Jump to content

Tūlis Windows seriālā numura parādīšanai - showwinser


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

Tātad, sāku te cept augšā tūlīti, kas rāda seriālo numuru windowsā, ta lūgums palīdzēt patestēt.

Šobrīd seriālais numurs arī vienīgā derīgā funkcija :) Tā izpildās vienkārši palaižot programmiņu. Bet nu pēc vajadzības var piemest klāt visādas citas štelles arī.

Tā ir konsoles aplikācija, tiem, kam tas jaunums - iekš start ierakstam cmd, un tur arī laižam vaļā (ja nu spējam uzrakstīt ceļu līdz viņai :) Un - kompilēta uz MS VS 2010, ta varētu būt, ka redistribūcijas trūkst, šajā gadījumā programma nepalaidīsies (fig viņu zina, par kādu kļūdu brēks - pārbaudīt nevaru). Šķūrēt iekšā viņas programmā negribu, ko tur izmēru audzēt, tā kā tā kauču kad uz kompja viņas būs vajadzīgas. Ta var uzmest manuāli: http://www.microsoft...ls.aspx?id=5555 No MS saita, ta var nebaidīties.

 

Ko vajadzētu patestēt - pats par sevi saprotams - vai kādam neizlec brīnumi seriālajā numurā.

Tālāk vajadzētu palaist progarmmu ar atslēgu /d, tipa, debug mode. Tur parādās windows tipa detektēšana - prasītos uzmest aci, vai pareiza (tiks pieviesta pamatmodē vēlāk).

Šobrīd stellēju, lai rāda arī ofisa seriālo numuru - tad galīgi esu atslēgās un to novietojumos apdullis, teju vai uz katra kompja savādāk, ta izvadās atbilstošais Offices reģistra koks. Vot, šito izvadu, ko ar /d atslēgu iegūst, gribētu palūgt man uz meilu atšķūrēt - Baigais.Janka@gmail.com - pa daudz nebūs (EDIT - protams, pasakot arī, kas par Ofisu reāli ir virsū). Nekas sensitīvs tur nav :) Vienīgi - produkta ID rādu pirmos 5 ciparus, jo man te bij dampji, kam n-tie numuri virsū bija, ta, lai to varētu piefiksēt.

 

Pagaidām apmēram šitā...

showwinser_1.0.0.6_debug.zip

Labots - Baigais Janka
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iepurkšķināju Tavā pastkastē :)

Oops... aizmirsu pastā pierakstīt kas par Ofisu - 2003ais Professional

Link to comment
Share on other sites

Volters

Lūgums Jankam. Kad veic izmaiņas, publicējotr forumā, lūdzu piecep klāt failu nosaukumā versiju, lai uz kompja nejūk un var saprast, ka šis tas pamainījies.

Link to comment
Share on other sites

Volters

Jokains gļuks. Pēc tā tūļa palaišanas Jelly Bean vairs neatrod info par WinXP atslēgu. Iespējams, ka restarts palīdzēs, bet pagaidām nevaru restartēt.

Sistēma WinXP Pro OEM.

 

P.S.

Viltus trauksme.

Jā, restarts palīdzēja. Iespējams kaut kas bija nogļukojis no maniem eksperimentiem. Tagad strādā.

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

v1.0.0.4 beta, 2012-03-15 debug

 

Pilnībā pārstrādāta kode, lai priecē aci - unicode/non-unicode korekts saports kompilējot (kompilēta gan tiek, kā unicode).

 

Pielikta Windows versija - parāda sākot no 5.0, tobiš, Windows 2000. Uz vecākām nezi vai vērts tur kasīties :) Jo uz eksotiskākām lietām varētu pārbaudīt vai OK, jo labāk - nu tur visādi Win Xp 64-bit, dažādi serveri/edīcijas utt. Man te, kā jau biju izteicies, tik Win 7 64-bit - pārējais uz izjūtu taisīts.

 

Pieliktas atslēgas - getopt analogu rakstīju pats, nu mazums - varbūt kāda kļūda izlec. Šobrīg gan tik helps un debug atslēga iraid.

 

MS Office - vot, te pagaidām neskaidrība. Lielākoties tiek divas atslēgas parādītas. Šobrīd abas arī izmetu. VAjadzētu uzmest aci, vai viena no tām (ja nu ir vairākas) iraid korekta office atslēga. Varbū par pārējām izvadītajām ar kas zināms? Nu tur, kāda papildus paka likta klāt, fig viņu zina. Man pašam ar ir divas - Office un Offices One Note. Varbū citiem, kas savādāk. Kā atšķirt viņas - to vēl jāpapēta :)

 

EDIT -

Nezi, varbūt to Product Identifier ar jārāda? Der viņš kauču kam?

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ko nozīmē "abiem ofisiem"? Tev vienkārši divas versijas vielaicīgi virsū, vai ar kāda papildus paka?

Link to comment
Share on other sites

ķeblis

Kā tam toolim ar Windows Server seriāļiem? Tos viņš māk nolasīt? Šamie ir sarežģītāk ierakstīti kkur tur sistēmā nekā parastajam Windowsam...

Link to comment
Share on other sites

jopciks

WinXP SP3 atslēgu parādīja korekti, tāpat arī visus Office numurus- gan Office 2000, gan Visio 2003, gan Outlook 2010.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ta dā! v1.0.0.5, 2012-03-15 - pirmā relīze. +/- tiku galā ar Offisu, cerams viss OK. Debugs /d:n pagaidām izmests laukā.

 

Par Windows server seriāļiem - nav ne jausamas :) Ja viņi ļoti viltīgi glabājas, tad jau nenolasa. Es esmu API programmieris - nav man tur nekādu gatavu bibliotēku, visu rakstu pats. Tā kā - ja ir iespēja pārbaudīt, tad - pļiz. Pēc tam skatīsies, un piešaus klāt.

 

Par eksportu teksta failā - khm, klasiskais > vai >> neapmierina? Vai speciāli tomēr atslēgu vajag, tipa, /F:"filename"? Jebšu doma par kauču ko līdzīgu reportiem ar savādāku izvietojumu? Tipa, /R:n reporta tips? Tad vajag kādu templati iemest, kā tieši doma izvietot un attēlot to visu. Un vispār var jau abas atslēgas vienlaicīgi arī piešaut klāt...

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Windows Server 2008 Standard SP2 rāda tikai BBBBB-BBBBB-BBBBB-BBBBB-BBBBB, pēc tā secinu, ka ir VLK license ...

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

Nu jā - tas nav saistīts ar Windows tipu, bet akurāt ar licences tipu. Ar VLK šitā būs. Kā izsūknēt laukā seriālo numuru VLK licencēm - nav ne jausmas. To vispār var? Viņam tur kauču kāds licenču serveris nebija, uz kura tās licences reāli glabājās? Pakasīšos gan vēl pa inetu, varbūt kāda ideja uzpeld.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

showwinser >fails.txt

un viss...

Ir bagi sk zemāk... arī ar admin raitiem.

Seriāli parāda bet lamājas, un /d atslēga vairs nestrādā

 

showwinser v1.0.0.5, 2012-03-15, By Ainars Zvaigznitis

 

Microsoft Windows Vista Enterprise Edition Service Pack 2 (build 6002), 32-bit

Windows Serial Number: xx

 

Error: [PrintOfficeSn] GetOSError() - Invalid Error ID!

Serial Number: xx

 

Error: [PrintOfficeSn] GetOSError() - Invalid Error ID!

Serial Number:xx

 

c:\Received>showwinser.exe /d

showwinser v1.0.0.5, 2012-03-15, By Ainars Zvaigznitis

 

Error: [GetOptsProc] Unknown key /d!

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

/d atslēga šancē, ja ir speciāli debugiem kompilēts. Vot, piemetu tagad debug versiju arī klāt. Iemet to, ko rāda ar atslēgu /D:1 - tagadiņās arī debugēšanas numurs jānorāda. Nu, jātiek kauču kā ar šito šmuci galā ir :)

 

"showwinser >fails.txt

un viss..." - ko Tu ar šito gribēji teikt? :)

 

----

 

OK, ja jau paguvi novilkt šito debug, tad pārvelc - bišķi pielaboju... Un vēlreiz EDIT :) Galīgā debug versija, šitā /D:1 un domāju, būs skaidrs, kas par štelli.

 

EDIT2 - jaunā versija, pielabotas kļūdiņas, ļoti iespējams, ka MārcisB bugs arī :)

Vēl - vārds 'debug' versijā norāda tikai uz to, ka šancē /D:n atslēga - tā nav tīra debug kompilācija ar baiso lūžņu kaudzi iekšās :) Tobiš, mierīgi ir ņemama un lietojama.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

Nu da labi :) Vai ta nu nezin. Vienkārši ir dažreiz paradums in/out lietot kā parametrus komandai. Es kauču kā radis, ja tīrs teksta izvads, ta it kā nebūtu jēga speciāli kā parametru failu norādīt, bet nu - ja tāda vēlēšanās būs - piešaus, nav jau problemātiski.

 

P.S. Nu - jaunā versija tagad šancē?

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

Ko nozīmē "abiem ofisiem"? Tev vienkārši divas versijas vielaicīgi virsū, vai ar kāda papildus paka?

 

jā -divi ofisi - xp un 2007.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Vai nu es ne to neesu novilcis vai nu man likas rokas. Draudzenes datoram Office Key netiek paraadiits. Tiek izmantots 1.0.0.6 toolis.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Windowsu rāda? Tikko novilku, lai uz mājas kompi paprovētu - viss OK izskatās, tas pats vien, kas pieejams downloadam. Nu ta piešauj to atslēgu /D:1 un iesvied izvadu - var uz to pašu Baigais.Janka@gmail.com.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Windows key tiek paraadiits bet office key gan neraada. Iespejams taapeec ka vinjai ir VLK office registreets, darbam.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ā - nu jā, ar to VLK pagaidām švaki - nevaru info atrast, kur, ko un ka viņš glabā. Kauču kādas runas bija par kauču kādiem mistiskiem kešiem, ka no tiem varot dabūt ārā, bet kas par kešiem un kur - figviņu zina.

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

a šitais der tikai strādājošām windozēm ?

ja winda nograuta- caur live cd arī strādās?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Khm, tā uzreizi nepateikšu, bet nu nezi vai... Viņs to info kašā laukā no reģistra. Kad palaižas Live windows, un ja programma provē lasīt reģistru, viņa jau droši vien paša live windowsa reģistru lasa, bet nevis saķēzītā. Bet vispār pie šitās idejas var piedomāt - kauču kāda attālinata pieslēgšanās tak ar reģistriem bija, gan jau pie lokalā ar tiek klāt... OK, būs laiks, piedomāšu. Bet - par pašu jautājumu uz sitiena - nu, var jau palaist un apskatīties :) Bet šaubos gan.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, ERD commander jau prakstiski tas pats live windows vien ir :)

 

Sāku štukot par to nobrukušo OS seriāļu rekoverēšanas ideju - tipa, piešaujot nobrukušu HDD pie aparāta, jebšu palaižot Live Windows CD un tur tūli iekurbulēt. Ideja kurā virzienā rakt ir, bet man vajadzētu kādu Software failu no %windir%\Config eksperimentiem. Un - jā, tur ir seriālie iekšā, tā kā tikšu es viņiem klāt, kauču arī man viņi nafig nav vajadzīgi :) Nezi, kādam varbūt ir kāda nevērtīga sistēma, jebšu kas tā kā tā ar kreisajiem sainstalēts, vai cilvēks vienkārši ir absolūts antiparanoiķis, tad varētu tai pašā meilā iemest.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Oftopic. Bet kur ir taadi windows live cd pieejami? Officiaali neredzu ieksh Microsoft lapas... Kur var lejupielaadeet?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

Vispār kauču kur kauču kādu live xp tiku redzējis - jautājums gan, vai nebija kādu ļaužu pašu veidojums. Un - kā jau teicu - tas pats ERD Commander.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

"ERD Commander" nez kā roku darbs šis ir?

Ta ir vai nav no Microsofta?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, vai ta ERD Commander nebija sysinternāļu ražojums, kuru Microsoft nopirka? Tobiš, nopirka visus sysinternāļus, es domāju, ne tikai komandieri :) Slinkums meklēt info, bet man šķiet, ka kauču kā tā...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...