Jump to content

Kuru planšeti no LMT mazceņiem ?


rememberme
 Share

Recommended Posts

Vajag padomu. Ir doma ar švaaģeri uz nakošajaam brivdienaam paķert no LMT mazcenas planšetes . Es domaaju par Dell Streak, vinš par Asus iegaadi. LMT piesleegumi mums ir kaadi 7, kopaa ar netu. Taapeec diez gan izdeviigi ir ņemt tur planšeti. Jautaajums par ASUSu-tas tak nav transformers? Cik palasiju netaa, kaut kaadam asus modelim ir ļoti lielas probleemas ar GPS moduli, pat no apraksta ņemot aaraa. Kaa ir ar šo modeli ? Principaa planšetes ir domaatas vairaak izmantošanai mašiinaas. Baterija taatad nav tik ļoti svariiga. Galvenais ir GPS un weba paarlukošana. Paldies jau iepriekš wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas EEE Pad ir pirmais Transformers, ja nemaldos, tad GPS problēmas bija Transformer Prime, jeb otrajai paaudzei. Es teiktu, ka jāņem vai nu iPad2 vai Tab 10.1. Kuru tieši, tas jau ir atkarīgs no tā vai gribas iOs vai Android :)

P.S. Kas ir iPad3, oficiāli tāda nav :D

Labots - Acc3L
Link to comment
Share on other sites

rememberme

Šausmas, nedomaaju ka man te āboļus metiis pakaļ. Nu galiigi tos negribas ... :shok:

Par DELLu gan izskataas nevienam nav šaubu. Tas aparaats ir savas cenas veerts un pie lielajiem brendiem nelien konkureet. Domaaju ka arii ASUSam vajadzeeja palikt mazbudžeta kategorijaa starp planšetniekiem. Ak cik labi viņi savulaik atklaaja taadu tirgus segmentu, kaa netbuki, ar saviem EEE pc Varbuut veel kaadus komentaarus un viedokļus ? :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

es te pabakstīju kaut kaadu galaxy tab, laikam to zem 10collam kas naak. Interesantāks kā ipads.

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi normali lietot, tad ipad, ja čakarēties, tad kādu no androidiem

Link to comment
Share on other sites

Ja jau iOS nepatīk, tad jāņem Samsungs :)

P.S. Smii ļoti argumentēts komentārs.

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Vinnozīmīgi Apple iPad. Ja nedeg, tad pagaidi "jauno" iPad. Tirdzneicībā būs no marta vidus, bet kad tas nonāks LMT plaukots - pagaidām informācijas nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Esaikam par Dell. Viss iebūvētss. nav jāsprauž nekādi puļķi. Īsti gan nezinu vai GPS vai A-GPS. Bez tam 7 collīgo viegli iebāžam kabatā. 10 collīgo nekā. Nav man tik lielu kabatu.

Link to comment
Share on other sites

ja grib normāli lietot, tad androīds.

ja socializēties ar nozombētu kretīnu armiju - ipads bez variantiem :D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

o jā - gandrīz 500 lisaki uz 2 gadiem - das is colka cool :D :D

Link to comment
Share on other sites

janka71

ipadu neesu redzējis, bet ar lenovo planšeti esmu apmierināts. ir usb2, zilzobis, bezvadnieks, arī kādu sim karti var iebakstīt internetam ārpus mājas...arī klavieri var piemests, bet andrītis, man patīk!

Labots - janka71
Link to comment
Share on other sites

rememberme

Par DELLu man šaubu nav, to ņemšu sev. Savai cenai nu ļoti atbilstošs, bet tas mans radagabals ir biki biezaaks un arii prasiibas lielaakas. Viņš jau diži ar tehniku nedraudzeejas. Par aboliem un andriišiem nez vai ir dzirdeejis. Man it kaa jaapaliidz dzelža izveelee, jo daudz netaa seežu un lasu par jaunaako tehniku. Pašam gan neviens skarienjuutiigais nav bijis, un arii andriiti daudz neesmu spaidijis. Švaaģers gan iecirties, ka ņems ASUSu, nu to LMT otro piedaavaato ar doku. Taa paarlieciiba viņam laikam no manis paraadiitaa http://www.boot.lv/portativie-datori/asus-transformer-prime-pasaule-atraka-un-vel-neiznakusa-plansetdatora-videoapskats# Kaa jau teicu, planšetes mums vajadziigas galvenokaart izmantošanai mašiinas, taapeec svariigaakais ir GPS. Ak jaa, varbuut kaads var apskaidrot par tiem Asus transformeru modeļiem. Šis LMT tak nav pirmais ? Cik sapratu pirmais bija TF un probleemas bija tam metaaliskajam korpusaa ? http://www.boot.lv/portativie-datori/gps-pazud-no-transformer-prime-tehniskas-specifikacijas Varbuut kaads var biki apskaidrot ?

Link to comment
Share on other sites

LMT piedāvā Asus Eee Pad Transformer (kods TF101G) un tā ir pirmā paaudze. Otrā paaudze ir Asus Eee Pad Transformer Prime (kods TF201), kuram ir metāliskais korpuss un problēmas ar GPSu. Tas, ko pārdod LMT, nav tas aparāts, kas ir Tevis pieminētajos boot.lv rakstos.

Labots - Acc3L
Link to comment
Share on other sites

rememberme

Varbuut pie reizes varu paluugt padomu, kaa labaak autiņaa "pabarot" taadas planšetes kaa Dell un Asus ražotaas ?

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

nez -laikam nekad nesapratīšu - Ls 500 par "jauno" iPad !

tādēļ lai ikoniņas ar pirkstu pastumdītu ? :mrgreen:

pa to naudu iznāk labs pro laptops!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

planšetes mums vajadziigas galvenokaart izmantošanai mašiinas, taapeec svariigaakais ir GPS.

 

Jums drīzāk normālus, ikdienišķus GPS aparātus ar Navteq kartēm vajag, nevis šito māžošanos ar planšeti. Tad jau vajadzēs vēl vienu cilvēku, kas tur tādu planšeti rokās, jo īsti nekur tik lielu gleznu auto nepiekarināsi.

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

mašīnai ķīnieti ar igo - vieglajam 5" ,smagajam 7" un nekādu prbl.

Link to comment
Share on other sites

Vēl neesmu pircis šādu tehniku līzingā, bet tiem, kuri pērk, pēc 1.5 gadiem gadījumā nav tāda sajūta - Bļ. man vēl jāmaksā tāds piķis par šo kalkulatoru???

Link to comment
Share on other sites

rememberme

ŽK - tak zini cik apmeeram maksaa normaals navigators ? Ap 100 jau vien grozaas un funkcionalitaate kaada ? Plika navigaacija un nekaa vairaak. Domaaju ka jau šobriid navigaaciju ražotaaji piedziivo diezgan pamatiigu pieprasijuma kritumu. Cilveekiem tagad ir viedtalruņi un visaadi padi, kas nav nemaz daargi. Pašam arii bija doma par kaadu viedtalruni, ko vareetu lietot mašinā arii kaa navigaciju, bet manaa darbaa ar taadu nebuutu diezko eerti.

GOOD - patiesiibaa laikam nav nekaadas noziimes, galvenais manupraat ir nepaarmaksaat. Paņem kaadaa liizinga kalkulatoraa uzsit, cik sanaak par taadu paarmaksaat. Pirkt uzreiz ? Tev ir uz sitiena lieki 400-500ls ? A taa paņemu no LMT aparaatu-uzlieku internetbankaa automaatisko maksaajumu-kad gribu un varu samaksaaju paareejo.

Link to comment
Share on other sites

Labāk paņemt Garmin ar jāņa sētas kartēm un nezināt bēdu nekas labāks priekš Latvijas nav :) Nav vērts iepist kapeiku ja taj navigācijā nav normālas Latvijas kartes. :D Nekādi viedtalruņi kārtīgu navigāciju neaizstās. Mobīlajā navigācija der tik situācijās ka nav nekas cits nav pa rokai

 

P.S ir braukts ar mobīlā telefona GPS un google maps nenovēlu nevienam melo ļoti pat pa vairākiem 10tiem kilometru, lai ar GPS signāls bija pieejams. Sirdstrieku ķēru vairāks reizes, ka esmu nomaldījies, jo šis rādīja ka atrodos uz blakus ceļa n tos km tālāk. Vispār bija vesels piedzīvojums pa pirmās šķiras ceļiem braukt ar google maps :D GPRS trafiks gan neicīgs varbūt 10mb sīknauda....

Labots - ricijs
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

nu pirmkārt normāla navigācija maksā Ls 50-60.

otrkārt- kā tur teica- ja nevari nopirkt tad tev to nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Drūmi vienkārši. Ja nākotnē ir doma lietot lieliem rakstu darbiem, ir jēga padomāt par transformeru+doku - tas ar doku pēc smuka netbuka izskatīsies. Ja tāda plāna nav, paprovē, vai tik 8,9 collu modelis nav zelta variants - daļai cilvēku 10 collas ir drusku par daudz.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man šķiet, ka autors jauc 2 lietas - navigāciju ar tam paredzētu speciālu ierīci un čakarēšanos ar telefonu/tableti. Pat izslavētās Nokia kartes, kas lieto to pašu karšu softu, ko Garmin, Becker un citi, grib Rīgā vest caur neesošām ielām, strupceļiem un pagalmiem. Kārtīgs GPS verķis gan neko tādu nekad nav atļāvies. Un te pat nav problēma ar ātrākais/īsākais maršruta iestatījumiem.

 

No sākuma der arī papētīt cik tāds karšu softs Droīdam un iOS maksā! Ja nekļūdos, tad Droīdam Eiropas softs maksāja kaut kur starp 30 un 40Ls.

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Arni-pats saproti ko Tu tur gvelz ? Neteicu ka nevaru nopirkt uzreiz, vienkārši tas nav lietderiigi. Mieriigi maksaajam savus 7-8 LMT piesleegumus+krediiti un liizingi. Tev kaa padomju cilveekam laikam jau gruuti pieņemt kapitaalisma iekaartu. Taa nu viņš tagad buus mums visiem-ņemsim maajas,mašinas un sadziives tehniku uz krediita. vienkārši jaadomaa ar galvu, nepaartraukti jaareķina, ko vari atļauties un ko nee. Galvenais ir nepaarmaksaat pa virsu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu nu, izskatās, ka autors ir drusku sapinies savā pareizumā un absolūtajā pasaules uzbūves izpratnē.

 

Karoč ja tiešām vēlies tableti navigācijai un webam, tad ņem tikai ar AMOLED ekrānu, lai var saules gaismā ko ieraudzīt. Samsungam Galaxy Tab 7.7 ir nesen iznācis, tieši tāds, ko dakters izrakstījis.

 

Es gan neesmu pārliecināts, ka tam bija 3G, bet to nu meklē pats.

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Žak-nez ko Tu ar to gribeeji teikt? Kur esmu sapinies ? Davai konkreetus faktus un bez ļa ļa.

Par planšeteem runaajot-domaaju ka esmu ļoti pieticiigs. Taisos pirkt pašu leetaako no zinamajaam firmaam ražoto. Pirms tam izlasiju visas iespeejamaas atsauksmes latviešu valodaa. Starp citu EOZaa ir ļoti labs Streak apskats. Diemžeel Samsung 7.7 LMT veel nepiedaavaa un nez kad piedaavaas. Radiniekam ieteikšu palikt pie ASUSa un ar to arii beidzam. Liels paldies un visu labu. Lai Jums labs vakars ...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ar ļa ļā vai bez tā. Mēģinu tavu domu virzīt saprāta gultnē. Izklausās, ka neesi nekad turējis Droīda planšeti rokās. Un 2 min veikalā neskaitās!

 

Noskaidro, vai man tev planšete iet pie sirds. Tomēr tās ir ievērojami lielākas un daudz smagākas, nekā telefoni. Un trauslākas. Tad jāapdomā kur un kā novietosi planšeti mašīnā. Neturēsi taču uz blakussēdētāja beņķa... Kā lādēsi? Tad vēl tie GPS softi jāsapērk. Derētu noskaidrot vai ražotājs paredzējis ierīcei arī ICS.

 

Nav jau baigā māka vajadzīga, lai ar kāju atspertu LMT centra durvis un iehavotu planšeti nomaksā. Zināmi daži tādi, kuri paķēra iPadus un tagad nezina kur grūst. Var durvis atbalstīt, lai caurvējš neaizcērt, var piknikā uz salvetēm uzlikt, lai tās nepūš prom. Varbūt pat telts mietiņus sadzīt...

Link to comment
Share on other sites

nu ir ir ipad veidīgie spēļmantiņa...piekrītu Žakam .ir forši ja to tev darbs to nopērk vai draudzene uzdāvina ( ne par tavu naudu :D ) ....bet tā - reāli par to piķi prātīgāk iepirkt laptopu, kurš ir pilnvērtīgs darba instruments. Bet es arī iedomājos , kā to jēlo olu mašīnā izmantot ? kā tas "zignālu tur > ? " tam ir ārājās GPS antenas pieslēg vieta ? Un visu laiku jānēša salvete līdzi lai to ekrānu pulētu.....

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

rememberme

Žak - taapeec jau taisiju šo topiku- LAI UZZINAATU. Cik izlasiju un uzzinaaju no cilveekiem, tad šie ir labi varianti. Kopumaa bija pozitiivas atsauksmes. Par manu maksaatspeeju arii neuztraucies, Ishitus neķeršu. Veelreiz LIELAIS PALDIES.

Link to comment
Share on other sites

Totāli nesaprotu "šoferus", kuriem vajag GPS Latvijā...

Lai atrastu ceļu no pilsētas A līdz B varbūt arī nevajag,bet atrodi kādu "Pipļaku ielu 5" kādā attālā kišlakā,tad gribētu uz tevi paskatīties,ceļu pazinēj!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nez, man GPS der kādu adresi Rīgā arī atrast. Tāpat, kaut kur braucot darba darīšanās, aptuveni zinu cik man vēl laika rezerve paliek, cik tieši km atlikuši.

Nezinu kā citiem, bet pašreiz Nokia E52 cik man vajag, pilnīgi pietiek. Muļķības rādīja tikai vienreiz, kad pie interneta neļāvu pieslēgties. Ja ļauju (tagad vienmēr), problēmu nav. Cik salīdzināju arī pa tiešo caur internetu, Nokijai kartes daudz detalizētākas kā googlei.

 

Ja te tiešām kā navigāciju, tad paņem speciālu aparātu, un miers, tam i stiprinājums, lādētājs un tml.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Cik [...] uzzinaaju no cilveekiem

 

Domā kāds teiks, ka mēslu nopircis? :sarkasms: Visi lielīs savu izvēli, kaut arī sit galvu pret flīzēm, griež vēnas karstā vannā un naktī zem spilvena raud par aplamo izvēli un izmesto $$$.

Link to comment
Share on other sites

Zināmi daži tādi, kuri paķēra iPadus un tagad nezina kur grūst. Var durvis atbalstīt, lai caurvējš neaizcērt, var piknikā uz salvetēm uzlikt, lai tās nepūš prom. Varbūt pat telts mietiņus sadzīt...

 

Kas vainas ipadam?

Link to comment
Share on other sites

Леший

Kas vainas ipadam?

Nepatik dizains, kaut kāds gejisks.

Es pats tagad planšetu neņēmšu, sagaidīšu ICS priekš Galaxy taba, lai tas būtu lietojams.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

VIL, iPadam vainas nav. Problēma tajā, ka izspēlējas nedēļu un apnīk, nezina ko ar to iPadu iesākt.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt biedrs "Lesijs" varētu paskaidrot ko tad īsti nozīmē - gejisks dizains. Kad pirka patika, bet pēc pāris nedēļām atklasme - "gejisks"? Pats personīgi nevienu geju nepazīstu, tā ka nav kam pajautāt. Apple var daudz ko pārmest, bet ne jau dizainu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...