Jump to content

Kuru planšeti no LMT mazceņiem ?


rememberme
 Share

Recommended Posts

Леший

Es nepirku, bet plānoju ņemt planšetu tuvākajā laikā, un esmu dažus pataustījis. No visiem lietojams ir ipad2, bet nepatik tas Apple dizains. Es saprotu, ka visi no ta dizaina ir sajusmā, bet man viņš izsauc asociācijas ar kaut kādu.. metroseksuālizmu laikam. Nepatik vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

VIL, iPadam vainas nav. Problēma tajā, ka izspēlējas nedēļu un apnīk, nezina ko ar to iPadu iesākt.

Tad pienācis laiks iesaistīt kantora IT večus, lai nodrošina atbalstu kantora IS uz iPada klientiem.

Labots - VIL
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nezinu gan... kāpēc iOS, kāpēc ne Droīds? Ir jābūt ļoti labam pamatojumam, izstrādātai shēmai ko ar to iPadu darīt un vēl cilvēki jāapmāca. Neatceros kas tas bija, bet pie sievas kundzes darbā bija ievēlušies zl.lv vai 1188, nu nav svarīgi. Kaut ko prezentēt taisījās uz iPad. Bija ko nosmieties stundas garumā, jo cilvēks nebija pieradis, nebija piešāvies, var teikt pat ka baidījās no tā rīka - kaut ko sačakarēs, nometīs zemē, saskrāpēs. Lielāko daļu nācās pašiem sagooglēt vai sabakstīt prezentētāja iPada. Sviests.

 

Vēl bija viens klients, kas iPadu izrāva ārā, lai pierakstītu kaut kādus kontaktus. Nevarēja atrast kur rakstīt, tad kaut ko kļūdījās un nemācēja izdzēst. Cirks par brīvu atbraucis.

 

Karoč ir tā, ka mēs te tādi advancēti nolasījušies. Ikdienā iPads (it īpaši darbam tādam vidēji neapdāvinātam darbiniekam) ir kā ķieģelis kaklā. Izskatās jau smuki, bet tomēr šo to vajag zināt, prast, mācēt un nedaudz improvizēt, ja vēlies sava uzņēmuma prezentācijai (kaut netiešai) izmantot jaunās tehnoloģijas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

itanium

Nez, droids tāda pati vien spēļmantiņa.

Nopirkt doku un cerēt, ka šamais uzreiz kļūs par normālu netbooku, ir tizli, jo droidam nav ne normāla offisa, ne kā.

Filmām, patizlām spēlītēm un neta browsošanai nav ne vainas, bet nekam nopietnākam neder.

 

Vai nu jāņem tagad no vāciešiem WeTab un likt tam virsū windu(arī w8) vai arī gaidīt w8 tabletus.

 

Un atgādināšu, ka Ipadam ir 4:3 aspect ratio.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

VIL - Mums te darbā uz iPada laida W7, protams, caur remote desktop.

 

itanium -var jau arī PC tipa planšeti nopirkt, un nemaz nav dārgāka - piemēram HP slate 2

Link to comment
Share on other sites

itanium

Nu kā to ņemt : nav dārgāka.

250+ vs 500

 

Acer w500 gan krietni lētāks par slate 2.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

ķeblis

Es nobalsošu par labu Transformer ... izskatīju un palasīju Specs no tiem piedāvājumiem, jo pats gribēju ņemt(bija 3 varianti izvirzīti man - Samsung Tab, Transformer un Dell Streak 7), bet beigās pa tiešo uz akciju RD Electronics paņēmu Dell 7" bez 3G, ar atlaidi izmaksāja 140Ls ... un teikšu kā ir nagi niez tomēr pēc Transformer ... uz Dell nevar tik ērti multi-taskot kā, piemēram, es to varu ar savu Xperia(kam ir salīdzinoši vārgākas iekšas un Android 2.3)... Ram arī ļoti ātri aizd***ās pateicoties Gingerbread updeitam(it kā jau tabletēm paredzēts, bet ļoti neoptimizēts liekās ... tur gan ļoti iespējams vainīgs Dell)

 

Kad pētīju, tad nosacīti plusi bija tādi, ka uz Transformer jau ticis bija piesolīts Android ICS, ņipri HW specs, bet mīnuss bija augstā cena. Samsungam liels pluss bija tas, ka Displejs esot izcili labs, bet nosacīti mīnuss tika daudzviet minēts, ka Samsung jau bija publiski izteicies, ka nebūs nākotnē nekādi Android updeiti. Dell toties nebija nekādu dižo mīnusu vai plusu ... man personīgi šķita pluss ērtais izmērs un Gorilla Glass(pie mīnusiem no personīgās pieredzes varu minēt, ka ekrāns kkā bišķi dīvains šķiet)

Labots - K.Kavacis
Link to comment
Share on other sites

Nopirkt doku un cerēt, ka šamais uzreiz kļūs par normālu netbooku, ir tizli, jo droidam nav ne normāla offisa, ne kā.

Tavuprāt Office Suite Pro, Kingsoft Office un Quick Office Pro nav normāli ofisi?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...