Jump to content

Kā izveidot savienojumu ar serveri


zeltaporteris
 Share

Recommended Posts

Sveiki biedri.

 

Ir radusies sekojoša problēma. Ka savienoties ar atālinātu serveri? Uz kompja ir W7, ir servera adrese kurā itkā jāiet caur RUN tad tur ierakstu servera adresi xx.xxx.xxx.xxx:xxxx.

Kompis izmet pazinojumu ka :"There is no program associated to perform the reguested action. Instal a program or create an association in the default progrsm control panel."

 

Ta kas būtu jādara. lai varētu tikt klāt. Serveris atļauj pieklūt tur kļūdas nav.

Labots - zeltaporteris
Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

nu pat nepateikšu kas par savienojumu. Ir Servera adrese ir instrukcija no IT kā tikt klāt. bet PC kaut kā nelaiž iekšā. zinu ka no citiem PC pie servera tiek bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ir instrukcija, tad kur ir problēma? Pēc Tava teksta nav skaidrs, kāds pieslēgums Tev tur jāveido (ftp, ssh, remote desktop...)

Labots - Code
Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Tev tur jāveido (ftp, ssh, remote desktop...)

 

Insteukcija bija tāda ieiet caur run ievadīt servera adresi (to skaitļu rindu un tālak jāievada parole. Bet mani nelaiž tālak izmet sākumā minēto erroru. Tāpec jau jautāju kas un kā. Zinu ka XP bez problēmām veido savienojumu.

Link to comment
Share on other sites

Cik man zināms, tad neviens dators uz tādu pieprasījumu pēc noklusējuma neatbildēs. To skaitļu rindu sauc par IP adresi. Šajā gadījumā šī adreses ir tikai kā parametrs, kurš jānodod programma, kura veiks savienojumu. Ievadot pliku adresi operētājsistēma nezin ko ar to darīt, ja tas nav speciāli nokonfigurēts.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Cik man zināms, tad neviens dators uz tādu pieprasījumu pēc noklusējuma neatbildēs. To skaitļu rindu sauc par IP adresi. Šajā gadījumā šī adreses ir tikai kā parametrs, kurš jānodod programma, kura veiks savienojumu. Ievadot pliku adresi operētājsistēma nezin ko ar to darīt, ja tas nav speciāli nokonfigurēts.

to ta es zinu bet nu tikai kāpec to lieto caur RUN?

IP adresei priekšā pieliki \\xx...... ?

Liku uzreiz izmet ka nav atbildes.

 

pat nepatikšu kapec uza mana PC neiet?? jo kolēģiem uz XP un MAC savienojas bez problēmām un papildus kofigurācijām.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

W7 lietotājam parole ir?

Un serverim, pie kā gribi pieslēgties?

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

parole W7 nav, esmu kā admin.

Pieslēgtiegties mēģinu kā It teica caur windows+r tad ievadu Ip adresi. Tad izmeet šo erroru : There is no program associated to perform the reguested action. Instal a program or create an association in the default program control panel

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris
(labots)

man nav nevienas paroles uz PC

a līdz servera parolei netieku.

Labots - zeltaporteris
Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

riekš kam man tas ir vajadzīgs?? man ir visad administratīvas tiesības. kam man paroli?? nu neticu ka admin tiesības neļauj piekļut manam serverim. Tur jābūt citai problēmai. Ne jau pa velti PC prasa kkādu progu. tikai nav jausmas kādu.

Link to comment
Share on other sites

uzraksti IP adresi, pateikšu, kas par programmu, ja adrese ir internetā.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

nu to gan laikam nedarīšu jo tas ir privāts serveris un nedomāju ka tas ko mainīs kombināčija ir tāda : xx.xxx.xxx.xxx:xxxx

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, vispār jau, ja tas ir privāts serveris, tie pēdējie xxxx Tev neko daudz nedos :)

Bet, ja nopietni - kas tas par serveri? http, ftp etc? Vienkārši kauču kāda mistiska šāre (tad gan laikam ports nebūtu klāt)?

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Nu vispar tas ir uznemuma serveris. Pieejas nav liegtas. Gudrie IT pateica lai rok kompi. Visiem normaliem cilvekiem savienojas un strada. Ta ka jau prasu kas un ka. Moz kads ir saskaries ar ko lidzigu.

Link to comment
Share on other sites

Es sen tā nebiju smējies

 

Bet jebkurā gadijumā - varbūt tomēr ir vajadzīga tāda programma kā Putty ?

Labots - emilio
Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Ta meginaju vadit i ta i ta. Rada ka serveris nav atrasts. Caur Run met ara to fignu.

Bet jebkurā gadijumā - varbūt tomēr ir vajadzīga tāda programma kā Putty ?

Kas tad ta pa progu un ko man vina dos?? Bet jautajums kapec Mac un XP iet a W7 nelauj. Sodien tiesi aprasijos kas un ka. No XP vienkarsi caur Run ievada adresi un savienojas. Nekas papildus nav likts virsu. Tad kur ir problema??

Link to comment
Share on other sites

Aphopis

nopingo ip adresi

 

ievadi run

ping xx.xxx.xxx.xxx -t

 

ja rada timed out tad neredzi tadu adresi iespejams ka tavs serveris ir lokalaja tikla.

ja pingojas tad parbaudi vai ports ir valja http://ping.eu/port-chk/ ports ir cipari ari kola

Labots - Aphopis
Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Ta nu pārbaudiju visi porti ir vaļā. IP adrese strādā. Tad jautajums ko man darīt lai tiktu klāt?

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

tas ir darba serveris. Kda sistēma serverim nezinu. Biroja visas darbibs notiek serverī, pat internets. paši datori ir tukši. vairak neko aprakstīt nevaru. Ja tas ko palīdz.

Link to comment
Share on other sites

ha - kirils takš saka, vai nu pasaki, kas par xxxx (tas ir porta numurs, pēc kura var uzminēt programmu, kura jāizmanto pieslēdzoties ), vai arī uzskati, ka jautājums bezjēdzīgs, nepaskaidrojot neko sīkāk.

 

ja ports aiz kola ir 3389, tad start -> run -> mstsc -> tur rakstīsi iekšā savu IP adresi

ja citi porti - pēc apstākļiem. bet programmu un variantu ir desmitiem. Populārākā - putty ( šaubos, vai kāds tev ko tādu uzticēs slēgties ), vai arī tas pats mstsc.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas, ka cilvēks vienkārši pieduras un tēlo :D

Un kā tad no Mac datora iet? Tur vispār nav tāds RUN.. vēl vairāk apšaubu, ka ierakstot terminālī to adresi arī kaut kas notiek ( par spotlight vispār nerunājot :D )

Uzzini ar kādu programmu pieslēdzas no Mac datora - Terminal ( ssh ), Remote Desktop Connection, Cyberduck, Filezilla ?

Varbūt kaut kāds TeamViewer ? VNC ?

Labots - emilio
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pilnīgi tukša diskusija. Ja gribi pieslēgties savam ofisam, zvani adminam un prasi, lai visu sakonfigurē. Ja tās ir tavas slimīgās fantāzijas kaut kur pieslēgties, raksti sūdzību priekšniecībai un te nav mums ar kristāla bumbu jāzīlē iespējamie scenārij.

Kda sistēma serverim nezinu. Biroja visas darbibs notiek serverī, pat internets. paši datori ir tukši. vairak neko aprakstīt nevaru. Ja tas ko palīdz.

 

Klapēju ciet.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...