Jump to content

Ziepjūdens uz mobilā


Recommended Posts

Pirms nu jau 4 dienām uz gandrīz jauna LG androīdmobilā tika uzslacīts mazliet ziepjūdens.

Baterija nebija ievietota, tika atstāts uz nakti pažūt.

No rīta viss forši ieslēdzas, bet digitaizeris nestrādā.

 

Mērķis:

* Novērst problēmu un pēdas, lai garantija saglabātos, ja nu kāda šaize sanāk nākotnē

 

Provizoriskais risinājums, kā to iedomājos:

* vērt vaļā, nosēduma pēdas skalot nost ar destilētu ūdeni vai spirtu, izžāvēt.

 

 

Pats negribēju skrūvēties (telefons 1 mēnesi vecs) - aiznesu uz Mobilemonsters servisu (oficiālais nav variants - "nesiet uz internetveikalu, saplēsīsim jūsu garantiju, jo šķidrums ticis"), pastāstīju, apstākļus. 3 dienas noturēja, šodien zvanu un prasu, kas un kā. Saka - vēl skatīšoties, bet nu garantija noteikti zaudēta, jo tur iekšā esot šķidruma sensori.

 

 

Jautājumi:

 

* Kāds ir tipveida risinājums šādā gadījumā? Kāds ir labākais un ļaunākais scenārijs?

* Vai šķidruma sensori tiešām eksistē un garantija tiešām tutū? Vai arī tā ir batonu spraušana no sērijas "nometāt zemē RAMu - viss, garantijas vairs nav, pērciet pie mums jaunu"? Palasoties neko tādu neatradu.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Ieksh Apple produkcijas ir gan miteuma sensors. Nu ja aizgaaja shaadi pa pieskari tad nemaz tik nedaudz nav uzshljaciijies virsuu. Tur ir bijis pamatiigaak. Kaads telefona modelis?

Link to comment
Share on other sites

Verneris
(labots)

tas sensors liekas, ka ir parasta uzliime, kas saskaroties ar uudeni maina kraasu.

vismaz cik vecaam nokiaam esmu manijis uz baterejaam bija

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

martinno

Man ir aizdoma, ka P500 modelis. Ja jā, tad nečikājies - aiznes uz servisu, lai nomaina to digitaizeru - sanāks lētāk nekā domāt visādus kreisos un appisienu variantus. Tas tā - tīri no pieredzes.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk: modelis ir LG P500. Tika virsū tik daudz, lai XtremeGuard uzlīmētu ( http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=lTzR2jbNGD8 ). Tur mitru displeja aizsargu līmē virsū - tieši tik arī tika, pāris piles.

 

martinno: aiziet uz servisu ar ēbaja P500 digitaizeru rokā (15..19$ + free shipping) un 5cīti otrā rokā derēs? Vai arī ir vērts uzticēties servisam "mēs pēc 3 nedēļām pasūtīsim jums, izmaksās 20Ls .."?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā LG, bet Samsung instrukcijā ir skaidri un gaiši rakstīts, ka ja spaida ekrānu ar slapjiem pirkstiem var nobeigt digitaizeri. Un to aizsargplēvju līmēšanu es arī nesaprotu, 1.5 gada laikā man nav neviena skrāpējuma uz ekrāna.

Link to comment
Share on other sites

Tā .. sāga beigusies. Atsūtīja SMS, ka esot gatavs, maksājot uz jautājumu "cik tur dziļi bija ticis?" bija atbilde "mitrums". Tātad no helpdeska+kasiera vienā personā izsmeļošas atbildes lieki gaidīt.

 

Tā arī netika skaidrs, kas un kā, bet nu strādāt strādā. Uz skrūvēm ir nodevīgi skrāpējumi, tātad atskrūvēts ir bijis un aizdarīts arī.

12Ls, cik saprotu, tad tur minimālā takse par vispār paskatīšanos un sīkiem darbiņiem.

Darbojas, un tas arī ir galvenais - tātad nekā traka. Notikuma varone plēve stāv kā stāvējusi. :>

 

 

andza: mājās stāv no cita mobža digitaizers (LG GT540). Kabatā, acīmredzot, kādu laiku nēsāts ar atslēgām, tāds matēts palicis.

Ja ir gorilla glass vai tml, tad nav ko uztraukties, bet nu lētākajiem plastmasīgajiem ekrāniem ir risks iedzīvoties daudzās sīkās švīkās.

 

Nezinu kā LG, bet Samsung instrukcijā ir skaidri un gaiši rakstīts, ka ja spaida ekrānu ar slapjiem pirkstiem var nobeigt digitaizeri. Un to aizsargplēvju līmēšanu es arī nesaprotu

 

Vistuvākais piemērs - lai slapji pirksti jau pirmajā piegājienā nesabeigtu digitaizeru :)

Link to comment
Share on other sites

binary

Un to aizsargplēvju līmēšanu es arī nesaprotu, 1.5 gada laikā man nav neviena skrāpējuma uz ekrāna.

Nu man aftermarket aizsargplēve visa vienās švīkās no stylus. Stock aizsargplēve (nevis tā, kas shippojot uzlīmēta, bet kas nāk atsevišķi, lai lietotājs var uzlīmēt) arī bija sabakstīta un sašvīkāta. Tas tā - pēc 4 gadu lietošanas.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nez, man vecākajam skuķim šitas LG P500 ir kopš septembra. Tiek lietots nevērīgi, nēsāts kabatā bez maka. Nekādas plēves nav līmētas. Tiko piecēlos no sava "troņa" un paņēmu to telefona vizušalai izpētei. Nekāda baismīga sašvīkojuma nav. Tātadat ekrāns tam LG P500 diezgan noturīgs. Vot sīkajam skuķim pirms 3 gadi lētais samsungs rezistīvais - tas gan ir smagi nošvīkots, bet strādā, kā strādājis.

 

Kāspēc es visu to rakstu, gribēju vien pajautāt, a kas tas tāds digitaizeris tāds ira?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Kaasis
:D :D ja jautājums bez sarkasma tad digitaizers ir stikla touch screen :D
Link to comment
Share on other sites

osscar

lcd un ciparotājs :D

 

2949lcd_digitizer_foto.JPG

Link to comment
Share on other sites

Uz skrūvēm ir nodevīgi skrāpējumi, tātad atskrūvēts ir bijis un aizdarīts arī.

 

 

Aivahvahvahh . laikam "krustinsh" nodilis vai kaadam roka dreb .. :moil:

99% aparaatu var atveert un "aizveert" taaka ne "gailis pakalj nedzied" :)

atlikushais 1% ir paredzeets "atveertaas" detaljas mainiit ( patiesiibaa tas % pat ir lielaaks bet.. )

Link to comment
Share on other sites

Njā... izskatās ka igors "meistarus" paņēmis darbā! :D

un kurš tad ar ūdeni līmē plēves? To var izdarīt pa sauso!

Labots - Kaasis
Link to comment
Share on other sites

Neesmu redzējis plēvi, kas ar ūdeni būtu jālīmē. P500 ekrānam nav gorillas, plēve ir rekomendējama. Šajā gadījumā labākais padoms tomēr ir vienkārši samaksāt par digitaizera nomaiņu. Apzvani servisus - nebūs grūti atrast arī tādu, kurā digitaizeris+darbs būs gana adekvātā cenā, līdz ar to - pašam nebūs jāčakarējas digitaizeri no ebay pasūtot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...