Jump to content

Kur var dabūt smukus skrīnseiverus?


Vilx-
 Share

Recommended Posts

OK, tūlīt mani nolamās par teletūbiju, pokemonu, un Mātes Dabas ienaidnieku, bet man patīk, ka uz datora ir kāds skaists skrīnseiveris. :) Lai, kamēr Tu ar to neko nedari, vismaz uz ekrāna būtu kaut kas jauks, ar ko priecēt acis. :)

 

Diemžēl mūsdienās, šķiet, skrīnseiveri ir pagalam pamiris mākslas novirziens. Viss, ko internetā var atrast, ir tonnām slaidšovu, un, labākajā gadījumā, kāds akvārijs vai kaut kas tamlīdzīgs, kas kustina pāris predefinētas bildītes. :( Tas nav tas, ko es gribu. Es gribu datora ģenerētu mākslu, kas tiešām aizrauj elpu. Fraktāļi, kaleidoskopi, simulācijas, utt utjpr. Jo vairāk no manas grafikkartes jaudas tiek (lietderīgi) izmantots, jo labāk.

 

Vienīgais, ko varu atrast par tēmu, ir vecie labie Really Slick Screensavers, bet tie jau ir apnikuši - un, ja godīgi, man šķiet, ka mūsdienās var arī labāk!

 

Vai kāds nezina kādu pamestu interneta nostūri, kur cilvēki vēl taisa grafiskos demo un smukus skrīnseiverus?

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Ieraudzīju topika nosaukumu un apmulsu, kad ieraudzīju autoru :D

 

iemet google old style screensavers un kaut kas būs.

Link to comment
Share on other sites

itanium
Jo vairāk no manas grafikkartes jaudas tiek (lietderīgi) izmantots, jo labāk.
Lietderīgi? :D

 

Par skrīnseiveriem diemžēl nezinu, bet uzjautāšu te arī vienu kaut kādā ziņā līdzīgu lietu.

Varbūt kāds zin kādu/as super skaistas realtime audio vizualizācijas, kas mainās atkarībā no mūzikas?

Dažreiz, kad dators tiek izmantots kā fona mūzikas atskaņotājs, prasās kaut kas skaists :) Agrāk biju meklējis, bet neko jēdzīgu tā arī neatradu. Tie visi, kas nāk līdzi audio softam, galīgi nekam neder.

Link to comment
Share on other sites

GLCells, GLBlur, GLSchool (Tev labi zināmās aitas un vilki, bet 3d vidē), nu un tie paši really slick.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jū. Varbūt tam ir kāds sakars ar to, ka pagājušnakt gulēju tikai 4h... bet diezvai, vai ne? :D

 

Par vizualizācijām - nekas skaistāks par Winamp + Milkdrop2 nav redzēts (tas nāk līdzi Winampam, ja kas). Ar onboardo VGA gan varētu nepietikt.

 

Man bija arī doma, ka tas būtu superīgs skrīnseiveris, bet, diemžēl, tas nav pieejams kā standalone skrīnseiveris, un vizualizācijas tiek ģenerētas balstoties uz mūziku, kas man ne vienmēr skan (un mājās gandrīz nemaz neskan).

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...