Jump to content

Datu uzskaites progr. affiliate e-marketingam


DeUld
 Share

Recommended Posts

Vēlos aptaujāt par jūsuprāt optimālāko programmatūru (demokrātiska cena, intuitīvi viegli tverams interfeiss + datu uzskaites uzticamība) nelielai affiliate marketinga platformai, kurai varētu pieslēgt potenciālo sadarbības partneru produktus. Tipa, ir konkrēta mērķa sadarbības partneri un ir iecere piedāvāt to produktus izplatīt affiliate marketinga veidā, izveidojot individuālu affiliate platformu.

Edited by DeUld
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

...tipa panjemt zem sevis apakshniekus, kas sviist un pelna saimniekam kaapostu? Starpnieciiba sanaak? Ja taa tad uz paliidziibu nav ko cereet. ;)

Link to comment
Share on other sites

Smieklīgi ;)

Atgādina man tos kadrus, kas savlaik bāzās virsū ar savu pornoserveru izveidošanu(priekš USA), neko nejēdzot un neko negribot ieguldīt.

Edited by it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

Jautājums zinātājiem- zinātāji sapratīs.

 

Un neapmierinātajiem- neviens jau tevi aiz "jūtīgās" mantības, kas zem jostas vietas, nevelk šamējā- tipa, affiliate marketingā,- iesaistīties, tāpēc lūgums nepiemēslot tēmu.

 

Protams, ir gana maldinošu piemēru par lielajām "peļņas" iespējām teju da' ikvienam, (un šādi pasniegta informācija arī mani izbesī), bet pirms piedāvājuma izteikšanas ir jāizprot gan mērķa auditorija, gan potenciālo sadarbības partneru vēlmes/vajadzības/iespējas, tad neapmierināto būs ievērojami mazāk. Un, kā zināms, daļa reklāmas masu medijos (arī internetā) ir kā šāviens pa zvirbuļiem ar lielgabalu. Kas vainīgs, ja reklāma nebija maldinoša bet trāpīgi uzķēries?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
viesturs0711

Ja pareizi saprotu ir tā: Partneris kas piedāvā produktu vai pakalpojumu, pie kam vairāki partneri un dažādi pakalpojumi un partneri, kas izplata to vai citu produktu. Pa vidu ir starpnieks kas paņem savu procentu no visa un ar programmas palīdzību tiek uzraudzīta lieta. Aptuveni tā?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...