs meistars piektritīs tādu ķīnieti remontēt? Šie parasti ja nosprāgst ir jāmet ārā un tas i68 nebija viens no pašiem pirmajiem ķīniešiem ar ļoti vienkāršu un tizlu OS?

 

Ķirzaka, Tu šādus ķīniešus remontē?

Link to comment
Share on other sites

Mans buut domaat jebkuram sevi cienosham meistaram ir jaamaak arii Kjiinieshus remonteet =))

protams njemot veeraa kjiinieshu specifiku remontu terminji un cenas ir lielaakas nekaa parasti.

taateikt , lai klients veertee - ir vai nav jeega :) bet salabot var .

 

p.s. teoreetiski tas programmnodroshinaajums kas ir tajos i68 utt , NAV "OS". bet janu kaads apgalvos ka ir , tad teikshu ka 3310 arii ir ar "OS" :sarkasms:

Labots - Proxy
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...